Νέα

Το στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Η Αποστολίνα ( Λίνα) ήταν ενα μικροκαμομένο ξανθο μωρο 23 χρονών κοντούλικο με ζουμερά βυζάκια και υπέροχο κολί .Αυτο που με τρέλενε όμως πάνω της ηταν τα κοκαλάκια που ψιλοεξέιχαν απο τη λεκάνη της.Την συναντούσα αρκετά συχνά τα πρωινά που πήγενα στο φούρνο που δούλευε και μερικές φορές το είχα συναντήσει στη θάλασα με διάφορους τυπάδες ( κλαρινογαμπρους) Της Λίνας της άρεσε να πεζει με τα μάτια να προκαλεί ηταν τυπακι που δεν της αρεσε να χάνει στο flirt  αν της αρεσε κάποιος θα τον κερδιζε ακομα και παντρεμένος να ηταν και σε γενικές γραμες δεν μπορούσε να δεχτεί οτι δεν είναι το επίκεντρο του ενδιαφέροντος.Αυτές τις πληροφορίες τις είχα συλεξει απο τον κολητό της που τυχενε να είναι καλός μου φίλος.Η λινα λοιπόν ποτε με καρφωνε με τα ματια ποτε με αγνοούσε για να μπω εγω στο τριπάκι να την κοιτάξω και αλλα τέτοια χαζονάζια που κάνουν οι γυνάικες .Δεν μου έδινε παντως την εντύπωση οτι θα μπορούσα ευκολα να το στριμόξω .Εγω ομως ημουν αποφασισμένος να το γαμήσω ακόμα και αν χρειαζότανε να πληρόσω που λεει ο λόγος ,τέτοιο σκάλωμα είχα φάει με το ατομό της.
Ενα απόγευμα λοιπόν πετυχένω τον κολητό της με την γκόμενα του σε ενα καφε..
-Γιαννη να αράξω να σου πω λίγο ρε?-του λεω
-Ναι ρε κατσε..
-Λοιπον θέλω μια χάρη..θελω να με βοηθήσεις σε ενα σχέδιο για να ρίξω τη λινα..
-Χαχαχα πλάκα κάνεις ρε?σου αρέσει το λινάκι? οκ πες μου πως μπορώ να σε βοηθήσω?ελέυθερη είναι παντως αυτο το καιρό να ξέρεις..
-Λοιπόν φίλε θέλω να την μπριζώσεις άσχημα ομως οτι δε πρόκειτε να κάνω κατι μαζί της..θελω να φερεις την κουβεντα με τετοιιο τρόπο ωστε να την κάνεις να αφρίζει απο το κακό της..στο τέλος πες της οτι την βάζεις και στοίχημα για αυτα που λες.πες 100 ευρο.. θα στα δοσω εγω.
-Ρε ..τι σκέυτηκες ρε φίλε μα το θεο δηλαδη εχω παθει πλάκα..
-Λοιπόν γιάννη είμαστε οκ? το αφήνω σε σένα?ποτε θα την δείς?
-Τωρα ρε... αυτη περιμένουμε
Φευγω και παω σπίτι ..το βραδυ περνω τον γιαννη τηλ.
-Ελα ρε? οκ τα έιπατε?
--Χχαχαχαχα φίλε ναι έγινε τούρκος..δε ξέρω τι θα κάνει πάντως εγω της είπα οτι αν τα καταφέρει χανω 100 ευρο ( τα δικά σου ευρο ετσι μη ξεχιόμαστε) χαχαχαχ
-Ναι ρε τα είπαμε... και τι σου είπε?

-Οτι θα τα κλέω τα λευτά μου..
-Εγινε φίλε...σε ευχαριστώ
-Εγινε... θα περιμένω νεα σας χεχε
Περνούσαν οι μέρες εγω επίτηδες δεν πήγενα στο φούρνο πέρνουσα απέξω και ούτε γύριζα το κεφάλι μου μέσα να κοιτάξω μια μέρα που την πατυχα στη στάση στο λεφωρείο εκανα δηθεν πως μίλαγα στο κινητο ενω απο την άκρη του ματιόυ μου εβλεπα οτι με έκοβε επίμονα..το σχέδιο είχε ποιάσει..η λίνα τρογώτανε με τα ρούχα της να αποδείξει στον κολητό της οτι μπορεί να με έχει..
Ενα απογευμα χτυπάει τηλ τηλ αγνωστο νούμερο( εχε γούστο λεω μέσα μου) το σηκόνω
-Ελα γεια σου τι κάνεις?Η λίνα είμαι είσαι καλα?
-Καλα είμαι... ποιά λίνα είσαι? ( μεγάλη πουτάνα και του λογου μου)
-Η λίνα που δουλέυω στο φούρνο..με κατάλαβες?
-Α ναι..(μπλαμπλαμπλα τι κανεις εισαι καλα και τα σχετικα)πως και πήρες τηλ?σου συμβένει κάτι που μπορω να βοηθήσω?
-Ναι κοίτα... κάτι μου συμβένει και σίγουρα μόνο εσυ μπορείς να βοηθήσεις..είσαι ελέυθερος να πιουμε ενα καφε?
-Κοιτα λίνα έχω αράξει σπίτι και δοκιμάζω μια ρακι που μου εφερε ο ξαδερφός μου..δεν ειμαι πολλυ της καφετερειας εγω..θα περάσω μια μέρα απο το φούρνο να μου πεις τι με χρειάζεσε..οκ?
-Ρακι ε?? χμμμ εχεις δέυτερο ποτήρι να δοκιμάσω και εγω?εκτως και αν ενοχλω..η δε σου περισέυει αλλη ρακι..
--Ελα ρε λινα τι να ενοχλείς?ρακι εχω αρκετη..ελα σε περιμένω αντε..( της λεω διευθυνση κλπ κλπ κανω γρηγορα ενα ντουζ συμαζευω οτι προλαβενω να συμαζεψω στο σπιτι και κρυβω την καμερα αναμεσα στα βιβλια στη βιβλιοθηκη απεναντι απο τον καναπε να έχει πανοραμικη ληψη σε ολους του καναπεδες..)
Μ ε το που κάθησα και αναψα τσιγάρο χτυπαει το κουδουνι ανοιγω και εμφανίζεται μπροστα μου το λινάκι με χαμηλοκαβαλο στενο τζινακι απο πανω πουκαμισακι κοντο με και ψιλοτακουνο παπουτσι..γυαλάκια με χοντρο σκελετο ( δεν ειχε τπτ απλα για το στυλ τα φόραγε αποτι κατάλαβα) και το μαλί της ποιασμένο κοτσίδα ψηλα..
-Γεια σου ωραίο σπίτι ( και μπλαμπλαμπλα) λοιπόν να δοκιμάσω λίγη ρακί πριν τα πούμε η την ήπιες?
-οχι βέβαια...σε περίμενα..
(βαζω ρακί..αραζω στον απεναντι καναπέ η λίνα καθόταν σταυροπόδι με ενα στυλάκι αριστοκρατικό και κοίταγε μια εμένα μια το σπίτι μια το ποτήρι της με τη ρακι απο αμηχανία)
-Πολλυ ωραια ρακι... θα μου βάλεις ακόμα μία?-μου λεει ενω παρατήρισα οτι είχαν αρχίσει να κοκινίζουν τα μάγουλα της-
-Βεβαίως.. οσο θέλεις..
-Λοιπόν να σου πω τωρα τι σε ήθελα ναι?
-Ναι για πες..
Σηκωνετε... ερχεται κοντά μου καθετε δίπλα μου
-Λοιπον θα σου πω κάτι καταρχην και θα μου πεις αν συμφονείς οκ?ειλικρινά ομως..να στο πω?
-Για πες..
Αφηνει το ποτήρι στο τραπέζι και αρχίζει να με φιλάει..για 1-2 λεπτα ασταμάτητα..
-Τι έχεις να πεις?-μου λεει-
-Κοιτα να δεις πανω σε αυτό που είπες εγω πιστευω οτι...-και την αρπάζω την βαζω να κατσει πανω μου και την αρχιζω στα γλωσόφιλα..εγω της έποιανα τα κολομεράκια πανω απο το τζιν και εκεινη μου χάιδευε το πρωσοπο οσο φιλιόμασταν..
-συγνωμη... να παω λιγο τουαλέτα-μου λεει..
-βεβαίως.. τρίτη πόρτα δεξια..
Σηκόνομαι γρηγορα και βάζω την καμερα στο rec γεμίζω πάλι τα ποτήρια μας και με το που καθομαι βγένει απο την τουαλέτα..πριν κάτσει τις δίνω το ποτήρι και της λεω..
-Ασπρο πάτο..η ρακί ειναι ιεροσυλία να πίνετε σιγα σιγα..
-ε ας μη γίνουμε βλασφημοι τοτε..-πινει τη ρακι μονορουφι αφηνει το ποτήρι και αρχίζει να με φιλάει ορθια-
-Βγάλε τα παπουτσάκια σου μωρό μου-της λεω-
τα βγάζει και με τη μία κατέβηκε ενα οροφο ποιο κατω.. ορθια εφτανε μεχρι το σαγόνι μου..της βγάζω το πουκαμισάκι ενω την φιλουσα της βγάζω και το σουτιέν ενω εκείνη μου εβγαλε την μπλούζα και αρχισε να με γλυφει στο λαιμό ενω τα χεράκια της μου χούφτοναν τα κολομέρια πανω απο το τζιν και τα έσφιγαν..κατέβηκε λίγο ποοι κάτω και αρχισε να μου γλύφει το στέρνο και το στήθος και μόλις ακούμπησε την υγρή της γλωσίτσα στη ρωγα μου ανατρίχιασα απο την κάυλα..οσο με εγλυφε στις ρωγες τα χεράκια της προσπαθούσαν να ξεκουμπόσουν τα κουμπια απο το τζιν μου..βαζω τα χερια μου και τα ξεκουμπονω μόνος μου ..κατεβάζω το παντελόνι μου και με βαζω το χεράκι της να ακουμπήσει τον καυλομένο πουτσο μου..ηταν τοσο καυτός και σκληρός που νόμιζα οτι το χέρι της ηταν παγωμενο πανω τουμου τον επεζε αργα και βασανιστικά ενω δε ξεκολουσε τα χείλια της απο τις ρώγες μου.Με εγλυφε και που και που σηκωνε το βλεμα της και με κοίταγε στα μάτια με τη γλωσα της να κάνει παιχνίδια με το στήθος μου..
-Σαρέσει?-μου λεει-
-Είσαι κάυλα..είσαι απίστευτη..
-μπα??..σαρέσει να μιλάς και πρόστυχα.??
-Γιατι εσενα δε σαρέσει να σου μιλάνε πρόστυχα?
-Αναλόγως.. μέχρι ενα σημέιο ναι..
-Εγω πάλι δε βάζω ορια και σημεία σε αυτα τα θέματα..σε προειδοποιω...
-εντάξει..για να δω τι ενοέις..μου κίνησες την περιέργεια..ας πεξουμε με τους δικοπυς σου κανόνες αλλα θα μου κάνεις και εμενα τα δικά μου γούστα εντάξει?
-Εντάξει.. πες μου τι γουστάρεις και θα το ζήσεις..
-Μαρέσει εκτως απο προστυχόλογα να μου λες και τι νιώθεις για μένα.δεν είναι ντροπη να κάνεις ερωτικη εξομολογηση στο σεξ.. το βρισκω πολλυ ερεθιστικό..με ανάβει πολλυ..
(πως εφαγα αναλαμπή εκεινη τη στιγμή οτι κατι δε τσουλάει καλα..κοιτάω το μπρελοκ της και είχε πανω κρεμασμενο ενα μαραφέτι σαν συναγερμο αυτοκινήτου το οποιο ηταν ιδιο με μια μικροκαμερα που ειχα και εγω καμουφλαρισμενη σε συναγερμο αυτοκινητου επίσης..)
Μωρη καρυολίτσα-ειπα μεσα μου- ετσι μου είσαι?
-ΟΚ καυλα μου μετα που θα τελειωσουμε θα σου πω τα παντα... εσυ θα με ρωτας εγω θα σου λεω οτι νιόθω αλλα και εσυ θα μιλάς οταν σε ροτάω εγω..οχι  γλυκόλογα πανω στο σεξ γιατι ξενερόνω οκ?
-οκ..εγινε..-και με σπρωχνει να κατσω στον καναπέ..βγάζει το παντελόνι της βγαζω και εγω τελέιως το δικό μου και γονατίζει μπροστα μου γυμνη και αρχιζει να μου γλύφει τον πούτσο..της γέμιζα ολο το στόμα με την ψωλή μου της πίεζα το κεφάλι μέχρι να βήξει απο το μπούκομα ενω ενίωθα τα ΄σαλια της σιγα σιγα να κατηφορίζουν προς τα αρχίδια μου..σε κάποια στιγμή σηκώνετε και κάνει κίνηση να βγάει τα γυαλάκια της..
-οχι ..μη τα βγάλεις..-της λεω-και το ξαπλόνω στον καναπε και του ανοίγω διάπλατα τα ποδαράκια του..ξεκινάω να του ρουφαω τα βυζάκια και να πιπιλάω τις ρωγες της μετα κατεβένοντας ποιο κατω την γεμισα με σαλια την κοιλιτσα και τα κοκαλάκια που ψιλοεξειχαν απο τη λεκάνη της και συνέχισα να τη γλύφω γύρο γυρο απο το λευκο γυαλιστερο ξυρισμένο μουνακι της που μύριζε υπέροχα...η λίνα λυκνιζότανε ξαπλομνε΄νη στον καναπέ ενω ανασήκωνε τη λεκάνη της κάνοντας μου σινιάλο οτι θέλει να ακουμπήσω τη γλωσα μου πανω στο μουνάκι της..
-Γουστάρει να στο φαω καρυολάκι?-της λεω και της βαζω το χέρι της στο στόμα να γ΄λυψει τα δαχτυλάκια της...
-Ναι γλύψε με...μη σταματάς φατο μου είναι δικό σου μωρό μου..
-Θα ήθελες κάτι ποιό σκληρο και χοντρο στο στοματάκι σου οσο θα στο περιποιούμε πουτανακι?
-Αχχχ ναι....
(σκυβω στο συρταρι του καναπε και βγάζω τον big boy δονητης μια ψωλας που τραβιομασταν 25 ποντους μαυρος και ελαστικος σκληρος σαν πραγματικος πούτσος.)
Της τον ακουμπαω στο στοματάκι της τον ποιάνει με τα χέρια και αρχίζει να τον τσιμπουκόνει ..ουτε κανα διάνοια δε μπορουσε να ποιασει ολο το πουτσοκέφαλο μεσα στο στόμα της..αρχιζω να της γλυφω το τρυφερο μουνάκι της ενω η λινα με το ενα χερι κραταγε και πιπιλαγε τον δονητη και με το αλλο μου χαιδευε και μου πιεζε το κεφαλι αναμεσα στα μπουτάκια της...είχε γίνει μούσκεμα τα υγρά της είχανε μουσκεψει την κολοτριπιδούλα της οπως ηταν ξαπλωνένη...
-Εισαι σκετη καυλα το ξέρεις?είσαι πολυ πρόστυχο...
-Εγω?πρωτη φορά εχω βαλει τέτοιο πραγμα στο στόμα μου..κοίτα να δεις ποσο ιδιο το έχουνε κανει με το κανονικο ε?
-Σαν το κανονικό δεν έχει κάυλακι ....-την σηκονω την βαζω στο πατωμα τη στηνω στα 4 με την καμερα και την δικια μου και την δικια της να μας περνουν πλαγια ληψη και καρφόνομαι μεσα της με δυναμη
-ΑΑΑΑΧΧΧ ναιιιι.. τι μου κανεις..με τρελενεις.. κανε με δικιά σου..
-Θα σου σκίσω το κολί καρυολάκι τη στήσιμο είναι αυτό που έχεις κάνει μωρη πουτανίτσα θες να σε ανοίξω στα 2 ετσι οπως είσαι ?
-ναι ναι μωρο μου... σαρέσω?μίλα μου με γουστάρεις?
-Γουστάρω να σε κάνω την πουτάνα μου..τι λες?μπορείς?
-να δοκιμάσω και μου λες εσυ αν τα κατάφερα...
( καρυόλα θα σε κάνω σταρ σε ολη τη γειτονειά λεω μεσα μου)την σηκόνω και την παω στον απεναντι καναπε οπου φενόταν απέξω στο παράθυρο του γέιτονα μου ( καλο παλικαρι με ειχε αφήσει να παρω ματι με κατι τσεχακια που φορτονε καμια φορα απο κανα μπαρακι) την στα 4 ετσι ωστε να μας βλεπουν και οι 2 καμερες και να φενόμαστε απεναντι στον γειτωνα..και στεκομε μπροστα της και της τον δίνω στο στομα..η λινα με τσιμπουκονε με κλειστα τα μάτια εγω την ειχα ποιασμένη απο την κοτσίδα και την πίεζα πανω στην ψωλη μου..
-Σαρέσει να τον έχεις στο στομα παλιοψώλα?
-Ναι..
-Και μενα παλιοπουτανο..και του γείτωνα απεναντι που χαζέυει τωρα την κολάρα σου..
-ΤΙΙΙ? πλάκα κάνεις?που είναι?
-Σκάσε και ανοιξε κιάλο τα πόδια σου τον έχεις καυλόσει..και αυτον..γενικά οποιος σε βλεπει λιώνει στη μαλακια για παρτυ σου..
-ναι ε? και εσυ που το ξέρεις? το εχεις κανει και εσυ για μενα και το λες?
-μπορει....αν είσαι καλο πουτανακι θα στα πω ολα μετα... ειπαμε...

(αυτη αποτι καταλάβατε εκανε οτι της ελεγα με σκοπο να της πω και εγω μετα οτι με ροτουσε για να τα γραψει να τα εχει για ντοκουμεντα οτι την γουσταρω και λιονω για παρτυ της και οτι με εχει οποτε θελει)
-Ανοιξε κιαλο τα ποδια σου καρυολάκι..πεξε με το μουνάκι σου οσο μου γλυφες τον πουτσο...
ανοιγει και αλλο τα ποδια οπως ηταν στα 4 σπαει λιγο ακομα τη λεκανη της και φερνει το χερι της απο κατω και αρχιζει να μαλακιζει το μουνακι της..το τσιμπουκονα με δυναμη τον εδινα σχεδον ολο μεσα στα χειλακια της και τον εβγαζε καταπινοντας τα σαλια της που γεμιζαν το στομα της
-Να σε ροτήσω..τωρα σοβαρα το ελεγες οτι ειναι κάποιος απέναντι?
-Ναι ειναι ενα γειτονας που ερχετε μια 2 φορες το χρονο..νεο παλικαρι ομορφος ψηλος..μη γυρισεις να τον κοιτάξεις θα ντραπει..συνεχισε..
-Μα δε κατάλαβες... εγω ειμαι αυτη που ντρέπομαι..
-Ντρεπεσε να καυλόνεις κόσμο?αν δε το κανεις εσυ που εισαι μοντελάκι ποια περιμένεις να το κάνει?ελα συνέχισε καντον να χύσει τα παντελόνια του..ουτε καν ξερει ποια εισαι ουτε θα μαθει ποτε μην ανησηχεις..
ξαναποιανει τον πουτσο μου στο στομα της και αρχιζει να τον ρουφαει ενω με το κολαρακι της εκανε κυκλικες επιδεικτικες κινησεις για να βλεπει ο γείτονας απεναντι...
-Εισαι καλό πουτανάκι..κουνας το κολαράκι σου για να τον προκαλέσεις?θες να έρθει να σε γαμήσουμε παρέα..?θες και την δικια του ψωλαρα να σου καρφωνει το μουνάκι?ε πουτανακι?
-μμμμμμ ναι...θα ηθελα ναι..
( ολο αυτο το σκηνικο με τις καμερες να περνουν και εικονα  απο σουπερ οπτικη γωνια και ηχο )
-Συνέχισε να με ρουφας καρυόλα..αν είσαι καλο πουτανάκι θα τον φονάξω να σε σκίσουμε παρεούλα..
σκυβω περνω τον δονητη και οπως ηταν στα 4 και με τσιμπουκονε σκυβω στο κολαρακι της και αρχιζω να τον τρίβω στο μουνάκι της..
-παρτον με το χεράκι σου και γλυστρισε τον μεσα σου καυλα..
περνει τον δονητη και αρχιζει σιγα σιγα να τον πιεζει μεσα στο μουνακι της μεχρι που τον εβαλε σχεδον ολο μεσα της..
-καρυολάκι ρουφηξες 25 εκατοστα με τη μια.. τι καυλα εισαι εσυ...
σηκονομαι παω και εγω απο πισω της και τη γαμουσα με το δονητη το ορθανοιχτο στημενο μουνακι της που της ειχε ξεχειλωσει αυτο το μαραφετι.ενω της εγλυφα την κολοτριπιδα...της την ανοιγα και εφτυνα μεσα..ηταν τοσο γλυκεια και σφιχτη που ηθελα να την ματοσω απο το γαμησι..σηκονωμε και οπως ηταν με τον δηνητη ολο μεσα στο μουνακι της την καβαλαω και αρχιζω να πιεζω τον πουτσο μου μεσα στην κολιτριπιδα της..
-ΑΑΑΑΧΧΧ ΜΗΗΗ ποναει...οχι εκει οχι...
-Βγαλε το σκασμό ..ανοιξε μου με τα χερια σου τα κολομερακια σου..
ακουμπαει τελειος το κεφαλι κατω φερνει τα χερια της απο πισω και ανοιγει τα κολομερια της..εγω βαζω το ενα ποδι μου πανω στο κεφαλι της με το ενα χερι μου κρατουσα το δονητη μεσα στο μουνακι της και με το αλλο σημαδευα το πουτσοκεφαλο μου μεσα στην σφιχτη κολοτριπιδα της... μεχρι που γλυστρισα μεσα της ολοκληρος και ουρλιαξε απο τον πονο ...
-Θα σου ξεπατόσω το κολι πουτανα..-της λεω- και αρχιζω να τη γαμαω βαζοντας και βγαζοντας ολη τη ψωλη μου να την νιωθει μεχρι το τελευταιο εκατοστο να της σκιζει την κολοτριπιδα..την γαμουσα σε αυτη τη σταση για αρκετη ωρα μεχρι που ειχε γινει μουσκεμα στον ιδροτα.
-με εχεις σκίσει..δεν αντεχω αλλο..
-πως σου φενετε παλιοψωλα με 2 μαραφετια να σου γαμανε τισ τρυπούλες?γουσταρεις?
-ΝΑΙ....ναι με εχεις τρελάνει..
την σηκόνω την βαζω να κατσει στο πατωμα με τα γονατα ωστε το κεφαλι της να ειναι face to face  με τις καμερες..στεκομαι ορθιος πανω της και της δινω τα αρχιδια μου στα χειλια πεζοντας και εγω τον πουτσο μου..
-ετσι πουτανακι...παρτα ολα μεσα στο στομα σου ρουφα τα..πεξε με τα βυζακια σου οσο με ρουφας.
ξεκιναει να πεζει με τα βυζομπαλακια της μου ρουφαγε τα αρχιδια παθιασμενα ενω εγω ημουν ετοιμος να της τα δοσω...
-Θελεις να σου γεμισω το προσωπακι με σπερμα καυλα μου?
-ΜΜΜΜ ναι....θελω.ελα δωστα μου..
την ποιανω απο το μαλι την βαζω να ανοιξει το στομα ερχομαι πλαγια της να φενετε ολο το σκηνικο και στις 2 καμερες..και ενω την τσιμπουκονα απο τα πλαγια αρχιζω να της τα δινω μεσα στο στομα και να σταζουν απο τα χειλια της..τον βγαζω αμεσως εξω και αρχιζω να της τα δινω στο πρωσοπο..
-Σαρέσει να σου γεμίζουν το προσωπο με σπερμα ξεκολιάρα σαρεσει να σε χυνουν στη μαπα?
-Ναιιι ελαααα ελααα μαρέσει συνέχισε..
-Παρτα μωρη ψωλα..βαλε με τα δαχτυλα σου και στα βυζακια σου...
βγαζει απο το στομα και απο το πρωσοπο σπερμα και αρχιζει να τριβει τις ρωγες της ενω ξαναπηρε το πουτσοκεφαλο μου στο στομα της και αρχισε να το πιπιλαει...
-Ετσι ξεκολιάρα..ετσι..
Σταματαω και μολις πηγε τουαλέτα αλαξα γρηγορα την καρτα της απο το μπρελοκ με μια δικια μου αδεια..βγηκε κατσαμε να μιλησουμε οπως ηθελε.. της εκανα την ποιο ελεηνη ερωτικη εξομολογηση που θα μπορουσα να κανω.. εφυγε απο το σπιτι ικανοποιημενη αλλα χωρις την εξομολογηση μου γραμενη σε βιντεο να την δειξει στον κολητο της για να κερδισει το στοιχημα...μετα απο λιγο καιρο πρεπει να της το σφυριξε ο κολητος της τι της σκαρωσαμε και μου εκοψε και την καλημερα...αμμα μαθει οτι της αλαξα και την καρτα στην κρυφη καμερα νομιζω θα θυμοσει ακομα περισοτερο ...

Οσοι επιθυμειτε να τρολάρετε απανταω απο δευτερα εως παρασκευη 9 με 3 το μεσημερι..ευχαριστω..    :s&m_1:




 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Ο κώλος είναι ο πρωκτός του μέλλοντος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom