Νέα

βοηθεια παιδες! Αγγλικα η Ισπανικα θα εχουν γκομενες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antonis0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε ποια μαθηματα θα εχει περισσοτερες γκομενες να γραφτω?

  • Αγγλικα (proficiency

    Ψήφοι: 3 13,0%
  • Ισπανικα

    Ψήφοι: 20 87,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
στον τρεις λαλουν και δυο τον πινουν απαντησα, οχι στον θεματοθετη σχετικα με αυτο που ανεφερε.
εγω παντως αρχιζω ρωσσικα, εχει ωραιες δασκαλες ο θεματοθετης ισως πρεπε να σκεφτει και αυτη την εκδοχη
Ο θεματοθετηs λεs οτι πραγματικα θελει να μαθει???
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι !!!  Ολα τ αλλα ειναι απλωs προφισιενσυ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
στον τρεις λαλουν και δυο τον πινουν απαντησα, οχι στον θεματοθετη σχετικα με αυτο που ανεφερε.
εγω παντως αρχιζω ρωσσικα, εχει ωραιες δασκαλες ο θεματοθετης ισως πρεπε να σκεφτει και αυτη την εκδοχη

Α μπραβο....Ορθα ομιλησεs σαν καθισμενη
Αν δεχονται και αντρεs στα ρωσσικα αλλα με Ρωσσιδα δασκαλα ειδοπια με
Αυτο το νιεπανιμαγιου  θελω να μαθω το προφερω σωστα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Α μπραβο....Ορθα ομιλησεs σαν καθισμενη
Αν δεχονται και αντρεs στα ρωσσικα αλλα με Ρωσσιδα δασκαλα ειδοπια με
Αυτο το νιεπανιμαγιου   θελω να μαθω το προφερω σωστα
Εγω ξέρω δύο λέξεις xaraso spasiba  :dancing:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Αρχίζω μαθήματα ξένων γλωσσών και θελω να δω που θΑ εχει πιό πολλες κοπελες...ν
Ευχαριστώ! ( περιμενετε εντυπώσεις)
Αν μεταξυ σουβλακιού και πίτσας προτιμάς χάμπουργκερ, να πας να μάθεις όχι Ιταλικά αλλά Γαλλικά. Είναι ανεπτυγμένη χώρα η Γαλλία, θα μπορούσαμε να πούμε ότι έχει ξεπεράσει και την Ελλάδα πια, και εξάλλου λόγω Ολυμπιακών αγώνων το Κατάρ και οι γύρω περιοχές θα γνωρίσουν μεγάλη οικοδομική άνθηση τις επόμενες εβδομάδες. Πιάσε στασίδι από τώρα  ;)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Αν μεταξυ σουβλακιού και πίτσας προτιμάς χάμπουργκερ, να πας να μάθεις όχι Ιταλικά αλλά Γαλλικά. Είναι ανεπτυγμένη χώρα η Γαλλία, θα μπορούσαμε να πούμε ότι έχει ξεπεράσει και την Ελλάδα πια, και εξάλλου λόγω Ολυμπιακών αγώνων το Κατάρ και οι γύρω περιοχές θα γνωρίσουν μεγάλη οικοδομική άνθηση τις επόμενες εβδομάδες. Πιάσε στασίδι από τώρα  ;)


:think: :think: :think:


παντα πιο μπροστα ηταν η γαλλια σε ολα απο το γυφτογιουνανισταν
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αν μεταξυ σουβλακιού και πίτσας προτιμάς χάμπουργκερ, να πας να μάθεις όχι Ιταλικά αλλά Γαλλικά. Είναι ανεπτυγμένη χώρα η Γαλλία, θα μπορούσαμε να πούμε ότι έχει ξεπεράσει και την Ελλάδα πια, και εξάλλου λόγω Ολυμπιακών αγώνων το Κατάρ και οι γύρω περιοχές θα γνωρίσουν μεγάλη οικοδομική άνθηση τις επόμενες εβδομάδες. Πιάσε στασίδι από τώρα  ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε φιλε τι πινεις? :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Iσπανικά...σου ανοίγουν πόρτες κ στην λατινική αμερική(ξέρεις Κούβα,Βραζιλία,Αργεντινή) όπου δεν μιλάνε γρι τα αγγλικά. :rockon:
 
OP
OP
Antonis0

Antonis0

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
89
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει παιδια,δεν παω εκει μονο για γκομενα...ειπαμε,οχι τοσο καψιμο!  :uglystupid:
Ισπανικα μιλανε(η τη βαση τους) μιλανε σε πολλες χωρες...Ιταλικα δεν μου αρεσουν καθολου σαν γλωσσα(οποιος εχει κανει λιγο ξερει τι εννοω με τις προφορες κλπ)
Ισπανικα παρεπιμπτοντως θα παει πιο φτηνα απο το proficiency. :huh:

Τωρα δεν με νοιαζει αν θα ειναι αριστερες,δεξιες η ξερω γω τι...(αν και οι δεξιες λογικα παντα θα ειναι πιο lifestyle)
"Αριστερες" οπως λες παντως εχω δει λογω σχολης ποσες που ηταν να τις....πιεις στο ποτηρι.

Ειναι και θεμα τυχης που θα πεσω στα γκρουπ βεβαιως,αλλα θελω το πτυχιο σε ενα απο τα 2 λογω της "ειδικοτητας" μου(μη χεσω).
Αλλο ενα πτυχιο για να το βαλω αργοτερα κι αυτο στον κωλ* μου  :dancing:

Θενκς για τη βοηθεια αν και δεν κατασταλλαξα ακομα...πιο πολυ για Ισπανικα σας βλεπω...
Αλλα τα Αγγλικα γιατι να εχουν ανδρες?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ενταξει παιδια,δεν παω εκει μονο για γκομενα...ειπαμε,οχι τοσο καψιμο!  :uglystupid:
Ισπανικα μιλανε(η τη βαση τους) μιλανε σε πολλες χωρες...Ιταλικα δεν μου αρεσουν καθολου σαν γλωσσα(οποιος εχει κανει λιγο ξερει τι εννοω με τις προφορες κλπ)
Ισπανικα παρεπιμπτοντως θα παει πιο φτηνα απο το proficiency. :huh:

Τωρα δεν με νοιαζει αν θα ειναι αριστερες,δεξιες η ξερω γω τι...(αν και οι δεξιες λογικα παντα θα ειναι πιο lifestyle)
"Αριστερες" οπως λες παντως εχω δει λογω σχολης ποσες που ηταν να τις....πιεις στο ποτηρι.

Ειναι και θεμα τυχης που θα πεσω στα γκρουπ βεβαιως,αλλα θελω το πτυχιο σε ενα απο τα 2 λογω της "ειδικοτητας" μου(μη χεσω).
Αλλο ενα πτυχιο για να το βαλω αργοτερα κι αυτο στον κωλ* μου  :dancing:

Θενκς για τη βοηθεια αν και δεν κατασταλλαξα ακομα...πιο πολυ για Ισπανικα σας βλεπω...
Αλλα τα Αγγλικα γιατι να εχουν ανδρες?

Τυπε τα ισπανικα μοιαζουν πολυ με τα ιταλικα, αν ξερεις τη μια απο τις δυο γλωσσες καταλαβαινεις και την αλλη. Σε τι επιπεδο ειναι τα ισπανικα σου και σε τι τα αγγλικα σου? Και ποια ειναι η ειδικοτητα σου?
 
OP
OP
Antonis0

Antonis0

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
89
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Τα Ισπανικα μου 0.
Τα Αγγλικα ειμαι λόουερ και θα παω για προφ...
Λογω τουριστικων κλπ...(η "ειδικοτητα")

Απλα θελω να δω τι πιθανοτητες εχω για αγγλικα και τι για Ισπανικα για καμια γκομενα...
Οχι τπτ,εχω 2 χρονια να βρω γκομενα(οχι τοσο εμφανισης) και δεν λεει αλλο μαλ@κια ή εσκορτς κλπ κλπ... ;)

Οτι εμπειριες εχει καποιος κ απο γνωστους που εκαναν Ισπανικα η προφισιενσυ ευπροσδεκτες  :boobies:
(Καλλιθεα θα γινουν τα μαθηματα αν παιζει ρολο)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τα Ισπανικα μου 0.
Τα Αγγλικα ειμαι λόουερ και θα παω για προφ...
Λογω τουριστικων κλπ...(η "ειδικοτητα")

Απλα θελω να δω τι πιθανοτητες εχω για αγγλικα και τι για Ισπανικα για καμια γκομενα...
Οχι τπτ,εχω 2 χρονια να βρω γκομενα(οχι τοσο εμφανισης) και δεν λεει αλλο μαλ@κια ή εσκορτς κλπ κλπ... ;)

Οτι εμπειριες εχει καποιος κ απο γνωστους που εκαναν Ισπανικα η προφισιενσυ ευπροσδεκτες  :boobies:
(Καλλιθεα θα γινουν τα μαθηματα αν παιζει ρολο)

Ισπανικα χωρις δευτερη σκεψη. Ο Θεος μιλησε.

0.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom