Νέα

Βίντεο ΧΧΧ από τη Μύκονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allen221
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Πεστε και κανενα σχολιο?  :idiot:  :tickedoff:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κατέβασε το VLC media player, είναι πολύ μικρό.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
ολα τα λεφτά η χοντρή από το 2ο βίντεο του 1ου λινκ  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Μυκονοςςςςςςςςςςςς....Συναγωνιστη εσυ τα τραβηξες τα βιντεακια??Οπως και να χει ευχαριστουμε!!Παντως δε μου φενεται και πολυ φετινο το 2ο βιντεακι καθως η μουσικη απτο σουπερ με παραπεμπει περσυ η αν οχι και προπερσυ!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
2ο λίνκ, πόσοι της βάζουν χέρι; :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
2ο λίνκ, πόσοι της βάζουν χέρι; :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Προβλημα της...αφου εχει κατεβασει ολο το νιαγαρα και να την μαμουσαν χαμπαρι δε θα επαιρνε....Καλα κανουν τα παιδια και τη χουφτωνουν...χαχαχα!!Ελληνιδα ειναι??
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ωραιο το δευτερο ποποποποπο τι χανουμε.....αλλοι πιανουν μουνακια και αλλη δουλευουν απο το πρωι ως το βραδυ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Προβλημα της...αφου εχει κατεβασει ολο το νιαγαρα και να την μαμουσαν χαμπαρι δε θα επαιρνε....Καλα κανουν τα παιδια και τη χουφτωνουν...χαχαχα!!Ελληνιδα ειναι??

Η πλάκα είναι ότι κάτι τέτοιες σαν αυτήν, όταν τις γνωρίζεις μετά κανονικά κάπου έξω στην Αθήνα π.χ. το παίζουν θεούσες... έχω βαρεθεί ν' ακούω ότι "είμαι ο τρίτος τους" π.χ. προημερών δεν κρατήθηκα με μια που την πηδούσα στο αμάξι ενώ είχαμε γνωριστεί πριν 2 ώρες σ' ενα bar και μόλις μου το είπε της απαντάω "ο τρίτος που σε γαμάει σήμερα" ;;; κ σταματάω το γαμήσι κι άρχισα να την χύνω στη μάπα και παντού... άρχισε να φωνάζει για τα ρούχα της... χαμός !!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Η πλάκα είναι ότι κάτι τέτοιες σαν αυτήν, όταν τις γνωρίζεις μετά κανονικά κάπου έξω στην Αθήνα π.χ. το παίζουν θεούσες... έχω βαρεθεί ν' ακούω ότι "είμαι ο τρίτος τους" π.χ. προημερών δεν κρατήθηκα με μια που την πηδούσα στο αμάξι ενώ είχαμε γνωριστεί πριν 2 ώρες σ' ενα bar και μόλις μου το είπε της απαντάω "ο τρίτος που σε γαμάει σήμερα" ;;; κ σταματάω το γαμήσι κι άρχισα να την χύνω στη μάπα και παντού... άρχισε να φωνάζει για τα ρούχα της... χαμός !!!

Φαίνεται πως όλοι οι "τρίτοι" είναι μαλάκες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Πάντως στο δεύτερο το αποκλείω να την πήραν παρτούζα το βράδυ.. :2funny:
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
καλοοοοοοο  μπραβο παντα τετοια
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αυτά και χειρότερα ρε μάγκες συμβαίνουν κάθε Σάββατο βράδυ σε club του Λονδίνου όλο το χρόνο γιατί εκεί τα μουνιά βγαίνουν και θέλουν να γαμηθούν όχι σαν τις Ελληνίδες....που βγαίνουν για να πουν απλά οτι βγήκαν....και περιμένουν την Μύκονο για να κανουν τρέλλες!

Πάντως πιστεύω οτι αν δεν ήταν 50 ατομα απο κάτω με φοτο κάθε φορά που γίνεται ένα τέτοιο σκηνικό και οι γκόμενες θα ήταν πιο ελεύθερες γενικότερα να κάνουν τρελλά σκηνικά σε beach bar,club,παραλίες κτλ κτλ
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
τα βιντεακια αυτα εχουν σβηστει...παιζει να τα ξαναανεβασει καποιος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom