Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
αυτο καταλαβες εσυ?  :idiot:


αλλαξε την γιατι ειναι μαλακια.

το δεξι χερι ειναι σαν απο αλιεν και το αλλο μας ριχνει μουτζα!

εσυ ποζαρες ετσι η σε εβαλε ο φωτογράφος?

α επειδη ειναι μαλακια?  :2funny:
σορρυ αλλα αυτο δεν θα μπορουσε να μου περασει ποτε απ το μυαλο αλλα οκ γουστα ειναι αυτα  :cheesy:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
για καντο που πιο λιανα  :think:
ποιες ειναι αυτες οι φιδιες?
δεν εχεις καμια αμφιβολια οτι γυρισα τσοντα στο ξενοδοχειο η οτι απλα πηδηχτηκα με κανα γκομενοο σε ανυποπτο χρονο?  :P
και στη τελικη οπως ειπα αν γυρισα νομιμως καμια τσοντα, αργα η γρηγορα θα μαθευτει και θα δουμε ποιος εχει δικιο
εγω προκαλω, παω και στοιχημα  ;)

μη περιμενεις τωρα να θυμαμαι ολες τις φιδιες σου. Μια προχειρη που θυμαμαι ειναι π.χ. οτι μενεις γειτονια με τη Θεοφανια. τα μισα και βαλε που λες ειναι μαλακιες. Απο μπεσα λοιπον εισαι μηδεν.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
α επειδη ειναι μαλακια?  :2funny:
σορρυ αλλα αυτο δεν θα μπορουσε να μου περασει ποτε απ το μυαλο αλλα οκ γουστα ειναι αυτα  :cheesy:

πια γουστα μωρε.εσυ δεν καταλαβαινεις οτι μουτζώνεις τον κοσμο με αυτη την ποζα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλε μου, αυτη η φωτο δεν ειναι ουτε κατα διαννοια προστυχοι
μονο που θυμιζει λιγο ψυχω....την σκηνη στο μπανιο....περιμενεις να βγει κανας τυπος με μαχαιρι απο πισω ..... :grin:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
μη περιμενεις τωρα να θυμαμαι ολες τις φιδιες σου. Μια προχειρη που θυμαμαι ειναι π.χ. οτι μενεις γειτονια με τη Θεοφανια. τα μισα και βαλε που λες ειναι μαλακιες. Απο μπεσα λοιπον εισαι μηδεν.

μα ειναι 5 στενα πιο κατω απ εμενα η γυναικα  :P
ρωτα και την ιδια σε κανα facebook!
δν την εχω γνωρισει ποτε αλλα εχουμε συνεργαστει με τον ιδιο φωτογραφο και ειχε ερθει απ εδω να κανονισουμε καμια δουλεια και μου δειξε και το σπιτι της. 5-6 στενα πιο κατω!  
γιατι να πω ψεμματα για κατι τετοιο?  :uglystupid:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
πια γουστα μωρε.εσυ δεν καταλαβαινεις οτι μουτζώνεις τον κοσμο με αυτη την ποζα?

τι παλευεις και συ. αυτη ειναι χειροτερη απο τη τζουλια, δε θελει να χωνεψει οτι γυρισε τσοντα  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
μα ειναι 5 στενα πιο κατω απ εμενα η γυναικα  :P
ρωτα και την ιδια σε κανα facebook!
δν την εχω γνωρισει ποτε αλλα εχουμε συνεργαστει με τον ιδιο φωτογραφο και ειχε ερθει απ εδω να κανονισουμε καμια δουλεια και μου δειξε και το σπιτι της. 5-6 στενα πιο κατω!  
γιατι να πω ψεμματα για κατι τετοιο?  :uglystupid:

για ξαναΘΥΜΙΣΕ μας που ειναι το σπιτι σου? ανω γλυφαδα βουνο ειχες πει, πυρναρι ή αιξωνη?  :uglystupid:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
τι παλευεις και συ. αυτη ειναι χειροτερη απο τη τζουλια, δε θελει να χωνεψει οτι γυρισε τσοντα  :2funny:

εχεις στοιχεια γι αυτο η το ενστικτο σου απλα στο λεει? σου ρθε καμια επιφοιτηση ας πουμε   :P
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
πια γουστα μωρε.εσυ δεν καταλαβαινεις οτι μουτζώνεις τον κοσμο με αυτη την ποζα?

σορρυ dear αλλα ναι γουστα ειναι
αφου σε αλλο τεραστιο διεθνες σαιτ που την εχω ανεβασει εκανε peripou 16.000 views  ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ναι
σ ενα στενο πανω απ τη γεννηματα ειναι η Θεοφανια
ελεος!

το κακο σου το καιρο ειναι. Και δε χρειαζομαι φεησμπουκ για να το ξερω αυτο ζωον. Συνεχα τωρα, με καλυψες  :jerking:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
τι παλευεις και συ. αυτη ειναι χειροτερη απο τη τζουλια, δε θελει να χωνεψει οτι γυρισε τσοντα  :2funny:


χειροτερη δεν ξερω αλλα αμα της την πεσει κανας ψιλο-famus  μανατζερ εχει να πεσει πολυ μπουκαλι!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαγκες ,μην επιτιθεστε στην ΑνναΜαρια88 .Τι είσαστε ,σεξιστές ?
Που λεει και η Μπατζελη ,Υπουργος Γεωργιας ,μιλφαρα καβλομουνοκαβλοβα .Τι χειλαρες και αυτη η Μπατζελη ,και γνησιες.
Η Τζουλια θα προσθεσει συντομα σιλικονη στα χειλια της ,μετα
τα βυζια της .Η Τζουλια δεν ηξερε να βρει καλο πλαστικο χειρουργο .Μετρια τα βυζια ,και αλλοιθωριζουν .Θελει επαναληψη η επεμβαση (δεν βλεπει NIP TUCK?).
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
το κακο σου το καιρο ειναι. Και δε χρειαζομαι φεησμπουκ για να το ξερω αυτο ζωον. Συνεχα τωρα, με καλυψες  :jerking:

ρε ημαρτον! μπορει να χει και 2 σπιτια ξερω γω?
εμενα το σπιτι της μου το δειξε πολυ στενος της συνεργατης μιας και πρωτα ειχε meeting μαζι της και μετα μαζι μου!
μεσα σε 5 ειχε φτασει σπιτι μου! λες να διακτινηστηκε?  :uglystupid:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
χειροτερη δεν ξερω αλλα αμα της την πεσει κανας ψιλο-famus  μανατζερ εχει να πεσει πολυ μπουκαλι!!!

μαλαματινα στη περιπτωση της, δεν ειναι για πολλα εξοδα η aaaaah baaaah  productions
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom