Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Είχε τρία παιδιά ήδη νομίζω ο τύπος. Βασικά η Τζούλια την πάτησε όπως σε παλιά ταινία. Αστεφάνωτη με άφησες βρε μου έφαγες τα καλύτερα μου χρόνια και έτσι.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ενταξει 12 χρονια εκατσε μαζι του. μουναρα και συμφεροντολογα ειναι σιγουρα αλλα για να κατσει 12 χρονια με καποιον υπηρχε κατι παραπανω.

Κανενας απο τους δυο δε θα παει χαμενος. Και αυτος θα βρει με τα λεφτα του και τη φημη μια γλυκομουνα και αυτη θα βρει ενα χορηγο να τη γκαστρωσει
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
ενταξει 12 χρονια εκατσε μαζι του. μουναρα και συμφεροντολογα ειναι σιγουρα αλλα για να κατσει 12 χρονια με καποιον υπηρχε κατι παραπανω.

Κανενας απο τους δυο δε θα παει χαμενος. Και αυτος θα βρει με τα λεφτα του και τη φημη μια γλυκομουνα και αυτη θα βρει ενα χορηγο να τη γκαστρωσει

Σωστός.

Απλά κάτι δεν μου κολλάει στις δηλώσεις του τύπου.


Σαν κάτι άλλο να παίζει που δεν το λένε.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
14
Like
4.476
Πόντοι
746

Αυτου του ειδους οι γκομενες θελουν και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χωρτατο ...

Προφανως δεν χωρισαν για τα extreme sports

Ο αλλος εχει μια γκομενα η οποια θεωρει οτι μπορει να κανει οτι θελει οποτε θελει με τα λευτα του και το χρονο του ... επειδη ειναι μουναρα

Αλλα και ο αλλος δεν θα γινει το σκυλακι της κυριας
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
για πολλοστή φορά δικαιώνετε ο μεγας διδάσκαλος ιωσηφ μπλασκος για τα πορνίδια περί ουκρανιας.
ένα τέτοιο και η τζουλια-ψωλα.

υγ. ουκρανοπλικτοι-ουκρανοχαφτωμουνιδες καλα θα κανετε να διαβασετε το θρεντ του μεγα διδασκαλου να ξεστραβωθειτε.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Αν έχει τρία παιδιά δικαιολογείται ο τύπος που δεν θέλει γάμο κτλ επίσης το ότι η Τζούλια έμεινε μαζί του 12 χρόνια εξηγείτε με το ότι είχε θέμα με την πατρική φιγούρα μιας και μεγάλωσε ουσιαστικά χωρίς πατέρα.
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Δεν διαφωνω, απλα πιστευω οτι ισως ειναι πολυ καλυτερη περιπτωση για οικογενεια απο αντιστοιχες Ελληνιδες, τυπου Βατιδου Ευη Αδαμ κτλ . Δλδ Ελληνιδα γκομεναρα προβεβλημενη στις τηλεορασεις και τα περιοδικα και να καθεται ετσι 12 χρονια δεν υπηρχε περιπτωση. Στον ενα- δυο χρονια το πολυ θα τον ειχε σουταρει τον θειο.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Κοφτε το όλοι...
Θέλω να τα φτιάξω με τη Νόβα για λίγες ώρες....
Έχω σοβαρό σκοπό
Μην την κατηγορείτε άλλο...
 

fitfapper

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
273
Like
76
Πόντοι
1
Αν έχει τρία παιδιά δικαιολογείται ο τύπος που δεν θέλει γάμο κτλ επίσης το ότι η Τζούλια έμεινε μαζί του 12 χρόνια εξηγείτε με το ότι είχε θέμα με την πατρική φιγούρα μιας και μεγάλωσε ουσιαστικά χωρίς πατέρα.

Που την ξέρετε για να κάνετε και ψυχανάλυση???
Θα τρελαθούμε!
Δείτε εκεί βυζαρα και κωλαρά που έχει. Και πόσο σπέρμα θέλει η μάπα και αφήστε τα άλλα για τον ψυχολογο της
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
429
Like
1.298
Πόντοι
201
Το γύρισε σε Netflix ο τύπος και καλά έκανε. Με τρία παιδιά τι να την κάνει αυτή; Να κάνει και 4ο; Θα σπάσει η περιουσία μιας και δηλώνει εισοδηματίας. Κρύα γκόμενα, τύπου trophy και σίγουρα high-maintenance. Ήθελε ταξιδάκια και περιπέτειες και ο παππούλης δεν γούσταρε να πληρώνει άλλο. Σίγουρα θα βρει άλλη, όσο για εκείνη θα δέχεται ήδη προτάσεις χορηγιών...
 

tzotzos456

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα
404
Like
577
Πόντοι
81
Το ότι θα ερωτευτεί γερό πορτοφόλι έχει πέσει στο 1,15. Το +14,5 χρόνια διαφορά ηλικίας ο χορηγός, επίσης έχει πέσει την τελευταία εβδομάδα στο 1,20. Αντιθέτως έχει ανέβει πολύ το αθλητής δευτεροκλασσάτος ή/και ανθυποσελέμπριτι στο 6,10. Εγώ εκεί θα ποντάρω. Πιστεύω ότι ίσως "παίξει" σε αυτό το χώρο (για λίγο) για να τσιμπήσουν οι κουτσομπόλες της tv και να ανέβει το κασέ της λόγω έντονης δημοσιότητας. Για τους τολμηρούς που θέλουν να ρισκάρουν...25 απόδοση το "λούγκρα celebrity" (στυλ Οικονομόπουλος, Μαζώ κλπ). Τα ποσοστά αλλάζουν κάθε βδομάδα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.877
Πόντοι
12.756
Το ότι θα ερωτευτεί γερό πορτοφόλι έχει πέσει στο 1,15. Το +14,5 χρόνια διαφορά ηλικίας ο χορηγός, επίσης έχει πέσει την τελευταία εβδομάδα στο 1,20. Αντιθέτως έχει ανέβει πολύ το αθλητής δευτεροκλασσάτος ή/και ανθυποσελέμπριτι στο 6,10. Εγώ εκεί θα ποντάρω. Πιστεύω ότι ίσως "παίξει" σε αυτό το χώρο (για λίγο) για να τσιμπήσουν οι κουτσομπόλες της tv και να ανέβει το κασέ της λόγω έντονης δημοσιότητας. Για τους τολμηρούς που θέλουν να ρισκάρουν...25 απόδοση το "λούγκρα celebrity" (στυλ Οικονομόπουλος, Μαζώ κλπ). Τα ποσοστά αλλάζουν κάθε βδομάδα.
εμπεριστατωμενη αναλυση :grin:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.318
Πόντοι
6.256
Που την ξέρετε για να κάνετε και ψυχανάλυση???
Θα τρελαθούμε!
Δείτε εκεί βυζαρα και κωλαρά που έχει. Και πόσο σπέρμα θέλει η μάπα και αφήστε τα άλλα για τον ψυχολογο της
Σωστός φίλε,
Καλα τα λες
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Φροντίζουν οι ίδιοι οι σελέμπ να δίνουν τροφή περιγράφοντας την ζωή τους και τις προσωπικές ιστορίες τους σε συνεντεύξεις οπότε επόμενα και τα σχόλια που είναι σπέκουλες βάση αυτών.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Αν έχει τρία παιδιά δικαιολογείται ο τύπος που δεν θέλει γάμο κτλ επίσης το ότι η Τζούλια έμεινε μαζί του 12 χρόνια εξηγείτε με το ότι είχε θέμα με την πατρική φιγούρα μιας και μεγάλωσε ουσιαστικά χωρίς πατέρα.

Στα 13 ξεκινάει η εφηβεία και οι επαναστάσεις για τα παιδιά και οι χωρισμοί για όλες αυτές που μεγαλώνουν συναισθηματικά πρώτη φορά σε αυτού του είδους τις σχέσεις.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Ξεκινάει η τουριστική περίοδος, άνοιξαν τα σύνορα.
Κάποιες θα ανοίξουν και τα πόδια τους
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
εχω μια «φιλη» επιπεδου εμφανισης της nova αλλα σε petite version που πηδιομαστε 3 φορες τον μηνα απο τοτε που ηταν 22 ετων (σημερα ειναι 32).

η αληθεια ειναι πως κανουμε πολυ ωραια γαμησια αλλα μετα απο λιγο καιρο ηθελε σχεση. της το ξεκοψα με τη μια γιατι ηξερα πως αργοτερα θα ηθελε γαμο και παιδια (εγω παλι οχι - τα εχω κανει αυτα και δεν εχω καμια ορεξη να ξανακανω τα ιδια).

για να μη χασω ομως τη μουναρα αφου ηξερα πως αργοτερα θα ηθελε γαμο και παιδια και θα εψαχνε αλλον, της προτεινα να εχουμε «επαγγελματικη» σχεση και καθε φορα που βρισκομαστε να παιρνει ενα δωρακι.

μεσα σε αυτα τα 10 χρονια εχει κανει μερικες σχεσεις (απο μερικους μηνες εως 2-3 χρονια ηταν με εναν)

στα «επαγγελματικα» ομως ραντεβου μαζι μου αντε να αργει κανενα 10λεπτο, μου κοστιζει τον χρονο περιπου 5K και ειμαστε και οι 2 ευχαριστημενοι.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
14
Like
4.476
Πόντοι
746
Αυτο ειναι τελικα το πιο εξυπνο ...

Πληρωνεις την γυνακα για sex, δεν ξεμενεις ποτε,
και εχεις και το κεφαλι σου υσυχο.
 

fitfapper

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
273
Like
76
Πόντοι
1
εχω μια «φιλη» επιπεδου εμφανισης της nova αλλα σε petite version που πηδιομαστε 3 φορες τον μηνα απο τοτε που ηταν 22 ετων (σημερα ειναι 32).

η αληθεια ειναι πως κανουμε πολυ ωραια γαμησια αλλα μετα απο λιγο καιρο ηθελε σχεση. της το ξεκοψα με τη μια γιατι ηξερα πως αργοτερα θα ηθελε γαμο και παιδια (εγω παλι οχι - τα εχω κανει αυτα και δεν εχω καμια ορεξη να ξανακανω τα ιδια).

για να μη χασω ομως τη μουναρα αφου ηξερα πως αργοτερα θα ηθελε γαμο και παιδια και θα εψαχνε αλλον, της προτεινα να εχουμε «επαγγελματικη» σχεση και καθε φορα που βρισκομαστε να παιρνει ενα δωρακι.

μεσα σε αυτα τα 10 χρονια εχει κανει μερικες σχεσεις (απο μερικους μηνες εως 2-3 χρονια ηταν με εναν)

στα «επαγγελματικα» ομως ραντεβου μαζι μου αντε να αργει κανενα 10λεπτο, μου κοστιζει τον χρονο περιπου 5K και ειμαστε και οι 2 ευχαριστημενοι.

Έστω ότι είναι έτσι... Εδώ τι μας το λες σου πούμε μπράβο μάγκα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom