Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Drosero_Agori

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ παιδί μου είσαι ιδιάζουσα περίπτωση άστο!!! :cheesy:
Δώσε και αυτές τις 1-2 φωτό σου τις τοπ να δούμε αν συμφωνούμε και να φύγω ευχαριστημένος!!! :grin:
Πάντως επιμένω οτί κάτι γίνεται στραβά και βγαίνεις νεκρή φύση,σαν βαλσαμωμένο!!! :rolleyes:
esi ti eisai pou krineis? fotografos? einai thea i kopela!
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ παιδί μου είσαι ιδιάζουσα περίπτωση άστο!!! :cheesy:
Δώσε και αυτές τις 1-2 φωτό σου τις τοπ να δούμε αν συμφωνούμε και να φύγω ευχαριστημένος!!! :grin:
Πάντως επιμένω οτί κάτι γίνεται στραβά και βγαίνεις νεκρή φύση,σαν βαλσαμωμένο!!! :rolleyes:

ισως δεν εχω παρει το κολαι? δν εχω κανει και τις απειρες φωτογραφησεις ουτε ειμαι επαγγελματιας λογικο ειναι να μην εχω τη τελεια εκφραση παντα
αυτες ειναι μερικες απ τις αγαπημενες μου
 

Συνημμένα

  • Follow_me____by_AnnaMariaDeMari.jpg
    Follow_me____by_AnnaMariaDeMari.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Summer__s_gone____by_AnnaMariaDeMari.jpg
    Summer__s_gone____by_AnnaMariaDeMari.jpg
    17,4 KB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
πφφφφφφφ.... Ξενερωσα με το μερος :headbang:

Μαλδιβες ειμαι σιγουρος ομως οτι θα πηγαινες ανετοτατα.... ε ε??

παντου θα πηγαινα αν ειχα τη δυνατοτητα
αλλα επειδη δεν την εχω
και το νησακι μου η Σκυρος μια χαρα μου πεφτει δεν εχω κανενα παραπονο
 

Drosero_Agori

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ναι
καποιοι απ αυτους οπως ο nikosalpha εχουν κανει και περιοδικα/εξωφυλλα κτλ
ama moy epitrepeis agapi mou mia simvouli, exeis iperoha matia, min ta mikraineis me to makigiaz! einai krima! kai prosexe ligaki parapano na fainontai ta mila sto prosopaki sou! ama ta toniseis kai kaneis kai ta xeilakia sou liigo megalitera me to vapsimo mmmmmmmmmmmmmm
 

Επισκέπτης
ισως δεν εχω παρει το κολαι? δν εχω κανει και τις απειρες φωτογραφησεις ουτε ειμαι επαγγελματιας λογικο ειναι να μην εχω τη τελεια εκφραση παντα
αυτες ειναι μερικες απ τις αγαπημενες μου
Ωωω θεέεε μου συμφωνούμε πάλιιι,δεν νιώθω καλάααα!!! :o
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ισώς να σου λείπει η εμπειρία ναι αλλά είσαι και στα χέρια επαγγελματιών υποτίθεται!!! :headbang:
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
παντου θα πηγαινα αν ειχα τη δυνατοτητα
αλλα επειδη δεν την εχω
και το νησακι μου η Σκυρος μια χαρα μου πεφτει δεν εχω κανενα παραπονο

Καλο ειναι που εισαι ρεαλιστρια, που χεις το μυαλο στο κεφαλι σου, αλλα κοριτσια δεν εχουν το χαρισμα αυτο....
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
και μερικες ακομη αγαπημενες
εχω και μερικες αλλες αλλα δεν μπορω να τις κυκλοφορησω μεχρι να μπουν εκει που προοριζονται  :grin:
 

Συνημμένα

  • 22159_101728199858901_100000651634678_52118_2280516_n.jpg
    22159_101728199858901_100000651634678_52118_2280516_n.jpg
    49,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Stairs_by_AnnaMariaDeMari.jpg
    Stairs_by_AnnaMariaDeMari.jpg
    31,4 KB · Εμφανίσεις: 17
  • marianna_MG_0489-sm2.jpg
    marianna_MG_0489-sm2.jpg
    104,7 KB · Εμφανίσεις: 35

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα σας κουρασω....βλεποντας και ξαναβλεποντας την ταινια της..μου γεννηθηκε ξαφνικα μια εντονη επιθυμια να την ζητησω απο τους σεβαστους γονεις της σε γαμο..... για να λυσω το σεξουαλικο μου προβλημα, που θελω συνεχεια να κανω εντονο και παθιασμενο σεξ!!!!!!!!! Τι προσοντα πρεπει να εχω?????????Δεν εννοω μονο τα σωματικα!!!!!!!!!!!Σας ευχαριστω για την δεδομενη κατανοηση σας..... αλλα και εσεις αν θελετε να την παντρευτειτε, ας παραθεσουμε τι προσοντα πρεπει να εχουμε???
:referee:

:jerking:

:piss:thread
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
ama moy epitrepeis agapi mou mia simvouli, exeis iperoha matia, min ta mikraineis me to makigiaz! einai krima! kai prosexe ligaki parapano na fainontai ta mila sto prosopaki sou! ama ta toniseis kai kaneis kai ta xeilakia sou liigo megalitera me to vapsimo mmmmmmmmmmmmmm

μα τα ματια μου, μου τα κανουν συνεχεια smokey
ποσο πιο πολυ να τα τονισω?  :S
για ποια φωτογραφηση μιλας που δεν σ αρεσε το βαψιμο?
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
haha kai apo pote exei apopsi to koino gia tous epaggelmaties? tha eixes apopsi se mia eghirisi pou kanei enas giatros? e? min milate ama den xerete kai na min milate ashima se mia kopela! ntropi!

μην ανησυχεις δεν θηγομαι και επαγγελματιας δεν ειμαι
ευχαριστω παντως  :) :-* :-* :-*
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ΠΑΟΚ ΕΔΩ ΠΑΟΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΖΩΗ......ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΖΩΗ ΠΑΟΚ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΑΜΑΤ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!
[move][size=50pt]ΔΙΚΕΦΑΛΛΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟ.......ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ......ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.[/size][/move]
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
Ωωω θεέεε μου συμφωνούμε πάλιιι,δεν νιώθω καλάααα!!! :o
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ισώς να σου λείπει η εμπειρία ναι αλλά είσαι και στα χέρια επαγγελματιών υποτίθεται!!! :headbang:

εμ τι? δεν γινεται να μην αρεσουν αυτες οι φωτο, ειδικα η πρωτη εχει και γαμω τα χρωματα!!! :grin:
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
ΠΑΟΚ ΕΔΩ ΠΑΟΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΖΩΗ......ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΖΩΗ ΠΑΟΚ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΑΜΑΤ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!
[move][size=50pt]ΔΙΚΕΦΑΛΛΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟ.......ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ......ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.[/size][/move]

:d-spam: :offtopic:


Μαριαννακι μου καληνυχτα, παω να αραξω...
Τα λεμε ξανα συντομα.
Φιλια. :kissass: :kissass:
 

Επισκέπτης
και μερικες ακομη αγαπημενες
εχω και μερικες αλλες αλλα δεν μπορω να τις κυκλοφορησω μεχρι να μπουν εκει που προοριζονται  :grin:
Η πρώτη είναι για τα πανηγύρια όπως και αυτή :cheesy: :

Tελικά μου αρέσει και η δουλειά του Marianna by Ladida,πλην αυτή με την ροζ περούκα!!! :P

Αλλή μία τοπ η δεύτερη που ποστάρω!!! ;)
 

Συνημμένα

  • 66435.jpg
    66435.jpg
    70,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 64949.jpg
    64949.jpg
    40,5 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom