Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 321K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
247
Κριτικές
2
Like
225
Πόντοι
1
Τωρα πάντως εχει 10-15 άτομα αλλα οχι ζευγάρι
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Θα πάει κανεις σήμερα ;
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
59
Like
88
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Από κόσμο τι λέει σήμερα?
 

Ashetoss

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Ειναι ανοιχτα αυτη την περιοδο; Εχει γενικα κοσμο μεσημερια;
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
ναι ανοιχτα ειναι και μεσημερια συνηθως εχει κοσμο
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Εχθες Δευτερα 15:30 ειχε 15 ατομα περιπου, ζευγαρι σε καμπινα, ο δικος τις ανοιγοκλεινε την πορτα, καποια στιγμη μου κανει νοημα να περασω μεσα,
κανω την κινηση και κοιταζω ενω η αδρεναληνη ειχε ανεβει στα υψη, ειχα τρελαθει λεω επιτελους γυναικα σε τσοντοσινεμα, αλλα δυστηχως η γυναικα ηταν καμια 60αρια χρονων και δεν βλεποταν, γαμω την τυχη μου λεω, ξενερωσα και εφυγα, μου εφυγε και η ορεξη να κανω καμια πιπα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Εχθες Δευτερα 15:30 ειχε 15 ατομα περιπου, ζευγαρι σε καμπινα, ο δικος τις ανοιγοκλεινε την πορτα, καποια στιγμη μου κανει νοημα να περασω μεσα,
κανω την κινηση και κοιταζω ενω η αδρεναληνη ειχε ανεβει στα υψη, ειχα τρελαθει λεω επιτελους γυναικα σε τσοντοσινεμα, αλλα δυστηχως η γυναικα ηταν καμια 60αρια χρονων και δεν βλεποταν, γαμω την τυχη μου λεω, ξενερωσα και εφυγα, μου εφυγε και η ορεξη να κανω καμια πιπα.
Μάλλον έχασες την καλύτερη εμπειρία. Δεν έκανες πίπα στον μπάρμπα μέσα στην καμπίνα; Στο μεταξύ η θεία να σε βόλευε με δάχτυλο.
:zombie:
 

Ashetoss

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Εχθες Δευτερα 15:30 ειχε 15 ατομα περιπου, ζευγαρι σε καμπινα, ο δικος τις ανοιγοκλεινε την πορτα, καποια στιγμη μου κανει νοημα να περασω μεσα,
κανω την κινηση και κοιταζω ενω η αδρεναληνη ειχε ανεβει στα υψη, ειχα τρελαθει λεω επιτελους γυναικα σε τσοντοσινεμα, αλλα δυστηχως η γυναικα ηταν καμια 60αρια χρονων και δεν βλεποταν, γαμω την τυχη μου λεω, ξενερωσα και εφυγα, μου εφυγε και η ορεξη να κανω καμια πιπα.
Αντε κ σε άλλα με καλυτερα κομματια ;)
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Sapaki απο εμπιρειες πολλες πιπα δεν εκανα στον τυπο αλλα εχω γλυψει αμετρητες πουτσες εκει μεσα, μολις με βλεπουν κολανε στην μουρη μου λες και εχω μελι. Και απο μουνακια και παρτουζες ασε τι να σου λεω
 

Ashetoss

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Sapaki απο εμπιρειες πολλες πιπα δεν εκανα στον τυπο αλλα εχω γλυψει αμετρητες πουτσες εκει μεσα, μολις με βλεπουν κολανε στην μουρη μου λες και εχω μελι. Και απο μουνακια και παρτουζες ασε τι να σου λεω
Ειρωνικά το λες ή οντως μπαινουν και ζευγαρια;
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
59
Like
88
Πόντοι
0
Εχει κόσμο εκεί σήμερα? Σκέφτομαι να περάσω αργότερα το βραδακι
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
το Video Show σχεδον παντα εχει κοσμο. Το ΑΤ δεν εχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom