Νέα

Το σεξ με πολλές γυναίκες προστατεύει από τον καρκίνο του προστάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pazuzu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
τοτε πως υπαρχουν τοσα μπακουρια/αγαμητοι που ειναι  κανονικα παιδια/αντρες ?

:grin: :grin:

Πόσοι δηλαδή υπάρχουν ?
Επειδή έχουν μαζευτεί εδώ πενήντα μαλάκες που δεν μπορούν να βρουν μουνί να γαμήσουν ούτε και αν η ζωή τους εξαρτιόταν από αυτό δεν πάει να πει ότι έτσι περνάνε όλοι.
Αν δεν γράφεις στο κούτελο "προβληματικός" ή "ψυχάκιας" όλο και κάτι θα γαμήσεις.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Πόσοι δηλαδή υπάρχουν ?
Επειδή έχουν μαζευτεί εδώ πενήντα μαλάκες που δεν μπορούν να βρουν μουνί να γαμήσουν ούτε και αν η ζωή τους εξαρτιόταν από αυτό δεν πάει να πει ότι έτσι περνάνε όλοι.
Αν δεν γράφεις στο κούτελο "προβληματικός" ή "ψυχάκιας" όλο και κάτι θα γαμήσεις.
  :thumbsup:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
5
Like
4.143
Πόντοι
606
Πόσοι δηλαδή υπάρχουν ?
Επειδή έχουν μαζευτεί εδώ πενήντα μαλάκες που δεν μπορούν να βρουν μουνί να γαμήσουν ούτε και αν η ζωή τους εξαρτιόταν από αυτό δεν πάει να πει ότι έτσι περνάνε όλοι.
Αν δεν γράφεις στο κούτελο "προβληματικός" ή "ψυχάκιας" όλο και κάτι θα γαμήσεις.
εγω δηλαδη που τ χ γρψει ολα στα αρχιδια μου κ τα γαμαω ολα θα την βγαλω καθαρη μεχρι τα 100 και
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Πόσοι δηλαδή υπάρχουν ?
Επειδή έχουν μαζευτεί εδώ πενήντα μαλάκες που δεν μπορούν να βρουν μουνί να γαμήσουν ούτε και αν η ζωή τους εξαρτιόταν από αυτό δεν πάει να πει ότι έτσι περνάνε όλοι.
Αν δεν γράφεις στο κούτελο "προβληματικός" ή "ψυχάκιας" όλο και κάτι θα γαμήσεις.

δεν ξερω ποσοι υπαρχουν εδω,εγω γενικα σου λεω για την νεοελληνικη-πιρφοροκοινωνια  :grin: :grin:
αυτο το κατι εχει διαφορα απο ατομο σε ατομο  :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Πόσοι δηλαδή υπάρχουν ?
Επειδή έχουν μαζευτεί εδώ πενήντα μαλάκες που δεν μπορούν να βρουν μουνί να γαμήσουν ούτε και αν η ζωή τους εξαρτιόταν από αυτό δεν πάει να πει ότι έτσι περνάνε όλοι.
Αν δεν γράφεις στο κούτελο "προβληματικός" ή "ψυχάκιας" όλο και κάτι θα γαμήσεις.
παλια αυτη η δηλωση ηταν αιτια μπαν ,για το καλο σου το λεω να ξερεις.....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
παλια αυτη η δηλωση ηταν αιτια μπαν ,για το καλο σου το λεω να ξερεις.....

τον τυπο τον κοβω για κανα παντρεμενο που μπαινει εδω για να ξεσκασει

:grin: :grin: (γνωμη μου ΚυρΜεντιο αν θες πες την μου και συ)
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    41,4 KB · Εμφανίσεις: 38

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τον τυπο τον κοβω για κανα παντρεμενο που μπαινει εδω για να ξεσκασει

:grin: :grin: (γνωμη μου ΚυρΜεντιο αν θες πες την μου και συ)
εγω δεν μπαινω στο φορουμ των οικογενειαρχων  παντως
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Πόσοι δηλαδή υπάρχουν ?
Επειδή έχουν μαζευτεί εδώ πενήντα μαλάκες που δεν μπορούν να βρουν μουνί να γαμήσουν ούτε και αν η ζωή τους εξαρτιόταν από αυτό δεν πάει να πει ότι έτσι περνάνε όλοι.
Αν δεν γράφεις στο κούτελο "προβληματικός" ή "ψυχάκιας" όλο και κάτι θα γαμήσεις.


τυπε μπορει να μην ειναι 50,να ειναι 45  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
εγω δεν μπαινω στο φορουμ των οικογενειαρχων  παντως

φιλε βαρεθηκα να μπαινουν ολοι οι γαμιαδες εδω μεσα κ να την λενε πως γαμανε τσαμπα συνεχεια τα μουνια  :2funny:
εγω εχω πει οτι οι περισσοτερες π εχω παει ηταν φυσικα της δουλειας (εκατονταδες)
τωρα πως εξηγειται στην ελλαδα να χει δυο δις ευρω το χρονο σε πορνεια  πες μου εσυ :2funny: :2funny: :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
φιλε βαρεθηκα να μπαινουν ολοι οι γαμιαδες εδω μεσα κ να την λενε πως γαμανε τσαμπα συνεχεια τα μουνια  :2funny:
εγω εχω πει οτι οι περισσοτερες π εχω παει ηταν φυσικα της δουλειας (εκατονταδες)
τωρα πως εξηγειται στην ελλαδα να χει δυο δις ευρω το χρονο σε πορνεια  πες μου εσυ :2funny: :2funny: :2funny:


τυπε σκαει πολλα λεφτα ο ιπποτης69 για να γαμησει φανταρους,ετσι εξηγειται   :rockon:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
φιλε βαρεθηκα να μπαινουν ολοι οι γαμιαδες εδω μεσα κ να την λενε πως γαμανε τσαμπα συνεχεια τα μουνια  :2funny:
εγω εχω πει οτι οι περισσοτερες π εχω παει ηταν φυσικα της δουλειας (εκατονταδες)
τωρα πως εξηγειται στην ελλαδα να χει δυο δις ευρω το χρονο σε πορνεια  πες μου εσυ :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε φίλε όλα αυτά τα γυφτάκια τα πλήρωνες τελικά ?  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom