Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216
H πορνοστάρ Βούλα Βαβάτση πήγε για σολάριουμ με το γνωστο μοντέλο Νανά Ταλατά(.)
Λέτε να απολαύσουμε και τη Νανά σε τσόντα; :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • nana2.jpg
    nana2.jpg
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 45

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
FAQ:
Q1: την εξέταση νεφρών με τους μαύρους την έκανε;
Q2: η μάπα της θα στρώσει με τόσες πούτσες ή τσάμπα το ζπρώξιμο;
Q3: θα βρεθεί κανένας καμικάζι να γυρίσει τσόντα με την Ταλατά ή τσάμπα θα περιμένουμε με τη λοσιόν και το πουλι ανά χείρας;
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
H πορνοστάρ Βούλα Βαβάτση πήγε για σολάριουμ με το γνωστο μοντέλο Νανά Ταλατά(.)
Λέτε να απολαύσουμε και τη Νανά σε τσόντα; :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Βούλα, Νανά, Αφροδίτη και Μαρίζετα είναι φιλενάδες μεταξύ τους... μια παρέα από κορίτσια για σπίτι :pipa1: :pipa1: :pipa1: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
σημερα μαγκες τυχαια βρισκω το προφιλ τις βαβατση στο facebook.
λεω ας την κανω add αν δουμε τι γινετε,την κανω,και μετα απο κανενα 15λεπτο βλεπω οτι με δεχετε για φιλο τις.
βλεπω στις συνομιλιες οτι η γκομενα ειναι στο chat,ημουν και με ενα φιλο,και λεμε ας τις μιλησουμε να δουμε τι γινετε.

αφου τις λεμε καλησπερα,μας λεει και αυτη,εμεις αρχιζουμε και την λεμε οτι ειμαστε θαυμαστες και οτι μας αρεσε παρα πολυ η ταινια τις,και οτι επρεπε και αυτη να παιξει και στο dvd μαζι με την τζουλια και τους αραπηδες,και αλλες τετοιες μαλακιες και μπουρδες,η γκομενα μαγκες εχει ψαρωσει για τα καλα,αρχιζει να μας ευχαριστει για τα καλα μας λογια,και αρχιζει να μας λεει οτι πηγαινει σε διαφορα κλαμπακια στην επαρχια για εξτρα σαν guest,και οτι θα χαρει να μας γνωρισει απο κοντα και τετοια αν ανεβει θεσσαλονικη,και αλλα τετοια παπαρια.η γκομενα μαγκες εχει τσιμπισει για τα καλα,και ειμαστε σε φαση να μας δωσει το τηλ τις,και εγω το δικο μου,και τοτε ο φιλος μου κανει την απιστευτη μαλακια του αιωνα.τις γραφει το εξης.
<<με κανενα 150αρι θα σε παρω καμια βιζιτα?>>.
και η γκομενα απαντησε το εξης και μας διαγραψε απο φιλους.
<<βιαστηκατε και χασατε αγορια μου πολλα>>.

σε γενικες γραμμες απο την συνομιλια καταλαβα οτι η γκομενα δεν κουβαλαει και πολυ μυαλο,ειναι λιγο χαζουλα,αλλα τερμα χαζεμενος ειναι ο μαλακας φιλος μου.
τελος παντων χαλασε η δουλεια απο μαλακια.


υ.γ.αλλαν στην σοφια θα στην εφερνα ρε μαλακα........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
FAQ:
Q1: την εξέταση νεφρών με τους μαύρους την έκανε;
Q2: η μάπα της θα στρώσει με τόσες πούτσες ή τσάμπα το ζπρώξιμο;
Q3: θα βρεθεί κανένας καμικάζι να γυρίσει τσόντα με την Ταλατά ή τσάμπα θα περιμένουμε με τη λοσιόν και το πουλι ανά χείρας;
σιγα τις πουτσες που ειχανε οι μαυροι οι μαλακες.
καταρχην δεν τους συκωνοτανε τους μαλακες.
ας εβαζε το ζαφειρη και θα την γαμουσε τα ραμματα τις τζουλιας.
και βασικα μεγαλη μαλακια του σειρηνακη που κουβαλαει μαυρους και ξενους και μαλακιες,εχει παικτες στην ελλαδα να του κανουν καλη δουλεια,και εκεινον τον μαλακα τον κυπριο,και τον αλλον τον λεχριτη με τα τατουαζ ας τους στειλει σιγα σιγα,να βρει καινουργιους παικτες πρεπει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
σημερα μαγκες τυχαια βρισκω το προφιλ τις βαβατση στο facebook.
λεω ας την κανω add αν δουμε τι γινετε,την κανω,και μετα απο κανενα 15λεπτο βλεπω οτι με δεχετε για φιλο τις.
βλεπω στις συνομιλιες οτι η γκομενα ειναι στο chat,ημουν και με ενα φιλο,και λεμε ας τις μιλησουμε να δουμε τι γινετε.

αφου τις λεμε καλησπερα,μας λεει και αυτη,εμεις αρχιζουμε και την λεμε οτι ειμαστε θαυμαστες και οτι μας αρεσε παρα πολυ η ταινια τις,και οτι επρεπε και αυτη να παιξει και στο dvd μαζι με την τζουλια και τους αραπηδες,και αλλες τετοιες μαλακιες και μπουρδες,η γκομενα μαγκες εχει ψαρωσει για τα καλα,αρχιζει να μας ευχαριστει για τα καλα μας λογια,και αρχιζει να μας λεει οτι πηγαινει σε διαφορα κλαμπακια στην επαρχια για εξτρα σαν guest,και οτι θα χαρει να μας γνωρισει απο κοντα και τετοια αν ανεβει θεσσαλονικη,και αλλα τετοια παπαρια.η γκομενα μαγκες εχει τσιμπισει για τα καλα,και ειμαστε σε φαση να μας δωσει το τηλ τις,και εγω το δικο μου,και τοτε ο φιλος μου κανει την απιστευτη μαλακια του αιωνα.τις γραφει το εξης.
<<με κανενα 150αρι θα σε παρω καμια βιζιτα?>>.
και η γκομενα απαντησε το εξης και μας διαγραψε απο φιλους.
<<βιαστηκατε και χασατε αγορια μου πολλα>>.

σε γενικες γραμμες απο την συνομιλια καταλαβα οτι η γκομενα δεν κουβαλαει και πολυ μυαλο,ειναι λιγο χαζουλα,αλλα τερμα χαζεμενος ειναι ο μαλακας φιλος μου.
τελος παντων χαλασε η δουλεια απο μαλακια.


υ.γ.αλλαν στην σοφια θα στην εφερνα ρε μαλακα........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε αν της πεις σωστα το παραμυθι λες να την  :fuck2: στο τζαμπε?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ε, ναι βέβαια βιαστήκατε ! Την άλλη φορά θα ξηγηθείτε ως εξής ([sub]άμα προλάβετε[/sub]):

ΒΟΤΚΑ ΜΕ ΛΕΜΟΝΙ

Εμείς, αν και της τέχνης θαυμαστές
θερμότατοι είμαστε εραστές
κι όπως κοιτάγαμε τη τσόντα
μιά σκέψη πέρασε απο σπόντα

Μας πέρασε απο το μυαλό η ιδέα
πως θά σουνα καλή παρέα
γυμνή με άλλη μία στο σαλόνι
να μας κερνάτε βότκα-λεμόνι

Εμείς θα βάλουμε τις βότκες
εσείς ψηλές μονάχα μπότες
κι άμα μεθύσουμε και πιούμε
όλοι μαζί θα γαμηθούμε !

:grin:


 
ΥΓ : Σίγουρη επιτυχία ! Γι αυτό μπαίνω τώρα στο φατσομπούκ και της τα λέω έγώ εδώ και τώρα !
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Ε, ναι βέβαια βιαστήκατε ! Την άλλη φορά θα ξηγηθείτε ως εξής ([sub]άμα προλάβετε[/sub]):

ΒΟΤΚΑ ΜΕ ΛΕΜΟΝΙ

Εμείς, αν και της τέχνης θαυμαστές
θερμότατοι είμαστε εραστές
κι όπως κοιτάγαμε τη τσόντα
μιά σκέψη πέρασε απο σπόντα

Μας πέρασε απο το μυαλό η ιδέα
πως θά σουνα καλή παρέα
γυμνή με άλλη μία στο σαλόνι
να μας κερνάτε βότκα-λεμόνι

Εμείς θα βάλουμε τις βότκες
εσείς ψηλές μονάχα μπότες
κι άμα μεθύσουμε και πιούμε
όλοι μαζί θα γαμηθούμε !

:grin:


 
ΥΓ : Σίγουρη επιτυχία ! Γι αυτό μπαίνω τώρα στο φατσομπούκ και της τα λέω έγώ εδώ και τώρα !

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Ε, ναι βέβαια βιαστήκατε ! Την άλλη φορά θα ξηγηθείτε ως εξής ([sub]άμα προλάβετε[/sub]):
 
ΥΓ : Σίγουρη επιτυχία ! Γι αυτό μπαίνω τώρα στο φατσομπούκ και της τα λέω έγώ εδώ και τώρα !
Αυτο λεγεται κλοπη πνευματικων δικαιωματων! :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τυπε αν της πεις σωστα το παραμυθι λες να την  :fuck2: στο τζαμπε?
τυπε κανονικα.
τις γκομενας τις αρεσει να παραμυθιαζετε.
οπως την εκοψα την φαση,του σιρινακη δεν πρεπει να του πηρε πανω απο ενα 10λεπτο για να την ψησει να γυρισει την τσοντα.
τυπε αν την βρει κανενας τσακαλος σε καμια καφετερια-κλαμπ και τις το πει παραμυθι σωστα,την εχει φορτωσει με την μια,δεν τιθετε θεμα.
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
τυπε κανονικα.
τις γκομενας τις αρεσει να παραμυθιαζετε.
οπως την εκοψα την φαση,του σιρινακη δεν πρεπει να του πηρε πανω απο ενα 10λεπτο για να την ψησει να γυρισει την τσοντα.
τυπε αν την βρει κανενας τσακαλος σε καμια καφετερια-κλαμπ και τις το πει παραμυθι σωστα,την εχει φορτωσει με την μια,δεν τιθετε θεμα.

το παραμύθι του χρήματος καταλαβάινει μόνο η Βούλα, όλα τα άλλα που λες είναι παπαριές :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αμα θες τη γαμάς και τζάμπα

Ντύνεσαι Ρώσος-Κοζάκος και της λες :

-Πιεριάζιεεε να σιεε πλιηερώσουμιε μιε ρούβλιιιιε ? (Που ταιριάζει και με τη Βότκα)

Της κάνεις και κανα Ρολεξάκι δώρο πρώτα (την ωρα που θα σερβίρει τις Βότκες, εννοείτε)

Κι άμα την επόμενη σου πεί << Ρε ψεύτη, μαϊμού ήταν το ρόλεξ>>, εσύ της απαντάς :

-Γιατι μήπως τα ρούβλιεεεε, ήταν αληθινά ????



ΥΓ : Αντε ρε !  Ολα θα σας τα λέω ? :2funny:

 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
το παραμύθι του χρήματος καταλαβάινει μόνο η Βούλα, όλα τα άλλα που λες είναι παπαριές :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
εμεις λεμε κατι αλλο ρε μαλακα?
αντε μερικοι θελετε να σας τα εξηγουμε αναλυτικα εντελως.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Συνάντηση στο μπάρ !

Γειά σου Θεά Βούλα ! Είμαι θαυμαστής- επάγγελμά μου θεατής- Μουνιών ξολοθρευτής- ήμαν παλιά και ταξιτζής !

Το λοιπόν που λές κούκλα μου :

Στη τσόντα Βούλα που σε είδα
κάτι στο βάθος, μου είπε πήδα !
Κι αυτό το κάτι, μέσα μου πηδάει
το κολαράκι σου ζητάει !

Γιά να το κάνω να σωπάσει
και ήσυχο στο κώλο του να κάτσει
αυτό το γαμημένο κάτι
τη βγάζω και σου λέω : Φάτη !

Τσα !

 

Επισκέπτης
σημερα μαγκες τυχαια βρισκω το προφιλ τις βαβατση στο facebook.
λεω ας την κανω add αν δουμε τι γινετε,την κανω,και μετα απο κανενα 15λεπτο βλεπω οτι με δεχετε για φιλο τις.
βλεπω στις συνομιλιες οτι η γκομενα ειναι στο chat,ημουν και με ενα φιλο,και λεμε ας τις μιλησουμε να δουμε τι γινετε.

αφου τις λεμε καλησπερα,μας λεει και αυτη,εμεις αρχιζουμε και την λεμε οτι ειμαστε θαυμαστες και οτι μας αρεσε παρα πολυ η ταινια τις,και οτι επρεπε και αυτη να παιξει και στο dvd μαζι με την τζουλια και τους αραπηδες,και αλλες τετοιες μαλακιες και μπουρδες,η γκομενα μαγκες εχει ψαρωσει για τα καλα,αρχιζει να μας ευχαριστει για τα καλα μας λογια,και αρχιζει να μας λεει οτι πηγαινει σε διαφορα κλαμπακια στην επαρχια για εξτρα σαν guest,και οτι θα χαρει να μας γνωρισει απο κοντα και τετοια αν ανεβει θεσσαλονικη,και αλλα τετοια παπαρια.η γκομενα μαγκες εχει τσιμπισει για τα καλα,και ειμαστε σε φαση να μας δωσει το τηλ τις,και εγω το δικο μου,και τοτε ο φιλος μου κανει την απιστευτη μαλακια του αιωνα.τις γραφει το εξης.
<<με κανενα 150αρι θα σε παρω καμια βιζιτα?>>.
και η γκομενα απαντησε το εξης και μας διαγραψε απο φιλους.
<<βιαστηκατε και χασατε αγορια μου πολλα>>.

σε γενικες γραμμες απο την συνομιλια καταλαβα οτι η γκομενα δεν κουβαλαει και πολυ μυαλο,ειναι λιγο χαζουλα,αλλα τερμα χαζεμενος ειναι ο μαλακας φιλος μου.
τελος παντων χαλασε η δουλεια απο μαλακια.


υ.γ.αλλαν στην σοφια θα στην εφερνα ρε μαλακα........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε Αλβανέ λιγούρη, πάλι χυλοπίτα από βίζιτα μάζεψες;  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom