Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
να ειχαν ολοι το πρόβλημα σου ρε φιλε ...

ομορφη κοπελα
νοικοκυρα
σε θελει
οικονομικα ανεξαρτητη
σε εχει μεσα στα δωρακια
μοντελε σωμα
εχετε χημεια στο σεξ
και σε χαλαει το μικρο στηθακι της ...

μαλιστα .............................. :coffee:

αυτο το ΑΠΛΟ ειπα , οτι με χαλαει το μικρο στηθος της

Τι στο διαολο, δεν ειπα κατι αλλο. Και αρχισε να την παιζει ο αλλος γιατι που να τα δει αυτα....
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16

grant1

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
606
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????
ρε τυπε βρηκες γκομενα που θα σου πλενει και τα βρακια,εσυ στο βυζι κολλησες ?  :tickedoff:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ρε τυπε βρηκες γκομενα που θα σου πλενει και τα βρακια,εσυ στο βυζι κολλησες ?  :tickedoff:

ρε τυποι, δεν ειπα θα την διαολοστειλω.

Ειπα μηπως υπαρχει κανας τροπος να βαλει βυζι


Βλεπω αλλες στο δρομο φορτωμενες και καβλωνω ρε πουστη μου...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε φιλε, το σκεφτηκα και αυτο, αλλα το γαμησι που κανω με την γκομενα δεν παιζεται.

Σημερα το πρωι που ξυπνησε της εριξα ενα διπλο μπαλακι και μετα μου εφτιαξε καφε. Και λεω, ρε πουστη μου τοσο προβλημα σου ειναι που δεν εχει βυζι μεγαλο

Γαμωτοοοοοοοο γιατι να μην κανει μια προσθετικη γαμωωωω
δεν ειναι σωστο να πιεζουμε τον αλλο να γινει κατι που θελουμε εμεις.οποτε αν θες να γευτεις βυζια τραβα σε κανενα μπουρδελακι για βυζολαγνους
 

lalakia

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
προφανως τα 2500 ειναι λιγα για σενα ε βεβαια αν κανεις παρεα με μεγαλοστελεχη και επιχειρηματιες εφοπλιστες...

απλα η γκομενα να ξερεις γενικα θεωρειται κελεπουρι, κουκλαρα μοντελε μορφωμενη με 2500 το μηνα σε μια χωρα που η ανεργια μαστιζει και ο κοσμος παρακαλαει για δουλειες των 600 ευρω.

Απο εκει και περα η εισαι και εσυ κανενα κελεπουρι, ομορφος μοντελος ματσωμενος η εισαι σε κυκλωματα νυχτας με γνωριμιες.

Αν δεν εισαι τιποτα απο τα πανω τοτε καπου δεν κολλαει

και τελος παντων απο εδω τι ψαχνεις?εφοσον της ειπες κ ειπε οχι....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
...μας ζάλισες,μαν.....πάρε και δώσε της αυτά.... :dancing:

 

Συνημμένα

  • untitled.png
    untitled.png
    70,5 KB · Εμφανίσεις: 59

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
κυριακη ειναι σημερα?
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.676
Like
2.414
Πόντοι
606
καλησπερα :) αν δεν εχει καθολου βυζικα και σαρεσουν τα βυζια γνωρισε μια αλλη γκομενα με βυζια να εχεις 2 :) Στην μια θα  :zfuck: απο την χαρα σου και στην αλλη  :zfuck: απο τα βυζια τις δεν παει αλλα θα  :zfuck: :grin:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
o θεματοθετης εχει δυστηχως δικιο..οποιος εχει δοκιμασει αρκετες,ξερει οτι γκομενα χωρις βυζι,αργα η γρηγορα θα παρει τον πουλο...πηδαω εδω και καποιους μηνες ενα μιλφ,που κανει τα παντα ,μπρος πισω,τα καταπινει ολα,το βαζει ολο στο στομα,χυνει απο οποια τρυπα κα νατην γαμας.αλλα απο βυζι..0,2 :S...αμα δεν σου ερχεται στην φαντασια,να της ανοιξεις την μπλουζα να..πεταχτουν εξω  :tits: :tits: βαριεσαι,οσο καλη και να ειναι στα υπολοιπα...οποιος εχει δοκιμασει,ξερει... ;)
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
μαλλον δεν της εχεις γαμησει το μυαλο ακομα φιλε...μολις το κανεις θα βαλει!!!ριξτης κ καμμια μπατσα ψιλη..(πιανει)
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
προφανως τα 2500 ειναι λιγα για σενα ε βεβαια αν κανεις παρεα με μεγαλοστελεχη και επιχειρηματιες εφοπλιστες...

απλα η γκομενα να ξερεις γενικα θεωρειται κελεπουρι, κουκλαρα μοντελε μορφωμενη με 2500 το μηνα σε μια χωρα που η ανεργια μαστιζει και ο κοσμος παρακαλαει για δουλειες των 600 ευρω.

Απο εκει και περα η εισαι και εσυ κανενα κελεπουρι, ομορφος μοντελος ματσωμενος η εισαι σε κυκλωματα νυχτας με γνωριμιες.

Αν δεν εισαι τιποτα απο τα πανω τοτε καπου δεν κολλαει

και τελος παντων απο εδω τι ψαχνεις?εφοσον της ειπες κ ειπε οχι....

Τυπε, αν ειχες παρακολουθησει ή θυμασαι εχω ξανεπει για την παρτη μου οτι εχω ερθει στην Ελλαδα εναμιση χρονο για δουλεια (δουλευω , δεν κανω παρεα με μεγαλοστελεχη η εφοπλιστες). ΠΛηρωνομαι απεξω (σε δολλαρια - οχι οτι ενδιαφερει και κανεναν αυτο), οπου οι μισθοι ειναι πολυ πιο μεγαλοι απο οτι στην Ελλαδα. Φυσικα παιρνω περισσοτερα απο οσα περνει η κοπελα (απλα γιατι οι μισθοι ειναι πιο μεγαλοι) αλλα μην φανταστις τρελλα χρηματα, ΑΛΛΑ οπως πολυ ΣΩΣΤΑ ειπες τα χρηματα που παιρνει ειναι πολλα για τα ελληνικα δεδομενα , ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΟΖΩ αυτο. Και εγω ξεκινησα με λιγα χρηματα (θυμαμαι ο πρωτος μου μισθος ηταν 700 ευρω) απλα στην πορεια αλλαξα δουλειες και χωρα, και δεν προερχομαι απο πλουσια οικογενεια, αρα το ματσωμενος δεν ισχυει, ουτε το εφοπλιστης ή μεγαλοστελεχος. Αρα κελεπουρι δεν ειμαι, ασχημος δεν ειμαι, απλα την κοπελα (ελληνοαμερικανα) την γνωρισα απο φιλο μου . Κολοπαιδι δεν ειμαι, αρα γιατι να μην κολλαει δεν το πολυκαταλαβαινω...
 

lalakia

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε, αν ειχες παρακολουθησει ή θυμασαι εχω ξανεπει για την παρτη μου οτι εχω ερθει στην Ελλαδα εναμιση χρονο για δουλεια (δουλευω , δεν κανω παρεα με μεγαλοστελεχη η εφοπλιστες). ΠΛηρωνομαι απεξω (σε δολλαρια - οχι οτι ενδιαφερει και κανεναν αυτο), οπου οι μισθοι ειναι πολυ πιο μεγαλοι απο οτι στην Ελλαδα. Φυσικα παιρνω περισσοτερα απο οσα περνει η κοπελα (απλα γιατι οι μισθοι ειναι πιο μεγαλοι) αλλα μην φανταστις τρελλα χρηματα, ΑΛΛΑ οπως πολυ ΣΩΣΤΑ ειπες τα χρηματα που παιρνει ειναι πολλα για τα ελληνικα δεδομενα , ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΟΖΩ αυτο. Και εγω ξεκινησα με λιγα χρηματα απλα στην πορεια αλλαξα δουλειες και χωρα, και δεν προερχομαι απο πλουσια οικογενεια, αρα το ματσωμενος δεν ισχυει, ουτε το εφοπλιστης ή μεγαλοστελεχος. Αρα κελεπουρι δεν ειμαι, ασχημος δεν ειμαι, απλα την κοπελα (ελληνοαμερικανα) την γνωρισα απο φιλο μου . Κολοπαιδι δεν ειμαι, αρα γιατι να μην κολλαει δεν το πολυκαταλαβαινω...


δεν σ εχω παρακολουθησει....

εμφανησιακα μηπως εισαι κουκλος? αρα ωραιο παιδι με δουλεια με καλα εσοδα?

Αν εισαι μετριος, τοτε ισως το θεα και το μοντελε να μην ειναι οπως μας τα λες. Μπορει να ναι ψηλη αδυνατη αλλα με μαπα αστα να πανε.

 Γιατι φιλε η γυναικα με τοσα προσοντα μπορει να εχει οποιον θελει


και συνηθως μπλεκουν η με πολυ ομορφους η πολυ ματσωμενους η με ανθρωπους με γνωριμιες στο σταρ συστεμ καθοτι ψωνια
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
δεν σ εχω παρακολουθησει....

εμφανησιακα μηπως εισαι κουκλος? αρα ωραιο παιδι με δουλεια με καλα εσοδα?

Αν εισαι μετριος, τοτε ισως το θεα και το μοντελε να μην ειναι οπως μας τα λες. Μπορει να ναι ψηλη αδυνατη αλλα με μαπα αστα να πανε.

 Γιατι φιλε η γυναικα με τοσα προσοντα μπορει να εχει οποιον θελει

Εμφανησιακα δεν ειμαι ασχημος,  ...περναει η μπογια μου. Η ιδια με θεωρει ομορφο αλλα περι ορεξεως τι να πει κανεις.

Δεν προκειται να την αφησω την κοπελά , εννοειται αυτο, γιατι εχει ενα παρα πολυ καλο: Διαφερει η νοοτροπια της παρα πολυ απο την μικροαστικη νοοτροπια της Ελλεηνιδας. (Γουσταρα πολυ που εφυγα απο την Ελλαδα και ξεφυγα απο αυτη την νοοτροπια)

Οσο για το σταρ συστεμ δεν την ενδιαφερι διολου, εχει την δουλεια της που γουσταρει τρελλα..και ειναι σοβαρη δουλεια.

Για τα λεφτα μου, σιγα τα λεφτα που εχω, πιστευω η κοπελα εχει περισσοτερα. Γιατι τα τελευται 2 χρονια βγαζω αρκετα, ενω η κοπελα εχει διαρκεια στις ψηλες αποδοχες. Αγοραζει και δευτερο μεγαλυτερο και καλυτερο σπιτι μαθαινω ...ειναι στα χαρτια τωρα...και θα δωσει αυτο που εχει...γατακι η τυπισα
 

lalakia

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
  Ωραια και αφου εδω μπηκες και μας δηλωσες τα προσοντα της τωρινης γκομενας σου....

και ενα μειονεκτημα που δεν θελει να το αλλαξει η ιδια


το θεμα γιατι το εβαλες?
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
  Ωραια και αφου εδω μπηκες και μας δηλωσες τα προσοντα της τωρινης γκομενας σου....

και ενα μειονεκτημα που δεν θελει να το αλλαξει η ιδια


το θεμα γιατι το εβαλες?

Μηπως και υπαρχει καποιος τροπος ρε συναγωνιστη


ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????


Με μονο αυτα τα μειονεκτηματα ισωs και να την δεχομουνα....Αλλα αυτο το αβυζη  φιλε παει πολυ
Χωρισε την  απο μακρυα....Με  email
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom