Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εντάξει η κοπέλα δεν υπάρχει. Έχει ομορφιά αλλά και τουπέ τρελό... Άσε που το έχει περάσει σαν μόδα και βλέπω κοριτσάκια Αλεξανδράτου-look-alikes... στο τουπέ μόνο...

Αν έχεις πολλά λεφτά την στρώνεις!
 

algida

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Είναι όλοι με look Παρθένη, για αυτό κρίνουν τη Τζούλια που δεν έχει σχέση με τις γυναίκες που κυκλοφορούν έξω. Άντε πάρτε τη.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Αν έχεις πολλά λεφτά έχεις και πολύ καλύτερες επιλογές.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ναι αλλά αν σ΄ αρέσει η Αλεξανδράτου όπως εμένα τότε απλά χρηματοδοτείς Τζούλια!
 

algida

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Να κάνουμε τότε ένα gallop με ε1.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ναι αλλά αν σ΄ αρέσει η Αλεξανδράτου όπως εμένα τότε απλά χρηματοδοτείς Τζούλια!

Φίλε να σε ρωτήσω κάτι; Γουστάρεις την Αλεξαντράτου για να της ανάψεις έναν μπούτσο (και γω θα γούσταρα στις μεγάλες μου καύλες) ή για να φάτε μαζί ρομαντικά κάτω από τ' αστέρια (γιατί ξέρεις όλη η ζωή με μία γυναίκα δεν είναι να της ανάβεις μπούτσες, περνάς και άλλες στιγμές μαζί της). Γιατί εγώ κόβω το λούτσο μου ότι αν έτρωγες με την Αλεξαντράτου θα σου έσπαγε τα αρχίδια με το υφάκι που έχει και τα τούβλα που θα σου πέταγε. Πάλι τι να πω, γούστα είναι αυτά. Απλά κρίνετε μόνοι σας, με τη δική σας καρδιά και με τη δική σας μπούτσα, και μην "τρώτε" την κάθε φόλα που σας πετάει το marketing....
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Φίλε να σε ρωτήσω κάτι; Γουστάρεις την Αλεξαντράτου για να της ανάψεις έναν μπούτσο (και γω θα γούσταρα στις μεγάλες μου καύλες) ή για να φάτε μαζί ρομαντικά κάτω από τ' αστέρια (γιατί ξέρεις όλη η ζωή με μία γυναίκα δεν είναι να της ανάβεις μπούτσες, περνάς και άλλες στιγμές μαζί της). Γιατί εγώ κόβω το λούτσο μου ότι αν έτρωγες με την Αλεξαντράτου θα σου έσπαγε τα αρχίδια με το υφάκι που έχει και τα τούβλα που θα σου πέταγε. Πάλι τι να πω, γούστα είναι αυτά. Απλά κρίνετε μόνοι σας, με τη δική σας καρδιά και μπούτσα σας, και μην "τρώτε" την κάθε φόλα που σας πετάει το marketing....
Συμφωνώ και επαυξάνω...
 

algida

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Είναι χάλια η κοπέλα όντως...δεν βλέπεται...Θα προσέχαν πολύ το συνοδό της στο τραπέζι :cheesy: :headbang:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Να πω την αλήθεια... και για τα δύο. Απλά η σειρά είναι το παν! Μπορείς ν' αρχίσεις με τον μπούτσο, τραπέζι και μετά πάλι μπούτσο! Ή με όποια σειρά θέλεις...

Ξέρω ότι πετάει τούβλα και έχει υφάκι απλά όπως είπατε... Γούστα είναι αυτά!
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Είναι χάλια η κοπέλα όντως...δεν βλέπεται...Θα προσέχαν πολύ το συνοδό της στο τραπέζι :cheesy: :headbang:
Δεν μιλάμε για την εμφάνιση. Από εμφάνιση δεν παίζεται...αλλά και από υφάκι και τουπέ επίσης. Κι εμένα κάτι τέτοια μου τη σπάνε.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Δεν είναι αναγκαστικό ότι θα είναι και σε πιο ιδιαίτερες στιγμές έτσι... από την άλλη πάλι μπορεί να είναι!
 

algida

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό είναι καλό, τουλάχιστον δεν είναι για τα μπάζα...... Υφάκι έχει και ο ταμιάς του ησαπ :headbang:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστές σας δηλώνω ότι πολύ αχολήθηκα με την εν λόγω και χάρη της έκανα. Κι επειδή σπάστηκα με τον εαυτό μου, αποχωρώ. Άντε ρε, καλό βράδυ
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Αυτό είναι καλό, τουλάχιστον δεν είναι για τα μπάζα...... Υφάκι έχει και ο ταμιάς του ησαπ :headbang:

Ναι αλλά τον ταμία του ΗΣΑΠ τον τρως στη μάπα λίγα μόνο δευτερόλεπτα ενώ τις γυναίκες με υφάκι ώρες πολλές...
 

algida

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Να τη πάμε στο βόρειο πόλο μπας και της φύγει το υφάκι, το μπάζο...τελευταία..
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Συγνώμη την είδε κανείς σήμερα στις ειδήσεις του σταρ;
Μίλαγε αυτή ή κάτι άλλο (πες μας τι πίνεις και δεν μας δίνεις)
:think: :think: :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
οσο ομορφη ειναι, αλλο τοσο κρυοκωλη θα πρεπει να ειναι.
Δεν ειναι απο τις γυναικες που θα επιθυμουσα διακως να γαμησω, αλλα δεν θα ελεγα και οχι αν μου καθοτανε....

Παντως θα πρεπει να ειναι εξαιρετικα σπαστικη.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Δεν αντέχω. Επανέρχομαι να πω κάτι τελευταίο. Ύφος και τουπέ δεν δικαιούται να έχει καμμιά Αλεξανδράτου ή άλλες σαν κι αυτήν. Αυτές ότι καλό έχουν (πρόσωπο, κωλαράκι, στήθος ή και όλο τα πακέτο) το οφείλουν στη μαμά και το μπαμπά, στον μακιγιέζ, στην κομμώτρια, στιν στυλίστα και στην πλαστική χειρουργική. Αντίθετα, ύφος και τούπε, δικαιούνται να έχουν όσοι αφού έτριψαν παντελόνια (και φουστάνια) στα θρανία, μπήκαν σε ένα εργαστήριο και ανακάλυψαν ένα φάρμακο που σώζει ζωές, ένα μηχανημα που κάνει τη ζωή μας πιο εύκολη, όσοι δηλ. πρόσφεραν κάτι στην ανθρωπότητα. Αλλά συνήθως αυτοί είναι σεμνοί και ταπεινοί και πολλές φορές δεν τους ξέρουμε καν...
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Σωστός . Όμως ούτε κι αυτοί έχουν δικαίωμα να το παίζουν κάπως .
Μη ξεχνάς ότι σε μεγαλογιατρούς υπάρχει το "θεϊκό σύμπλεγμα" , που είναι από όλους κατακριτέο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom