Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Έλα τώρα, μικρή..
Αφού καταλαβαίνεις μια χαρά...
Άσχημη συμπεριφορά είναι αυτή που κάνει αυτόν που τη δέχεται να αισθανθεί άσχημα, γενικά μιλάμε...
Προφανώς, μία γυναίκα με τρόπους, θα συμπεριφερθεί κόσμια ακόμα κι όταν ρίξει χυλόπιτα, λογικό δεν είναι;

ναι οκ αν μιλαμε γενικα αυτο ειναι
απλα επειδη εδω εχουμε να κανουμε με εμπαθη ατομα που υποστηριζουν απολυτες αποψεις τυπου ΟΛΕΣ ειναι ελληνιδες ειναι μπαζα, καργιολες κτλ...καταληγω στο συμπερασμα οτι η ασχημη συμπεριφορα γι αυτους ειναι οταν η αλλη δεν θελει να παει για καφε μαζι τους, δεν θελει γενικα να τους κατσει. αυτο ευκολα μπορει να το εκλαβει κανεις ως ασχημη συμπεριφορα και να οδηγηθει σε τετοιες αποψεις
 

Επισκέπτης
κλασσικη ελλεινιδα ρε τυπε

ναι ρε φτηνη πουτανιτσα...
εγω παντως της ειχα δωσει καποιες συμβουλες για να μην χανει τον χρονο της η εστω να βγαζει και κανενα φραγκο παραλληλα με την τονωση του ψευτοεγωισμου της.
Αντι να καθεται με τις ωρες εδω μεσα να ποσταρει τα βυζια της και τον κωλο της και να κανει το μοντελο και να δουλευει και τους γονεις της οτι κατι κανει η πουτανιτσα καλο θα ηταν να πηγαινε κατευθειαν σε κανενα Μεταξουργειο να δουλεψει σε κανενα τσαρδι.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
τζωρτζ κλουνει γερα τα παιδακια σε περιμενουν.ρε μαλακα πατσοκοιλια ποια θα γυρισει να σε κοιταξει με τα χαλια που εχεις.και τολμας να κριτικαρεις κιολας.κανε κατι για τον εαυτο σου πριν να ειναι αργα.σημερα δεν σου σηκωνεται το καβλι αυριο μπορει να μην συκωθεις εσυ.


γιατι τον εχεις δει πως ειναι?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φίλε δεν μίλησα για την ομορφιά, αλλά ότι δίνεις συναισθηματικά στο δίνουν πίσω και μετο παραπάνω. Ασχολήσου λίγο και θα καταλάβεις τι έχανες τόσα χρόνια, όπως κ γω με την κάθε ελλεινιδα πουτάνα.

Μωρέ έχω ασχοληθεί με κάθε λογής τύπισσα...
Αν δεν έχω προσωπικά βιώματα, άρα δεν έχω μορφώσει ιδία άποψη, κάθομαι στ' αυγά μου και δε μιλάω...

Έχω νταραβεριστεί και με καλά "δείγματα" Ελληνίδων...
Γι' αυτό σου λέω, το θέμα είναι αν ΑΝΤΕΧΕΙΣ το τέλειο, όχι αν το επιθυμείς...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ναι ρε φτηνη πουτανιτσα...
εγω παντως της ειχα δωσει καποιες συμβουλες για να μην χανει τον χρονο της η εστω να βγαζει και κανενα φραγκο παραλληλα με την τονωση του ψευτοεγωισμου της.
Αντι να καθεται με τις ωρες εδω μεσα να ποσταρει τα βυζια της και τον κωλο της και να κανει το μοντελο και να δουλευει και τους γονεις της οτι κατι κανει η πουτανιτσα καλο θα ηταν να πηγαινε κατευθειαν σε κανενα Μεταξουργειο να δουλεψει σε κανενα τσαρδι.
μεταξι
για 10 ευρω τυπε
 

Επισκέπτης
τζωρτζ κλουνει γερα τα παιδακια σε περιμενουν.ρε μαλακα πατσοκοιλια ποια θα γυρισει να σε κοιταξει με τα χαλια που εχεις.και τολμας να κριτικαρεις κιολας.κανε κατι για τον εαυτο σου πριν να ειναι αργα.σημερα δεν σου σηκωνεται το καβλι αυριο μπορει να μην συκωθεις εσυ.

συνεχισε να νομιζεις οτι οτι αβαταρ βαζω ειμαι εγω :2funny:
Καλα ρε ξεφτυλισμενε τι ειχε το γαλα της μανας σου που σε ταιζε μικρο και εγινες ετσι ?
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
και εσενα παλι ρε παλιοπατσαβουρα πουταναρα τι σε κανει να πιστευεις οτι αναφερεται σε εσενα η οτι αξιζεις τετοια αντρικια συμπεριφορα? :2funny: :2funny:

ειπα εγω ρε μαλακα οτι μιλησε για μενα?  :uglystupid:
και εσκουξα επειδη σε ειπα μαλακα? αυτο ειναι μια αντικειμενικη πραγματικοτητα!  :grin:
πολλοι βριζονται εδω μεσα αλλα γονεις δν πιανουν στο στομα του και οποιος το κανει χαρακτηριζεται ως κατωτατου επιπεδου
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
835
Πόντοι
96
ειπα εγω ρε μαλακα οτι μιλησε για μενα?  :uglystupid:
και εσκουξα επειδη σε ειπα μαλακα? αυτο ειναι μια αντικειμενικη πραγματικοτητα!  :grin:
πολλοι βριζονται εδω μεσα αλλα γονεις δν πιανουν στο στομα του και οποιος το κανει χαρακτηριζεται ως κατωτατου επιπεδου
κοπελια μου φαινεται την εχεις δει καπως
 

Επισκέπτης
ειπα εγω ρε μαλακα οτι μιλησε για μενα?  :uglystupid:
και εσκουξα επειδη σε ειπα μαλακα? αυτο ειναι μια αντικειμενικη πραγματικοτητα!  :grin:
πολλοι βριζονται εδω μεσα αλλα γονεις δν πιανουν στο στομα του και οποιος το κανει χαρακτηριζεται ως κατωτατου επιπεδου

καλα ποσο ηλιθια μπορει να εισαι πια?
Ναι τωρα στενοχωρεθηκα πατσαβουρα που με χαρακτηρησατε χαμηλου επιπεδου :2funny: :2funny:

Μα καλα ρε το ιδιο ηλιθια πουτανα ειναι κ η μανα σου ή εκανες την καινοτομια στο σοι εσυ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.843
Κριτικές
127
Like
8.088
Πόντοι
7.885
τι λες μωρη κακομοιρα?
δηλαδη για πες μας πως ειναι το σωστα και το αντρικια?
Σας προσεγγιζει ο αλλος στα ισια εκει που καθεστε μονες...ειναι λιγουρη και πεφτουλας
Δεν σα προσεγγιζει..."δεν υπαρχουν αντρες" :2funny:

δεν αρχιζετε τα πλακομουνια με τις μανες σας ρε πατσαβουρια καλυτερα ετσι οπως σας εχουν κανει σωματικα αλλα και εγκεφαλικα? :2funny:

Γειτονάκι,το τελευταίο έγραψε πραγματικά :2funny: :2funny:.Αν και πάντα θα υπάρχουν οι (λίγοι) μαλάκες,έτσι όπως πάνε οι ελλειινίδες το γλυφομούνι θα είναι η μόνη σεξουαλική τους εμπειρία :jerking: :grin:
 

Επισκέπτης
Γειτονάκι,το τελευταίο έγραψε πραγματικά :2funny: :2funny:.Αν και πάντα θα υπάρχουν οι (λίγοι) μαλάκες,έτσι όπως πάνε οι ελλειινίδες το γλυφομούνι θα είναι η μόνη σεξουαλική τους εμπειρία :jerking: :grin:

ειναι τοσο ανοργασμικες και κομπλεξικες που ουτε και αυτο δεν ξερουν να απολαυσουν συνηθως ομως
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
+1000

Δειτε εδω τη σημαινει μεσογειακη ομορφια και μετα ξαναμιλαμε........

Πας και βρίσκεις τα πιο ακραία παραδείγματα...
Εγώ σου λέω ότι τέτοιες κυκλοφορούνε και δίπλα σου...
Εντάξει, λίγες, αλλά κυκλοφορούνε...
Ανάγκες δεν έχουν αυτές;
Πώς τη βγάζουνε; Με χειρογλύκανη, που λέει και ο giasou; :2funny:

Νομίζεις πως οι γκόμενοί τους είναι τίποτα σούπερμαν;
Απλοί άνθρωποι είναι, πολλές φορές και χωρίς τίποτα ιδιαίτερα φράγκα...
Ωπ!!!
Μόλις είπα τη λέξη "άνθρωποι"...
Μήπως ΑΥΤΟ είναι το μυστικό;
Να φέρεται κανείς ανθρώπινα;  :think:
 

Επισκέπτης
Πας και βρίσκεις τα πιο ακραία παραδείγματα...
Εγώ σου λέω ότι τέτοιες κυκλοφορούνε και δίπλα σου...
Εντάξει, λίγες, αλλά κυκλοφορούνε...
Ανάγκες δεν έχουν αυτές;
Πώς τη βγάζουνε; Με χειρογλύκανη, που λέει και ο giasou; :2funny:

Νομίζεις πως οι γκόμενοί τους είναι τίποτα σούπερμαν;
Απλοί άνθρωποι είναι, πολλές φορές και χωρίς τίποτα ιδιαίτερα φράγκα...
Ωπ!!!
Μόλις είπα τη λέξη "άνθρωποι"...
Μήπως ΑΥΤΟ είναι το μυστικό;
Να φέρεται κανείς ανθρώπινα;  :think:

το γαμας τωρα και εσυ το θεμα και με ξαφνιαζεις οσο να ναι :2funny:

Οι ξαθνοπουλοι ξερω οτι δεν εχουν ιδιαιετερη περαση παντως.
Και ενταξει καλο το καλο παιδι αλλα δεν φτανει απο μονο του αν ο αλλος ειναι σαν το αναποδο γαμωτο.
 
OP
OP
Y

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
ρε λαμακες τι μαλωνετε παλι;
υπαρχει δευτερο βιντεο τελικα η πιπες;;;;;ενα που υπαρχει παραπανω ειναι μες στο απολυτο σκοτος και χωρις ηχο.μαπα.
υπαρχει της προκοπης δευτερο βιντεακι η εστω κανενα εξτρακι απο το κλασικο παλιο;


δωωωωωωωωωωωωωωωωωωστε τα φωωωωωωωωωωτα σας.

η τατιανα ποτε θα γυρισει βιντεο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
συνεχισε να νομιζεις οτι οτι αβαταρ βαζω ειμαι εγω :2funny:
Καλα ρε ξεφτυλισμενε τι ειχε το γαλα της μανας σου που σε ταιζε μικρο και εγινες ετσι ?
οχι χυσια παντως που ειχε η δικια σου και στα δινε.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
γενικο συμπερασμα? δεν σας καθονται οι ελληνιδες και τις μισειτε
σας καθονται οι ρωσσιδες τις λατρευετε!
αλλα τετοιο μισος? πρεπει να χετε φαει πολυ χυλοπιτα, πριν ακομη βρειτε τα λεφτα να γαμησετε ρωσσιδες  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom