Νέα

Βάνα Μπάρμπα: «Έχουν αλλάξει οι άντρες τη σημερινή εποχή, είναι πιο φοβισμένοι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Kυρά Μπαρμπαταρίφογλου. Δεν έχουν αλλάξει οι άντρες. Το ευρώ έχει ακριβύνει κατά πολύ μετά τα μνημόνια και τα 12 χρόνια ύφεσης. Κάποτε με 10000 δρχ. έκανες αρκετά πράγματα. Σήμερα με 30e δεν μπορεί ένας νέος να βγάλει μια γκόμενα ούτε για σινεμά. Και σου λέει ο άλλος.. Γιατί να ρισκάρω ένα Χ' ποσό για μια ελλεινίδα να μη μου κάτσει, και να πω καληνύχτα. Το επενδύω καλύτερα στους οίκους αντοχής ή τα στούντιο για να πιάσουν τόπο τα λεφτά μου. Και όχι να με πιάνουν κορόιδο οι ανώριμες κακομαθημένες. :sunglasses:
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Σαν να λεμε σεξουαλικα αεργος και σεξουαλικα ανεργος.
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Γαμώ τα τυπάκια....
Περπατούσε και έσταζε....
Αυτή έκανε τα πεσίματα....

Μιλάω για (περίπου) 13 χρόνια πίσω....
Συμφωνώ για τα πεσίματα.
Αμα γουσταρε κάποιον ήταν χαλαρή, δεν κόλλαγε.
Μιλάω για λίγο μετά τα Όσκαρ..
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
αφού είναι δική σου επιλογή μια χαρά είσαι. Εγώ απέχω από επιλογή των γυναικών
Όταν είσαι "χορτατος" σεξουαλικά θες να συνδυάσεις την πράξη με κάτι παραπάνω, κατι να σου κάνει κλικ πέρα απ το γαμησι. Πολλές φορές το κλικ είναι και η προϋπόθεση.
Όταν η άλλη είναι κολλημένη στο διαδίκτυο, κρίνει το status απ το πόσους ακόλουθους έχεις, τι αυτοκίνητο τσουλάς, πως ντύνεσαι αλλά το κυριότερο απ το στόμα της βγαίνουν μόνο βλακείες το κλικ που λεω παραπάνω δεν έρχεται, οπότε το ενα φέρνει το άλλο.
Την καταβρίσκω όταν περπατάω φλερτάρω αλλά μέχρι εκεί κι ας ψωμολυσσάνε ακόμα για ενα και μόνο πουτσο. Πλέον κατάλαβα(έστω και αργα) πως το πανω χέρι το έχω εγώ όπως και να χει. Χωρις βέβαια αυτό να σημαίνει ότι κάποιος που κάνει αμάν να γαμησει ή ακόμα και πληρώνει ακόμα γι αυτό μετά από πολλά χιλιόμετρα που έχει διανύσει ότι τον κρίνω άσχημα. Όπως νοιωθει ο καθένας. Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
να τα λεγε αυτα καμια σοβαρη πουτανα γκομενα της εποχης, παει στο διαολο. Η βανα για 40 χρονια πρωτα εβαζε το πουτσο σου στο στομα της και μετα σε ρωταγε πως σε λενε, ποια πουτανα γκομενα θα την παρει στα σοβαρα...
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
το μυαλο της γυναικας ειναι προγραμματισμενο να δυσαρεστειται συνεχεια - τι να πεις τα εχει αυτα η ζωη:upsidedown:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Βάνα..τούρμπο
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
Βανάρα, δυό είναι οι βασικές διαφορές στους έλληνες άντρες σε σχέση με την εποχή σου

Πρώτο, είναι πιό άφραγκοι

Δεύτερο, και αυτοί που τα έχουν τα δίνουν πιό δύσκολα γιατί έχουν καλομάθει στις ρωσίδες..
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Δεύτερο, και αυτοί που τα έχουν τα δίνουν πιό δύσκολα γιατί έχουν καλομάθει στις ρωσίδες..
Σε οποιοδηποτε αλλη ρατσα θα ελεγα εγω εκτος απο Ελλεηνιδες..

Ζητω η παγκοσμιοποιηση! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom