Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
δες και 4-5 σελιδες πισω
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Την έχει πάρει κανείς, που Θεσσαλονίκη, Αθήνα και αν ξέρει κάποιος από τιμές που παίζει ?
Πριν πολλα χρονια εκανε βιζιτες στην σαλονικα σε επιλεκτικα ραντεβου απο οτι μου ειπε κ η ιδια.Οταν με πηρε τηλ ο νταβας της που ηταν κ φιλος μου για πολλα χρονια κ μου ειπε πως εχει την βουλαρα αρχικα νομιζα πως με τρολαρη αλλα τελικα ολα ηταν αληθεια κ χωρις πολλα πολλα σκαει στο σπιτι το βουλακι με σεξι τζιν κολλητο και μπουστακι ασπρο με τζιτα την ρωγαρα κ επαθα πλακα.Στο παιχνιδι εβαλα κ εναν φιλο κολλητο κ ετσι εκεινο το βραδυ ηταν μια απο της καλυτερες παρτουζες που εχω κανει στη ζωη μου.Τρελο κ ακουραστο σεξ για 2 ωρες με ξεσκισμα  απο παντου!!!Αργοτερα εγινα τακτικος πελατης του κουιν στης σερρες οπου και δουλευε σε στριπ σωου και την εβλεπα κ εκτος ποιο τακτικα!!!Νικος Ευοσμος!!!
 

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Πριν πολλα χρονια εκανε βιζιτες στην σαλονικα σε επιλεκτικα ραντεβου απο οτι μου ειπε κ η ιδια.Οταν με πηρε τηλ ο νταβας της που ηταν κ φιλος μου για πολλα χρονια κ μου ειπε πως εχει την βουλαρα αρχικα νομιζα πως με τρολαρη αλλα τελικα ολα ηταν αληθεια κ χωρις πολλα πολλα σκαει στο σπιτι το βουλακι με σεξι τζιν κολλητο και μπουστακι ασπρο με τζιτα την ρωγαρα κ επαθα πλακα.Στο παιχνιδι εβαλα κ εναν φιλο κολλητο κ ετσι εκεινο το βραδυ ηταν μια απο της καλυτερες παρτουζες που εχω κανει στη ζωη μου.Τρελο κ ακουραστο σεξ για 2 ωρες με ξεσκισμα  απο παντου!!!Αργοτερα εγινα τακτικος πελατης του κουιν στης σερρες οπου και δουλευε σε στριπ σωου και την εβλεπα κ εκτος ποιο τακτικα!!!Νικος Ευοσμος!!!

Να σε καλά ...Για τώρα δεν ξέρουμε κάτι δηλαδή ... Και τι τιμή έπαιζε τότε τουλάχιστον....
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Την εποχη που λεει ο φιλος η Βουλα δεχοταν και κατουρημα. Ημουν για 4 μηνες στον Ευοσμο λογω δουλειας και τοτε ειχα ανακαλυψει πολλα κορασια. Η Βουλα κυριοι ηρθε με ενα ομορφο μαυρο φορεματακι, μαυρες μποτες, δικτυωτο καλσον και ασημενιο μακιγιαζ οπως ειχα ζητησει. Ακομα και σημερα αξεχαστη. Πληρωσα 150 την ωρα τοτε που δεν ηταν ονομα και πολυ καλα για εμενα τελικα. Γαμηθηκαμε, εκανε τρομερη ποδολαγνεια και γλειψημο πατου με δαχτυλο. Αφου καυλωσαμε γαμηθηκαμε 3 φορες και στην τελευταια αφου την εχυσα σε βυζια προσωπο και ειχε τα λαδακια της πανω της λεω παμε στο μπανιο. Η τρομερη χημεια που ειχαμε εκεινο το βραδυ και η ανωμαλια που βγηκε και απο τις δυο πλευρες δεν επετρεπε οχι. Της λεω κατσε οπως ηταν με τα χυσια και τα λαδια παντου στο μπανιο καταλαβε τι θα γινοταν και οχι απλα το δεχτηκε το ζητουσε! Καθαριστικε πολυ ομορφα, επαιξε με καποια στο στομα της και αφου τελειωσα καναμε μαζι αφρολουτρο. Η κυρια να σας πω πως βριζει πολυ ομορφα, εχει πολλες διαστροφες και ξερει να γαμιεται. Αυτο που θα ηθελα να κανω με Βουλα ειναι να την παρω μαζι με τραβελο. Θελω να δω ποια απο τις δυο θα βγαλει περισσοτεηρ ανωμαλια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Την εποχη που λεει ο φιλος η Βουλα δεχοταν και κατουρημα. Ημουν για 4 μηνες στον Ευοσμο λογω δουλειας και τοτε ειχα ανακαλυψει πολλα κορασια. Η Βουλα κυριοι ηρθε με ενα ομορφο μαυρο φορεματακι, μαυρες μποτες, δικτυωτο καλσον και ασημενιο μακιγιαζ οπως ειχα ζητησει. Ακομα και σημερα αξεχαστη. Πληρωσα 150 την ωρα τοτε που δεν ηταν ονομα και πολυ καλα για εμενα τελικα. Γαμηθηκαμε, εκανε τρομερη ποδολαγνεια και γλειψημο πατου με δαχτυλο. Αφου καυλωσαμε γαμηθηκαμε 3 φορες και στην τελευταια αφου την εχυσα σε βυζια προσωπο και ειχε τα λαδακια της πανω της λεω παμε στο μπανιο. Η τρομερη χημεια που ειχαμε εκεινο το βραδυ και η ανωμαλια που βγηκε και απο τις δυο πλευρες δεν επετρεπε οχι. Της λεω κατσε οπως ηταν με τα χυσια και τα λαδια παντου στο μπανιο καταλαβε τι θα γινοταν και οχι απλα το δεχτηκε το ζητουσε! Καθαριστικε πολυ ομορφα, επαιξε με καποια στο στομα της και αφου τελειωσα καναμε μαζι αφρολουτρο. Η κυρια να σας πω πως βριζει πολυ ομορφα, εχει πολλες διαστροφες και ξερει να γαμιεται. Αυτο που θα ηθελα να κανω με Βουλα ειναι να την παρω μαζι με τραβελο. Θελω να δω ποια απο τις δυο θα βγαλει περισσοτεηρ ανωμαλια.

:headbang2:
 

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Μετά από τα μηνύματα αυτά αποφάσισα να ενημερώσω την ίδια τη Βούλα να δω αν είναι αλήθεια γιατί εμένα αλλιώς μου τα λέει ...και παραθέτω την ανταλλαγή μηνυμάτων μας αυτούσια
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    57,4 KB · Εμφανίσεις: 90

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Δεύτερο
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    54 KB · Εμφανίσεις: 91

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Τρίτο
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    53,6 KB · Εμφανίσεις: 79

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Και τελευταίο ... Τα συμπεράσματα δικά σας ...
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    56,5 KB · Εμφανίσεις: 65

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Αυτό ακριβώς θέλω να πω ...!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Αυτό ακριβώς θέλω να πω ...!
Εδω σκεψου εγω την πηραμε 30 πρι κατι φεγγαρια που ηταν σε ενα δελο εδω στη Θεσσαλονικη και οταν ηρθε στο δωμα μου ελεγε οτι δεν ηταν αυτη
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Και τελευταίο ... Τα συμπεράσματα δικά σας ...

Εγω παντως απο το "η φαντασιωσεις" και τη γενικοτερη ορθογραφια καταλαβα οτι η Βουλαρα ειναι στανταρ μελος στο σαι... :S :S :S
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
οποιος εχει τηλεφωνο της ΒΟΥΛΑΡΑΣ καλοδεχουμενο.με π.μ.
 

pavlosspaliaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
127
Like
227
Πόντοι
21
Τα περι μπουρδελου δεν τα πιστευω αλλα βιζιτες θα κανει σιγουρα οπως ολες που επαιξαν στις τσοντες του σειρηνακη το θεμα ειναι οτι δεν ειναι γραφειατη και δεν κυκλοφορει και το τηλεφωνο της αρα καπιος νταβας της κανει τα κονε και κλεινει τα ραντεβου  ας αφησουν τα παραμυθια οθ αισωποι και ας ψαξουμε να βρουμε καμθα ακρη γιατι αξιζει το μωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom