Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Η Εύα στην Νίκαια είναι και ενεργητική? Είχα διαβάσει παλαιότερα οτι ηταν μόνο παθητική.
Ρωτάω γιατί λίγο πιο πίσω την προτείνουν σε πρωτάρηδες παθητικούς.
Όχι τίποτα άλλο, την είχα βγάλει απο την λίστα ενώ μου άρεσε πάντα.
 

Pavrinos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
10
Πόντοι
0
Η Εύα στην Νίκαια είναι και ενεργητική? Είχα διαβάσει παλαιότερα οτι ηταν μόνο παθητική.
Ρωτάω γιατί λίγο πιο πίσω την προτείνουν σε πρωτάρηδες παθητικούς.
Όχι τίποτα άλλο, την είχα βγάλει απο την λίστα ενώ μου άρεσε πάντα.
Τύπε να πας. Καυλιάρα, χύνει ωραία.
 

sex for ever

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
32
Πόντοι
0
Δεν έχω παράπονο.Οπως τους αντιμετωπίζω,με αντιμετωπίζουν κι αυτοί.
Η αλήθεια είναι πως σχεδόν όλοι πια θέλουν και τελείωμα.Δεν γίνεται.
Αλλά πες ό,τι δέχεται η κοκότα
Πάμε φροντιστήριο:
Πόσο έχει το πρόγραμμα;Δώστα.Τα εξτρα,για το τελείωμα δώστα στο τέλος,αν τελειώσει.Αν δεν χύσει,νάκα μπερντέ
Μη γίνεστε πια κι εσεις ντιπ μπούφοι και σας κοροιδεύει το κάθε τσόκαρο
πες τα μωρό μου ..έτσι ακριβώς
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
485
Like
1.680
Πόντοι
201
Αν χύσει ενώ δεν είχατε συμφωνήσει από πριν κάτι και ζητήσει χρήματα στο τέλος, τα δίνεις όμως ή όχι;

Και αλλάζει η απάντηση εάν η κοπέλα ήταν αστέρι στα πάντα; Συμπεριφορά, απόδοση κλπ.;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Αν χύσει ενώ δεν είχατε συμφωνήσει από πριν κάτι και ζητήσει χρήματα στο τέλος, τα δίνεις όμως ή όχι;

Και αλλάζει η απάντηση εάν η κοπέλα ήταν αστέρι στα πάντα; Συμπεριφορά, απόδοση κλπ.;
Οσες εχουν χύσει μαζί μου ενώ δεν το έχω ζητήσει ΠΟΤΕ δεν έχουν ζητήσει χρήματα εκτός από μία φορά αλλά το έκανε για πλάκα
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές! Ζήτω τη γνώμη σας για την καλύτερη επιλογή την τρέχουσα περίοδο στην Αθήνα. Απέχω σχετικά αρκετό διάστημα στη συνεύρεση με τρανς και ζήτω ταπεινά την γνώμη σας για Ελληνίδες ή αλλοδαπές.
Διαβαζω για Νεφέλη, Μιχαέλα, Ντόρα και Αλίκη Petite.
Ειλικρινά ποντάρω πολύ στη γνώμη σας και τις προτάσεις σας για να κάνω άμεσα κίνηση!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας!
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.379
Κριτικές
2
Like
3.519
Πόντοι
456
Sunrise εντυπωσιακή αλλά σε εμένα δεν της έκανε κούκου , Αλίκη petite αν της πεις ότι είσαι πρωτάρης θα σε προσέξει αρκεί να την βρεις ..και Μικαέλα έχω δοκιμάσει αλλά φαινόταν κουρασμένη αλλά καλή εμπειρία...
κανενα λινκ για την αλικη εχουμε?
 

Noris83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
58
Κριτικές
8
Like
594
Πόντοι
300
Δεν έχω παράπονο.Οπως τους αντιμετωπίζω,με αντιμετωπίζουν κι αυτοί.
Η αλήθεια είναι πως σχεδόν όλοι πια θέλουν και τελείωμα.Δεν γίνεται.
Αλλά πες ό,τι δέχεται η κοκότα
Πάμε φροντιστήριο:
Πόσο έχει το πρόγραμμα;Δώστα.Τα εξτρα,για το τελείωμα δώστα στο τέλος,αν τελειώσει.Αν δεν χύσει,νάκα μπερντέ
Μη γίνεστε πια κι εσεις ντιπ μπούφοι και σας κοροιδεύει το κάθε τσόκαρο
Πεστα καυλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Privaci

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
22
Like
58
Πόντοι
0
Ρε σεις έχετε ξέρετε κάνα δυνατό κορίτσι για ενεργητικό με καλό χύσιμο ?
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
503
Like
1.831
Πόντοι
206
Καλησπέρα συναγωνιστές! Ζήτω τη γνώμη σας για την καλύτερη επιλογή την τρέχουσα περίοδο στην Αθήνα. Απέχω σχετικά αρκετό διάστημα στη συνεύρεση με τρανς και ζήτω ταπεινά την γνώμη σας για Ελληνίδες ή αλλοδαπές.
Διαβαζω για Νεφέλη, Μιχαέλα, Ντόρα και Αλίκη Petite.
Ειλικρινά ποντάρω πολύ στη γνώμη σας και τις προτάσεις σας για να κάνω άμεσα κίνηση!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας!
Μιχαελα
 

johnpit

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα. Τρανς με μεγαλυτερο καυλι κ πιο δυνατη στο ενεργητικο αυτη τη στιγμη στην αθηνα; (Ξενες) εκτος απο lisy, malu, giselle???
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
618
Like
1.074
Πόντοι
206
Παιδια καλησπερα. Τρανς με μεγαλυτερο καυλι κ πιο δυνατη στο ενεργητικο αυτη τη στιγμη στην αθηνα; (Ξενες) εκτος απο lisy, malu, giselle???

Παιδια καλησπερα. Τρανς με μεγαλυτερο καυλι κ πιο δυνατη στο ενεργητικο αυτη τη στιγμη στην αθηνα; (Ξενες) εκτος απο lisy, malu, giselle???
Νομίζω η φενια
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
548
Κριτικές
23
Like
1.835
Πόντοι
496
Παιδια καλησπερα. Τρανς με μεγαλυτερο καυλι κ πιο δυνατη στο ενεργητικο αυτη τη στιγμη στην αθηνα; (Ξενες) εκτος απο lisy, malu, giselle???
Μεγάλο έχει η Nayara Lorena Sanchez, επίσης η Yara Ventura (σε μένα "βρίσκει" ,το πιό χοντρό αλλά μικρότερο η Kalisee (πριν από λίγο συνομιλούσα και τής έλεγα ότι έχει το τέλειο μέγεθος για μένα...)
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
23
Like
696
Πόντοι
310
Elena sunrise φίλε κάνει δυνατό γαμησι αν την καυλωσεις.
Βίκυ από Άγκυρας επίσης δυνατό καυλι και πολύ καυλα μωρό.
Εύα από Νίκαια καλή και αυτή.
Εχει καλη συμμετοχη η Sunrise, αλλα σε καμια περιπτωση δεν εχει την τεραστια ψωλη που αναζητα ο φιλος..
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
23
Like
696
Πόντοι
310
Καλημέρα σε όλους. Είμαι εντελώς πρωτάρης και θέλω να δοκιμάσω την φαντασίωση μου με μια trans με εμένα σαν παθητικό. Ξέρετε κάποια που να είναι να της αρέσουν οι πρωτάρηδες ή που να μην είναι βιαστική? Θα προτιμούσα να είναι Ελλην

Καλημέρα σε όλους. Είμαι εντελώς πρωτάρης και θέλω να δοκιμάσω την φαντασίωση μου με μια trans με εμένα σαν παθητικό. Ξέρετε κάποια που να είναι να της αρέσουν οι πρωτάρηδες ή που να μην είναι βιαστική? Θα προτιμούσα να είναι Ελληνίδα
@Tzouli στον Βοτανικο. Απο τις καλυτερες, με εξαιρετικα προσοντα και θα σε προσεξει, δε βιαζεται. Ελληνιδα :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom