Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
φιλε hotyan, αν λες για μενα, ισως και να εχεις δικιο, αλλα δεν μπαινω συχνα στο site. αλλα και τις περισοτερες απο τις φορες που μπαινω διαβαζω ασχετα πραγματα. για αυτο ρωταω, και θα ξαναρωτησω. απο συγγρου δεν εχει καποιος κατι καλο να προτεινει? καλα να περνατε ολοι.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε hotyan, αν λες για μενα, ισως και να εχεις δικιο, αλλα δεν μπαινω συχνα στο site. αλλα και τις περισοτερες απο τις φορες που μπαινω διαβαζω ασχετα πραγματα. για αυτο ρωταω, και θα ξαναρωτησω. απο συγγρου δεν εχει καποιος κατι καλο να προτεινει? καλα να περνατε ολοι.
Δεν εννοούσα κάν εσένα αγαπητέ φίλε .
Απλα ο παραπάνω φίλος ρωτησε το ίδιο και σε άλλα νήματα.
Αν όμως κάτι άλλο εννοείς ζητώ συγνώμη ρε φίλε εκ των προτέρων.
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
κουβεντα κανουμε φιλε hotyan και δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη απο κανεναν. απλα στο συγκεκριμενο forum εχω καιρo να διαβασω καποια πληροφορια. και επειδη περναω κατα καιρους απο συγγρου, θα με βοηθαγε αν μαθαινα καποια πληροφορια. για να ξερω τι θα επιλεξω η τι θα αποφυγω. προσωπικα εχω βρεθει αρκετες φορες με την αννα και την νικολ που βγαινουν στις αρχες του παραδρομου, κοντα στην παντειο.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
κουβεντα κανουμε φιλε hotyan και δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη απο κανεναν. απλα στο συγκεκριμενο forum εχω καιρo να διαβασω καποια πληροφορια. και επειδη περναω κατα καιρους απο συγγρου, θα με βοηθαγε αν μαθαινα καποια πληροφορια. για να ξερω τι θα επιλεξω η τι θα αποφυγω. προσωπικα εχω βρεθει αρκετες φορες με την αννα και την νικολ που βγαινουν στις αρχες του παραδρομου, κοντα στην παντειο.
και με τις δύο μαζί; καλή εμπειρία; για πες καμμιά λεπτομέρεια
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
H Nikol ποσα σου πηρε?
Ψηνομαι πολυ εντονα να την παρω μια απο αυτες τις μερες..
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
δεν πηγα και με τις δυο μαζι, ξεχωριστες περιπτωσεις, αλλα και οι δυο πολυ καλες, και σχεδον παντα ορεξατες. η νικολ ειναι φιλε μου αυτη που βγαινει με ενα τζιπ τεραστιο (λογικα πρεπει να λεμε την ιδια). απο 50- 70 η αννα νομιζω 60. το καλο ειναι πως εχουν πολυ καθαρους χωρους και δεν πολυβιαζονται. αν τις πετυχεις αργα μπορει να κατσεις και κανα μισαωρο μαζι τους. εχω παει και με 2-3 αλλες αλλα δεν με τραβηξαν για δευτερη επισκεψη. σε αυτες εχω κατασταλαξει γιατι περναω καλα, αλλα παντα ψαχνω και κατι νεο. οποιος εχει να προτεινει κατι, ας το κανει.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
με καποιες του εξωτερικου που εμφανιζοντε κατα καιρους στο ts-dating τι ξερουμε?
π.χ. για αυτη
πολυ καθαρη, μπορει να σου παρει 150 στο μισαωρο, 200 ειναι η ωρα. κοντα στον αγιο ελευθεριο αχαρνων.σε διαμερισμα τις στον 6ο. σε γενικες γραμες πολυ καλη. τα αξιζει
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
πολυ καθαρη, μπορει να σου παρει 150 στο μισαωρο, 200 ειναι η ωρα. κοντα στον αγιο ελευθεριο αχαρνων.σε διαμερισμα τις στον 6ο. σε γενικες γραμες πολυ καλη. τα αξιζει

ευχαριστω για τις πληροφοριες
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1

[size=20pt]The Best Off The Best !!![/size]

Eχω πάει μαζί τις μία φορά μέχρι τώρα πριν απο ένα μήνα περίπου μεσημέρι. Πέρασα ΤΕΛΕΙΑ Μαζί τις!!

Καθαρή, Πολύ Ομορφη, Mε ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ!! Επικοινωνιακή, Ανετη, Καλό Ατομο, Με λίγα λόγια Αψογη σε όλα τις!

Αν είσαι παθητικός, θα χάσεις τον μπούσουλα μαζί τις! Θα σε τρελάνει, ότι έπαθα και εγώ άλλωστε!!!

Johnnys.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
[size=20pt]The Best Off The Best !!![/size]

Eχω πάει μαζί τις μία φορά μέχρι τώρα πριν απο ένα μήνα περίπου μεσημέρι. Πέρασα ΤΕΛΕΙΑ Μαζί τις!!

πολυ ενδιαφερον αυτο!!
οταν λεει π.χ 200€ την ωρα, εννοει 200€ ή την εκσπερματωση??

Καθαρή, Πολύ Ομορφη, Mε ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ!! Επικοινωνιακή, Ανετη, Καλό Ατομο, Με λίγα λόγια Αψογη σε όλα τις!

Αν είσαι παθητικός, θα χάσεις τον μπούσουλα μαζί τις! Θα σε τρελάνει, ότι έπαθα και εγώ άλλωστε!!!

Johnnys.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
πολυ ενδιαφερον αυτο αλλα οταν λεει π.χ 200€ την ωτα εννοει την ωρα η την εκσπερματωση?
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Την ώρα είναι! Οσα λέει στην σελίδα τις τα τηρεί κανονικά και με τον νόμο! Δεν έχει καμία απολύτως σχέση με ξεπέτες των 20' όπως κάποιες άλλες και φυσικά δεν κοιτάει το ρολόι. Σε κάνει να νοιώθεις άνετα, και μετά έρχετε το σεξ. Ανάλογα τι κάνει ο κάθε ένας στο σεξ φυσικά.

Μπορήτε να μπήτε και στο να διαβάσετε κρητικές από άντρες που έχουν παει μαζί τις και θα καταλάβετε αν είναι καλή η όχι.

Κάποιος έχει γράψει και εδώ κάποια πράγματα για την QA.

Johnnys.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ναι αλλα ρε φιλε, ενα απλο μακρια... δωσε μας κατι παραπανω... τι εγινε με την εν λογο κυρια? γιατι φανταζομαι οτι την συναντησες και ειχες κακη εμπειρια.(δεν ειναι απαραιτητο να γραψεις λεπτομερειες για την συνευρεση σας. απλα τι σε ενοχλησε, και τι δεν σου αρεσε.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ναι αλλα ρε φιλε, ενα απλο μακρια... δωσε μας κατι παραπανω... τι εγινε με την εν λογο κυρια? γιατι φανταζομαι οτι την συναντησες και ειχες κακη εμπειρια.(δεν ειναι απαραιτητο να γραψεις λεπτομερειες για την συνευρεση σας. απλα τι σε ενοχλησε, και τι δεν σου αρεσε.

την πήρα τηλέφωνο για να κανονίσω ραντεβού, την ρωτάω τιμή, μου λέει 200 η πρώτη ώρα. Σκέφτομαι οκ λογική τιμή, έτσι κι αλλιώς όλες εκεί πάνω κάτω είναι και από εμφάνιση είναι πολύ καλή. Όντως λοιπόν πάω και την βρίσκω στο ξενοδοχείο που μένει. να μην παραλείψω ότι την έχω ξαναπάρει τηλέφωνο για επιβεβαίωση τιμών γιατί διάβασα μια κριτική εδώ που με προβλημάτισε και την οποία της διάβασα, με διαβεβαίωσε ότι είναι 200€. Όταν όμως πήγα εκεί μου λέει 200€ για την πρώτη ώρα άλλα αν τελειώσεις αυτό είναι, ή σε 5 λεπτά ή σε 30 τι ίδιο κάνει,  για δεύτερη εκσπερμάτιση 500€.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom