Νέα

Βροντόφωνοι ΣΜΥ Τελετή Ορκωμοσίας σπουδαστών Τρίκαλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ειδες τις βασεις εισαγωγης στις σχολες υπαξιωματικων φετος ??? για χαμηλη νοημοσυνη παντως δε το λες οταν με τετοιες βαθμολογιες χτυπας ΑΕΙ για πλακα !!!! οι σχολες υπαξιωματικων ειναι πλεον ΑΣΣΥ και αντιστοιχες με Α-ΤΕΙ και παραπανω απο καθε τυπικο ΤΕΙ ....μια και το ΑΣΣΥ σημαινει ΑΝΩΤΕΡΕΣ μπλα μπλα μπλα.....

Όχι δεν έχω παρακολουθήσει τις βάσεις τα τελευταία χρόνια.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
φταιει αυτος που τους ειπε οτι ετσι θα αναφερθουν......

Θεωρω οτι δεν πηρα απαντηση σε αυτο που σε ρωτησα (αν σ αρεσει αυτο που βλεπεις,ανεξαρτητως ποιος φταιει) και σε καληνυχτω :)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Είμαι στρατόκαυλος οσο δεν παίρνει και έφεδρος λοχίας ΠΖ. Τυγχάνει να εχω υπηρετήσει παλιά στον λόχο διοικήσεως της ΣΜΥ.
Δυο απο τα χαρακτηριστικά των σπουδαστών τότε ήταν πως προέρχονταν απο φτωχές οικογένειες και πως οι γονείς τους (το είδα σε μια δεξίωση που έγινε) ήταν σχετικά μεγάλης ηλικίας. Τα παιδιά ήταν ψαρωμένα αλλά όλα τους ήταν φανταστικά και πολύ καλά παιδιά. Τότε προ δεκαετίας εμπαιναν τα στουρναρια στις σχολές υπαξιωματικών, είχαν κύρος ακόμα τότε τα πανεπιστήμια.  
Όσοι είδα στο βίντεο φωνάζουν σαν μαλακισμένα και άσχετα με τον στρατιωτικό τρόπο αναφοράς. Μοναδικό τους ελαφρυντικό το νεαρό και η ανωριμότητα της ηλικίας τους. (19 χρονών)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αδερφε μου, ανεξαρτητα αν υποστηριζεις τον θεσμο του στρατου η οχι.Απαντησε μου ειλικρινα με το χερι στην καρδια,ανεξαρτητα το ποιος φταιςι. Σ αρεσει η εικονα που βλεπεις;
η εικονα να βροντοφωναζει το φανταρο ταιριαζει σε καποιον στιβο μαχης...σιγουρα οχι σε εκδηλωση σε κλειστο χωρο με παιδια,γονεις κτλ...κ ο αλλος ο φλομπας ο γονιος λεει περηφανα οτι θα πρεπει να εχουν πειθαρχια... :jerking:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
η εικονα να βροντοφωναζει το φανταρο ταιριαζει σε καποιον στιβο μαχης...σιγουρα οχι σε εκδηλωση σε κλειστο χωρο με παιδια,γονεις κτλ...κ ο αλλος ο φλομπας ο γονιος λεει περηφανα οτι θα πρεπει να εχουν πειθαρχια... :jerking:

και δε μου λες....οταν βλεπεις καμια αμερικανια στην τηλεοραση και βλεπεις κανα πεζοναυτη να φωναζει με χαιρετουρες σε ανωτερους και μπλα μπλα μπλα ....τοτε ολοι οι ελληναρες λενε "αυτοι ειναι στρατιωτικοι ,οχι σα τους δικους μας" ..... τωρα που βλεπουμε στην ελλαδα τετοια,μας ενοχλουν .....και τους βριζουμε !!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τραγικοί στρατόκαυλοι!  :2funny:
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Εγω νομιζω οτι ειμαστε λιγο αδικοι. Απλα η κοπελα πηρε λιγα αναβολικα παραπανω, ενω το καημενο τελευταιο παιδι ειναι εμφανες οτι χρειαζεται εξορκισμο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και δε μου λες....οταν βλεπεις καμια αμερικανια στην τηλεοραση και βλεπεις κανα πεζοναυτη να φωναζει με χαιρετουρες σε ανωτερους και μπλα μπλα μπλα ....τοτε ολοι οι ελληναρες λενε "αυτοι ειναι στρατιωτικοι ,οχι σα τους δικους μας" ..... τωρα που βλεπουμε στην ελλαδα τετοια,μας ενοχλουν .....και τους βριζουμε !!!!
δεν με ενοχλει η εικονα...απλα δεν ''κολλαει''...
τα αλλα που λες ειναι παπαριες...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και σε ξαναρωταω θα θελες να ναι προπυργιο της αριστερας; :S
οχι...θα προτιμουσα κανενος προπυργιο...ικανοποιηθηκες?
σε αυτην την χωρα εαν δεν δηλωνεις Δεξιος,βιαζεται ο συνομιλητης να σε βαπτισει αριστερο,Πασοκο κτλ κτλ...μερικοι γουσταρετε ταμπελες...για αυτο τρωμε τα σκατα μας σαν χωρα.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
δεν με ενοχλει η εικονα...απλα δεν ''κολλαει''...
τα αλλα που λες ειναι παπαριες...


οταν δεν μπορεις να τεκμηριωσεις..καλυτερα να σταματας να απαντας !!!!ολα τα αλλα που λες ειναι παπαρες και οχι παπαριες!!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
οταν δεν μπορεις να τεκμηριωσεις..καλυτερα να σταματας να απαντας !!!!ολα τα αλλα που λες ειναι παπαρες και οχι παπαριες!!!!
τυπε, τραβα στην γωνια να δεις εαν ερχομαι... :birdman:
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
οχι...θα προτιμουσα κανενος προπυργιο...ικανοποιηθηκες?
σε αυτην την χωρα εαν δεν δηλωνεις Δεξιος,βιαζεται ο συνομιλητης να σε βαπτισει αριστερο,Πασοκο κτλ κτλ...μερικοι γουσταρετε ταμπελες...για αυτο τρωμε τα σκατα μας σαν χωρα.


τι λεει ο βλαξ ρε !!!! μπορει αριστερος να γινει στρατιωτικος ??? μονο κηφηνας μπορει να ειναι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom