Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
σαλτα και γαμησου ρε τελειωμενε φτωχομπινε, αρχιδι , φτυσε τη χουφτα σου μπας και γαμισεις ζωο που θα βγαλεις και γλωσσα :jerking: γελοια μηδενικα που εχετε και αποψη, η καταστροφη της Ελλαδας ειστε , καλα σας κανει και σας σκιζει η Μερκελ, μονο γιαυτο ειστε.


:gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ε και? η πρωτη ειναι ή η τελευταια? το εχω πει και πιο παλια, να κανετε το σταυρο σας και εικονισμα τον αντισθενη που μπορειτε να μαθενεται πραγματα για χωρους που σε κανονικες συνθηκες το 99,99999999% των μελων δε θα μπορουσε να περασει ουτε απεξω.

Να 'ναι καλά ο αγόραρος που μας ανοίγει τα ματάκια μας αυτός και οι moderators, εδώ μέσα και γαμάμε ΚΑΛΑ.
Να τους προσέχει ΟΛΟΥΣ η ΠΑΝΑΓΙΑ μας και ο Άγιος ΙΟΥΣΤΙΝΟΣ.
ΑΜΗΝ.


:priest:

:priest:

:priest:



 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Να 'ναι καλά ο αγόραρος που μας ανοίγει τα ματάκια μας αυτός και οι moderators, εδώ μέσα και γαμάμε ΚΑΛΑ.
Να τους προσέχει ΟΛΟΥΣ η ΠΑΝΑΓΙΑ μας και ο Άγιος ΙΟΥΣΤΙΝΟΣ.
ΑΜΗΝ.


:priest:

:priest:

:priest:


τιτανικός ο τύπος έτσι?  :2funny:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τιτανικός ο τύπος έτσι?   :2funny:

ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εγώ προσωπικά το στεφανονώμουνα το κορίτσι.
Προκομένη, με στρωμένη δουλειά, από μικρή στην πιάτσα, με πολλά ένσυμα, βαρέα και ανθυγιεινά.
Άσε που θα βγει και νωρίς στη σύνταξη!Βρήκες τέτοιες κοπέλες τούτη την εποχή;

:-  :-  :-
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εγώ προσωπικά το στεφανονώμουνα το κορίτσι.
Προκομένη, με στρωμένη δουλειά, από μικρή στην πιάτσα, με πολλά ένσυμα, βαρέα και ανθυγιεινά.
Άσε που θα βγει και νωρίς στη σύνταξη!Βρήκες τέτοιες κοπέλες τούτη την εποχή;

:-  :-  :-

να'ναι καλά το παιδί !
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Υπάρχουν ακόμα τύποι που το παίζουν ιστορία πίσω από μια οθόνη χαχαχαχα. Ακόμα και να ισχύουν όσα λες πως είσαι και κάνεις τύπε το ανώνυμο που σου χαρίζει το ιντερνετ και το ότι με όσους μιλάς δεν μιλάς face to face κάνει τα όσα λες να έχουν 0νική αξία και εγώ πίσω από το keyboard μου μπορώ να υποστηρίζω ότι είμαι ο Λάτσης και γαμάω κάθε μέρα μοντέλες διεθνούς βεληνικούς απέδειξε το αντίθετο, μπορείς; Όχι. Παρόλαυτα δεν πρόκειται να με πιστέψεις... Οπότε μην κάνεις καν τον κόπο γιατί και να είσαι όσα λες και να κάνεις όσα λες όλοι για φιδέμπορα θα σε περάσουν anyway.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν ακόμα τύποι που το παίζουν ιστορία πίσω από μια οθόνη χαχαχαχα. Ακόμα και να ισχύουν όσα λες πως είσαι και κάνεις τύπε το ανώνυμο που σου χαρίζει το ιντερνετ και το ότι με όσους μιλάς δεν μιλάς face to face κάνει τα όσα λες να έχουν 0νική αξία και εγώ πίσω από το keyboard μου μπορώ να υποστηρίζω ότι είμαι ο Λάτσης και γαμάω κάθε μέρα μοντέλες διεθνούς βεληνικούς απέδειξε το αντίθετο, μπορείς; Όχι. Παρόλαυτα δεν πρόκειται να με πιστέψεις... Οπότε μην κάνεις καν τον κόπο γιατί και να είσαι όσα λες και να κάνεις όσα λες όλοι για φιδέμπορα θα σε περάσουν anyway.

ΕΤΣΙ!!!

για αυτό εγώ λέω πως γαμάω ΦΥΛΗΣ-ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ-ΛΙΟΣΙΩΝ και στέκει 100 %
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εγώ προσωπικά το στεφανονώμουνα το κορίτσι.
Προκομένη, με στρωμένη δουλειά, από μικρή στην πιάτσα, με πολλά ένσυμα, βαρέα και ανθυγιεινά.
Άσε που θα βγει και νωρίς στη σύνταξη!Βρήκες τέτοιες κοπέλες τούτη την εποχή /quote]καλα τα λεσ
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουν ακόμα τύποι που το παίζουν ιστορία πίσω από μια οθόνη χαχαχαχα. Ακόμα και να ισχύουν όσα λες πως είσαι και κάνεις τύπε το ανώνυμο που σου χαρίζει το ιντερνετ και το ότι με όσους μιλάς δεν μιλάς face to face κάνει τα όσα λες να έχουν 0νική αξία και εγώ πίσω από το keyboard μου μπορώ να υποστηρίζω ότι είμαι ο Λάτσης και γαμάω κάθε μέρα μοντέλες διεθνούς βεληνικούς απέδειξε το αντίθετο, μπορείς; Όχι. Παρόλαυτα δεν πρόκειται να με πιστέψεις... Οπότε μην κάνεις καν τον κόπο γιατί και να είσαι όσα λες και να κάνεις όσα λες όλοι για φιδέμπορα θα σε περάσουν anyway.
καλα τα λες
 

Lukas75

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Η πρώτη εστεμμένη που τόλμησε να κάνει πορνό  :rockon:  Μακάρι να ακολουθήσουν και άλλες
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μακαρι να ερχοταν ελλαδα...
 

Minerva

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
500 για την τζουλια? τρελαμενος εισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom