Νέα

Βίκυ Τράνς η Θεά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mavex

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Βικάρα θεά τέτοιο τσιμπούκι πουθενα!!!!! :pipa1:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
λοιπον για να μη μπερδευουμε καταστασεις και ονοματα και γινομαστε βαρετοι...
η Βικυ ειναι η κοπελα που ακολουθει στο παρακατω link και εχει αλλαξει το ονομα της και το εκανε Ζετα,το γιατι δε ξερω αλλα θα μαθω πιθανον επειδη επιασε δουλεια σε στουντιο, στο παρακατω στουντιο εχει κριτικες με το ονομα Βικυ ομως...εκει θα δειτε...αποψε δουλευει...για κανα 2ωρο ομως ακομη..αντε και καλα  :zfuck:
με τη Βικυ στο αγκυρας εχω παει οντως ειναι πολυ καλη ημουν καθαρα ενεργητικος αλλα ρε Βικαρα εχω παραπονο,ηθελες λιγο ξυρισμα στα ποδια και λιγη παραπανω καθαριοτητα...απο αποδοση εισαι κομπλε...
 

sexotronic

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον για να μη μπερδευουμε καταστασεις και ονοματα και γινομαστε βαρετοι...
η Βικυ ειναι η κοπελα που ακολουθει στο παρακατω link και εχει αλλαξει το ονομα της και το εκανε Ζετα,το γιατι δε ξερω αλλα θα μαθω πιθανον επειδη επιασε δουλεια σε στουντιο, στο παρακατω στουντιο εχει κριτικες με το ονομα Βικυ ομως...εκει θα δειτε...αποψε δουλευει...για κανα 2ωρο ομως ακομη..αντε και καλα  :zfuck:
με τη Βικυ στο αγκυρας εχω παει οντως ειναι πολυ καλη ημουν καθαρα ενεργητικος αλλα ρε Βικαρα εχω παραπονο,ηθελες λιγο ξυρισμα στα ποδια και λιγη παραπανω καθαριοτητα...απο αποδοση εισαι κομπλε...

καμια σχεση φιλε μου, η βικυ ειναι η βικυ και η ζετα ειναι η ζετα, μιλαμε για δυο διαφορετικα ατομα, προκειται παντως για εγχειρισμενες και οι δυο...
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
λοιπον για να μη μπερδευουμε καταστασεις και ονοματα και γινομαστε βαρετοι...
η Βικυ ειναι η κοπελα που ακολουθει στο παρακατω link και εχει αλλαξει το ονομα της και το εκανε Ζετα,το γιατι δε ξερω αλλα θα μαθω πιθανον επειδη επιασε δουλεια σε στουντιο, στο παρακατω στουντιο εχει κριτικες με το ονομα Βικυ ομως...εκει θα δειτε...αποψε δουλευει...για κανα 2ωρο ομως ακομη..αντε και καλα  :zfuck:
με τη Βικυ στο αγκυρας εχω παει οντως ειναι πολυ καλη ημουν καθαρα ενεργητικος αλλα ρε Βικαρα εχω παραπονο,ηθελες λιγο ξυρισμα στα ποδια και λιγη παραπανω καθαριοτητα...απο αποδοση εισαι κομπλε...
νεε εχεις κανει λαθος πολυ μεγαλο αυτη στην ωφτο δεν ειναι η βικυ ...ειναι ομως πολυ ερωτικη και μαλιστα καλυτερη απο την βικυ ... εγω οπως ξερω εχει αφησει το αθλημα μονο για ολιγους ...
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Απο ποτε εγχειρησμενη η Βικυ του Αγκυρας?
 

maxilog

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Βίκυ πρεπει να αδειασεις τα εισερχομενα μηνυματα σου γιατι δεν μπορεις καποιος να σου στειλει pm!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Βίκυ πρεπει να αδειασεις τα εισερχομενα μηνυματα σου γιατι δεν μπορεις καποιος να σου στειλει pm!!

Μήπως εννοείς "Βίκυ πρεπει να αδειασεις τα @@ σου"

Να βοήθησω προσπαθώ...
 

gr punk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2012
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
δουλευει αυτη? νομιζα ειχε σταματησει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
δουλευει αυτη? νομιζα ειχε σταματησει.

Tα έχετε μπερδέψει.
Η Βίκυ στην οποία ανήκει το θρεντ είναι αχειρούργητη και δουλεύει στο ντέλο της Μαριάννας στο Αγκύρας 1, στο οποίο είχε διαπρέψει (πέραν της ιδίας της Μαριάννας) η φοβερή Εύα.
Αυτή τη Βίκυ προσωπικά δεν την ξέρω διότι δεν με ενδιαφέρουν "γυναίκες" με τσουτσούνια.
Εύα και Μαριάννα τις ήξερα πολύ καλά (και είχα περάσει και πολύ καλά!), αλλά σε κάθε περίπτωση είναι η "παλιά φρουρά" πλέον.

Η άλλη η Βίκυ είναι χειρουργημένη και είχε κάνει πάταγο από την διαδρομή της στα Κασσάνδρας (και Βριλλησού 60). Μετά δούλευε μόνη της και σαν κωλ γκερλ και έβγαινε και Συγγρού, αλλά αυτήν τη περίοδο δεν δουλεύει.
Η Ζέτα που αναφέρθηκε (γνωστή και σαν Μυρτώ, που είναι το πραγματικό της) δεν είναι η Βίκυ, απλά φίλη της Βίκυς. Δουλεύει αυτήν την περίοδο και σαν στουντιοκόριτσο στα Κασσάνδρας και σαν ανεξάρτητη κωλ γκερλ.
Αυτά!

Υ.Γ. Κατά την άποψή μου τόσο η Εύα παλιά, όσο και η Βίκυ και η Ζέτα-Μυρτώ πιο πρόσφατα είναι από τις πλέον εντυπωσιακές εκδιδόμενες που έχω συναντήσει! Και σαν εμφάνιση και σαν σέρβις.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Μιας κ φαίνεσαι γνώστης του θέματος,έχεις να προτείνεις καμία καλή ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ στη Φυλής?
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Tα έχετε μπερδέψει.
Η Βίκυ στην οποία ανήκει το θρεντ είναι αχειρούργητη και δουλεύει στο ντέλο της Μαριάννας στο Αγκύρας 1, στο οποίο είχε διαπρέψει (πέραν της ιδίας της Μαριάννας) η φοβερή Εύα.
Αυτή τη Βίκυ προσωπικά δεν την ξέρω διότι δεν με ενδιαφέρουν "γυναίκες" με τσουτσούνια.
Εύα και Μαριάννα τις ήξερα πολύ καλά (και είχα περάσει και πολύ καλά!), αλλά σε κάθε περίπτωση είναι η "παλιά φρουρά" πλέον.

Η άλλη η Βίκυ είναι χειρουργημένη και είχε κάνει πάταγο από την διαδρομή της στα Κασσάνδρας (και Βριλλησού 60). Μετά δούλευε μόνη της και σαν κωλ γκερλ και έβγαινε και Συγγρού, αλλά αυτήν τη περίοδο δεν δουλεύει.
Η Ζέτα που αναφέρθηκε (γνωστή και σαν Μυρτώ, που είναι το πραγματικό της) δεν είναι η Βίκυ, απλά φίλη της Βίκυς. Δουλεύει αυτήν την περίοδο και σαν στουντιοκόριτσο στα Κασσάνδρας και σαν ανεξάρτητη κωλ γκερλ.
Αυτά!

Υ.Γ. Κατά την άποψή μου τόσο η Εύα παλιά, όσο και η Βίκυ και η Ζέτα-Μυρτώ πιο πρόσφατα είναι από τις πλέον εντυπωσιακές εκδιδόμενες που έχω συναντήσει! Και σαν εμφάνιση και σαν σέρβις.
εχεις δικιο ...τα ειχα μπερδεψει τοτε λιγο,ειχα μπερδευτει και με καποια αλλα που διαβαζα εδω κι ετσι διασταυρωθηκαν λαθος εντυπωσεις για τις Βικες....ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,απλα δε μπορω να σβησω το παλιο σχολιο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Μιας κ φαίνεσαι γνώστης του θέματος,έχεις να προτείνεις καμία καλή ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ στη Φυλής?

Φίλε τί παίζει στα ντέλα του 20άρικου δεν ξέρω, διότι έχω πλέον μεγαλώσει και σε σπίτια γενικά δεν πάω.
Στην περιοχή ξέρω πως παίζει ακόμα μπάλα η Μαριάννα, από Αγκύρας 1 (χωρίς να είναι και σίγουρος) και η Άντζελα, η στουντιάρχις του Φ104.
Καλό κομμάτι είναι η Άντζελα (αν και μιλφοφέρνει πλέον), αλλά θεωρώ πως έχει υπερτιμολογήσει τον εαυτό της. Νομίζω πως οι τιμές της αρχίζουν από 70 το απλό πρόγραμμα που το θεωρώ υπερβολικό στην σημερινή συγκυρία.
Κατά τα λοιπά η Άντζελα είναι εκπληκτική μάνατζερ (θα την παρακαλούσα για διευθυντή κάποιας επιχείρησης που θα είχα, μόνο που δεν έχω) και ξέρει να προβάλλει το μαγαζί της, τα κορίτσια του και φυσικά τον εαυτό της. Οπότε για να ζητάει τόσα πάει να πει πως τα πιάνει...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Να'σαι καλα φίλε...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Φίλε τί παίζει στα ντέλα του 20άρικου δεν ξέρω, διότι έχω πλέον μεγαλώσει και σε σπίτια γενικά δεν πάω.
Στην περιοχή ξέρω πως παίζει ακόμα μπάλα η Μαριάννα, από Αγκύρας 1 (χωρίς να είναι και σίγουρος) και η Άντζελα, η στουντιάρχις του Φ104.
Καλό κομμάτι είναι η Άντζελα (αν και μιλφοφέρνει πλέον), αλλά θεωρώ πως έχει υπερτιμολογήσει τον εαυτό της. Νομίζω πως οι τιμές της αρχίζουν από 70 το απλό πρόγραμμα που το θεωρώ υπερβολικό στην
σημερινή συγκυρία.
Κατά τα λοιπά η Άντζελα είναι εκπληκτική μάνατζερ (θα την παρακαλούσα για διευθυντή κάποιας επιχείρησης που θα είχα, μόνο που δεν έχω) και ξέρει να προβάλλει το μαγαζί της, τα κορίτσια του και φυσικά τον εαυτό της. Οπότε για να ζητάει τόσα πάει να πει πως τα πιάνει...






ετσι λες ε κυττα εγω μια φορα την εχω παρει πρην χρονια που δεν ειχαι βαλει ταμπελα στουντιο απεξω κατα λαθος γιατι τοτε δεν ειχα εμπειριες  και δεν εμεινα ευχαριστημενος  τωρα τη να σου πω η αληθεια ειναι οτι απο το ρδελο της εχουναι περασει τρελα μωρα.......
 

makis1313

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
κουκλαρα χρονια πολλα σου εχω στειλει μυνημα!!!!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
βικη εισαι η μονη μη χειρουργιμενη κοπελα στο αγκιρας 1?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φίλε τί παίζει στα ντέλα του 20άρικου δεν ξέρω, διότι έχω πλέον μεγαλώσει και σε σπίτια γενικά δεν πάω.
Στην περιοχή ξέρω πως παίζει ακόμα μπάλα η Μαριάννα, από Αγκύρας 1 (χωρίς να είναι και σίγουρος) και η Άντζελα, η στουντιάρχις του Φ104.
Καλό κομμάτι είναι η Άντζελα (αν και μιλφοφέρνει πλέον), αλλά θεωρώ πως έχει υπερτιμολογήσει τον εαυτό της. Νομίζω πως οι τιμές της αρχίζουν από 70 το απλό πρόγραμμα που το θεωρώ υπερβολικό στην σημερινή συγκυρία.
Κατά τα λοιπά η Άντζελα είναι εκπληκτική μάνατζερ (θα την παρακαλούσα για διευθυντή κάποιας επιχείρησης που θα είχα, μόνο που δεν έχω) και ξέρει να προβάλλει το μαγαζί της, τα κορίτσια του και φυσικά τον εαυτό της. Οπότε για να ζητάει τόσα πάει να πει πως τα πιάνει...

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Ο καλός μάνατζερ πρέπει να γνωρίζει τι ακριβώς είναι αυτό που μπορεί να αντέξει οικονομικά η αγορά!!
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Tα έχετε μπερδέψει.
Η Βίκυ στην οποία ανήκει το θρεντ είναι αχειρούργητη και δουλεύει στο ντέλο της Μαριάννας στο Αγκύρας 1, στο οποίο είχε διαπρέψει (πέραν της ιδίας της Μαριάννας) η φοβερή Εύα.
Αυτή τη Βίκυ προσωπικά δεν την ξέρω διότι δεν με ενδιαφέρουν "γυναίκες" με τσουτσούνια.
Εύα και Μαριάννα τις ήξερα πολύ καλά (και είχα περάσει και πολύ καλά!), αλλά σε κάθε περίπτωση είναι η "παλιά φρουρά" πλέον.

Η άλλη η Βίκυ είναι χειρουργημένη και είχε κάνει πάταγο από την διαδρομή της στα Κασσάνδρας (και Βριλλησού 60). Μετά δούλευε μόνη της και σαν κωλ γκερλ και έβγαινε και Συγγρού, αλλά αυτήν τη περίοδο δεν δουλεύει.
Η Ζέτα που αναφέρθηκε (γνωστή και σαν Μυρτώ, που είναι το πραγματικό της) δεν είναι η Βίκυ, απλά φίλη της Βίκυς. Δουλεύει αυτήν την περίοδο και σαν στουντιοκόριτσο στα Κασσάνδρας και σαν ανεξάρτητη κωλ γκερλ.
Αυτά!

Υ.Γ. Κατά την άποψή μου τόσο η Εύα παλιά, όσο και η Βίκυ και η Ζέτα-Μυρτώ πιο πρόσφατα είναι από τις πλέον εντυπωσιακές εκδιδόμενες που έχω συναντήσει! Και σαν εμφάνιση και σαν σέρβις.


ΒΙΚΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΜΥΡΤΩ ΚΟΝΤΩΝΗ  ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΒΑΡΥ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ ΤΩΝ STUDIOΚΟΡΙΤΣΩΝ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom