Νέα

Βάνα Μπάρμπα: «Έχουν αλλάξει οι άντρες τη σημερινή εποχή, είναι πιο φοβισμένοι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Πολλά έχουν αλλάξει αλλά υπάρχει και ο αντίλογος.
Μπορεί να έχουν αλλάξει οι άντρες, αλλά από την άλλη έχει μειωθεί και ο αριθμός των γυναικών που αξίζει να ασχοληθείς μαζί τους λόγω των μιτούδων και κάθε άλλου χαζού κινήματος.
Η ίδια κοινωνία που προβάλει τη νέα ανεξάρτητη και δυναμική γυναίκα είναι η ίδια που την αποβάλλει μόλις σιτέψει. Όσες χάνουν το τρένο μετά έχουν μόνο τα πιστεύω τους για να δικαιολογήσουν την κενή ζωή τους.
Οπότε δεν φταίνε οι άντρες, εμείς πάντα κυνηγοί είμασταν και θα είμαστε, αλλά ο όλο και μεγαλύτερος αριθμός γυναικών που απωθούν τους άντρες.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Πολλά έχουν αλλάξει αλλά υπάρχει και ο αντίλογος.
Μπορεί να έχουν αλλάξει οι άντρες, αλλά από την άλλη έχει μειωθεί και ο αριθμός των γυναικών που αξίζει να ασχοληθείς μαζί τους λόγω των μιτούδων και κάθε άλλου χαζού κινήματος.
Η ίδια κοινωνία που προβάλει τη νέα ανεξάρτητη και δυναμική γυναίκα είναι η ίδια που την αποβάλλει μόλις σιτέψει. Όσες χάνουν το τρένο μετά έχουν μόνο τα πιστεύω τους για να δικαιολογήσουν την κενή ζωή τους.
Οπότε δεν φταίνε οι άντρες, εμείς πάντα κυνηγοί είμασταν και θα είμαστε, αλλά ο όλο και μεγαλύτερος αριθμός γυναικών που απωθούν τους άντρες.
καλο :coffee:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
μην ξεχναμε βεβαια οτι η κυρια-βανα οταν ηταν νεα και τουμπανο ηταν ο ορισμος της ξινομουνας-νταλικερη-μαγκια-κλανια-ξερεις ποια ειμαι εγω ρε? κλπ κλπ

τωρα στα 60παρακατι ειδε και αυτη το φως το αληθινο :undecided:
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Ποτε δεν ειναι αργα. Ωριμασε η γυναικα. Καποιες δεν το κανουν ποτε.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
μην ξεχναμε βεβαια οτι η κυρια-βανα οταν ηταν νεα και τουμπανο ηταν ο ορισμος της ξινομουνας-νταλικερη-μαγκια-κλανια-ξερεις ποια ειμαι εγω ρε? κλπ κλπ

τωρα στα 60παρακατι ειδε και αυτη το φως το αληθινο :undecided:
Ολες οι <<μητουδες>> ετσι θα καταντησουν, αλλα μετα θα ειναι πολυ αργα!! Αντιο ζωη!!

Πραγματικα τις λυπαμαι!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Ας προσεχαν. Στο μεταξυ πολλες μητουδες ειναι και μυτουδες
2funny.gif
2funny.gif
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Ποτε δεν ειναι αργα. Ωριμασε η γυναικα. Καποιες δεν το κανουν ποτε.
σιγουρα αλλα εφυγε το τρενο τωρα...

οταν ηταν νεα και η μουναρα της ηταν "χρυση" ηταν μεσα στην μαγκια σαν στραβοστομης καγκουρας

τωρα τι να το κανουμε? πιο στεγνο απο την μοχαβε θα ειναι :undecided:
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Δεν ποτιζεται τωρα ουτε με εκτροπη Αχελωου
2funny.gif
2funny.gif
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Οι γυναίκες με το που απόκτησαν οικονομική ανεξαρτησία, καβάλησαν το καλάμι..

Εκεί χάθηκε το παιχνίδι.. Δεν λέω ότι ήταν σωστό το να ήταν κάτω από την οικονομική εξάρτηση του συζύγου, αλλά τότε σπάνια έβλεπες "μαγκιά κ κλανιά" από γυναίκα .. Ξέρω παμπολες περιπτώσεις πριν 20 κ 30 χρόνια που με το που πήγαιναν γυναίκες να "κλαφτούν" στους γονείς τους, έτρωγαν πόρτα από τις ίδιες τις μανάδες τους (κοιτά να τα βρεις με τον άντρα σου κ μαζέψου σπίτι σου, για να μην το διαλύσεις..)

Τώρα γεμίσαμε με φωτό τα σοσιαλ, με γυναικοπαρέες σε μπαρ κ εστιατόρια (περνάμε καλύτερα μόνες μας, χωρίς άνδρες), καριεριστριες που τους λες πάμε για φαγητό κ είναι μόνιμα "busy" με γιόγκες, συνεδρίες αυτοβελτίωσης, ετοιμάζουν παρουσίαση για το board και άρες μάρες κουκουνάρες και σου λέει να κανονίσουμε μετά από 2 εβδομάδες που θα έχω ένα κενό... Έχουν άποψη για τα πάντα, δικάζουν σαν εισαγγελείς και φυσικά τα δικά τους σκατά δεν βρωμάνε ποτέ..

Και άμα γουστάρεις την τύπισσα κ όντως την περιμένεις, θα σου κάτσει μετά από κάνα 2μηνο και εκεί θα καταλάβεις ότι αφενός μεν έχει πιάσει νυκτεριδες κ αράχνες το "από αυτό" της, από την ανομβρία, με το που την ακουμπάς ξεροχύνει από την απραξία, αφετέρου παίζει να είναι κ βαθειά μέσα στην κατάθλιψη και να τρέχει κρυφά στο WC για τα ψυχοφάρμακα της..

(κάποτε σε μια πολυεθνική είμασταν 5 ανδρες και 18 γυναίκες στα κεντρικά, κοντεψα να αρχίσω τα ψυχοφάρμακα στα 40 μου, ενώ ήμουν μια χαρά στην καθημερινότητα μου, ευτυχώς πρόλαβα κ την έκανα μετά απο 15 φρικτούς μήνες υπομονής μέχρι να βρω να ξεκουμπιστώ, η εταιρία έφυγε απο Ελλάδα μετά από 3-4 χρόνια όταν όλες οι διοικητικές θέσεις ήταν με γυναίκες από ένα σημείο κ μετά, που μας εκπαραθύρωσαν όλους... όταν δε πήρανε τα ηνία της Εταιρίας στα χέρια τους (HR, CFO, GM), για μια διετία πανυγηρίζανε που μείνανε μόνες τους κ τελικά το φουντάρανε το καράβι..)
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.986
Πόντοι
456
Τα 30-35 είναι κομβική ηλικία για τις περισσότερες. Θέλουν παιδιά-γαμο-αποκατάσταση κι αν δεν έχουν ήδη βρει κάποιον συνήθως κάνουν τη λάθος επιλογή απλά και μόνο για να φαίνονται πετυχημένες με οικογένεια...

Το ίδιο συμβαίνει και με πολλούς άντρες οι οποίοι λόγω κόμπλεξ κυρίως παντρεύονται, κάνουν παιδιά και μετά κοιτάνε πως θα ξενογαμησουν για να νοιώθουν αρσενικά.

Φοβισμενοι δεν ξέρω αν είναι αλλά σίγουρα έχουμε γεμίσει καραγκιόζηδες με απωθημένα και ψευτομαγκια...
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Τα 30-35 είναι κομβική ηλικία για τις περισσότερες. Θέλουν παιδιά-γαμο-αποκατάσταση κι αν δεν έχουν ήδη βρει κάποιον συνήθως κάνουν τη λάθος επιλογή απλά και μόνο για να φαίνονται πετυχημένες με οικογένεια...

Το ίδιο συμβαίνει και με πολλούς άντρες οι οποίοι λόγω κόμπλεξ κυρίως παντρεύονται, κάνουν παιδιά και μετά κοιτάνε πως θα ξενογαμησουν για να νοιώθουν αρσενικά.

Φοβισμενοι δεν ξέρω αν είναι αλλά σίγουρα έχουμε γεμίσει καραγκιόζηδες με απωθημένα και ψευτομαγκια...
Αυτο συμβαινει οταν ζεις τη ζωη σου με τους κανονες των αλλων. Δεν με ενδιαφερει η γνωμη και η αποψη τους. Η ζωη ειναι δικη μου. Δικες μου οι επιλογες, δικα μου και τα λαθη. Ας κοιταξουν ολοι αυτοι οι κριτες τη δικη τους καμπουρα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.128
Κριτικές
8
Like
32.277
Πόντοι
6.536
μην ξεχναμε βεβαια οτι η κυρια-βανα οταν ηταν νεα και τουμπανο ηταν ο ορισμος της ξινομουνας-νταλικερη-μαγκια-κλανια-ξερεις ποια ειμαι εγω ρε? κλπ κλπ

τωρα στα 60παρακατι ειδε και αυτη το φως το αληθινο :undecided:
Το αντίθετο ήταν....
Υμνήτρια της ψωλής,πρόσχαρη και χαβαλετζού.
Μαγκιά ναι αλλα τέρμα ακομπλεξάριστη....

:2on1:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Το αντίθετο ήταν....
Υμνήτρια της ψωλής,πρόσχαρη και χαβαλετζού.
Μαγκιά ναι αλλα τέρμα ακομπλεξάριστη....

:2on1:
για μαγκια μιλαει και αυτη αφου για

για τις αλλες βεβαια και τωρα που αυτη παταει τα 60 :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.128
Κριτικές
8
Like
32.277
Πόντοι
6.536
για μαγκια μιλαει και αυτη αφου για

για τις αλλες βεβαια και τωρα που αυτη παταει τα 60 :coffee:
Γαμώ τα τυπάκια....
Περπατούσε και έσταζε....
Αυτή έκανε τα πεσίματα....

Μιλάω για (περίπου) 13 χρόνια πίσω....
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Γαμώ τα τυπάκια....
Περπατούσε και έσταζε....
Αυτή έκανε τα πεσίματα....

Μιλάω για περίπου 13 χρόνια πίσω....
ξερεις πολλα εσυ

παντως σε εκεινη την (μπουρδα κατα τα αλλα) ταινια με τον μπαρκουλη που την επερνε ματι με το μουνι-θαμνο να κανει μπανιο πρεπει να εφυγαν τονοι σπερματος στις οθονες :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.128
Κριτικές
8
Like
32.277
Πόντοι
6.536
ξερεις πολλα εσυ

παντως σε εκεινη την (μπουρδα κατα τα αλλα) ταινια με τον μπαρκουλη που την επερνε ματι με το μουνι-θαμνο να κανει μπανιο πρεπει να εφυγαν τονοι σπερματος στις οθονες :coffee:
Ήμουν πέριξ....
Σε απόσταση βολής αλλά με "σωματοφύλακα".....

:confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Reznov

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
9
Like
13.021
Πόντοι
3.836
ξερεις πολλα εσυ

παντως σε εκεινη την (μπουρδα κατα τα αλλα) ταινια με τον μπαρκουλη που την επερνε ματι με το μουνι-θαμνο να κανει μπανιο πρεπει να εφυγαν τονοι σπερματος στις οθονες :coffee:
H ταινία ονομάζεται "Μ'αγαπάς;" σε σκηνοθεσία Γιώργου Πανουσόπουλου. Ταινιάρα.
Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί κάπου στο διαδίκτυο. Για να καταλάβουν οι νεότεροι τότε βγήκε το σύνθημα 'άσε τα πλάνα και δείξε μας τη Βάνα".

Η Βάνα όταν ήταν στα ντουζένια της μια χαρά ήξερε τι έκανε - ο Θόδωρος με το χαμόγελο στα χείλη έφυγε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom