Νέα

Tzouli Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TZOYLI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIGNIK

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2017
Μηνύματα
20
Like
7
Πόντοι
0
Τι κωλαρα ειναι αυτη που εχεις ρε μαναρι????

Τρελο τουμπανο μιλαμε :wanker:

Σε εγλυφα για ωρες ατελειωτες...... :kneel:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Παιδιά εγώ με την Τζούλι πάντα σκεφτόμουν να πάω αλλα δεν το αποφασίζω. Μαρεσει παρα πολύ που είναι πανύψηλη και λεπτή, φυσικά μαρεσουν τα προσόντα της που είναι μεγάλα και όμορφα...και θελω να τη δοκιμάσω μόνο σαν παθητικός. Αλλα εχω την εντύπωση ότι δε γουστάρει να είναι αποκλειστικά ενεργητική και αυτο λιγακι με κανει και το σκέφτομαι.
αλλα θα το αποφασίσω γιατι αξίζει και είναι σωματάρα!
 
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Παιδιά εγώ με την Τζούλι πάντα σκεφτόμουν να πάω αλλα δεν το αποφασίζω. Μαρεσει παρα πολύ που είναι πανύψηλη και λεπτή, φυσικά μαρεσουν τα προσόντα της που είναι μεγάλα και όμορφα...και θελω να τη δοκιμάσω μόνο σαν παθητικός. Αλλα εχω την εντύπωση ότι δε γουστάρει να είναι αποκλειστικά ενεργητική και αυτο λιγακι με κανει και το σκέφτομαι.
αλλα θα το αποφασίσω γιατι αξίζει και είναι σωματάρα!
Ενεργητικη με ενεργητικη εχει διαφορα.Δεν ειμαι η ενεργητικη που ψαχνεις,αλλωστε τα χουμε πει και στα πμ.Οποτε προς τι η ανακοινωση;Φιλακια
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Παιδιά εγώ με την Τζούλι πάντα σκεφτόμουν να πάω αλλα δεν το αποφασίζω. Μαρεσει παρα πολύ που είναι πανύψηλη και λεπτή, φυσικά μαρεσουν τα προσόντα της που είναι μεγάλα και όμορφα...και θελω να τη δοκιμάσω μόνο σαν παθητικός. Αλλα εχω την εντύπωση ότι δε γουστάρει να είναι αποκλειστικά ενεργητική και αυτο λιγακι με κανει και το σκέφτομαι.
αλλα θα το αποφασίσω γιατι αξίζει και είναι σωματάρα!
νομιζω εισαι λαθος φιλε μου
ενα πραγμα που κανει καλα η τζουλι ειναι να προσαρμοζεται παντα σε οτι της ζητησει ο πελατης κ να το κανει με απολυτη ευχαριστηση
γι αυτο εχει κ τοσο καλα κ θετικα σχολια
αλλα ουτως η αλλως αυτες ειναι κουβεντες που μπορεις να τις κανεις απευθειας με την ιδια κ να βγαλεις τα συμπερασματα σου μονος σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
νομιζω εισαι λαθος φιλε μου
ενα πραγμα που κανει καλα η τζουλι ειναι να προσαρμοζεται παντα σε οτι της ζητησει ο πελατης κ να το κανει με απολυτη ευχαριστηση
γι αυτο εχει κ τοσο καλα κ θετικα σχολια
αλλα ουτως η αλλως αυτες ειναι κουβεντες που μπορεις να τις κανεις απευθειας με την ιδια κ να βγαλεις τα συμπερασματα σου μονος σου
Μεχρι εκει που μπορω.Κι οταν δεν μπορω το λεω εκ των προτερων  :-*
Δεν κανουμε ολοι για ολα  ;)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλά, ήταν απλά ένα σχόλιο. Εχουμε μιλήσει με πμ και έχουν δοθεί εξηγήσεις..
 

Παρόμοια θέματα

Δ
Απαντήσεις
6
Εμφανίσεις
11K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom