Νέα

Τζαμί η Αγία Σοφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 793
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
λεγε ότι θες προμοτορα,εγω δεν θα πηγαινα να πολεμήσω.
πολεμος και αριστερη ιδεολογια δεν πανε μαζι.
τι οφελος θα εχω εγω αν σκοτωθω στονβ πολεμο?
η ζωη του καθενος είναι πολυτιμη και δεν αξιζει να τη χαραμίσεις για τα συμεφεροντα των κυβερνοντων.

 

Συνημμένα

  • παιδια κκε.jpg
    παιδια κκε.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 15

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
ριγα, τζόνι και φουκαριάρη για να μην το πλατιάζουμε...

προκειμένου να μην χαθεί ελληνική γη, ύδατα και/ή κυριαρχικά δικαιώματα, συμφωνείτε ότι αν χρειαστεί θα πρέπει εσείς ή τα παιδιά σας να χύστε αίμα?
γιατί τελικά εκεί όλα καταλήγουν στο δια ταύτα...
και για να ξέρω και με ποιους μιλάω...

φυσικα
μιλας με καποιον που θα σκοτωνοταν απο τους πρωτους σε περιπτωση πολεμου
μετα χαρας για το αιμα μου
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
ριγα, τζόνι και φουκαριάρη για να μην το πλατιάζουμε...

προκειμένου να μην χαθεί ελληνική γη, ύδατα και/ή κυριαρχικά δικαιώματα, συμφωνείτε ότι αν χρειαστεί θα πρέπει εσείς ή τα παιδιά σας να χύστε αίμα?
γιατί τελικά εκεί όλα καταλήγουν στο δια ταύτα...
και για να ξέρω και με ποιους μιλάω...

Και εγώ, αρκεί να μην εμφανιστούν μερικά κομμούνια μετά να λένε ότι εκείνοι απελευθέρωσαν την Ελλάδα, όπως έκαναν το 44
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
μ'αρεσει που ανοιγετε κουβεντα με το κακης ποιοτητας τρολλ που αντικατεστησε τον λεφτινς που δε τραβαγε πια
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.438
Like
791
Πόντοι
96
Καλά κάτσε να βλέπεις το καημένο το παιδάκι της τουρκάλας μάνας να βιάζει εσένα , την οικογένεια σου , τα παιδιά σου , την μάνα σου, τον πατέρα σου κτλπ να σου καίει το σπίτι (μαζί με όλους τους παραπάνω) και μετά να κάθετε αυτός στα χωράφια σου μαζί με άλλα καημένα παιδιά από την Τουρκία χωρίς να κάνεις τίποτα λέγοντας στον εαυτό σου , εγώ δεν μπλέκω στα παιχνίδια των μεγάλων, τι μου φταίνε οι καημένοι οι τούρκοι! Έλεος!  :S
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Καλά κάτσε να βλέπεις το καημένο το παιδάκι της τουρκάλας μάνας να βιάζει εσένα , την οικογένεια σου , τα παιδιά σου , την μάνα σου, τον πατέρα σου κτλπ να σου καίει το σπίτι (μαζί με όλους τους παραπάνω) και μετά να κάθετε αυτός στα χωράφια σου μαζί με άλλα καημένα παιδιά από την Τουρκία χωρίς να κάνεις τίποτα λέγοντας στον εαυτό σου , εγώ δεν μπλέκω στα παιχνίδια των μεγάλων, τι μου φταίνε οι καημένοι οι τούρκοι! Έλεος!  :S
Βρηκες τιποτα;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Υστερα απο το χθεσινο εχουμε μπει πλεον και επισημα σε εμπολεμη κατασταση με τους μογγολους

Οποιο αεροπλανο παραβιαζει εναεριο χωρο  καταρριπτεται με  συνοπτικες διαδικασιες

Οποιο μογγολικο πλοιο παραβιασει θαλασσιο συνορο - τσυριζαιοι και ομως υπαρχουν θαλασσια συνορα - βυθιζεται με συνοπτικες διαδικασιες

Ενισχυση του στρατου σε αλβανια σκοπια εβρο και νησια

Κατι λιγοτερο ειναι προδοσια και εναντιον της χωρας

Πρεπει οι πολιτικοι αρχηγοι αντι να παιδιαριζουν να συμμαζευτουν και να κανουν πολιτικο συμβουλιο η οπως λεγεται αυτο

Η πλακα τελειωσε






 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
γτ ξεφτίλας ρε προμοτορα επειδή δεν θελω να σκοτωσω ένα τουρκο στρατιωτη?
πιονακι εγω δεν γινομαι
εσυ θα πηγαινες να πολεμήσεις προμοτορα?
εγω θα δηλωνα αντιρρησίας και αν με πιεζαν θα πηγαινα αλλα δεν θα επιχειρουσα να σκοτωσω στην πρωτη στραβη θα πεταγα το οπλο και θα κουνουσα λευκη σημαια.
...και καλα θα κανεις τυπε,κοβει το μυαλο σου.... Να ξερεις οι Τουρκοι φερονται καλα στους αιχμαλωτους...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.901
Κριτικές
16
Like
14.732
Πόντοι
6.515
Μεγαλο γατονι ο ΤΑΓΙΠ μας αρεσει δεν μας αρεσει,
και τους δικους μας τους τενεκεδες τους παιζει στα δαχτυλακια του..

Ακουστε λοιπον τι σκεφτηκε ο πουστης..

Ξεθαψε και δημιουργησε ενα θεμα απο το πουθενα και
τωρα που θα ξεκινησουν συνομιλιες για να τα βρουμε κλπ
θα πει..ενταξει οχι τζαμι η Αγια Σοφια και θα βγει και απο πανω..
Δωστε και σεις κατι τωρα...θα μας πει..

:heavymetalbig:

Τυπε εχει σκληρους αντιπαλους
Ανεπαγγελτους γονους που νοιαζονται για μιζες απο στρογγυλα παγκακια  :takethis:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
λεγε ότι θες προμοτορα,εγω δεν θα πηγαινα να πολεμήσω.
πολεμος και αριστερη ιδεολογια δεν πανε μαζι.
τι οφελος θα εχω εγω αν σκοτωθω στονβ πολεμο?
η ζωη του καθενος είναι πολυτιμη και δεν αξιζει να τη χαραμίσεις για τα συμεφεροντα των κυβερνοντων.

Kατάλαβες τώρα γιατί σε ΟΛΑ τα κράτη (μηδενός εξαιρουμένου) εκτελούν τους λιποτάκτες? :grin:
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα οσοι μιλουσαν ελληνικα ηταν ελληνικης καταγωγης. Τα αλλα ειναι να 'χαμε να λεγαμε.. μπουρδολογια και προπαγανδα των τουρκων και αλλων ανθελληνων. Οσο για τους αλβανους, δεν ειναι απογονοι των ιλλυριων, αλλα απογονοι των τουρκων που ειχαν μεταφερθει απο τα βαθη της ανατολης για να ελεγχουν καλυτερα τα βαλκανια οι μεμετηδες. Οι ιλλυριοι εκδιωχτηκαν σε περιοχες του ευξεινου ποντου.



His main language was Latin, and during his public speeches he needed Greek translators.[38]

Η μητρική γλώσσα του Μεγάλου Κωνσταντίνου ήτανε τα λατινικά.

Τα Λατινικά και τα Ελληνικά ήτανε οι δυο επίσημες γλώσσες στην Ρωμαϊκή αυτοκρατορία:



Επίσης εγώ δεν ανέφερα πουθενά στο μήνυμα μου για Αλβανούς, απαντάτε ώρες ώρες σε φανταστικά μηνύματα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μεγαλο γατονι ο ΤΑΓΙΠ μας αρεσει δεν μας αρεσει,
και τους δικους μας τους τενεκεδες τους παιζει στα δαχτυλακια του..

Ακουστε λοιπον τι σκεφτηκε ο πουστης..

Ξεθαψε και δημιουργησε ενα θεμα απο το πουθενα και
τωρα που θα ξεκινησουν συνομιλιες για να τα βρουμε κλπ
θα πει..ενταξει οχι τζαμι η Αγια Σοφια και θα βγει και απο πανω..
Δωστε και σεις κατι τωρα...θα μας πει..

:heavymetalbig:
Κι όμως όλα δείχνουν πως δεν την έχει για ανταλλαγή. Είναι σημαντική στο συμβολισμό που θέλει να προσδώσει στον εαυτό του ως νέος πορθητής.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Τυπε και εγω δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα για πες μου απο που κραταει η σκουφια σου ? και αν θες το σηζηταμε, τα παραπανω θυμιζουν εξελληνισμενο τουρκαλβανο που και καλα μπηκε εδω να κανει μαθημα εδω απο αυτα που βρηκε στο ιντερνετ  :jerking2:

Για να σε προλαβω στα λεει ενας αθρησκος Ελληνας πατριωτης που σεβεται την κοτα που του κανει αυγα, ενω εσυ ... ενας ακομα χρησιμος ηλιθιος... μαντεψε που θα καταληξεις εσυ και που η κοτα, και που εγω  :'( κλαψομουνη

είναι άλλο πράγμα το να είσαι πατριώτης και άλλο πράγμα να διαβάζεις μόνος σου και να καταλήγεις σε ανεξάρτητα συμπεράσματα εκτός της προπαγάνδας που σε τάισαν στο σχολείο.

Προφανώς στο παιδικό σου μυαλό ο εκχριστιανισμός του Μ. Κωνσταντίνου μεταφράσθηκε ως εξελληνισμός.

Πες μου φίλε που θα καταλήξουμε όλοι, έχω ανάγκη για προφητείες
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
Το ειπε και ο αλλος που κοροιδευαμε ολοι...(μαζι κ εγω)...
"Οταν γινει η Αγια Σοφια τζαμι,ερχεται το τελος της Τουρκιας..."
Δεν ειναι και πολυ δυσκολο να το προφητευσεις βεβαια...
Η αλλαγη σε τζαμι δειχνει μια αλαζονεια...και ΟΛΑ τα κρατη που εφυγαν απο τις γραμμες της λογικης, και πηραν αλαζονικες αποφασεις,καταστραφηκαν...

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.411
Κριτικές
510
Like
69.073
Πόντοι
41.129
Σας πειραξε που εκανε ο Εντι την αγια σοφια τζαμι...

Θελετε πολεμο και εκδικηση κιολας για αυτο..

Ρε χριστιανοι της πουτσας ποτε πηγατε εκκλησια τελευταια φορα που σας επιασε ο πονος για τα θρησκευτικα πραματα

ξαφνου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom