Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
συνάντηση δευτερα βραδυ η κοπελα δεν ειναι απο αθηνα θα βρίσκετε εδω μεχρι και τις 10 τ μηνα αν θημαμαι καλα χωρος πειραιας απομονωμένος σ στενο δεν περνα ουτε γατα καβαντζοτεος υπογιο ανακινημένο ..
κωστος 50 συνάντηση 1 ωρα την κοπελα ειναι 3 που την περνω φουλ αποτριχομενη ολα πηγαν καλα μ εδηξε και τις ενεργητικες της τασεις που τ απορρίψα μετα δυσκολίας καλα προκαταρκτικά παιχνιδια στα του
αγωνα δεν ανταλαξαμε φιλια αλλα ηταν θερμη και καβλομενη ολη την ωρα γυρο στα 40 λεπτα κρατησε η φαση της ζήτησα ντουζακι στ φευγα γιατι ειμουν σκαστως που δεν τ αρνηθηκε ντύθηκα και την εκανα ανανεώσαμε αλλα δεν ξερω αν θα ξανα παω πριν φυγει
 

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
813
Πόντοι
361
Αυτη για να μαθαινουν καποιοι πιο καινουργοι ειναι η Μινα Ορφανου, ταινια Στρελλα,κτλ. ειναι πολυ κακη εμφανιση πλεον. Πολυ κακη συμπεριφορα επισης , του στυλ " Ακουμπησε τα λεφτα εκει πανω , γδυσου και περιμενε", χωρις να πει καν γεια.
ο ορισμος της ξεπετας . Δε κανει τιποτα γενικα. Αλλα και μονο το υφακι της ειναι ξεκαυλωτικο....
Τόσο χάλια είναι?
Και φαίνεται καυλιαρα...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
2
Like
5.847
Πόντοι
2.356
Πήγα με Katy παιδιά. Ξεπέτα, Μακριά
Οι περισσότερες πλέον είναι φουλ ξεπέτες. Μόνο αν είσαι τυχερός και πέσεις πάνω σε καλή μέρα. Εγώ έχω αρχίσει να σκέφτομαι ακόμα και τα πιο πιο "εξτριμ" (το λέω κομψά) πχ ❤❤RENA.Η.TRANS.Της.Καυλας❤❤❤❤❤❤❤❤
μπας και βρω την υγειά μου στα του αγώνος τους ξεκαυλώματος
 

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
813
Πόντοι
361
Αυτη για να μαθαινουν καποιοι πιο καινουργοι
Οι περισσότερες πλέον είναι φουλ ξεπέτες. Μόνο αν είσαι τυχερός και πέσεις πάνω σε καλή μέρα. Εγώ έχω αρχίσει να σκέφτομαι ακόμα και τα πιο πιο "εξτριμ" (το λέω κομψά) πχ ❤❤RENA.Η.TRANS.Της.Καυλας❤❤❤❤❤❤❤❤
μπας και βρω την υγειά μου στα του αγώνος τους ξεκαυλώματος
Οι περισσότερες νέες είναι όντως ξέπετες...δύσκολα βρίσκεις κάτι αξιόλογο σήμερα.
Η εν λόγο τρανς που ανέφερες αν πας πες μας εντυπώσεις φίλε.
Σίγουρα θα σε στυψει
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.179
Πόντοι
1.206
Οι περισσότερες πλέον είναι φουλ ξεπέτες. Μόνο αν είσαι τυχερός και πέσεις πάνω σε καλή μέρα. Εγώ έχω αρχίσει να σκέφτομαι ακόμα και τα πιο πιο "εξτριμ" (το λέω κομψά) πχ ❤❤RENA.Η.TRANS.Της.Καυλας❤❤❤❤❤❤❤❤
μπας και βρω την υγειά μου στα του αγώνος τους ξεκαυλώματος
τι είναι αυτό; δουλεύαμε μαζί οικοδομή θυμάμαι.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
2
Like
5.847
Πόντοι
2.356
τι είναι αυτό; δουλεύαμε μαζί οικοδομή θυμάμαι.
E κάποια στιγμή θέλω να τη δοκιμάσω - απλά φοβάμαι. χαχαχα. Την βλέπω άγρια λίγο. Απορώ δεν υπάρχει κάποιος να μας πει εδώ?

 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.729
Like
2.466
Πόντοι
456
E κάποια στιγμή θέλω να τη δοκιμάσω - απλά φοβάμαι. χαχαχα. Την βλέπω άγρια λίγο. Απορώ δεν υπάρχει κάποιος να μας πει εδώ?

κάποιος είχε κάνει τη μαλακία κι είχε πάει με αυτό το έκτρωμα και την πάτησε.. θα μου πεις εδώ υπάρχουν άλλοι που θέλουν να πάνε με αυτό το άλλο έκτρωμα τη Χέλγκα.. τι να πω.. αφού σας αρέσουν δεν μου πέφτει λόγος
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
εκανα μαλλων δεν ειμαι συγουρους τ μαλακια κ δεν την πηρα και βλεπεω οτυ εχει εξαφανιστει γνωριζει
κανεις αν κανει κατυ??????
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
εκανα μαλλων δεν ειμαι συγουρους τ μαλακια κ δεν την πηρα και βλεπεω οτυ εχει εξαφανιστει γνωριζει
κανεις αν κανει κατυ??????

150 θέλει
 

lustfull

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Like
38
Πόντοι
0
E κάποια στιγμή θέλω να τη δοκιμάσω - απλά φοβάμαι. χαχαχα. Την βλέπω άγρια λίγο. Απορώ δεν υπάρχει κάποιος να μας πει εδώ?

ξαναγραφω για να σωσω κοσμο.παρα πολυ ασχημη.. δεν τηρει τις συμφωνιες..ζηταει εχτρα..κ στο τελος μου ζηταγε 20ε εχξτρα για το σπιτι(!) χωρις να με εχει ενημερωσει κ με απειλουσε οταν αρνηθηκα οτι εχει νταβανζη στο διπλανο δωματιο... μακρια εκτωσ αν εχετε ορεξη για τσαμπουκαδες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
καλα ρε μουτρο ν σ ρωτησω κατυ πραγματικα μ ποιο σκεπτικο επισκέφτηκες ενα τετιο ατωμο που κ
απο τις φωτο φαίνεται τ θα συναντήσεις απο κοντα??????
 

lustfull

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Like
38
Πόντοι
0
καλα ρε μουτρο ν σ ρωτησω κατυ πραγματικα μ ποιο σκεπτικο επισκέφτηκες ενα τετιο ατωμο που κ
απο τις φωτο φαίνεται τ θα συναντήσεις απο κοντα??????

καλα ρε μουτρο ν σ ρωτησω κατυ πραγματικα μ ποιο σκεπτικο επισκέφτηκες ενα τετιο ατωμο που κ
απο τις φωτο φαίνεται τ θα συναντήσεις απο κοντα??????
Περι ορεξεως,κολοκυθοπιτα...
 

Ermisss

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρόνια…μήπως ξέρει κανείς τη γίνεται με την ΗΡΩ ή αν έχει κάποιο άλλο τηλέφωνο εκτός από αυτό της αγγελίας τη παίρνω τηλέφωνο χτυπάει κανονικά αλλά δε το σηκώνει ποτέ…καιρό τώρα προσπαθώ…ξέρεις κανείς κάτι να μου πει γιατί θέλω καιρό να βρεθώ μαζί της…
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
639
Κριτικές
23
Like
2.080
Πόντοι
496
με συριγγες, δε ξερω τους τροπους και τις ονομασιες για ναρκωτικα. Πριν κανα δυο χρονια ηταν στην ομονοια λιωμα με τρυπημενα τα χερια και βρωμαγε και παρακαλαγε μ ενα δεκαρικο. Μετα το covid την πετυχα στη συγγρου αλλαγμενη προς το καλυτερο. Μου ειπε οτι ξαναγυρισε στη δουλεια. Πραγματι πριν καμμια δεκαετια ηταν πολυ ομορφη. Αυτες οι φωτο που εχει στην αγγελια ειναι απο τοτε, δηλ πριν 10 -15 χρονια. Καμμια σχεση τωρα.
Γιαυτό δεν θέλει τύπους με ουσίες όπως γράφει στην αγγελία της ;
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
E κάποια στιγμή θέλω να τη δοκιμάσω - απλά φοβάμαι. χαχαχα. Την βλέπω άγρια λίγο. Απορώ δεν υπάρχει κάποιος να μας πει εδώ?

αυτο ειχε μπει με το ετσι θελω στο αυτοκινητο μου, στη πλατεια βαθης, επειδη πηγαινα αργα. καποια αλλη κοιταζα. βουλγαρος ειναι, μου λεει παμε θελω 10 ευρω . καλα λεω 5 ευρω μια πιπα. Πριν το κοβιτ. Ειναι καρπουζοκέφαλη. Σχετο χαλι. και οπως βγανω να κατουρησω ανοιγει το ντουλαπακι και παιρνει ενα 20αρικο που ειχα εκει και βγαινει και τρεχει.Της φωναξα θα παω αστυνομια ,αυτη ετρεχε. Μου ειπανε μετα οτι ειναι κλεφτρονι.
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
σορυ ρε φιλε δεν βλεπω τηλωραση!!!!!νομιζω οτυ καποια πραγματα ειναι προσωπικα δεδομενα!!!!!η κανω λαθος??????
τωρα ειπες χαζομαρα. Δηλ εγω που ειπα οτι η καρμεν ειναι η ορφανου παραβιασα τα προσωπικα της δεδομενα? Η καποιος που θα παει και θα τη δει μπροστα του πρεπει να του ερθει ταμπλας? Αφου ξερουμε ποια ειναι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
δεν δερω τ ξερεις. εγω ουτε ξερω ουτε θελω ν μαθω !!!ασε που η εμπειρια μου ειναι τοσο παλια που ουτε που μ θημιζει κατυ !!οποτε ουτε θημαμαι ουτε ξερω ξερε εσυ οτι νομιζεις !!
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
μυστες το καινουριο 20χρονο μωρακι Αλεξια στο Φυλης 104 το επισκεφτηκε κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom