Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Όντως η μαλακία πάει σύννεφο.Προφανώς συνομιλώ με πιτσιρίκια που χύνουν στο δεύτερο μέσα έξω και δεν έχουν ιδέα απο δυνατά γαμήσια και ατελείωτα γυναικεία χυσίματα.Όσο για το squirting φυσικά και υφίσταται.Να τις χέσω τις έρευνες απο την στιγμή που έχω προσωπική εμπειρια στο θέμα και δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας.
γιατι ? αμφισβητησε κανεις οτι υφισταται παλι ? οτι ειναι τρικ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εσύ που είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΑΝΟΗΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΧΑΣΤΗΣ (και όχι νούμερο σαν κι εμένα)   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σίγουρα δεν το ήξερες, κάτι τιποτένιοι καθηγητές πανεπιστημίου όμως το ήξεραν και το μελέτησαν.

Bohlen JG (1982). ""Female Ejaculation" and urinary stress incontinence".

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι μου τα γραφεις στα ξενα ρε τρομπα νομιζεις καταλαβαινω?

στ αρχιδια μ τι ειπε ο καθε καθηγητης

αυτοι ολη μερα διαβαζουνε δε γαμανε ποτέ τι θες να ξερουν

εχω διαβασει και βιβλιο καθηγητριας σεξολογιας η οποια ελεγε καθαρα οτι το μηκος του πεους δεν εχει απολυτως καμια σημασια στο σεξ

εγω ξερω τι σου λεω ομως :uglystupid:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Όντως η μαλακία πάει σύννεφο.Προφανώς συνομιλώ με πιτσιρίκια που χύνουν στο δεύτερο μέσα έξω και δεν έχουν ιδέα απο δυνατά γαμήσια και ατελείωτα γυναικεία χυσίματα.Όσο για το squirting φυσικά και υφίσταται.Να τις χέσω τις έρευνες απο την στιγμή που έχω προσωπική εμπειρια στο θέμα και δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας.
αγαπη
ετσι οπως ψυχολογεις τους γραφοντες εδω, αμφιβαλω αν σ εχει γαμησει πραγματικα κανενας.
35 ετων, με πολλες γυναικες στην καμπουρα μου (απληρωτες πουτανες) λογω νυχτας και δεν εχω γαμησει ποτε κατω απο 45 λεπτα στη ζωη μου.
εισαι γατακι ακομα. θα μαθεις...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
εχω διαβασει και βιβλιο καθηγητριας σεξολογιας η οποια ελεγε καθαρα οτι το μηκος του πεους δεν εχει απολυτως καμια σημασια στο σεξ
Έλα, παραδέξου το, όταν το διάβασες χάρηκες
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Όντως η μαλακία πάει σύννεφο.Προφανώς συνομιλώ με πιτσιρίκια που χύνουν στο δεύτερο μέσα έξω και δεν έχουν ιδέα απο δυνατά γαμήσια και ατελείωτα γυναικεία χυσίματα.Όσο για το squirting φυσικά και υφίσταται.Να τις χέσω τις έρευνες απο την στιγμή που έχω προσωπική εμπειρια στο θέμα και δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας.

μα είναι επιστημονικά τεκμηριωμένο ότι υπάρχει το squirting, απλά δεν υπάρχει σε όλες τις γυναίκες, και σε αυτές που υπάρχει εμφανίζεται σε διαφορετική ένταση και βαθμό.

σε ότι αφορά την πραγματική σύνθεση του υγρού καθ΄εαυτού και τον μηχανισμό "πυροδότησης" ενός squirt, οι επιστήμονες ακόμη τσακώνονται μεταξύ τους
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
τι μου τα γραφεις στα ξενα ρε τρομπα νομιζεις καταλαβαινω?

στ αρχιδια μ τι ειπε ο καθε καθηγητης

αυτοι ολη μερα διαβαζουνε δε γαμανε ποτέ τι θες να ξερουν

εχω διαβασει και βιβλιο καθηγητριας σεξολογιας η οποια ελεγε καθαρα οτι το μηκος του πεους δεν εχει απολυτως καμια σημασια στο σεξ

εγω ξερω τι σου λεω ομως :uglystupid:

κατάλαβα, κατάλαβα, πάω πάσσο  :)
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
αλιντισα ..δεν ειναι ντροπη να πεις παραδινομαι..εφοσον βλεπεις..
 

Επισκέπτης
αγαπη
ετσι οπως ψυχολογεις τους γραφοντες εδω, αμφιβαλω αν σ εχει γαμησει πραγματικα κανενας.
35 ετων, με πολλες γυναικες στην καμπουρα μου (απληρωτες πουτανες) λογω νυχτας και δεν εχω γαμησει ποτε κατω απο 45 λεπτα στη ζωη μου.
εισαι γατακι ακομα. θα μαθεις...
Ότι πεις μωρό μου.Δεν χαλάω χατηρια.Αν θες πάντως σου λέω και αναλυτικά πως να τις κάνεις να "σκιρτάρουν".
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Όντως η μαλακία πάει σύννεφο.Προφανώς συνομιλώ με πιτσιρίκια που χύνουν στο δεύτερο μέσα έξω και δεν έχουν ιδέα απο δυνατά γαμήσια και ατελείωτα γυναικεία χυσίματα.Όσο για το squirting φυσικά και υφίσταται.Να τις χέσω τις έρευνες απο την στιγμή που έχω προσωπική εμπειρια στο θέμα και δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας.

kalhspera grafo gia na pw oti logo proswpikhs empeirias h kopela exei dikio kai poly malista...eimai 38 etwn giatros sto epagelma kai apofasisa na parembw
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
τι μου τα γραφεις στα ξενα ρε τρομπα νομιζεις καταλαβαινω?

στ αρχιδια μ τι ειπε ο καθε καθηγητης

αυτοι ολη μερα διαβαζουνε δε γαμανε ποτέ τι θες να ξερουν

εχω διαβασει και βιβλιο καθηγητριας σεξολογιας η οποια ελεγε καθαρα οτι το μηκος του πεους δεν εχει απολυτως καμια σημασια στο σεξ

εγω ξερω τι σου λεω ομως :uglystupid:


και για να σε πειράξω τότε φιλικά και με μια πρόταση που σίγουρα θα σου αρέσει, "καλύτερα τότε να γαμάς παρά να μιλάς"   ;) :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ντόκτορ γράφε ελληνικά γιατί αλλιώς διαβάζεσαι σαν 20χρονο.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
kalhspera grafo gia na pw oti logo proswpikhs empeirias h kopela exei dikio kai poly malista...eimai 38 etwn giatros sto epagelma kai apofasisa na parembw

Γιατρε μου κι'εγω τα λεω αλλα δεν καταλαβαινουν............

Για τις φωτο που εβαλα στη σελιδα 634 τι γνωμη εχετε?
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Ότι πεις μωρό μου.Δεν χαλάω χατηρια.Αν θες πάντως σου λέω και αναλυτικά πως να τις κάνεις να "σκιρτάρουν".
και πολυ καλα κανεις  ;)
ναι ! βεβαια ! θελω μια αναλυση ! για πες...
θελω να το ζησω κι αυτο  :rockon:
 

Επισκέπτης
Έλα, παραδέξου το, όταν το διάβασες χάρηκες
:2funny: :2funny: :2funny:

μαλακα ηταν πριν πολλα χρονια...και ειμαστε 2 ζευγαρια στο σπιτι του γκομενου της αλλης

και ειχαμε βρει αυτο το βιβλιο...και να διαβαζει αυτος ο τυπος(ηταν οσο ειμαι εγω τωρα) αυτο το σημειο και να οριεται :2funny: :2funny: οτι δεν εχει ΚΑΜΙΑ σημασια το μηκος (το χε ξαναδιαβασει το βιβλιο) ...οι γκομενες να μη θελουν να του πουν τιποτα...και γω να κρατιεμαι να μη γελασω :2funny: :2funny: :2funny:

το καλυτερο ειναι οτι εγω και οι γκομενες ξεραμε οτι ο προηγουμενος της γκομενας του την ειχε τεραστια και αυτη κωλογουσταρε και το θεωρουσε πολυ σημαντικο το μεγεθος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

α ναι!ελεγε μαλιστα οτι το προβλημα ειναι μονο αν τον εχεις κατω απο 10 ποντους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτο ελεγε και το βιβλιο :uglystupid:
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
"τις χέσω τις έρευνες απο την στιγμή που έχω προσωπική εμπειρια στο θέμα και δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας."γουαου..
kalhspera grafo gia na pw oti logo proswpikhs empeirias h kopela exei dikio kai poly malista...eimai 38 etwn giatros sto epagelma kai apofasisa na parembw
μα γιατρε ειναι κακο να πει ενα παραδινομαι ρε παιδια γιατι το κεφαλοκλειδωμα του μουνιου μου ειναι τοσο δυνατο που σπαει κοκκαλα ενω τα γαμησια που θελω να μου κανετε ειναι μεσα στις αντοχες μου?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παρέμβα, παρέμβα..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom