Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ετσι λεω μια παρτουζιτσα προβλεπετε να το παιξουμε κ εμεις γιατροι κ ωραιοι.Αλλα που στο διαολο μενει αλλοι λενε εκαλη αλλοι γλυφαδα που στο καλο??
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ναι γιατί στο σπίτι της δε θα γαμιέται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στο προηγούμενο πάντως, έβγαζε κ βιντεάκια με κινητό ;)  Αλλά δεν ξέρω αν έκανε παρτούζες... :grin:
Αλλωστε μπορεί τώρα που αγόρασε την μονοκατοικία να θέλει να νοικοκυρευτεί κ να κάνει οικογένεια! :2funny:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
πρώτα θα τη γαμήσουμε εγώ κι ο majestic και μετά να κάνει ότι θέλει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
βρε κ πρωτα κ μετα οποτε ναναι..την διευθυνση πειτε μου κ θα κανω τον ντελιβερα με τα σουβλακια...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Νέα δήλωση Τζούλιας: Και οι τσόντες ωραίες είναι! :grin:


Τζούλια: "Ωραίες δεν είναι και αυτές (οι τσόντες)?"
Λιάτσος: "Εγώ σαν παρουσιαστής δε μπορώ να πάρω θέση στο κρίσιμο αυτό θέμα, δε μπορώ".

:2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ρε παιδια η τυπισσα τρελα πουλαει κ τα οικονομαει μην ψαρωνετε με το παραμικρο.το ξερετε οτι για να βγει στο δελτιο του σταρ πηρε 2 χιλιαρικα.Κ εμεις δουλευουμε οκταωρα κ παιρνουμε 35 ευρω????το γνωριζετε??
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια η τυπισσα τρελα πουλαει κ τα οικονομαει μην ψαρωνετε με το παραμικρο.το ξερετε οτι για να βγει στο δελτιο του σταρ πηρε 2 χιλιαρικα.Κ εμεις δουλευουμε οκταωρα κ παιρνουμε 35 ευρω????το γνωριζετε??
νταξει ρε φιλε και ο σπυρος παπαδοπουλος για καθε ενα απ αυτα τα ηλιθια παρτυ που παρουσιαζει στη νετ παιρνει 25.000 και τι να λεει? υπαρχουν τοσα ατομα που τα κονομανε χωρις να κανουν τιποτα μονο και μονο επειδη εχουν ονομα στη τζουλια θα κολλησουμε
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
η τυπισσα τρελα πουλαει κ τα οικονομαει
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ο λαός μίλησε

Τζούλια βάλε φρύδια!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Λοιπόν για το θέμα Τζούλια: Η κοπέλα είναι μουνάρα με Μ κεφαλαίο. ΤΟΠ μουνί, καραμπίνα, σωματάρα κλπ.
Τώρα, ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία είναι που λερώνει τη μύτη της και τα παίρνει για να κάθεται στον κόσμο. Οι μισές από τις πιτσιρικομοντέλες (γνωστές κ μη) το ίδιο κάνουν, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο (ξέρω καλά).
Η υπερέκθεσή της στα media βέβαια την έχει βάλει στο στόχαστρο, λάθος κ εκεί, γιατί ως προείπα, δεν κάνει κάτι διαφορετικό από ότι οι μισές συναδέλφισσές της.
Αλλα, σχόλεια του στυλ "είναι χάλια" και παρόμοια, ε μην τρελλαθούμε, είναι ότι πιο όμορφο κ πρόστυχο κυκλοφορεί (μην ξεχνάμε πως παίζουν δεκάδες μοντέλα που σου κάθονται για 2-3 gr και στο κρεβάτι είναι κούτσουρα, τουλάχιστον αυτή γουστάρει)..
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Λοιπόν για το θέμα Τζούλια: Η κοπέλα είναι μουνάρα με Μ κεφαλαίο. ΤΟΠ μουνί, καραμπίνα, σωματάρα κλπ.
Τώρα, ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία είναι που λερώνει τη μύτη της και τα παίρνει για να κάθεται στον κόσμο. Οι μισές από τις πιτσιρικομοντέλες (γνωστές κ μη) το ίδιο κάνουν, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο (ξέρω καλά).
Η υπερέκθεσή της στα media βέβαια την έχει βάλει στο στόχαστρο, λάθος κ εκεί, γιατί ως προείπα, δεν κάνει κάτι διαφορετικό από ότι οι μισές συναδέλφισσές της.
Αλλα, σχόλεια του στυλ "είναι χάλια" και παρόμοια, ε μην τρελλαθούμε, είναι ότι πιο όμορφο κ πρόστυχο κυκλοφορεί (μην ξεχνάμε πως παίζουν δεκάδες μοντέλα που σου κάθονται για 2-3 gr και στο κρεβάτι είναι κούτσουρα, [glow=red,2,300]τουλάχιστον αυτή γουστάρει)..[/glow]
που το ξέρεις ρε παίχτη?
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Λοιπόν για το θέμα Τζούλια: Η κοπέλα είναι μουνάρα με Μ κεφαλαίο. ΤΟΠ μουνί, καραμπίνα, σωματάρα κλπ.
Τώρα, ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία είναι που λερώνει τη μύτη της και τα παίρνει για να κάθεται στον κόσμο. Οι μισές από τις πιτσιρικομοντέλες (γνωστές κ μη) το ίδιο κάνουν, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο (ξέρω καλά).
Η υπερέκθεσή της στα media βέβαια την έχει βάλει στο στόχαστρο, λάθος κ εκεί, γιατί ως προείπα, δεν κάνει κάτι διαφορετικό από ότι οι μισές συναδέλφισσές της.
Αλλα, σχόλεια του στυλ "είναι χάλια" και παρόμοια, ε μην τρελλαθούμε, είναι ότι πιο όμορφο κ πρόστυχο κυκλοφορεί (μην ξεχνάμε πως παίζουν δεκάδες μοντέλα που σου κάθονται για 2-3 gr και στο κρεβάτι είναι κούτσουρα, τουλάχιστον αυτή γουστάρει)..
Xμμμ  !!!
Το θεμα ειναι οτι αυτη δεν σου καθεται για 2-3gr οπως λες αλλα για 5 - 6 χιλιαρικα οποτε οποιος εχει ας τα δωσει !!!
Τωρα για το ποσο κουτσουρο ειναι η οχι No Comment !!! ;)
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
η κοπελα ειναι μουναρος, τωρα αν κανει βιζιτες τραβαει κοκα δικο της θεμα, νομιζω οτι ολοι μας να την πηδηξουμε θελουμε οχι να την παντρευτουμε...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Xμμμ  !!!
Το θεμα ειναι οτι αυτη δεν σου καθεται για 2-3gr οπως λες αλλα για 5 - 6 χιλιαρικα οποτε οποιος εχει ας τα δωσει !!!
Τωρα για το ποσο κουτσουρο ειναι η οχι No Comment !!! ;)

ωραίοςςςςςςςςςςςςςς ο μπέιμπυλίνοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom