Νέα

«Τρόποι» παιχνιδιού και απορίες γύρω από τα λαχεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα axaxouxas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 410
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δάσκαλε,συμπαθώ Μήτσο...αλλά ήταν φάουλ το σχόλιο του...Είναι πολλά τα χρήματα...  :S



Ναι ειναι πολλα....δεν σκεφτηκε μαλλον, οτι η οικονομικη κριση, εχει δημιουργησει θεμα....στην κοινωνια.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
α εσυ τιποτα δε ξερεις. παλιοτερα πηγαινε γραμμη ολα τα μπουρδελα και κλαιγοταν να του αγοραζουν λαχεια και υποσχοταν οτι θα γραφει καλες κριτικες χωρις να περναει μεσα, ειναι μελος στο μπου και ετσι. μετα στραβωνε που αρνουνταν και τους ελεγε οτι θα γραψει αρνητικες κριτικες εφαγε χαστουκια απο δυο τρεις τσατσες και το σταματησε και αυτο.
σε λιγο θα μας πεις οτι φωναξε και την αστυνομια σε μπουρδελο και εκανε ταχα οτι του εκλεψαν το πορτοφολι  :uglystupid:

παραμυθατζηδες εδω μεσα  :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
α εσυ τιποτα δε ξερεις. παλιοτερα πηγαινε γραμμη ολα τα μπουρδελα και κλαιγοταν να του αγοραζουν λαχεια και υποσχοταν οτι θα γραφει καλες κριτικες χωρις να περναει μεσα, ειναι μελος στο μπου και ετσι. μετα στραβωνε που αρνουνταν και τους ελεγε οτι θα γραψει αρνητικες κριτικες εφαγε χαστουκια απο δυο τρεις τσατσες και το σταματησε και αυτο.
Αυτο το μαθαινω τωρα, απο σενα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγω παιδια, αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι ηταν ψιλο-πουτανοκαψουρακος... με μια Ντενισα(Ρεμουνδου) και ετρεχε σαν τον Κεντερη να παει στο μπουρδελο...

Φυσικα ΧΩΡΙΣ λουλουδια και σοκολατακια....καθοτι ο αχαχου ειναι σκληρος πορνος και μυστικος...κατι σαν πρακτορας που λεμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να μην γνωριζει κανεις που παει....
αλλα στην Ντενισα το εχουν πει τα καλα του φιλαρακια, οτι πηγαινε τρεχοντας..... :2funny: :2funny:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
σε λιγο θα μας πεις οτι φωναξε και την αστυνομια σε μπουρδελο και εκανε ταχα οτι του εκλεψαν το πορτοφολι  :uglystupid:

παραμυθατζηδες εδω μεσα  :zfuck:

αυτο εγινε μια απο τις τελευταιες φορες που αρνηθηκαν να του αγοραζουν λαχεια. εκδικητικο καθικι ο μογγολος, παντα καταληγει με σφαλιαρες και κλοτσους το κλοτσοσκουφι. μαυτα και μαυτα ειδε και αποειδε και δεν ξαναπατησε το ποδι του στα πορδελα για λαχεια και εγινε πολεμιος των πορδελων και των πουτανων οπως ξερει πλεον και ο παιχτουρας.  ;)
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
αυτο εγινε μια απο τις τελευταιες φορες που αρνηθηκαν να του αγοραζουν λαχεια. εκδικητικο καθικι ο μογγολος, παντα καταληγει με σφαλιαρες και κλοτσους το κλοτσοσκουφι. μαυτα και μαυτα ειδε και αποειδε και δεν ξαναπατησε το ποδι του στα πορδελα για λαχεια και εγινε πολεμιος των πορδελων και των πουτανων οπως ξερει πλεον και ο παιχτουρας.  ;)
σε λιγο θα μας πεις οτι αυτο το εκανε και στη ντενιζα ρε ψευταρα  :uglystupid:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εγω παιδια, αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι ηταν ψιλο-πουτανοκαψουρακος... με μια Ντενισα(Ρεμουνδου) και ετρεχε σαν τον Κεντερη να παει στο μπουρδελο...

Φυσικα ΧΩΡΙΣ λουλουδια και σοκολατακια....καθοτι ο αχαχου ειναι σκληρος πορνος και μυστικος...κατι σαν πρακτορας που λεμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να μην γνωριζει κανεις που παει....
αλλα στην Ντενισα το εχουν πει τα καλα του φιλαρακια, οτι πηγαινε τρεχοντας..... :2funny: :2funny:

Δάσκαλε,κανά στούντιο θα πας...πως το βλέπεις...?  :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγω παιδια, αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι ηταν ψιλο-πουτανοκαψουρακος... με μια Ντενισα(Ρεμουνδου) και ετρεχε σαν τον Κεντερη να παει στο μπουρδελο...

Φυσικα ΧΩΡΙΣ λουλουδια και σοκολατακια....καθοτι ο αχαχου ειναι σκληρος πορνος και μυστικος...κατι σαν πρακτορας που λεμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να μην γνωριζει κανεις που παει....
αλλα στην Ντενισα το εχουν πει τα καλα του φιλαρακια, οτι πηγαινε τρεχοντας..... :2funny: :2funny:

ψευδος μεγαλο. δεν εχει κανενα ενδιαφερον για το γυναικειο φυλλο, στα πορδελα ετρεχε μονο για λαχεια με τα αποτελεσματα που ειπαμε. αντιθετα το μεγαλο του ενδιαφερον ηταν στα αρσενικα μελη του σαιτ, σε ολους εχει στειλει πμ να πιουνε καφε και τετοια. και μενα στις αρχες με παρακαλαγε εχω και πμ δεν ηξερε τι τον περιμενει  :uglystupid:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δάσκαλε,κανά στούντιο θα πας...πως το βλέπεις...?  :)
Λεω αυτες τις μερες να παω...κανενα στουντιακι, αλλα να πιασουν τοπο τα λεφτα που θα δωσω, καθοτι οπως εχω γραψει, ελαχιστες εργαζομενες αυτη την εποχη, ειναι καλες... σε πακετο(εμφανιση/υπηρεσιες) για να εργαζονται σε στουντιο.Η αληθεια ειναι στα μπουρδελα της Φυλης υπαρχουν το ιδιο καλες με 20 ευρω!!!Και απο αυτα που διαβαζω απο εσας τους συναγωνιστες μου, αλλα και απο την οποια προσωπικη αποψη που εχω.... μιας και δεν κατεβαινω συχνα στο αγοραιο σεξ πλεον(καθοτι δεν ειμαι τυπος να κοβω βολτες και να μην μπαινω δωματιο)!!Αν παω βολτα σε καποιο θα περασω....ειδεμη ποιος ο λογος να παω μπουρδελοτσαρκα;;....

Λεω δεν πηγαινω πλεον συχνα, γιατι....η οικονομικη κριση, μου εχει μειωσει σχεδον 50% το φορολογικο μου εισοδημα... με αυτο που ειχα σε σχεση... πριν ξεκινησει 4 χρονια πριν!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Λεω αυτες τις μερες να παω...κανενα στουντιακι, αλλα να πιασουν τοπο τα λεφτα που θα δωσω, καθοτι οπως εχω γραψει, ελαχιστες εργαζομενες αυτη την εποχη, ειναι καλες... σε πακετο(εμφανιση/υπηρεσιες) για να εργαζονται σε στουντιο.Η αληθεια ειναι στα μπουρδελα της Φυλης υπαρχουν το ιδιο καλες με 20 ευρω!!!Και απο αυτα που διαβαζω απο εσας τους συναγωνιστες μου, αλλα και απο την οποια προσωπικη αποψη που εχω.... μιας και δεν κατεβαινω συχνα στο αγοραιο σεξ πλεον(καθοτι δεν ειμαι τυπος να κοβω βολτες και να μην μπαινω δωματιο)!!Αν παω βολτα σε καποιο θα περασω....ειδεμη ποιος ο λογος να παω μπουρδελοτσαρκα;;....

Λεω δεν πηγαινω πλεον συχνα, γιατι....η οικονομικη κριση, μου εχει μειωσει σχεδον 50% το φορολογικο μου εισοδημα... με αυτο που ειχα σε σχεση... πριν ξεκινησει 4 χρονια πριν!!!

Την ίδια άποψη έχουμε...πάντα περνάω δωμάτιο όταν πάω τσάρκα... Αν διαβάζεις και τις κριτικές μερικών σοβαρών συναγωνιστών,έχεις σχεδόν πλήρη εικόνα... ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ψευδος μεγαλο. δεν εχει κανενα ενδιαφερον για το γυναικειο φυλλο, στα πορδελα ετρεχε μονο για λαχεια με τα αποτελεσματα που ειπαμε. αντιθετα το μεγαλο του ενδιαφερον ηταν στα αρσενικα μελη του σαιτ, σε ολους εχει στειλει πμ να πιουνε καφε και τετοια. και μενα στις αρχες με παρακαλαγε εχω και πμ δεν ηξερε τι τον περιμενει  :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα πεσω κατω απο τα γελια!!!

Κανονισε να τον νευριασεις, γιατι τωρα τρωει τα ποπ-κορν του και μας διαβαζει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
OP
OP
axaxouxas

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Νομίζω ότι γίνεται προκλητικός,με τα νούμερα που παρέθεσε...
Οταν υπαρχει ανακυκλωση τζιρου στο 40% απο αμεσα κερδη ολα ειναι εφικτα !!!!!!!!

Απλα εγω ξερω το παιχνιδι και τις δυνατοτητες του ενω εσεις δεν εχετε ιδεα τι χρυσωρυχειο δωσανε......
Γιατι να παρει ο ΟΠΑΠ ενα παιχνιδι με "εντεχνα καθηλωμενο" τζιρο τα τελευταια χρονια ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα πεσω κατω απο τα γελια!!!

Κανονισε να τον νευριασεις, γιατι τωρα τρωει τα ποπ-κορν του και μας διαβαζει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποπ κορν τρωει ο μαυρος μην μπερδευεσαι......ο μαυρος ειναι ο εραστις του ο μορφεας
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Οταν υπαρχει ανακυκλωση τζιρου στο 40% απο αμεσα κερδη ολα ειναι εφικτα !!!!!!!!

Απλα εγω ξερω το παιχνιδι και τις δυνατοτητες του ενω εσεις δεν εχετε ιδεα τι χρυσωρυχειο δωσανε......
Γιατι να παρει ο ΟΠΑΠ ενα παιχνιδι με "εντεχνα καθηλωμενο" τζιρο τα τελευταια χρονια ?

Μήτσο το καταλαβαίνω αυτό που γράφεις...απλά λέω ότι είναι προκλητικό την σημερινή εποχή να ζητάς αυτά τα χρήματα,καθαρά σε μια μέρα ως κέρδος σου...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μήτσο το καταλαβαίνω αυτό που γράφεις...απλά λέω ότι είναι προκλητικό την σημερινή εποχή να ζητάς αυτά τα χρήματα,καθαρά σε μια μέρα ως κέρδος σου...
Τι βγάζει ο άνθρωπος?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αχαχουχα με το καινουργιο ξυστο, απο το να καθεσαι στο ιντερνετ και να περνας την ωρα σου, γιατι δεν βολταρεις στα μπουρδελα που στα περισοστερα σκοτωνουν μυγες και εχει πεσει πικρα απο μειωση πελατειας.... να το πουλήσεις σαν λαχειοπωλης που εισαι;; Οι εργαζομενες στην απογοητευση τους, που εχει πεσει η κινηση....  ευκολα θα θελησουν να ξυσουν, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μπας και κερδισουν...

Πως και δεν το σκεφτηκες;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom