Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αιγέα σου αρέσει η Τζουλάρα, το καταλάβαμε και δικαίωμά σου. Προσωπικά δεν την ξανακατηγορώ για να μην σε στεναχωρώ.

Και γενικά για το θέμα της κόκας, πρόσφατα είχα δύο συναντήσεις με σιτιτουρίστριες (μια στο τέλος του καλοκαιριού και μια προ 4ημέρου) οι οποίες ήταν εμφανώς κοκαϊνωμένες. Και οι δύο ήταν τούρμπο στο κρεβάτι! Η προχθεσινή μου έκανε ένα από τα καλλίτερα της καρριέρας μου! Βέβαια αν είχε πρόσβαση σε κουζινομάχαιρο θα την είχα κοπανήσει, όπως γυάλιζε το μάτι της! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ειδες λοιπον οτι οτι κανει το κανει για να ειναι καλλιτερη στην δουλεια της......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οσο για το βλεμα της αγελαδας δες το βλεμα του χρυσοχοιδη........μαλλον περνουν απο τα ιδια...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Αιγέα σου αρέσει η Τζουλάρα, το καταλάβαμε και δικαίωμά σου. Προσωπικά δεν την ξανακατηγορώ για να μην σε στεναχωρώ.

Και γενικά για το θέμα της κόκας, πρόσφατα είχα δύο συναντήσεις με σιτιτουρίστριες (μια στο τέλος του καλοκαιριού και μια προ 4ημέρου) οι οποίες ήταν εμφανώς κοκαϊνωμένες. Και οι δύο ήταν τούρμπο στο κρεβάτι! Η προχθεσινή μου έκανε ένα από τα καλλίτερα της καρριέρας μου! Βέβαια αν είχε πρόσβαση σε κουζινομάχαιρο θα την είχα κοπανήσει, όπως γυάλιζε το μάτι της! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
φανταζεστε τζουλια σε πρωινη εκπομπη;;;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
“Την έδιωξα… Ούτε για πελάτισσα δεν την θέλω” !!!

Η Νανά Τσαγκράκου, ιδιοκτήτρια του νυχτερινού κέντρου “Φως” όπου εμφανιζόταν μέχρι πρότινος η Τζούλια Αλεξανδράτου, εξαπολύει δριμύ κατηγορώ εναντίον της τραγουδίστριας και εξηγεί γιατί την απέλυσε. Δεν ήρθε κανείς στο μαγαζί… να κλείσει ένα τραπέζι. Άλλα μου υποσχέθηκαν όταν έκλεισα την Τζούλια να είναι στο μαγαζί… Έναν άνθρωπο έφερε ο οποίος έκανε ζημιές στο μαγαζί και δεν πλήρωνε κιόλας… Δεν είχε πάρει κανένα λουλούδι ποτέ. Και η τελευταία τραγουδίστρια είχε πάρει και 5 καλάθια. Σε αυτήν δεν έριχναν τίποτα! Αυτή κοίταγε να τελειώσει να φύγει… Δεν είναι τυχαίο που μιλάνε για αυτόν τον κακό χαρακτήρα που έχει… Την Τζούλια δεν την ξαναβάζω στο μαγαζί μου ποτέ… ούτε για πελάτισσα δεν την θέλω…”
Η Νανά Τσαγκράκου, φανερά ενοχλημένη για την κατάληξη της συνεργασίας της με την Τζούλια Αλεξανδράτου, συνεχίζει: “Δεν θέλω να συζητήσω ξανά το θέμα με την Τζούλια γιατί και ό,τι έγινε με την Άντζελα Δημητρίου, είχε αντίκτυπο αρνητικό στο μαγαζί… Είχε ένα στυλ περίεργο. Τη βλέπετε πώς λειτουργεί, πώς φέρεται. Θέλω να τελειώσει το θέμα εδώ.. Όποιος θέλει να μπει φυλακή, ας την πάρει στο μαγαζί του… Καλέ δεν την βρίσκεις ποτέ... Της είπα μόνο ότι διακόπτουμε και μου είπε 'εντάξει, να έρθω να πάρω τα πράγματά μου…”

Να σημειώσουμε ότι την Τζούλια Αλεξανδράτου πρόκειται να αντικαταστήσει η... Μαριάννα Ντούβλη!
 

Συνημμένα

  • Julia-singing.jpg
    Julia-singing.jpg
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 25

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Από που θα δούμε την καινούργια φωτογράφηση της Τζούλιας στο Νίτρο;;;;
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ετσι και την ειχα μπροστα μου θα τις εριχνα 2-3 σφαριαρες μπας και συνελθει γιατι τα εχει χασει απο την πρεζα και την διασημοτητα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θα φαει καμια πουτσα απο κανα αρειοπαγιτη και θα δικαιωθει
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ετσι και την ειχα μπροστα μου θα τις εριχνα 2-3 σφαριαρες μπας και συνελθει γιατι τα εχει χασει απο την πρεζα και την διασημοτητα.
με το χερι ή με τιποτα αλλο τυπε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom