Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Τι διαγαλαξιακη μουναρα ειναι αυτη γαμω το σπιτι μου!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
τετροκαραμουνο.................

 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
την ειδα πριν λιγες μερες Μυκονο με την ξανθουλα φιλη της και τον γνωστο σε ολους γκομενο της.
καθοταν απεναντι μου στα 2 μετρα, οποτε ειχα την ευκαιρια να την δω προσεκτικα.
η κοπελα ειναι μουναρα οκ, ΑΛΛΑ ειναι Β' κατηγορια ξεκαθαρα...
και για να προλαβω μερικους...ναι την γαμουσα, ναι τον παιζω για παρτι της, ναι δεν εχω/ειχα καλυτερη γκομενα κλπ κλπ...αλλα
δεν ειναι καθολου κλασατη σαν γυναικα και το στυλ της ειναι χαλια...
επισης απο κοντα χανει στο προσωπο αρκετα...(μετωπο, πηγουνι) (εχει ΜΑΤΑΡΕΣ!) οποιος την εχει δει απο κοντα ισως καταλαβαινει εννοω.
να φερω παραδειγμα την Αλεξανδρατου που οταν την ειχα δει στα πρωτα της, λιγο μετα τα καλλιστεια, ηταν σκαλια ανωτερη!
επισης Δουκισσα Νομικου κλασεις ανωτερη...
τελος απλα να πω πως στο νησι εκεινες τις μερες ειδα σαφως ανωτερα τεμαχια (τοσο εμφανισιακα, οσο και σαν συνολικη εικονα)
απο εκει και περα, περι ορεξεως...
Υ.Γ. ο γκομενος της, απλα χαλια μαυρα

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Να υποθεσω οτι είναι ανιδιοτελες άτομο. Αν την παω με το ΚΤΕΛ μεχρι το Ζουμπερι για μπανιο λες να μου κατσει? Θα την κερασω και καπουτσινο φρεντο 4 ευρω.
Δεν εχω  λεφτα για μυκονο. Ουτε 1000 ευρω δεν παιρνω...
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Να υποθεσω οτι είναι ανιδιοτελες άτομο. Αν την παω με το ΚΤΕΛ μεχρι το Ζουμπερι για μπανιο λες να μου κατσει? Θα την κερασω και καπουτσινο φρεντο 4 ευρω.
Δεν εχω  λεφτα για μυκονο. Ουτε 1000 ευρω δεν παιρνω...

Κατι τετοια βρωμομουνια θελουν σκληρα γυμνασια για να στρωσουν να φτασουν σε σημειο να κανουν τσιμπουκια για ενα σουβλακι και μετα να δεις πως θα το εκτιμησουν το φρεντακι των 4 (!!!) ευρω :rockon: :rockon: :rockon:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Να υποθεσω οτι είναι ανιδιοτελες άτομο. Αν την παω με το ΚΤΕΛ μεχρι το Ζουμπερι για μπανιο λες να μου κατσει? Θα την κερασω και καπουτσινο φρεντο 4 ευρω.
Δεν εχω  λεφτα για μυκονο. Ουτε 1000 ευρω δεν παιρνω...
Ολα αυτα καποτε ηταν εφικτα..μετα την πτωση του σοβιετικου καθεστωτος για μερικα χρονια ,αλλα κ' κατα τη διαρκεια του..Τετοιου βελινεκους κοπελες ισως κ'ομορφοτερες μερικες φορες,εβγαιναν με ελληνες κ' αλλους ξενους απλα απο περιεργεια, για εναν καφε κτλπ.. Κι αν γουσταραν γινοταν φαση λιαν συντομως'χωρις πολλα πολλα..Φαινεται απιστευτο,αλλα ειναι αληθινο.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Να υποθεσω οτι είναι ανιδιοτελες άτομο. Αν την παω με το ΚΤΕΛ μεχρι το Ζουμπερι για μπανιο λες να μου κατσει? Θα την κερασω και καπουτσινο φρεντο 4 ευρω.
Δεν εχω  λεφτα για μυκονο. Ουτε 1000 ευρω δεν παιρνω...

Τυπε σιγα μην γουσταρει λουσα η Νοβα.
Ειμαι σιγουρος οτι και Μυκονο με τα χιλια ζορια δεχτηκε να παει. :S :S :S  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
:helpplea:

[youtube=700,500]u_stysfJx0M[/youtube]
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Να υποθεσω οτι είναι ανιδιοτελες άτομο. Αν την παω με το ΚΤΕΛ μεχρι το Ζουμπερι για μπανιο λες να μου κατσει? Θα την κερασω και καπουτσινο φρεντο 4 ευρω.
Δεν εχω  λεφτα για μυκονο. Ουτε 1000 ευρω δεν παιρνω...

Για τη Μπετυ στο Φ. 104 διαθέτεις 100 ευρουλάκια ατιμούλικο!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Για τη Μπετυ στο Φ. 104 διαθέτεις 100 ευρουλάκια ατιμούλικο!!

Διέθετα ρε κομπλεξάρα! Παρελθοντικός χρόνος! Πόσο καιρο εχω να γραψω για στουντιο? Εσυ δεν περασες καμια βόλτα απο εκει να σου φύγει το απωθημένο?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα αγαπητέ Σάρουμαν και καλό υπόλοιπο καλοκαίρι. Δεν έχω κάποιο απωθημένο από ό,τι γνωρίζω. Έγραψα το σχόλιο με περιπαικτική διάθεση.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Κατι τετοια βρωμομουνια θελουν σκληρα γυμνασια για να στρωσουν να φτασουν σε σημειο να κανουν τσιμπουκια για ενα σουβλακι και μετα να δεις πως θα το εκτιμησουν το φρεντακι των 4 (!!!) ευρω :rockon: :rockon: :rockon:
Εδω ρε τυπε αλλοι κερνανε διακοπες σε βρωμομπαζα
Στην Ελλαδα ζεις, μουνια σαν την Νοβα κυκλοφορουν ελαχιστα
Και ναι, οταν μας καθεται κατι τετοιο τρωμε λεφτα σε διακοπες κλπ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2016/07/nova1.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2016/07/nova2.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/wp-content/uploads/2016/07/nova.jpg[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/fashion/celebrity-style/to-girly-magio-ths-tzoulia-nova/]http://www.youweekly.gr/fashion/celebrity-style/to-girly-magio-ths-tzoulia-nova/[/url[/URL]]
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Κατι τετοια βρωμομουνια θελουν σκληρα γυμνασια για να στρωσουν να φτασουν σε σημειο να κανουν τσιμπουκια για ενα σουβλακι και μετα να δεις πως θα το εκτιμησουν το φρεντακι των 4 (!!!) ευρω :rockon: :rockon: :rockon:

στον υπνο σου ναι θα γινει προσεχε μην ξυπνησεις αποτομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom