Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Αυτό το σχόλιο επιβεβαιώνει απόλυτα κάτι που είχα γράψει στο νήμα της Ηλιάνας Παπαγεωργίου.Πως μερικοί δεν ικανοποιούνται με τίποτα.

Αν τα έφτιαχνε με φραγκάτο θα λέγατε ότι οι γυναίκες κοιτάνε μόνο το παραδάκι.Αν τα έφτιαχνε με ποδοσφαιριστή,τραγουδιστή κλπ θα διαμαρτυρόσαστε πως οι γυναίκες επιζητούν μόνο φήμη και εξωτερική εμφάνιση.
Τώρα που τα έχει με αυτόν,πάλι χαλιέστε κάποιοι.
Εμενα προσωπικα στα αρχιδια μου απλα το γραφω διοτι ολες του συναφιου της καβατζωνουν ματσομενους.Αυτη μαλλον βιαστηκε....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
πες την γνωμη σου
αναμενουμε
Την είχα για λίγο πιο έξυπνη να βαδίσει στα χνάρια της έτερης ξανθιάς και χαμηλών τόνων "μουλωχτής" Μαρί Κωνσταντάτου πρώην "Κυριακού", αλλά η Τζούλια διψούσε για Μυκόνους και προβολή του κώλου (κυριολεκτικά).

Μας απογοήτευσες Τζούλια, όμως δεν σου κρατάμε κακία, πάλι σε γαμούσαμε :tooth: :rockon:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εμενα προσωπικα στα αρχιδια μου απλα το γραφω διοτι ολες του συναφιου της καβατζωνουν ματσομενους.Αυτη μαλλον βιαστηκε....
Προφανώς και ήταν γενικής φύσεως το σχόλιο μου παρά στοχευμένο σε εσένα.

Αν και όλα αυτά που λένε μερικοί είναι φτηνές δικαιολογίες διότι στην πραγματικότητα το μέσο μέλος του μπου αδυνατεί να έχει μια γυναίκα σαν την Νόβα..

Γιατί?Γιατί ζητά τον ουρανό με τα άστρα μολονότι ο ίδιος δεν βρίσκεται σε ανάλογο βαθμό "ελκυστικότητας" με μια μουνάρα (προσφορά και ζήτηση που λένε),χώρια την πεποίθηση του ότι επιβάλλεται να του κάτσει μόνο και μόνο γιατί είναι άντρας.Το ίδιο ακριβώς ισχύει και για κάτω του μετρίου γυναίκες που ποθούν απεγνωσμένα μορφονιούς ενώ οι ίδιες δεν κάνουν τίποτα για την προσωπική τους βελτίωση.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Την είχα για λίγο πιο έξυπνη να βαδίσει στα χνάρια της έτερης ξανθιάς και χαμηλών τόνων "μουλωχτής" Μαρί Κωνσταντάτου πρώην "Κυριακού", αλλά η Τζούλια διψούσε για Μυκόνους και προβολή του κώλου (κυριολεκτικά).

Μας απογοήτευσες Τζούλια, όμως δεν σου κρατάμε κακία, πάλι σε γαμούσαμε :tooth: :rockon:
ε αμα γκαστρωθηκε τι να κανει το κοριτσι! μεχρι τα 40 της θα εχει ελευθερωθει παλι
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Σας έχει φάει η ζήλια πού είναι εμφανισιακά μέτριος και από λεφτά λίγα πράγματα... Αφού αυτόν γουστάρει τι λυσσαξατε σαν 50αρες αγαμητες θειτσες που όλα τις πειράζουν... Εγώ ότι κάνει η Τζούλια είμαι υπέρ γιατί είναι κορυφαία ψωλοαναφτρα :bigdick:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
- Τι δουλεία κάνεις ?
- ΔΥ και γκάστρωσα την Μπαλατσινού.
- Εσύ ?
- Γκάστρωσα τη Νόβα.
- Ήρθες δεύτερος και καταϊδρωμένος
Μη ξεχνάτε και τη Νικολέτα Ράλλη.... ακόμα έγγυος είναι με τον εστιάτορα?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ψάχνει λέει για κουμπάρο....υποψηφιότητες ?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.545
Πόντοι
2.356
Σας έχει φάει η ζήλια πού είναι εμφανισιακά μέτριος και από λεφτά λίγα πράγματα... Αφού αυτόν γουστάρει τι λυσσαξατε σαν 50αρες αγαμητες θειτσες που όλα τις πειράζουν... Εγώ ότι κάνει η Τζούλια είμαι υπέρ γιατί είναι κορυφαία ψωλοαναφτρα :bigdick:
ποια ζηλια να μας φαει τυπε? την ειχαμε και τη χασαμε μεσα απο τα χερια μας την τζουλια?

απλα αξιζε κατι καλυτερο. θα το βρει στο μελλον ειμαστε σιγουροι
 
  • Like
Αντιδράσεις: danni
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σας έχει φάει η ζήλια πού είναι εμφανισιακά μέτριος και από λεφτά λίγα πράγματα... Αφού αυτόν γουστάρει τι λυσσαξατε σαν 50αρες αγαμητες θειτσες που όλα τις πειράζουν... Εγώ ότι κάνει η Τζούλια είμαι υπέρ γιατί είναι κορυφαία ψωλοαναφτρα :bigdick:
Σε παραπέμπω στο σχόλιο μου στην προηγούμενη σελίδα
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Προφανώς και ήταν γενικής φύσεως το σχόλιο μου παρά στοχευμένο σε εσένα.

Αν και όλα αυτά που λένε μερικοί είναι φτηνές δικαιολογίες διότι στην πραγματικότητα το μέσο μέλος του μπου αδυνατεί να έχει μια γυναίκα σαν την Νόβα..

Γιατί?Γιατί ζητά τον ουρανό με τα άστρα μολονότι ο ίδιος δεν βρίσκεται σε ανάλογο βαθμό "ελκυστικότητας" με μια μουνάρα (προσφορά και ζήτηση που λένε),χώρια την πεποίθηση του ότι επιβάλλεται να του κάτσει μόνο και μόνο γιατί είναι άντρας.Το ίδιο ακριβώς ισχύει και για κάτω του μετρίου γυναίκες που ποθούν απεγνωσμένα μορφονιούς ενώ οι ίδιες δεν κάνουν τίποτα για την προσωπική τους βελτίωση.
Σωστα τα γραφεις.Να πω μονο οτι δεν θα πηγαινα ποτε μου σοβαρα με γυναικα οπως η Τζουλια.Οι ανδρες ιδιως οι ελληναραδες πρεπει καποτε να μαθουν να ξεχωριζουν ποιες ειναι για κρεβατι και χαβαλε και ποιες ειναι αυτες που μενουν και κανεις οικογενεια.Η Τζουλια οπως και οι περισσοτερες του συναφιου της ανηκουν στην πρωτη κατηγορια.Τους δινω 5 χρονια βαρια βαρια.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Μη ξεχνάτε και τη Νικολέτα Ράλλη.... ακόμα έγγυος είναι με τον εστιάτορα?
Ψάχνει λέει για κουμπάρο....υποψηφιότητες ?
Δεν δηλώνω υποψηφιότητα ... ώρες τώρα είναι να εμφανιστώ σε κανα βίντεο από το πουθενά :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Την είχα για λίγο πιο έξυπνη να βαδίσει στα χνάρια της έτερης ξανθιάς και χαμηλών τόνων "μουλωχτής" Μαρί Κωνσταντάτου πρώην "Κυριακού", αλλά η Τζούλια διψούσε για Μυκόνους και προβολή του κώλου (κυριολεκτικά).

Μας απογοήτευσες Τζούλια, όμως δεν σου κρατάμε κακία, πάλι σε γαμούσαμε :tooth: :rockon:
o βιτζηλαιος επιασε το τζοκερ να πουμε...επεσε στο καταλληλο ταιμινγκ που η μουναρα εφαγε το ακυρο απο τον πρωην της και λογω ηλικιας ηταν απελπισμενη για αποκατασταση...φημες λενε οτι ο βιτζηλαιος ειχε να χυσει 2,5 χρονια και περιμενε να αδειασει μεσα στην νοβα προκειμενου να την γκαστρωσει 100%...

σε 1-2 χρονια, αφου θα εχει κανει παιδι και θα της εχει φυγει η καίλα, η τζουλια θα παει για καποιον ανωτερο.....νουμερο 1 υποψηφιος ο δικος μας ο νιπλης (αν δεν τον δεσει μεχρι τοτε η αρχη ξεπλυματος μαυρου χρηματος)....
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
o βιτζηλαιος επιασε το τζοκερ να πουμε...επεσε στο καταλληλο ταιμινγκ που η μουναρα εφαγε το ακυρο απο τον πρωην της και λογω ηλικιας ηταν απελπισμενη για αποκατασταση...φημες λενε οτι ο βιτζηλαιος ειχε να χυσει 2,5 χρονια και περιμενε να αδειασει μεσα στην νοβα προκειμενου να την γκαστρωσει 100%...

σε 1-2 χρονια, αφου θα εχει κανει παιδι και θα της εχει φυγει η καίλα, η τζουλια θα παει για καποιον ανωτερο.....νουμερο 1 υποψηφιος ο δικος μας ο νιπλης (αν δεν τον δεσει μεχρι τοτε η αρχη ξεπλυματος μαυρου χρηματος)....
Τακαρε ο δικος μας κανει κεφι μου φαινεται Παναγιωταρου χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
o βιτζηλαιος επιασε το τζοκερ να πουμε...επεσε στο καταλληλο ταιμινγκ που η μουναρα εφαγε το ακυρο απο τον πρωην της και λογω ηλικιας ηταν απελπισμενη για αποκατασταση...φημες λενε οτι ο βιτζηλαιος ειχε να χυσει 2,5 χρονια και περιμενε να αδειασει μεσα στην νοβα προκειμενου να την γκαστρωσει 100%...

σε 1-2 χρονια, αφου θα εχει κανει παιδι και θα της εχει φυγει η καίλα, η τζουλια θα παει για καποιον ανωτερο.....νουμερο 1 υποψηφιος ο δικος μας ο νιπλης (αν δεν τον δεσει μεχρι τοτε η αρχη ξεπλυματος μαυρου χρηματος)....
Νιπλης έχει ορίσει ημερομηνία με την Πιλιπίνο :confused: Το χασε το κορμί η Τζούλια, θα αφοσιωθεί στο παιδάκι της σαν καλή "μονδέρνα" μαμά
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
o βιτζηλαιος επιασε το τζοκερ να πουμε...επεσε στο καταλληλο ταιμινγκ που η μουναρα εφαγε το ακυρο απο τον πρωην της και λογω ηλικιας ηταν απελπισμενη για αποκατασταση...φημες λενε οτι ο βιτζηλαιος ειχε να χυσει 2,5 χρονια και περιμενε να αδειασει μεσα στην νοβα προκειμενου να την γκαστρωσει 100%...

σε 1-2 χρονια, αφου θα εχει κανει παιδι και θα της εχει φυγει η καίλα, η τζουλια θα παει για καποιον ανωτερο.....νουμερο 1 υποψηφιος ο δικος μας ο Ράγκναρ....
Τάκη στο έφτιαξα λίγο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Τακαρε ο δικος μας κανει κεφι μου φαινεται Παναγιωταρου χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος.
oλο τον χειμωνα στην πλακα τριγυρνουσε η παναγιωταρου...
εσερνε μαζι της και το κακομοιρο το σκυλακι της......α ειχε και ενα τσιουαουα που εβγαζε βολτα...μετα χωρισε απο το σκυλακι της και ψαχνει τον επομενο χορηγο...
να ξες τυπε παιχτηκαν βλεμματα με την παναγιωταρου σε καφετερια, αλλα επειδη ειχα μαζι την γυναικα, την εβγαλα τελικα με μαλακια στο σπιτι...τωρα αμα γουσταρει ο νιπλης, κανω στην μπαντα ναπουμε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τάκη στο έφτιαξα λίγο
τυπε σε ειχα για φτωχο....
μπορεις να συντηρησεις ρωσσιδα?
:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom