Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εν τω μεταξύ αυξήθηκε ο ειδικός φορος καταναλωσης στα ποτα στο 20% κι η αλλη η τρελοκαμπέρω το χύνει στο μπανιο  :tickedoff:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Βαραει μαλακία ολη η ελλάδα αν μπουν οι Τούρκοι τώρα ουτε κανένας δεν θα καταλάβει τιποτα θα φτάσουν Λάρισα στο τσακ μπαμ

Γιατί οι τούρκοι τι λες να κάνουν τώρα ?
 

talws1985

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Εχω να πω οτι ζουμε πιο εντονες στιγμες και απο το Euro 2004!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Εν τω μεταξύ αυξήθηκε ο ειδικός φορος καταναλωσης στα ποτα στο 20% κι η αλλη η τρελοκαμπέρω το χύνει στο μπανιο  :tickedoff:

Νομίζω πως ο φόρος αυξάνεται μόνο στα 40vol και πάνω. Η συγκεκριμένη σαμπάνια νομίζω είναι 12,5% αλκοόλ. Άστην να χύνει άφοβα λοιπόν.!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Συγχαρητηρια στην SIRINA...εκανε καταπληκτικη ξαφνικη κινηση ''ματ'' και καθιερωθηκε σε ολο το κοσμο(και σε αυτους που δεν την ηξεραν μεχρι σημερα) πλεον με αυτη την ταινια....δειγματικα σας αναφερω οτι την ταινια την συγκεκριμενη την ειχαν ολα... μα ολα τα περιπτερα της Αθηνας σημερα, ακομα και αυτα που δεν συνηθιζαν να φερνουν τσοντες....πρεπει να εχει γινει μεγαλος χαλασμος απο ζητηση της ταινιας....ειμαι σιγουρος οτι οι υπευθυνοι της SIRINA θα παιρνουν φορα και θα χτυπανε το κεφαλι τους στο τοιχο την στιγμη αυτη...γιατι και 40 ευρω να βαζαν την τιμη της ταινιας παλι θα ειχε τρομαχτικη ζητηση..εφοσον ηταν κατι πρωτογνωρο για τα Ελληνικα δεδομενα!!!!!!!!!!!!!! Τουδε και στο εξης θα γινει της πουτανας...ολες οι επωνυμες θα ακολουθησουν το παραδειγμα της Τζουλιας για να τα κονομησουν ευκολα και ατσαλακωτα!!!!!!!!!!! Ελλας το μεγαλειο σου!!!!!!!!
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Αντε να κανουμε και καμια πορεια με τα αμαξια με σημαίες της Σειρηνας
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
413
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Αρχίζει η διεθνής καριέρα της...

Είναι το καλύτερο promotion που θα μπορούσε να κάνει!!!

Σειρά τώρα έχουν και άλλες ....

:fuck2:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το αγόρασα το τεμμάχιο και το είδα λίγο fast.

Επί του πρακτέου:

1. Η ταινία ξεκινάει με τη Τζούλια στο κρεβάτι να χαιδεύεται.
2. Συνεχίζει στο τζακούζι και αρχίζει να μαλακίζεται με ένα μπουκάλι σαμπάνια (dom perignon παρακαλώ, πιθανόν vintage 2000 χωρίς να είμαι και σίγουρος).
3. Ξηγιέται μια αρκετά καλή πίπα στον τύπο ο οποίος, για να τα λέμε όλα, διαθέτει κατ'εμέ πολύ καλό καυλί.
4. Αρχινάει το γαμησάκι. α) Πισωκολλητό όρθια στο τζακούζι, β) στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού, γ) στα τέσσερα στο κρεβάτι, δ)ιεραποστολικό , ε) πλάγια, στ) cowgirl (θα απολαύσετε τη θέα του γκρόβερ), ζ) reverse cowgirl
5. Τελείωμα σε στόμα-σαγόνι ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολύ ερασιτεχνική η τεχνική της αν μου επιτρέπετε. Δεν το περίμενα αυτό από την Τζούλια. :2funny: :headbang: :birdman: :2funny: :headbang: :birdman:

Παρατηρώ τα εξής:

Στα +: 1. Είδαμε την Τζούλια να γαμιέται. Προσωπικά δεν τρελαίνομαι αλλά αντιλαμβάνομαι ότι αυτό που συνέβη είναι πρωτότυπο τουλάχιστον για τη χώρα μας. Στο εξωτερικό το έχουν κάνει εδώ και χρόνια αλλά για τα ελληνικά δεδομένα είναι μεγάλη πατέντα.

      2. Η sirina θα κονομήσει τα μαλλιά της κεφαλής της από αυτό το βίντεο. Ελπίζω να τα επενδύσει σωστά και να συνεχίσει με καλές παραγωγές κι ακόμα καλύτερες. (Θελουμε Κασσάνδρα λέμε ρεεεεε!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:)

Στα -: 1. Με χάλασε τρελά το ξανθό φρύδι και το ΣΚΑΤΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ κατά τη γνώμη μου βυζί! Μη βιαστείτε, όχι δεν είμαι γκόμενα, όχι δεν πρόσεξα μόνο αυτά. Πρόσεξα όμως ΚΑΙ αυτά και θεώρησα σωστό να τα παραθέσω.

      2. Η ταινία είναι μόλις 25-26 λεπτά. Κοινώς κοντά ένα ευρώ για κάθε λεπτό. Δε θα κράξω απλώς και μόνο γιατί δεν ξέρω πόσα ζήτησε η Τζούλια.Επίσης δε θα πω ότι δεν αξίζει γιατί κάποιοι που τρελαίνονται για τη συγκεκριμένη γκόμενα μπορεί να θεωρήσουν τα λεφτά δικαιολογημένα. Αντίστοιχα άμα έκανε τσόντα και κάποια celebrity που εγώ κόβω φλέβες δε θα με ενοχλούσαν τα 20 γιούρια, έτσι και τώρα δε θα πω αν τα αξίζει ή όχι γιατί καλώς ή κακώς κάποιοι ξεροχύνουν για πάρτη της και έχουν κάθε δικαίωμα να το κάνουν.

Περίληψη: Ακόμα κι αν είχα προλάβει να τη δω από ράπιντ και λοιπά, και πάλι θα την αγόραζα για τους εξής λόγους:

      1. Συλλεκτικότητα (λέμε τώρα)
      2. Οικονομική στήριξη στη Sirina
      3. Όχι για μένα.... Για το φουκαριάρη τον κολλητό μου που τον παίζει για πάρτη της.

ΑΥΤΑ!!!

ΥΓ. Αν κάποιος έχει προλάβει να κάνει κριτική δεν πάω να του κλέψω τη δόξα. Δε διάβασα τις προηγούμενες 40 σελίδες γιατί δεν έχω χρόνο. Ποστάρω κριτική απλά και μόνο γιατί είχα πει ότι θα το έκανα. Ελπίζω να βοήθησα. Peace! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φοβερή η κριτική σου για ακόμα μια φορά. :rockon: Να προσθέσω μόνο τα ενδιαφέροντα light βρωμόλογα που ξεστομίζει εδώ κι εκεί η Τζούλια... "Τί ωραίος πούτσος, τον θέλω όλον στον κώλο μου", "Πιο δυνατά καριόλη" κλπ.  :grin:

tzoulia5p.jpg


Επίσης ποιότητα εικόνας και ήχου, αλλά και γωνίες κάμερας κλπ. μια χαρά μου φάνηκαν.
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Οπως καποτε αποτελεσε σταθμο το βαθυ λαρυγγι, ετσι για την ελληνικη πορνογραφια θα αποτελεσει σταθμο αυτη η ταινια  :rockon:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Συγχαρητηρια στην SIRINA...εκανε καταπληκτικη ξαφνικη κινηση ''ματ'' και καθιερωθηκε σε ολο το κοσμο(και σε αυτους που δεν την ηξεραν μεχρι σημερα) πλεον με αυτη την ταινια....δειγματικα σας αναφερω οτι την ταινια την συγκεκριμενη την ειχαν ολα... μα ολα τα περιπτερα της Αθηνας σημερα, ακομα και αυτα που δεν συνηθιζαν να φερνουν τσοντες....πρεπει να εχει γινει μεγαλος χαλασμος απο ζητηση της ταινιας....ειμαι σιγουρος οτι οι υπευθυνοι της SIRINA θα παιρνουν φορα και θα χτυπανε το κεφαλι τους στο τοιχο την στιγμη αυτη...γιατι και 40 ευρω να βαζαν την τιμη της ταινιας παλι θα ειχε τρομαχτικη ζητηση..εφοσον ηταν κατι πρωτογνωρο για τα Ελληνικα δεδομενα!!!!!!!!!!!!!! Τουδε και στο εξης θα γινει της πουτανας...ολες οι επωνυμες θα ακολουθησουν το παραδειγμα της Τζουλιας για να τα κονομησουν ευκολα και ατσαλακωτα!!!!!!!!!!! Ελλας το μεγαλειο σου!!!!!!!!
που να γυρισει και κανονικη ταινια το single περπαταει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom