Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Επισκέπτης
φιλε μπραντ πιτ φαε κανα ταψι παστιτσιο τωρα και ασε τις γυναικες δεν ειναι για σενα.ξαναμιλα οταν θα λεμε για τιποτα κοψιδια οχι για γυναικες που δεν το κατεχεις το αντικειμενο.

πηγαινε να παρακαλεσεις ρε κακομοιρη γαμω το σπιτι σου καμια πατσαβουρα και εσυ και να την γλειψεις καλα καλα :2funny: και ισως σου κατσει
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Oποιος πει κατι κακο για τις Ελληνιδες αμεσως βγαινουν ολοι και λενε οτι εχει φαει χυλοπιτες δεν του καθεται καμια Ελληνιδα και αλλα τετοια.

Αυτο ειναι το πιο ηλιθιο επιχειρημα που μπορει να χρησιμοποιησει καποιος!

Δλδ αν οδηγησω μια lambo και τρακαρω πρεπει μετα να πω οτι οι lambo ειναι ασχημα αυτοκινητα?


Ανηκετε στη μαζα και ειναι λογικο να μην σκεφεστε και πολυ αλλα η βλακεια εχει περασει καθε οριο!

Γαματους, τυπάκια που για γκόμενα έχουν την δεξιά χούφτα (με την αριστρή κάνουν "αταξίες"...  :grin: :grin: ) τι περιμένεις???
Οι καριόλες με τον δονητή στο χέρι έχουν μείνει και με την οικονομική κρίση θα πηδιούνται για να φάνε κιόλες.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
κλαψε για την ανατροφη μου.
Ναι ειμαι ενας αναιδεστατος μπασταρδος που γουσταρει να γαμαει κατι πουτανες σαν και σενα κ την μανα σου και μετα να της φτυνει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Την μανα σου κανονικα δεν επρεπε να την πιασω στο στομα μου αλλα στα χερια μου να την πλακωσω στο ξυλο για το τι μυαλα σου εδωσε και τι πουτανακι σε εχει κανει να εισαι για να ξεβρακωνεσαι εδω και εκει νομιζωντας οτι κανεις και κατι.

απαξιω και να σου απαντησω και να πεσω στο επιπεδο σου..
 

Επισκέπτης
ναι οκ χαιρω πολυ τι παει να πει "ασχημη συμπεριφορα ειναι η ασχημη συμεριφορα?"
απο που καταλαβαινουμε οτι οι ελληνιδες γυναικες φερονται ασχημα στους αντρες? μηπως κι αυτοι δεν εχουν τη καλυτερη συμπεριφορα και δεν ξερουν πως να προσεγγιζουν μια γυναικα, οποτε ειναι πιο ευκολο να σκασουν μερικα 100αρικα και να μη μπουν στο κοπο να φλερταρουν και να φερθουν σωστα και αντρικια.

τι λες μωρη κακομοιρα?
δηλαδη για πες μας πως ειναι το σωστα και το αντρικια?
Σας προσεγγιζει ο αλλος στα ισια εκει που καθεστε μονες...ειναι λιγουρη και πεφτουλας
Δεν σα προσεγγιζει..."δεν υπαρχουν αντρες" :2funny:

δεν αρχιζετε τα πλακομουνια με τις μανες σας ρε πατσαβουρια καλυτερα ετσι οπως σας εχουν κανει σωματικα αλλα και εγκεφαλικα? :2funny:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
για μενε λεγε οτι θες παλιομαλακα
αλλα τη μανα μου μη τη πιανεις στο στομα σου
αλλα τετοιο ειναι το επιπεδο σου ετσι ξερεις να μιλας...
ευτυχως που η δικη σου ανατροφη ειναι καλυτερη  :jerking:


θα παθεις κανα εγκεφαλικό,φαε μια παστα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μόνο και μόνο από αυτά φαίνεται η ασχετοσύνη...

Το ίδιο ισχύει και για κάποιες Ελληνίδες πολύ υψηλού επιπέδου σε όλους τους τομείς που, όσο απίστευτο κι αν φαίνεται αυτό στο μέσο μαλάκα, υπάρχουν και τέτοιες!!!

Υψηλού επιπέδου είναι στην Ελλάδα ο ΟΣΦΠ. Στην Ισπανία είναι η Μπαρτσελόνα.
Λοιπόν ΟΣΦΠ=ελληνίδες και Μπαρτσελόνα=Ρωσσίδες. Βάλε δίπλα δίπλα και τις δύο και κάνε μία υψηλού επιπέδου σύγκριση...
Τωρα για το αν θεωρέίτε ότι είστε μαλάκες για να έχετε μία γυναίκα που αξίζει, κρατήστε την γνώμη για τον εαυτό σας και βολευτείτε με ελληνίδες. Τέτοιους μαλάκες θέλουν, κλαψομούνηδες, υπηρέτες, μουνόδουλους.

Μην παίρνεις μόνο την εμφάνιση σαν κριτήριο, και μην κρίνεις μόνο από τις εμπειρίες σου...
Υπάρχουν Ελληνίδες όμορφες, πολύ μορφωμένες, με παιδεία, σε πολύ καλή οικονομική κατάσταση ώστε να μην έχουν ανάγκη τα φράγκα του κάθε βλάκα, και γαμάτους τρόπους..Λίγες, αλλά ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Προφανώς δεν κινούνται στους χώρους που κινείτςα η πλέμπα...
Το ερώτημα είναι, ΕΣΥ (το δεύτερο πρόσωπο, γενικά) αξίζεις να είσαι σύντροφός τους;
Αντέχεις να είσαι σύντροφος μιας τέτοιας γυναίκας;

Εγώ, δυστυχώς, ομολογώ πως δεν το αξίζω...

Αυτό όμως δε θα με αναγκάσει  να τις υποβιβάσω και να τις μειώσω με το λόγο μου και με τη συμπεριφορά μου...
 

Επισκέπτης
απαξιω και να σου απαντησω και να πεσω στο επιπεδο σου..

ναι εχεις δικιο...μην πεφτεις τοσο χαμηλα

βγαλε παλιοπουτανα κανα βυζι στην φορα...αρκετοι μαλακες θα σε γλειψουν και θα σου περασει και η συνγχυση και μετα μην ξεχασεις να την δειξεις και στην μανα σου να χαρει για το ποσο καλα τα παει η πουτανα νουμερο 2 του σπιτιου.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ναι οκ χαιρω πολυ τι παει να πει "ασχημη συμπεριφορα ειναι η ασχημη συμεριφορα?"
απο που καταλαβαινουμε οτι οι ελληνιδες γυναικες φερονται ασχημα στους αντρες? μηπως κι αυτοι δεν εχουν τη καλυτερη συμπεριφορα και δεν ξερουν πως να προσεγγιζουν μια γυναικα, οποτε ειναι πιο ευκολο να σκασουν μερικα 100αρικα και να μη μπουν στο κοπο να φλερταρουν και να φερθουν σωστα και αντρικια.

Σ αυτούς που σας φέρονται σωστά κ αντρίκια τους πατάτε χωρίς λύπηση. Είστε πολύ καριόλες για να αξίζετε τέτοια συμπεριφορά. Γαμήσι και άντε γεια, για έναν πούτσο είστε κ τπτ άλλο.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Μην παίρνεις μόνο την εμφάνιση σαν κριτήριο, και μην κρίνεις μόνο από τις εμπειρίες σου...
Υπάρχουν Ελληνίδες όμορφες, πολύ μορφωμένες, με παιδεία, σε πολύ καλή οικονομική κατάσταση ώστε να μην έχουν ανάγκη τα φράγκα του κάθε βλάκα, και γαμάτους τρόπους..Λίγες, αλλά ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Προφανώς δεν κινούνται στους χώρους που κινείτςα η πλέμπα...
Το ερώτημα είναι, ΕΣΥ (το δεύτερο πρόσωπο, γενικά) αξίζεις να είσαι σύντροφός τους;
Αντέχεις να είσαι σύντροφος μιας τέτοιας γυναίκας;

Εγώ, δυστυχώς, ομολογώ πως δεν το αξίζω...

Αυτό όμως δε θα με αναγκάσει  να τις υποβιβάσω και να τις μειώσω με το λόγο μου και με τη συμπεριφορά μου...

επειδη με ρωτησε καποιος, αυτο ακριβως ειναι αντρικια συμεριφορα!
 

Επισκέπτης
Σ αυτούς που σας φέρονται σωστά κ αντρίκια τους πατάτε χωρίς λύπηση. Είστε πολύ καριόλες για να αξίζετε τέτοια συμπεριφορά. Γαμήσι και άντε γεια, για έναν πούτσο είστε κ τπτ άλλο.

και αυτο μονο σε μεγαλες καβλες.
Εγω προτεινω ενα τσιμπουκι και πολυ τους ειναι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Σ αυτούς που σας φέρονται σωστά κ αντρίκια τους πατάτε χωρίς λύπηση. Είστε πολύ καριόλες για να αξίζετε τέτοια συμπεριφορά. Γαμήσι και άντε γεια, για έναν πούτσο είστε κ τπτ άλλο.
πεστα ρε τυπε :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ναι οκ χαιρω πολυ τι παει να πει "ασχημη συμπεριφορα ειναι η ασχημη συμεριφορα?"
απο που καταλαβαινουμε οτι οι ελληνιδες γυναικες φερονται ασχημα στους αντρες? μηπως κι αυτοι δεν εχουν τη καλυτερη συμπεριφορα και δεν ξερουν πως να προσεγγιζουν μια γυναικα, οποτε ειναι πιο ευκολο να σκασουν μερικα 100αρικα και να μη μπουν στο κοπο να φλερταρουν και να φερθουν σωστα και αντρικια.

Έλα τώρα, μικρή..
Αφού καταλαβαίνεις μια χαρά...
Άσχημη συμπεριφορά είναι αυτή που κάνει αυτόν που τη δέχεται να αισθανθεί άσχημα, γενικά μιλάμε...
Προφανώς, μία γυναίκα με τρόπους, θα συμπεριφερθεί κόσμια ακόμα κι όταν ρίξει χυλόπιτα, λογικό δεν είναι;
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μην παίρνεις μόνο την εμφάνιση σαν κριτήριο, και μην κρίνεις μόνο από τις εμπειρίες σου...
Υπάρχουν Ελληνίδες όμορφες, πολύ μορφωμένες, με παιδεία, σε πολύ καλή οικονομική κατάσταση ώστε να μην έχουν ανάγκη τα φράγκα του κάθε βλάκα, και γαμάτους τρόπους..Λίγες, αλλά ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Προφανώς δεν κινούνται στους χώρους που κινείτςα η πλέμπα...
Το ερώτημα είναι, ΕΣΥ (το δεύτερο πρόσωπο, γενικά) αξίζεις να είσαι σύντροφός τους;
Αντέχεις να είσαι σύντροφος μιας τέτοιας γυναίκας;

Εγώ, δυστυχώς, ομολογώ πως δεν το αξίζω...

Αυτό όμως δε θα με αναγκάσει  να τις υποβιβάσω και να τις μειώσω με το λόγο μου και με τη συμπεριφορά μου...

Φίλε δεν μίλησα για την ομορφιά, αλλά ότι δίνεις συναισθηματικά στο δίνουν πίσω και μετο παραπάνω. Ασχολήσου λίγο και θα καταλάβεις τι έχανες τόσα χρόνια, όπως κ γω με την κάθε ελλεινιδα πουτάνα.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ναι εχεις δικιο...μην πεφτεις τοσο χαμηλα

βγαλε παλιοπουτανα κανα βυζι στην φορα...αρκετοι μαλακες θα σε γλειψουν και θα σου περασει και η συνγχυση και μετα μην ξεχασεις να την δειξεις και στην μανα σου να χαρει για το ποσο καλα τα παει η πουτανα νουμερο 2 του σπιτιου.

ποια συγχιση? δν με ενδιαφερεις τοσο ωστε να συγχιστω για παρτι σου  ;)
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
αυτη διπλα στην σκατιαννα η μανα σου δεν ειναι?




 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
ναι οκ χαιρω πολυ τι παει να πει "ασχημη συμπεριφορα ειναι η ασχημη συμεριφορα?"
απο που καταλαβαινουμε οτι οι ελληνιδες γυναικες φερονται ασχημα στους αντρες? μηπως κι αυτοι δεν εχουν τη καλυτερη συμπεριφορα και δεν ξερουν πως να προσεγγιζουν μια γυναικα, οποτε ειναι πιο ευκολο να σκασουν μερικα 100αρικα και να μη μπουν στο κοπο να φλερταρουν και να φερθουν σωστα και αντρικια.
To σωστα κι αντρικια η καθε μια το βλεπει ξεχωριστα με τον δικο τηs τροπο
Και το μεταφραζει οπωs εκεινη επιθυμει, οποτε και οταν την συμφερει
Σαν να λυνουμε σταυρολεξο ενα πραγμα...την καθε φορα
Ειναι αυτο θετικο η αρνητικο?????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
και εσενα παλι ρε παλιοπατσαβουρα πουταναρα τι σε κανει να πιστευεις οτι αναφερεται σε εσενα η οτι αξιζεις τετοια αντρικια συμπεριφορα? :2funny: :2funny:
κλασσικη ελλεινιδα ρε τυπε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
πηγαινε να παρακαλεσεις ρε κακομοιρη γαμω το σπιτι σου καμια πατσαβουρα και εσυ και να την γλειψεις καλα καλα :2funny: και ισως σου κατσει
τζωρτζ κλουνει γερα τα παιδακια σε περιμενουν.ρε μαλακα πατσοκοιλια ποια θα γυρισει να σε κοιταξει με τα χαλια που εχεις.και τολμας να κριτικαρεις κιολας.κανε κατι για τον εαυτο σου πριν να ειναι αργα.σημερα δεν σου σηκωνεται το καβλι αυριο μπορει να μην συκωθεις εσυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom