Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Είναι υποκριτικό να λένε μερικοί "κρίμα η Τζούλια στα 22 έγινε πορνοσταρ" ! Δηλαδή κάτι κοριτσάκια στη Φυλής κλπ που είναι σαν τα κρύα τα νερά και δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τη Τζούλια δεν είναι κρίμα? Μήπως είναι κατώτερης κατηγορίας άνθρωποι? Οτι ναναι λέμε!
Μας έχουν κάνει μηχανή του κιμά τον εγκέφαλο και αλέθει ότι βλακεία μας δείχνουν στην τηλεόραση! 24 ώρες τη Τζούλια, τη Μενεγάκη και κάθε μια που έχει περισσότερο χρόνο στα κανάλια από το κακομοίρη που παίρνει 1080Ε το μήνα και του λένε "kalo kouragio" που θα του κόψουν δώρα Χριστουγέννων - Πάσχα - Αδειών και δεν τον αφήνουν να πει το παράπονο του!
Χίλιες φορές καλύτερες και πιο ηθικές οι κοπέλες Φυλής - Μεταξουργείου κλπ
Και εμείς βαράμε μαλακία με το βιντεάκι της Τζούλιας και κοπτώμεθα περί του ηθικού τέλματος στο οποίο περιέπεσε η 22αχρονη καλλονή.
Και διαφημίζουμε και το βιντεάκι της! Ρε άντε δώστε το 20αρικο σε καμιά κοπελίτσα να φάει και αυτή...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Είναι υποκριτικό να λένε μερικοί "κρίμα η Τζούλια στα 22 έγινε πορνοσταρ" ! Δηλαδή κάτι κοριτσάκια στη Φυλής κλπ που είναι σαν τα κρύα τα νερά και δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τη Τζούλια δεν είναι κρίμα? Μήπως είναι κατώτερης κατηγορίας άνθρωποι? Οτι ναναι λέμε!
Μας έχουν κάνει μηχανή του κιμά τον εγκέφαλο και αλέθει ότι βλακεία μας δείχνουν στην τηλεόραση! 24 ώρες τη Τζούλια, τη Μενεγάκη και κάθε μια που έχει περισσότερο χρόνο στα κανάλια από το κακομοίρη που παίρνει 1080Ε το μήνα και του λένε "kalo kouragio" που θα του κόψουν δώρα Χριστουγέννων - Πάσχα - Αδειών και δεν τον αφήνουν να πει το παράπονο του!
Χίλιες φορές καλύτερες και πιο ηθικές οι κοπέλες Φυλής - Μεταξουργείου κλπ
Και εμείς βαράμε μαλακία με το βιντεάκι της Τζούλιας και κοπτώμεθα περί του ηθικού τέλματος στο οποίο περιέπεσε η 22αχρονη καλλονή.
Και διαφημίζουμε και το βιντεάκι της! Ρε άντε δώστε το 20αρικο σε καμιά κοπελίτσα να φάει και αυτή...


σωστο ποστ!!
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
ο Λιατσος που την υπερασπιζεται και τη λεει φιλη του να δω τι θα πει τωρα
που μας το παιζει σοβαρος ο μακακας  :jerking:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
φίλος που είδε το βίντεο μου είπε πως ο γαμιάς της είναι ο Ζαφείρης!!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
φίλος που είδε το βίντεο μου είπε πως ο γαμιάς της είναι ο Ζαφείρης!!

οχι φιλε, ήταν η ενσάρκωση του μέσου Έλληνα,η συνισταμένη δύναμη όλου του ανδρικού πληθυσμού

united we ride....... :2funny: :2funny: :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
τι καλο μωρε με την καμμενη, μια καλη πιπα εκανε, στο γαμησι σα τσουβαλι ητανε ναουμε

να ουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?????αααααααααααχαχαχαχαχχαχα καλη ηταν ρεεεεεεεεεεεεεει νταξει δ ηταν κ τσουβαλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως παραδέχομαι την Τζούλια. Ξεφτύλισε όλο το εγχώριο Σοου Μπιζ με μια κίνηση. Βαρέθηκα να προβάλουν κάθε πουτανάκι που το παίζει κυρία και δεν ξέρω τι. Ολες μα όλες οι σταρλετίτσες, Μοντέλες και τραγουδιάρες τις πλάκας είναι Βιζιτούδες που προσπαθούν να κρατάν τα προσχήματα , δουλεύοντας σε ένα κλειστό κύκλο μέχρι να βρούν τον μπούφο που θα τις παντρευτεί και θα τις κάνει "κυρίες" μη χέσω. Και να τα Βλέπεις αυτα τα πορνίδια να το παίζουν και όλας , επείδή οι Γκέουλες τις Τηλεόρασεις εν είδη προαγωγού τις προοθούν . Γιατί όσο πιο γνωστές τόσο πιο καλά λεφτά θα πίασουν. Αλλά η Τζούλια δεν μάσησε , έσπασε τα στεγανά και πραγματικά μπράβο της . Παραδέχεται καθαρά ότι χρησιμοποιεί την σεξουαλικότητα της για να βγάλει χρήματα. Και ξέρει ότι και πάλι θα σφάζονται στα πόδια της . Και μια πρόταση , στην επόμενη ταινία να έχει καυτό δύο με Πετρούλα (πιπούλες Ρουφηχτες !!!) και Double Penetration με ΚατΜαν και Φλωρινιώτη !!!! (τι πίνω θέε μου )
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
το τραγικο ειναι οτι στο ιδιο δωματιο που πηδιοταν η Τζουλια λιγες μερες πριν ειχα κανει εγω φωτογραφηση  :S
αντε να τη κυκλοφορησω τωρα  :S :S :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
[quote author = mou_ta_kanate_tsourekia link = topic = 1289.msg1697818 # msg1697818 date = 1267660317]
το τραγικο ειναι οτι στο ιδιο δωματιο που πηδιοταν η Τζουλια λιγες μερες πριν ειχα κανει εγω φωτογραφηση: S
αντε να τη κυκλοφορησω τωρα: S: S: 2funny:: 2funny:: 2funny:
[/ Quote]
αμα θες παντως μπορεις να στειλεις τις φωτογραφιες στη Σειρηνα, ειμαι σιγουρος οτι θα τις εκτιμησουνε!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
το τραγικο ειναι οτι στο ιδιο δωματιο που πηδιοταν η Τζουλια λιγες μερες πριν ειχα κανει εγω φωτογραφηση  :S
αντε να τη κυκλοφορησω τωρα  :S :S :2funny: :2funny: :2funny:
δεν πιστευω να πηδιχτηκες και εσυ εκει?

πως την ειδες την ταινια τις τζουλιας?
για πες την γνωμη  σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom