Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Επισκέπτης
Ρε Πλε..........

Μου εξηγάς τι είπε γιατί δε με έπιασε ο καφές?
 

Επισκέπτης
Ἑε... πότε προλάβατε νὰ διαπιστώσητε ὅτι τὸ "πακέτον" εὑρίσκεται εἰς τὰς περιηγητρίας (CT);  Ἡ προϋπηρεσία σας δὲν φαίνεται καὶ τόσον ἐκτενης. Βεβαίως, ἡμπορεῖ νὰ θέλητε νὰ διατηρήσητε χαμηλοὺς τόνους, ὁπότε ἀσφαλῶς θὰ γνωρίζητε πολλὰ τὰ ὁποῖα ἡμεὶς ἀγνοοῦμεν.
χρειαζεται να εχω εμπειρια για να ξερω οτι τα χοντρα ευρω για ΟΛΟΥΣ ειναι στα ct???
ειναι τυχαιο οτι πολλοι προσπαθουν να αντιγραψουν το εν λογω μαγαζι???
ποσο ποιο λιανα να στο σπασω για να καταλαβεις τι εννοω??
 

Επισκέπτης
Δεν σε πιάνω? Θες να πεις πως είμαι φτωχός επειδή δεν δίνω 500Ε για να γαμήσω 1 ώρα?
χαχαχαχαχαχαχα, πρέπει να σ έχει φάει η μαλακία....  (θα μου πεις άνθρωπος που έχει γράψει 33000 ποστ τι άλλο να κανει?)
Όσο για το αν κλαίγομαι, δεν είναι έτσι, απλά δεν μου αρέσει η κατάσταση που διαμορφώνεται και το λέω. Να φανταστείς εσύ μόλις μίλησες άσχημα σ εναν άνθρωπο που δεν γνωρίζεις ΚΑΘΟΛΟΥ. Ε από εκεί καταλαβαίνεις το πρόβλημα της κοινότητας, σε σχέση με τον αρχικό σχεδιασμό της. Γεμισε ο τόπος βλαμμένους και αμόρφωτους και ανήθικους τύπους, που γράφουν ΟΤΙ θέλουν, είναι επιθετικοί, αστα να πάνε.
Όσο για μένα, μιας και μίλησες κ προσωπικά, αυτά που χω ρίξει στο κρεβάτι, όχι πάντα επί πληρωμή, τα βλέπεις στο δρόμο ή στα περιοδικά κ κλαις. Μην συγχέεις την ενασχόληση με τα ρδελα με το κοινονικο ή οικονομικό status του καθένα. Μερικοί δεν το κανουμε για να γαμήσουμε, ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.
πληροφοριακα,ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ & επισης δεν συνδιαλεγομαι με αμοιβαδες..
συνεχισε να κλαις..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολυ κλαμα βλεπω !!!
Μηπως φταιη η υποβαθμιση απο την Fitch !!! :grin: :grin: :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Δεν σε πιάνω? Θες να πεις πως είμαι φτωχός επειδή δεν δίνω 500Ε για να γαμήσω 1 ώρα?
χαχαχαχαχαχαχα, πρέπει να σ έχει φάει η μαλακία....  (θα μου πεις άνθρωπος που έχει γράψει 33000 ποστ τι άλλο να κανει?)
Όσο για το αν κλαίγομαι, δεν είναι έτσι, απλά δεν μου αρέσει η κατάσταση που διαμορφώνεται και το λέω. Να φανταστείς εσύ μόλις μίλησες άσχημα σ εναν άνθρωπο που δεν γνωρίζεις ΚΑΘΟΛΟΥ. Ε από εκεί καταλαβαίνεις το πρόβλημα της κοινότητας, σε σχέση με τον αρχικό σχεδιασμό της. Γεμισε ο τόπος βλαμμένους και αμόρφωτους και ανήθικους τύπους, που γράφουν ΟΤΙ θέλουν, είναι επιθετικοί, αστα να πάνε.
Όσο για μένα, μιας και μίλησες κ προσωπικά, αυτά που χω ρίξει στο κρεβάτι, όχι πάντα επί πληρωμή, τα βλέπεις στο δρόμο ή στα περιοδικά κ κλαις. Μην συγχέεις την ενασχόληση με τα ρδελα με το κοινονικο ή οικονομικό status του καθένα. Μερικοί δεν το κανουμε για να γαμήσουμε, ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.

άρα ανήκεις στη κατηγορία αυτών που έχουν να λάβουν τα λιγότερα από τον αντικειμενικό σκοπό αυτού του σάιτ. Διάλεξε τελικά σε ποια κατηγορία ανήκεις ώστε να έχει και ανάλογο βάρος η κουβέντα σου, αλλιώς αυτή σου η ανησυχία θεωρείται ως φιλοσοφική συζήτηση, αέρα κουβέντα που λέμε, οπότε εντάσσεται στα θέματα που δεν άπτονται του αγοραίου έρωτος  ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Σε ζητήματα ποιότητας είναι πολύ δύσκολο να μπούμε,
γιατί ο καθένας την ορίζει διαφορετικά.......
Και δεν είναι καλό να ξεχνάμε ότι κάθε site είναι ένα προϊόν που υπόκειται
στους κανόνες μάρκετινγκ και της αγοράς.
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
άρα ανήκεις στη κατηγορία αυτών που έχουν να λάβουν τα λιγότερα από τον αντικειμενικό σκοπό αυτού του σάιτ. Διάλεξε τελικά σε ποια κατηγορία ανήκεις ώστε να έχει και ανάλογο βάρος η κουβέντα σου, αλλιώς αυτή σου η ανησυχία θεωρείται ως φιλοσοφική συζήτηση, αέρα κουβέντα που λέμε, οπότε εντάσσεται στα θέματα που δεν άπτονται του αγοραίου έρωτος  ;)

Βάρος η κουβέντα του καθενός έχει ανάλογα με το βιογραφικό του. Το βιογραφικό μου λοιπόν για τους σκοπούς αυτού του ιστοτόπου λέει πως είμαι ανάμεσα στους 30 με τις περισσότερες κ χρησιμότερες κριτικές πηδήματος.
Όσο δε για την ανυσηχία μου δεν ειναι φιλοσοφική αλλά πραγματική, ελπίζω να καταλαβαίνεις. Δεν είναι απαραίτητο να μην βρίσκεις να πηδήξεις για να θες να τσαρκέψεις..
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Το
πληροφοριακα,ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ & επισης δεν συνδιαλεγομαι με αμοιβαδες..
συνεχισε να κλαις..

Το τι κάνεις δεν με αφορά, όσο για τις αμοιβάδες, τι να σ πω..
Πάντως, δεν κλαίγομαι απλά μ άρεσε το μέρος όπως ήταν στις αρχές του. Δηλαδή τόσο κακό είναι?
 

Επισκέπτης
Πω πωω γκρίνια..ουτε οι χαζογκόμενες δεν κάνουν έτσι.Μια χαρά είναι το site.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Βάρος η κουβέντα του καθενός έχει ανάλογα με το βιογραφικό του. Το βιογραφικό μου λοιπόν για τους σκοπούς αυτού του ιστοτόπου λέει πως είμαι ανάμεσα στους 30 με τις περισσότερες κ χρησιμότερες κριτικές πηδήματος.
Όσο δε για την ανυσηχία μου δεν ειναι φιλοσοφική αλλά πραγματική, ελπίζω να καταλαβαίνεις. Δεν είναι απαραίτητο να μην βρίσκεις να πηδήξεις για να θες να τσαρκέψεις..

τα θρεντ του αγοραίου έρωτα είναι άθικτα από οφ τόπικ. Τι ακριβώς δε βρίσκεις από πληροφόρηση δεν έχω καταλάβει, γιατί να σε νοιάζει τι γίνεται γύρω γύρω από το αντικείμενο που σε ενδιαφέρει και δεν επηρρρεάζεται?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οτι και να παθαινη το Σιτε....  εμεις εδω....  Μπαστακες.....  γιατι????   Μαζωχεεεεςςςςς
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
2 ψάρια προς το παρόν, συνεχίστε, αλλά να ξέρετε ότι δεν ψάχνει γκόμενο.
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
2 ψάρια προς το παρόν, συνεχίστε, αλλά να ξέρετε ότι δεν ψάχνει γκόμενο.
τι ψαρια ρε χαβαλε λες και την ξερω κανεις λιγη πλακα κανουμε μαλλον αλλος εχει τη μυγα δοξα τω θεω γαμαμε δυνατα και ελληνικα!!!!!
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Πω πωω γκρίνια..ουτε οι χαζογκόμενες δεν κάνουν έτσι.Μια χαρά είναι το site.


κ εσυ απλα μπορουσες να γραψεις bump να δουμε το καινουριο αβαταρ με τον κωλο σου δεν χρειαζοταν αυτη η παπαρια που ειπες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom