Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
σημερα αφυδατωση θα παθουμε για παρτυ της...

Καλα ρε τι σας αρεσε? Απαισια ηταν. Ετσι οπως ηταν η Τζουλια δεν την γαμουσα ουτε τσαμπα. Δεν γουσταρω μαστουρωμενες και μεθυσμενες γενικα.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ολη η ελλαδα σημερα τον παιζει με την τζουλια...


 

Επισκέπτης
Ρε παιδια τι  :jerking: λετε να πουμε!Οι γυναικες αμα ειχαν μυαλλο και ηξεραν να εκμεταλευτουν τα πραγματα που εχουν πανω τους θα σου ελεγα εγω τι χρημα ειχαν και καθομαστε εμεις και λεμε το ρεζιλικι που της εριξαν.Και τι εγινε...Εναν πουτσο παραπανω εφαγε σιγα....
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Ρε παιδια τι  :jerking: λετε να πουμε!Οι γυναικες αμα ειχαν μυαλλο και ηξεραν να εκμεταλευτουν τα πραγματα που εχουν πανω τους θα σου ελεγα εγω τι χρημα ειχαν και καθομαστε εμεις και λεμε το ρεζιλικι που της εριξαν.Και τι εγινε...Εναν πουτσο παραπανω εφαγε σιγα....



........και το ειδε ολη η ελλαδα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ποια ξεφτιλα? Μαγκια της ειναι. Ειναι πολυ μπροστα απο την υποκριτικη ελληνικη κοινωνια. Εγω αν ημουν πατερας της θα ημουν περηφανος. Αυτο που εκανε ειναι πραγματικη γροθια στο φοβικο και υποκριτικο ελληνικο κατεστημενο. Μαγκια της!

Δεν λεω για το οτι γυρισε τσοντα. Αλλα για το οτι ειναι μαστουρωμενη. Και πλεον καποιοι την εκμεταλλευονται ακομα και ετσι. Καποτε απλα την γαμουσαν. Τωρα την εβγαλαν και σε τσοντα...
 

Επισκέπτης
Μου αρεσει που ειστε ολοι σιγουροι για την πρεζα που παιρνει και για το ποσο χαμηλα εχει πεσει.  :jerking:  Αυτη τη στιγμη ολη η Ελλαδα ασχολειται μαζι της και σιγουρα εβγαλε πολλα λεφτα απο αυτο. Και τι εκανε? Απλα γαμηθηκε στην καμερα! Ποσο υποκριτες ειμαστε τελικα? Ειναι πολυ μπροστα η κοπελα, μονο αυτο εχω να πω και πανω απο ολα... μαγκια της!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε παιδια τι  :jerking: λετε να πουμε!Οι γυναικες αμα ειχαν μυαλλο και ηξεραν να εκμεταλευτουν τα πραγματα που εχουν πανω τους θα σου ελεγα εγω τι χρημα ειχαν και καθομαστε εμεις και λεμε το ρεζιλικι που της εριξαν.Και τι εγινε...Εναν πουτσο παραπανω εφαγε σιγα....
τυπε μηπως εχεις καμια σχεση με τον bbwlover? :2funny:
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
293 μέλη και 434 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα

Σήμερα έχει σπάσει ρεκόρ αυτό το thread σε επισκεψιμότητα !

:2funny:
 

Επισκέπτης
Mάγκες κατέβηκε,ήταν μεγάλη η δοκιμασία αλλά έφτασε η ώρα να καρπωθώ τους κόπους μου,να ζήσω ένα όνειρο ζωής,να νιώσω επιτέλους εγώ ο ταπεινός θεός!!! :headbang2: :headbang2: :headbang2:


Γιουπίιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Δεν την ειδα!!!

κανεις δεν την εχει ανεβασει ακομα???
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Και επειδη το ειδε?Την αναγκασε κανεις να το κανει???

Δεν βλεπετε οτι καποιοι πονηροι πηραν ενα κοριτσακι που μπορουσε να γινει μοντελο αντικειμενικα, και το μετετρεψαν σε μια βιζιτου, ναρκομανη, πορνοσταρ? Θα θελατε να συμβει στην κορη σας?
ΞΕΦΤΙΛΑ ρε σεις. Ξενερωσα και με την ταινια. Αντιερωτικη εντελως.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
μαγκες,στειλτε μηνυματα στο ΓΕωργιου τωρα που εχει εκπομπη,να μας πει για τη Τζουλια!!!Ηδη πεταξε πολλες ατακες για το βιντεο!!!Ελατε να μαζευτουμε πολλοι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom