Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kok.ni1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστες...
πιστευω ότι συμμερίζεστε την άποψη ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουσταρουν τριο αλλα δεν το εφαρμόζουν για διάφορους λόγους.
Έχω την πεποιθηση ότι και η σύζυγος μου το γουσταρει καθότι όταν την παιρνω, πολλες φορές ψάχνει τα δάκτυλα μου να τα ρουφήξει, οπότε συμπεραίνω ότι μια πουτσα στο στόμα εκείνη την ώρα δε θα τη χάλαγε.

Έχει ωριμάσει η ιδέα μέσα μου να την μοιραστώ...

Ωστόσο!
1) ειναι καλή ιδέα να το προτείνω ή να ξεκινήσω καπως πιο μαλακα? Πχ παιχνίδια...
2) έχει κανεις κάποια εμπειρία τέτοιας στροφής?
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα συναγωνιστες...
πιστευω ότι συμμερίζεστε την άποψη ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουσταρουν τριο αλλα δεν το εφαρμόζουν για διάφορους λόγους.
Έχω την πεποιθηση ότι και η σύζυγος μου το γουσταρει καθότι όταν την παιρνω, πολλες φορές ψάχνει τα δάκτυλα μου να τα ρουφήξει, οπότε συμπεραίνω ότι μια πουτσα στο στόμα εκείνη την ώρα δε θα τη χάλαγε.

Έχει ωριμάσει η ιδέα μέσα μου να την μοιραστώ...

Ωστόσο!
1) ειναι καλή ιδέα να το προτείνω ή να ξεκινήσω καπως πιο μαλακα? Πχ παιχνίδια...
2) έχει κανεις κάποια εμπειρία τέτοιας στροφής?
Απο τα δάχτυλα μέχρι να δεχθεί ξενη πουτσα η απόσταση που πρέπει να καλύψει είναι μεγάλη. Το έχετε συζητήσει;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.791
Κριτικές
20
Like
26.540
Πόντοι
8.346
OP
OP
K

kok.ni1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
στο σεξ πάνω, το χω πει. έχει πει με καυλα ναι... αλλα οκ, παντα κραταω ια πισινη, για αυτό το λεω σιγα σιγα...
 
OP
OP
K

kok.ni1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Καλα δν ειναι απαραίτητο να ειναι ξενη :2funny:
μπα, θα ήθελα να αποφυγω να βάλω γνωστο... σκεφτόμουν το κουμπάρο βεβαια, γιατι και η κουμπάρα είναι μουναρα, αλλα θα μπλέξουμε!!!!
:globeos-haha::cheesy::cheesy:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
να ρωτησω τυπε, τον δευτερο πουτσο θα τον παρει μονο η γυναικα ή θα του πατησεις ενα τεστ ντραιβ και συ;
απο περιεργεια δηλαδη, να μην εχουμε παρεξηγησεις και ξιφομαχιες :confused:
 
OP
OP
K

kok.ni1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
να ρωτησω τυπε, τον δευτερο πουτσο θα τον παρει μονο η γυναικα ή θα του πατησεις ενα τεστ ντραιβ και συ;
απο περιεργεια δηλαδη, να μην εχουμε παρεξηγησεις και ξιφομαχιες :confused:
όχι ρε, μονο η γυναίκα!
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.742
Πόντοι
456
Άργησε μια μέρα αλλά χαλάλι... :rockon: Θα περάσουμε από casting τύπε, να αρχίσουμε τις dick pics?

Capturedsdsd.PNG
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.521
Πόντοι
481
Φιλε βαλτην να κανετε 69 και παραλληλα εσυ βαλτης στο μουνι ενα δονητη.Εαν την δεις και γουσταρει μετα στο ψηστηρι θα καταλαβεις οτι γουσταρει και τριτο προσωπο.το ενα θα φερει το αλλο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.101
Like
50.809
Πόντοι
12.756
εισαι χαζός ρε? σου ειπα εγω ότι θλεω να βρω κάποιον απο εδω? ερώτηση εκανα!
μα γιατι;εδω η ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ πλειοψηφια ειναι αντρακλες,σωματαραδες με πεος απο 18εκ.και πανω...αναθεωρησε:undecided:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
όχι ρε, μονο η γυναίκα!
να σου πω, για βαλε καμια φωτο της γυναικας σου (κρυψε μαπες κτλ) να δουμε αν αξιζει να την μοιραστεις με αλλους.
Θα ειναι και ψυχολογικο τεστ, αν ζηλεψεις με τα σχολια που θα λαβεις εδω μεσα, σημαινει οτι θα ζηλεψεις και την ωρα που θα της σκιζει την κωλοτρυπιδα ο κουμπαρος
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
να σου πω, για βαλε καμια φωτο της γυναικας σου (κρυψε μαπες κτλ) να δουμε αν αξιζει να την μοιραστεις με αλλους.
Θα ειναι και ψυχολογικο τεστ, αν ζηλεψεις με τα σχολια που θα λαβεις εδω μεσα, σημαινει οτι θα ζηλεψεις και την ωρα που θα της σκιζει την κωλοτρυπιδα ο κουμπαρος
και αν μπαινει εδω μεσα η γυναικα του και εκτεθει;
 

hotwifex

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
116
Like
8.292
Πόντοι
1.041
Πάντως το ερώτημα δεν είναι για γέλια ούτε για κανιβαλισμό. Ούτε φυσικά πρόκειται για κάτι εύκολο. Είναι άλλο πράγμα η φαντασίωση κι άλλο η υλοποίηση.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
Το μόνο τρίο, το ορθόδοξο, είναι το FMF · άντε μια στο τόσο το FFM/MFF να γίνεται και τρενάκι.

Οι blacked τσόντες της ΝΤΠ έχουν κάνει cucks μέχρι και τα πιο σεβαστά μέλη του μπου.
Σε λίγο θα κάνουμε και προσωρινά τατουάζ queen of spades, αλά Emily Salazar, στις γυναίκες και τις ερωμένες μας και να μην γαμάμε καν, να παίρνουμε μόνο μάτι.
Μώρε πού πάμε ρε!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.030
Κριτικές
63
Like
7.768
Πόντοι
4.766
Γιατί νομίζω ότι η σύζυγος είναι 85 κιλά, κοντά 50 χρόνων? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom