Νέα

«Τρόποι» παιχνιδιού και απορίες γύρω από τα λαχεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα axaxouxas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 410
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
οι λαχειοπωλες γιατι ειναι ολοι συγκεντρωμενοι στον σταθμο της ομονοιας ρε τυποι :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

εχουν ειπωθει πολλα ομως. που δε διαψευστηκαν. ειναι αλλο θεμα οτι τσακωνονται σα χαζοι για τα μπουρδελα και αλλο θεμα οτι λογω του τσακωμου βγαζουν τα απλυτα αληθειες/ψεμματα? στη φορα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Θα ηταν εφικτο οπως γραφεις... αλλες εποχες στο παρελθον....τωρα τα παντα ειναι υπο ελεγχο, Μητσαρα και το γνωριζεις καλα.Εσυ μου τα ελεγες παλια στο φατσοβιβλιο.....οτι οι σημερινες συνθηκες που διαμορφωνουν, στους λαους στην ανθρωποτητα... δινει πιο ευκολα την δυνατοτητα....ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΨΑΡΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!

Εσυ, μου τα ελεγεις παλια....ξεχασες;;;

δεν ειναι σημαντικα αυτα για να τα θυμαται. δε ξεχναει ομως οτι εκθειαζες μερικα απο τα πορνομαγαζα που ειχε φαει κλοτσοσφαλιαρα
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν τα ζηταω τυπε αλλα ξερω οτι ειναι δυνητικα εφικτο αυτο το ποσον με αυτους τους ορους και προυποθεσεις .....

Βαρεθηκα να απανταω σε μαλακιες που κατεβαζετε.........
Θα ηταν εφικτο οπως γραφεις... αλλες εποχες στο παρελθον....τωρα τα παντα ειναι υπο ελεγχο, Μητσαρα και το γνωριζεις καλα.Εσυ μου τα ελεγες παλια στο φατσοβιβλιο.....οτι οι σημερινες συνθηκες που διαμορφωνουν, στους λαους στην ανθρωποτητα... δινει πιο ευκολα την δυνατοτητα....ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΨΑΡΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!

Εσυ, μου τα ελεγεις παλια....ξεχασες;;;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εχουν ειπωθει πολλα ομως. που δε διαψευστηκαν. ειναι αλλο θεμα οτι τσακωνονται σα χαζοι για τα μπουρδελα και αλλο θεμα οτι λογω του τσακωμου βγαζουν τα απλυτα αληθειες/ψεμματα? στη φορα.
Αυτο ειναι το ασχημο......να βγαινουν εξω συχνα και να κανουν παρεα και μετα να ξεκατινιαζονται δημοσια!!

Ευτυχως το καταλαβαν τωρα και σταματησε, προς το παρον αυτο...μεχρι να ξαναγινει, τιποτα καινουργιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αυτο ειναι το ασχημο......να βγαινουν εξω συχνα και να κανουν παρεα και μετα να ξεκατινιαζονται δημοσια!!

Ευτυχως το καταλαβαν τωρα και σταματησε, προς το παρον αυτο...μεχρι να ξαναγινει, τιποτα καινουργιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχουν γνώση οι φύλακες,πλέον...  ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν ειναι σημαντικα αυτα για να τα θυμαται. δε ξεχναει ομως οτι εκθειαζες μερικα απο τα πορνομαγαζα που ειχε φαει κλοτσοσφαλιαρα
Μονο για το Ρεμουνδου του εγραψα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: που και αυτο το εχω διαβασει, απο αλλους που του εχουν γραψει....

Εμενα στο φατσοβιβλιο που ελεγε.... οτι ειναι σοβαρο παιδι και δεν παει σε εργαζομενες συχνα, καθοτι ηθελε να κανει σχεση και να ερωτευτει....δεν ηξερα οτι πηγαινε σε πολλα ,....μονο για Ντενιζα, ειχα διαβασει παλια...
πρεπει να εχω χασει επεισοδια ε;;;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μονο για το Ρεμουνδου του εγραψα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: που και αυτο το εχω διαβασει, απο αλλους που του εχουν γραψει....

Εμενα στο φατσοβιβλιο που ελεγε.... οτι ειναι σοβαρο παιδι και δεν παει σε εργαζομενες συχνα, καθοτι ηθελε να κανει σχεση και να ερωτευτει....δεν ηξερα οτι πηγαινε σε πολλα ,....μονο για Ντενιζα, ειχα διαβασει παλια...
πρεπει να εχω χασει επεισοδια ε;;;

σε καλυψα πληρως σημερα. αμα θες περαιτερω επιβεβαιωση ξαναβγες για καφε και κατσε να σε χαιδεψει τρυφερα στην πλατη.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Και ο μαυρος στο παγκάκι να τρωει ποπ κορν.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οι λαχειοπωλες γιατι ειναι ολοι συγκεντρωμενοι στον σταθμο της ομονοιας ρε τυποι :think:
Να υποθεσω γιατι στο κεντρο εχει και πουτανοπιατσες και εχουν και αδηλωτες πουτανες.... πελατισες;;;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λαμβανω την τιμη να σας αναφερω, οτι ο σεβαστος Αχαχουχας, τωρα πρεπει λογικα να  :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

Κουραστηκε σημερα....τοσες ιδεες, μας εγραψε;; Λιγο το εχετε;;; :2funny: :2funny: :2funny:


Αυριο παλι...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Λαμβανω την τιμη να σας αναφερω, οτι ο σεβαστος Αχαχουχας, τωρα πρεπει λογικα να  :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

Κουραστηκε σημερα....τοσες ιδεες, μας εγραψε;; Λιγο το εχετε;;; :2funny: :2funny: :2funny:


Αυριο παλι...
H ώρα που πάει για ύπνο είναι γύρω στις 21:30.Σήμερα λόγω του τόπικ εδώ καθυστέρησε λιγάκι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Σχεδιο υποβαθμισης με περιθωριακους ναρκωμανεις αναπηρους ζητιανους ... κλπ

επειδη ησουν γιουροβιζιον δεξου τις καθυστερημενες ευχες μου

URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
α εσυ τιποτα δε ξερεις. παλιοτερα πηγαινε γραμμη ολα τα μπουρδελα και κλαιγοταν να του αγοραζουν λαχεια και υποσχοταν οτι θα γραφει καλες κριτικες χωρις να περναει μεσα, ειναι μελος στο μπου και ετσι. μετα στραβωνε που αρνουνταν και τους ελεγε οτι θα γραψει αρνητικες κριτικες εφαγε χαστουκια απο δυο τρεις τσατσες και το σταματησε και αυτο.
τυπε ο αχαχουχας ειναι επαγγελματιας δεν κανει τετοια :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom