Νέα

Βαρόνος Μινχάουζεν 2023 Β΄ ημιτελικός Νίπλης VS tellystalone6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε πως αξίζει να λάβει τον τίτλο "Βαρόνος Μινχάουζεν 2023"

  • Νίπλης

    Ψήφοι: 29 49,2%
  • tellystalone6969

    Ψήφοι: 30 50,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    59
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.407
Πόντοι
3.296
Δείτε κύριε,

Είμαι μέλος από το καλοκαίρι του 2010. Από το 2011 και μετά, συμμετέχω (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΗΘΕΙ) σε όλες τις ψηφοφορίες για τον Mr Μαλάκα, και σε αρκετές άλλες με όχι και τόσο τιμητικό τίτλο. Ουδέποτε πέρασε από το μυαλό μου ότι αυτός που έβαλε την ψηφοφορία το έπραξε επειδή είχε κάτι προσωπικό μαζί μου. Άλλωστε πως μπορείς να έχεις προσωπικό θέμα με μια διαδικτυακή περσόνα, που στην πραγματική ζωή, να είναι εντελώς διαφορετική. Γι αυτό το λόγο λοιπόν ποτέ δεν ήρα στα σοβαρά αυτές τις ψηφοφορίες, και ούτως δεν ζήτησα ποτέ να εξαιρεθώ. Παραδέχομαι οτι πολλές από τις ψηφοφορίες έχουν ως στόχο την "καζούρα" ή το "σκουπίδιασμα", αν θέλετε. Εκεί ο καθείς συμπεριφέρεται ανάλογα. Είτε το "σιγοντάρει", είτε το "κατακρίνει".
Σεβαστή η οπτική σας γωνία όπως ανέφερα και πριν.Το ότι δεν αποσυρθήκατε ποτέ από κάποιο διαγωνισμό ήταν επιλογή και δικαιωμά σας.Όπως αντίστοιχα δικό μου να θέσω τους όρους μου.
Από κει κι έπειτα,εγώ θα μιλήσω για τη συμμετοχή σας στα νήματά μου με ευφυέστατα και πολύ πετυχημένα γεμάτα χιούμορ ποστς.
Αυτό γνωρίζω,αυτό αξιολογώ.
Κι άλλωστε είστε αξιότιμο μέλος της Bou Friend List μου
:hi:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.025
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Παικταρά μου μην το χρεώνεις σε εμένα.. Εγώ προσπαθώ να μπω στο μυαλό ενός οποιουδήποτε μέλους που δεν έχει να αποδείξει τίποτα.
Πιστευω πως αν εκλάμβανε τα μέλη του σάιτ μας ως κάτι παραπάνω από ναυάγια θα παρέθετε και τις αντίστοιχες αποδείξεις που του ζητούνται.
προτείνω την δημιουργία ενός Hall Of Fame διαγωνισμού που ο καθένας θα ποστάρει με πειστήρια τα πιο ακριβά γούστα του και το κοινό θα επιλέξει το πιο βαθύπλουτο μέλος του σάητ μας.

Μυστικές ψηφοφορίες ΔΕΝ θα επιτρέπονται εκτός αν θες να εντάξεις και ΔΕΥΤΕΡΟ θρεντ στο νόμο κατσέλη :coffee:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.016
Πόντοι
25.467
Παικταρά μου μην το χρεώνεις σε εμένα.. Εγώ προσπαθώ να μπω στο μυαλό ενός οποιουδήποτε μέλους που δεν έχει να αποδείξει τίποτα.
Πιστευω πως αν εκλάμβανε τα μέλη του σάιτ μας ως κάτι παραπάνω από ναυάγια θα παρέθετε και τις αντίστοιχες αποδείξεις που του ζητούνται.

Ναι!

Αλλά προς το παρόν παραθέτει μόνο πουλμούρ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
πρεπει να γινει αλλαγη του τιτλου βαρονος νιπλης ειναι το σωστο. :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
Παικταρά μου μην το χρεώνεις σε εμένα.. Εγώ προσπαθώ να μπω στο μυαλό ενός οποιουδήποτε μέλους που δεν έχει να αποδείξει τίποτα.
Πιστευω πως αν εκλάμβανε τα μέλη του σάιτ μας ως κάτι παραπάνω από ναυάγια θα παρέθετε και τις αντίστοιχες αποδείξεις που του ζητούνται.
τύπε βλέποντας την εξελιξη αυτου του σιχαμερού πολίτικαλ κορρεκτ νηματος, λεω παλι καλα να πουμε που μπορουμε και σκουπιδιαζουμε στο δικο σου. εδω μεσα σε λιγο θα μας μοιράζουν υπεύθυνες δηλώσεις για να λαβουμε γνωση τερμς εντ κοντισιονς πριν ποστάρουμε :coffee:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.016
Πόντοι
25.467
προτείνω την δημιουργία ενός Hall Of Fame διαγωνισμού που ο καθένας θα ποστάρει με πειστήρια τα πιο ακριβά γούστα του και το κοινό θα επιλέξει το πιο βαθύπλουτο μέλος του σάητ μας.

Μυστικές ψηφοφορίες ΔΕΝ θα επιτρέπονται εκτός αν θες να εντάξεις και ΔΕΥΤΕΡΟ θρεντ στο νόμο κατσέλη :coffee:

Το έχουμε καπαρώσει με τον κ. @Maximilien . Θα έχει τίτλο: Ο πραγματικός ΩΝΑΣΗΣ του Bourdela,com.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.579
Like
51.897
Πόντοι
12.756

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.579
Like
51.897
Πόντοι
12.756
να σε πληροφορησω οτι ειχα ανοιξει νημα ο πινοκιο του σαη οπως επισης και ο μεγιστανας. :coffee:
δεν εχεις το ΑΝΑΣΤΗΜΑ μαλλον που απαιτειται και τα νηματα σου πανε κουβε φιλε-Μπαρε:(
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.025
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Το έχουμε καπαρώσει με τον κ. @Maximilien . Θα έχει τίτλο: Ο πραγματικός ΩΝΑΣΗΣ του Bourdela,com.
ΑΥΤΟ περιμένουμε όλοι


προτείνω να ξεκινήσει από την 01.01.2024 ώστε να έχουν χρόνο οι άνθρωποι να σηκώσουν μετρητά, να ανοίξουν θυρίδες,να πλύνουν αυτοκίνητα, σκάφη και ελικόπτερα.... να βρουν τίτλους ιδιοκτησίας κτλπ :coffee:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.016
Πόντοι
25.467
δυστυχως ειναι αληθεια.
chickens.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΑΥΤΟ περιμένουμε όλοι


προτείνω να ξεκινήσει από την 01.01.2024 ώστε να έχουν χρόνο οι άνθρωποι να σηκώσουν μετρητά, να ανοίξουν θυρίδες,να πλύνουν αυτοκίνητα, σκάφη και ελικόπτερα.... να βρουν τίτλους ιδιοκτησίας κτλπ :coffee:

Θα δώσουμε εξάμηνη προθεσμία υποβολής στοιχείων.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.938
Like
74.093
Πόντοι
12.756
τύπε βλέποντας την εξελιξη αυτου του σιχαμερού πολίτικαλ κορρεκτ νηματος, λεω παλι καλα να πουμε που μπορουμε και σκουπιδιαζουμε στο δικο σου. εδω μεσα σε λιγο θα μας μοιράζουν υπεύθυνες δηλώσεις για να λαβουμε γνωση τερμς εντ κοντισιονς πριν ποστάρουμε :coffee:

Αυτη η μαστιγα που καθε νημα που ανοιγει καταληγει μια κακη αντιγραφη του νηματος μηδεν ..με τον γνωστο ηλιθιο να πατάει συνεχόμενα λαικ ,
ο αλλος να πετάει την μια μαλακια μετα την άλλη και να παιρνει απαντησεις απο τον μονιμο βλαμένο :confused:

Τι μιζέρια ρε μαλακα ...:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom