Νέα

Βαρόνος Μινχάουζεν 2023 Β΄ ημιτελικός Νίπλης VS tellystalone6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 572
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε πως αξίζει να λάβει τον τίτλο "Βαρόνος Μινχάουζεν 2023"

  • Νίπλης

    Ψήφοι: 29 49,2%
  • tellystalone6969

    Ψήφοι: 30 50,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    59
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.000
Like
18.321
Πόντοι
3.656
άνευ παρεξηγήσεως, έχεις ξεπεράσει την απλή σου αυταπάτη πως είσαι το κέντρο του σύμπαντος
Κάπελα ... έβαλες ψηφοφορία ... σχετικά με το ποιός έχει σπίτι στη γλυφάδα ή είναι φαντασίωσή μου ;;;
ΘΕΣ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ;;;

Και εποχή ... που μόνο ναυάγια θα ήταν εδώ να γράφουν ........

ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ/ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ .... το έβαλες εσύ ; ή μήπως είναι φαντασίωσή μου ;;;

ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΚΑ ;;;

Ανάλυσε το σκεπτικό σου ....

Υ.Γ. Ψευδαισθήσεις, δεν ξέρω ποιός έχει , αν ως κάπελας , που το μόνο που μπορεί να κρίνει είναι αν οι τηγανητές πατάτες είναι ξαναζεσταμένες ή όχι , κάποιος θέλει όχι μόνο να βγάζει .... ψυχιατρικές γνωματεύσεις αλλά και να τις παίρνουν και σοβαρά.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Κάπελα ... έβαλες ψηφοφορία ... σχετικά με το ποιός έχει σπίτι στη γλυφάδα ή είναι φαντασίωσή μου ;;;
ΘΕΣ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ;;;

Και εποχή ... που μόνο ναυάγια θα ήταν εδώ να γράφουν ........

ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ/ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ .... το έβαλες εσύ ; ή μήπως είναι φαντασίωσή μου ;;;

ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΚΑ ;;;

Ανάλυσε το σκεπτικό σου ....

Υ.Γ. Ψευδαισθήσεις, δεν ξέρω ποιός έχει , αν ως κάπελας , που το μόνο που μπορεί να κρίνει είναι αν οι τηγανητές πατάτες είναι ξαναζεσταμένες ή όχι , κάποιος θέλει όχι μόνο να βγάζει .... ψυχιατρικές γνωματεύσεις αλλά και να τις παίρνουν και σοβαρά.

Είχες αναφέρει όχι μια, αλλά πολλές φορές ότι μένεις Γλυφάδα, ΝΑΙ Ή ΟΧΙ;

Μου είχες δώσει ραντεβού θανάτου στην Πλατεία με τον Ι.Ν, Αγίου Κωνσταντίνου & Ελένης στη Γλυφάδα. ΝΑΙ Ή ΟΧΙ;
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Υ.Γ.

Εκτός από τις ξαναζεσταμένες τηγανιτές πατάτες, μπορώ να διακρίνω και πόσων ημερών είναι το τζατζίκι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.000
Like
18.321
Πόντοι
3.656
Είχες αναφέρει όχι μια, αλλά πολλές φορές ότι μένεις Γλυφάδα, ΝΑΙ Ή ΟΧΙ;
Και έπρεπε να βάλεις ... ψηφοφορία ... αύγουστο ;;;

Εσύ κάτι ραντεβού που έδινες .... μέσα σε ... τζαζ μπαρ .... που καλούσες άλλους ... να πάνε ... και να ρωτάνε ποιός είσαι ... τα ξέχασες ;;;;;

Θα βάλεις ψηφοφορίες για όλα ;
Βάλε, δεν σε εμποδίζει κανείς .........

μη θεωρήσεις ότι σε .... αποτρέπω ή σου βάζω κατσάδα .......

Απλά ... αναφέρω ότι τα βρίσκω γελοία !


ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟ .... ΠΟΥ ΣΚΑΛΩΣΕΣ ΑΣΧΗΜΑ ...........

ή δεν σκάλωσες ;;;;;

Αν βάλει φωτό εφημερίδα στο μονπελιέρ ....
και γράψει πάνω όπως είπα ....


ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ ...
ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ... ΚΑΙ ΨΗΦΟΡΟΥΣ ;;;;;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.409
Πόντοι
3.296
Ασχέτως με την δική μου "ελαφρότητα" την οποία και παραδέχομαι, το παραπάνω καλείται ΕΥΘΙΞΙΑ και είναι από τις πιο κλασικές περιπτώσεις.
Έχετε το ελεύθερο να αποδώσετε στον όρο "ευθιξία"όποια βιωματική ερμηνεία πιστεύετε.
Εγώ στη ζωή μου έμαθα να κάνω πλάκα,να δέχομαι πλάκα αλλά να βάζω και όρια.Και σε όποιον αρέσω.
Κι εσείς μπορείτε να λειτουργείτε με άλλο δικό σας τρόπο.Και σ όποιον αρέσετε.
Να είστε πάντα καλά
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.000
Like
18.321
Πόντοι
3.656
Εγώ στη ζωή μου έμαθα να κάνω πλάκα,να δέχομαι πλάκα αλλά να βάζω και όρια.Και σε όποιον αρέσω.
Προφανώς .... συμφωνούμε στο ότι οι ψηφορίες/επιθέσεις (ουσιαστικά) σε μέλη, είναι γελοίες.
Και αρνητικές για το φόρουμ .


Ο πρώτος διδάξας άλλωστε, δεν έχει καμία προσφορά στο φόρουμ . Ένας τίποτες είνα .
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.409
Πόντοι
3.296
Προφανώς .... συμφωνούμε στο ότι οι ψηφορίες/επιθέσεις (ουσιαστικά) σε μέλη, είναι γελοίες.
Και αρνητικές για το φόρουμ .


Ο πρώτος διδάξας άλλωστε, δεν έχει καμία προσφορά στο φόρουμ . Ένας τίποτες είνα .
Δεεεν εφτασα ως εκει δλδ να το θεωρησω επιθεση.
Στοχοποιηση στυλ "Πλακα εσυ με τα τρολονηματα σου;Πλακα κι εμεις"
Καλοδεχουμενο μεν,αλλα εχασε το γουστο του για τους λόγους που εξήγησα και μόνο για αυτούς.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.000
Like
18.321
Πόντοι
3.656
Καλοδεχουμενο μεν,αλλα εχασε το γουστο του για τους λόγους που εξήγησα και μόνο για αυτούς.
Για μένα φθορά του φόρουμ . Ξεκάθαρα. Και ξεπεσμός. Παίρνει πολύ ...δημοσιότητα. Επισκιάζει σημαντικά.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Αν βάλει φωτό εφημερίδα στο μονπελιέρ ....
και γράψει πάνω όπως είπα ....


ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ ...
ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ... ΚΑΙ ΨΗΦΟΡΟΥΣ ;;;;;

Αν μετά από τόσα χρόνια που γράφει ματσολιές, κάνει ένα τριήμερο ταξιδάκι στο Μονπελιέ και βγάλει φωτό εφημερίδα γράφοντας όπως είπατε, θα γαμίσει ψηφοφορίες σχόλια κ.λπ.;;;;

:2funny::2funny::2funny:

Πάς καλά ρε ξεδοντιάστρα;

Τα ίδια έκανε και ο Μπαρμπαπήδουλας με τις πισίνες. Όπου έβρισκε πισίνα την έβγαζε φωτό και την πόσταρε ως δική του. :2funny::2funny:


Αν ήθελε να κλείσει στόματα και να μας κωλογαμίσει όλους, θα έπρεπε να ποστάρει μια φορά την εβδομάδα (ας πούμε) φωτό της πλατείας του Μονπελιέ, και συγκεκριμένα το κιόσκι με τις απλωμένες εφημερίδες. Του το πρότεινα αλλά δεν το έκανε.

Τι λόγο είχε να μην το κάνει;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.409
Πόντοι
3.296
Για μένα φθορά του φόρουμ . Ξεκάθαρα. Και ξεπεσμός. Παίρνει πολύ ...δημοσιότητα. Επισκιάζει σημαντικά.
Εδώ μέσα δε θίγεται η προσωπικότητά μας γιατί είμαστε απλά...nick names και διαδικτυακές περσόνες...τίποτα παραπάνω.
Οι πιο πολλοί από μας έχουμε ένα κοινό:τη λαγνεία για τον αγοραίο έρωτα.
Κατά τ άλλα είμαστε μια πολύ ετερογενής ομάδα.
Τη μόνη αληθινή δημοσιότητα εδώ την έχουν τα εργαζόμενα κορίτσια του αγοραίου έρωτα,η οποία αποτελεί μια σκληρή αναγκαιότητα της εργασίας τους.
Αυτές εκτίθενται σημαντικά και γι αυτό και χρήζουν ξεχωριστού σεβασμού κατά την ταπεινή μου άποψη.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Έχετε το ελεύθερο να αποδώσετε στον όρο "ευθιξία"όποια βιωματική ερμηνεία πιστεύετε.
Εγώ στη ζωή μου έμαθα να κάνω πλάκα,να δέχομαι πλάκα αλλά να βάζω και όρια.Και σε όποιον αρέσω.
Κι εσείς μπορείτε να λειτουργείτε με άλλο δικό σας τρόπο.Και σ όποιον αρέσετε.
Να είστε πάντα καλά

Μας το ξεκαθαρίσατε και πριν. Διαφέρουμε μεταξύ μας!

Και εσείς να είστε καλά.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.000
Like
18.321
Πόντοι
3.656
Αν μετά από τόσα χρόνια που γράφει ματσολιές, κάνει ένα τριήμερο ταξιδάκι στο Μονπελιέ
Κάποιος που δεν έχει πάει γαλλία .... θα πάει .... χειμώνα ... ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΠΕΛΙΕ ;;;;;;

Σηκώνω τα χέρια !

Αυτό που δεν θα ζούμε ..... είναι κάρτες εγγύησης ... και πιστοποίησης ... πανεράτων ρολογιών !!!!!!!!!!!
laugh-mock.gif
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Κάποιος που δεν έχει πάει γαλλία .... θα πάει .... χειμώνα ... ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΠΕΛΙΕ ;;;;;;

Σηκώνω τα χέρια !

Αυτό που δεν θα ζούμε ..... είναι κάρτες εγγύησης ... και πιστοποίησης ... πανεράτων ρολογιών !!!!!!!!!!!
laugh-mock.gif

Δηλαδή δεν μπορεί να περιμένει το καλοκαίρι για να πάει, να κάνει αυτό που είπατε, και μετά να βγεί να φωνάζει πως μας γάμησε; :2funny::2funny::2funny:

Έχεις πλάκα ρε Λάκη! :2funny::2funny::2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.000
Like
18.321
Πόντοι
3.656
Δηλαδή δεν μπορεί να περιμένει το καλοκαίρι για να πάει, να κάνει αυτό που είπατε, και μετά να βγεί να φωνάζει πως μας γάμησε; :2funny::2funny::2funny:

Έχεις πλάκα ρε Λάκη! :2funny::2funny::2funny:
Γαμώ το φελέκι μου ... κάποιος που πάει πρώτο ταξίδι στη γαλλία ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΠΕΛΙΕΡ ;;;;;;;;;;
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Εδώ μέσα δε θίγεται η προσωπικότητά μας γιατί είμαστε απλά...nick names και διαδικτυακές περσόνες...τίποτα παραπάνω.
Οι πιο πολλοί από μας έχουμε ένα κοινό:τη λαγνεία για τον αγοραίο έρωτα.
Κατά τ άλλα είμαστε μια πολύ ετερογενής ομάδα.
Τη μόνη αληθινή δημοσιότητα εδώ την έχουν τα εργαζόμενα κορίτσια του αγοραίου έρωτα,η οποία αποτελεί μια σκληρή αναγκαιότητα της εργασίας τους.
Αυτές εκτίθενται σημαντικά και γι αυτό και χρήζουν ξεχωριστού σεβασμού κατά την ταπεινή μου άποψη.

Δείτε κύριε,

Είμαι μέλος από το καλοκαίρι του 2010. Από το 2011 και μετά, συμμετέχω (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΗΘΕΙ) σε όλες τις ψηφοφορίες για τον Mr Μαλάκα, και σε αρκετές άλλες με όχι και τόσο τιμητικό τίτλο. Ουδέποτε πέρασε από το μυαλό μου ότι αυτός που έβαλε την ψηφοφορία το έπραξε επειδή είχε κάτι προσωπικό μαζί μου. Άλλωστε πως μπορείς να έχεις προσωπικό θέμα με μια διαδικτυακή περσόνα, που στην πραγματική ζωή, να είναι εντελώς διαφορετική. Γι αυτό το λόγο λοιπόν ποτέ δεν ήρα στα σοβαρά αυτές τις ψηφοφορίες, και ούτως δεν ζήτησα ποτέ να εξαιρεθώ. Παραδέχομαι οτι πολλές από τις ψηφοφορίες έχουν ως στόχο την "καζούρα" ή το "σκουπίδιασμα", αν θέλετε. Εκεί ο καθείς συμπεριφέρεται ανάλογα. Είτε το "σιγοντάρει", είτε το "κατακρίνει".
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Γαμώ το φελέκι μου ... κάποιος που πάει πρώτο ταξίδι στη γαλλία ... ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΠΕΛΙΕΡ ;;;;;;;;;;

Σίγουρα έχει πάει στη Γαλλία και έχει αγοράσει από εκεί και λαπτοπ.
Το πληκτρολόγιο του είναι γαλλικό. Ρωτήστε και τον @Νίπλης που το παρατήρησε ομού με εμένα.

Οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

Άλλωστε κι εσείς έχετε πάει στις Η.Π.Α έχετε μπεί στο μετρό της Νέας Υόρκης και έχετε κάνει και αγορές. Αυτό φτάνει από μόνο του να αποδείξει ότι μένετε μόνιμα εκεί;
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Διότι δεν έχει να αποδείξει απολύτως σε ένα σάιτ για πουτάνες γεμάτο ναυάγια, μετράει σαν λόγος?:confused:


Θα μετρούσε αν δεν περιαυτολογούσε σε πουτάνες και ναυάγια, γι αυτά που έλεγε ότι δεν χρειαζόταν να αποδείξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom