Νέα

Βροντόφωνοι ΣΜΥ Τελετή Ορκωμοσίας σπουδαστών Τρίκαλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου, έχω σχολείο αύριο αλλά δεν θα πάω. Τρίτη χρονιά στην ίδια τάξη, έχω αρχίσει να τα μαθαίνω πλέον. Ήπια ήδη το γάλα μου, άπλωσα τις κούκλες μου, φόρεσα και πυτζάμα και είμαι έτοιμος. Αλλά ρε τύπε, 372 σχόλια και ΔΕΝ απαντάς. Αν δεν υπάρχει απάντηση, πες έκανα λάθος. Δεν κοστίζει και δεν θα σε παρεξηγήσω, ειλικρινά.

Αν δεν απαντήσεις για τα ",,,," εγώ τουλάχιστον κλείνω τις ερωτήσεις δεχόμενος ότι έχεις γράψει μαλακία και προσπάθησες να το σώσεις.


γιατι ειναι πρεπον να σου απαντησω ή ειμαι υποχρεωμενος να σου δωσω λογαριασμο ??? δεχομενος ξεδεχομενος ...σου απαντησα !!!! απο εκει και περα το εαν βαζω πολλαπλο ",,,,," εχει να κανει στο θεμα οτι δεν μπορεις να αντιμετωπισεις με επιχειρηματα τιποτα απο οσο σε εχω παρακολουθησει εδω μεσα...και το ριχνεις στο πως γραφει ο καθενας.....αυτο λεγεται ψυχολογια !!! οταν τρως ταπες να τις παραδεχεσαι και να μην κολλας στο ",,,,,,," δεν βρηκες κατι να αντιπροτεινεις και ειπες να βγεις να πεταξεις την μαλακια σου !!!
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
εχει να κανει στο θεμα οτι δεν μπορεις να αντιμετωπισεις με επιχειρηματα τιποτα απο οσο σε εχω παρακολουθησει εδω μεσα...και το ριχνεις στο πως γραφει ο καθενας.....

Χαίρομαι που έχω followerz....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε μια που τον εβλεπες με νικ κλωνο μια που ετρωγε το μπαν απευθειας αυτο το παιδι  :grin:
αφου καρφωνοταν αμεσως τυπε
μια που εκανε εγγραφη και μια που απαντουσε σε θεμα του 2006 :grin:
 

Επισκέπτης
Τελετοι ορκωμοσιας ειναι ρε παιδια... ετσι τους ειπαν ετσι εκαναν...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
για μια θεση στο δημοσιο πουλανε τον πατερα και τη μανα τους μαζι.Στρατιωτικος γινεσαι γιατι το γουσταρεις οχι για να εξασφαλισεις το μηνιατικο σου.
αυτο ισχυει.
Καθυστερημενοι υπαρχουν σε ολη την Ελλαδα κ ακομη περισσοτεροι στην Αθηνα....δεν ειναι προνομιο της Θεσσαλιας. ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τα έχεις πάρει κρανίο μύστη μου........... :s&m_1: :grin: :grin: :grin:
απο την προηγουμενη βδομαδα που αποκαλυφθηκε το φιασκο διπλα,τα χω παρει ασχημα....
τετοια διπροσωπια κ υποκρισια δεν την περιμενα....
την καλημερα μου μυστη. :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
απο την προηγουμενη βδομαδα που αποκαλυφθηκε το φιασκο διπλα,τα χω παρει ασχημα....
τετοια διπροσωπια κ υποκρισια δεν την περιμενα....
την καλημερα μου μυστη. :)
;)
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
ένας άνθρωπος δεν βρέθηκε να τους σταματήσει/διορθώσει;
 

malamadre

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Ποτέ δε σταματάει να με εκπλήσσει το πάθος αυτού μας του λαού να κράξει, να κοροϊδέψει, να την πει στον από δίπλα του. Γενικά το έχει αυτό το ανθρώπινο είδος αλλά εμείς το παραξηλώσαμε.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Εγραψα στο άλλο...Τραγικοί...
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Αυτοι που αποφοιτησαν ειναι 20 και κατι.
Αυτοι φταινε η οι παπαρες που τους εκπαιδευουν , μιλαμε για ΣΜΥ υπαξ, εγω τουλαχιστον μπορω να βρω ελαφρυντικα σε αυτους που κραζουν για περιπου 800 με 900 eur το μηνα  τα παιδια τα εχουν αναγκη, το π@π@ρ@ με τις κλαρες αλλα και τον "πολιτικό προισταμενο" που δεχονται τις κραυγες δεν τους κριτικαρει κανεις?
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
απο την προηγουμενη βδομαδα που αποκαλυφθηκε το φιασκο διπλα,τα χω παρει ασχημα....
τετοια διπροσωπια κ υποκρισια δεν την περιμενα....
την καλημερα μου μυστη. :)

Ποιό φιάσκο δίπλα τύπε; Εμπλέκεται και ο αχαχούχας;
 

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
Μάγγες η γκόμενα ειναι κομένη????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom