Νέα

Τί τσίμπησες, μαν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zebu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γεμιστα ορφανα VS Γεμιστα με κιμα. Η μεγαλη ρεβανς


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.393
Κριτικές
60
Like
26.881
Πόντοι
22.886
Για μεσημεριανό:
Φακές, φέτα και αυγοτάραχο.
Βραδυνό:
Ηοτ Ντογκ με λουκάνικα κοτόπουλου με μουστάρδα και κέτσαπ.
Πιθανή κατανάλωση μπυρας. Ή μήπως να προτιμήσω χυμό ανανά και φαντα μπλε?
Αν έχεις βάλει πλώρη για μετάξι αργότερα τύπε τότε ναι .
Φαντα μονόδρομος :coffee:
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
884
Κριτικές
26
Like
2.264
Πόντοι
1.196
φυσιολογικό είναι το να πας σουπερ μαρκετ δηλαδη? :confused:
Mπάρμπας σε χωριό είναι ο τύπος bro, πάει SM, λέει καμιά μαλακία με άλλους γέρους που ψωνίζουν στο μαγαζί, χαζεύει καμιά ταμία περνάει το απόγευμα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.068
Like
14.605
Πόντοι
3.656
Mπάρμπας σε χωριό είναι ο τύπος bro, πάει SM, λέει καμιά μαλακία με άλλους γέρους που βρίσκει στο μαγαζί, χαζεύει καμιά ταμία περνάει το απόγευμα.
λογικό


αφού το καφενείο τους το έκλεισε ο κούλης με τον νόμο για τους ελ. επαγγελματίες :2funny:
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
16
Like
5.553
Πόντοι
3.427
Αν έχεις βάλει πλώρη για μετάξι αργότερα τύπε τότε ναι .
Φαντα μονόδρομος :coffee:
Για αύριο το προγραμματίζω. Θα παραμείνουν οι ευεργετικές δράσεις ή θέλει επανάληψη σαν την αντιβίωση?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.280
Like
29.892
Πόντοι
5.006
Για μεσημεριανό:
Φακές, φέτα και αυγοτάραχο.
Βραδυνό:
Ηοτ Ντογκ με λουκάνικα κοτόπουλου με μουστάρδα και κέτσαπ.
Πιθανή κατανάλωση μπυρας. Ή μήπως να προτιμήσω χυμό ανανά και φαντα μπλε?
Λικέρ καλυτερα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.107
Κριτικές
63
Like
46.075
Πόντοι
9.297
Το ότι θεωρείς τον χρόνο που περνάς στο σούπερ μάρκετ ως ένδειξη πλούτου (όχι οικονομικού) και ανθρώπινης ζωής είναι η ειδοποιός διαφορά :hi:

Δεν είναι θέμα πλούσιου και εργάτη. Ξέρεις πόσους πάμπλουτους ξέρω που το χόμπι τους είναι να παίρνουν νούμερο στα τυριά και τα ζαμπόν? Βέβαια είναι όλοι λίγο μπαρμπάδες :confused:

Για να στο πω αλλιώς....άμα θέλω δεν ρωτάω κανέναν πάω και κάνω γύρες με το καρότσι από τις 09.00 το πρωί μέχρι τις 20.00 που κλείνουν. Δεν θα χάσω τίποτα εκτός από τον χρόνο μου.

Για μένα το στοιχειωδώς ανθρώπινα περιλαμβάνει το να μην στέκομαι στις ουρές του σούπερ μάρκετ για κάτι που μπορώ να το έχω στην πόρτα μου γιατί έχω άλλα πράγματα να κάνω πιο σημαντικά
Μπραβο...ξέρεις να ζεις .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.107
Κριτικές
63
Like
46.075
Πόντοι
9.297
Σολωμος ψητος με σαλτσα μουσταρδας και μελι, παντζαρια, πιπεριες φλωρινης ψητες, χορτα , βραστη σαλατα με καροτα, κουνουπιδι κλπ και για γλυκο να φυγει η ψαριλα.........μελομακαρονο!!!! ναι μελομακαρονο !!!! επιτελους συναντηθηκαν οι δρομοι μας..!!!
Αφού τα εγκανιασες,θα τα απολαμβάνεις σίγουρα για κάνα τρίμηνο ακόμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: athal

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.107
Κριτικές
63
Like
46.075
Πόντοι
9.297
Το ότι θεωρείς τον χρόνο που περνάς στο σούπερ μάρκετ ως ένδειξη πλούτου (όχι οικονομικού) και ανθρώπινης ζωής είναι η ειδοποιός διαφορά :hi:

Δεν είναι θέμα πλούσιου και εργάτη. Ξέρεις πόσους πάμπλουτους ξέρω που το χόμπι τους είναι να παίρνουν νούμερο στα τυριά και τα ζαμπόν? Βέβαια είναι όλοι λίγο μπαρμπάδες :confused:

Για να στο πω αλλιώς....άμα θέλω δεν ρωτάω κανέναν πάω και κάνω γύρες με το καρότσι από τις 09.00 το πρωί μέχρι τις 20.00 που κλείνουν. Δεν θα χάσω τίποτα εκτός από τον χρόνο μου.

Για μένα το στοιχειωδώς ανθρώπινα περιλαμβάνει το να μην στέκομαι στις ουρές του σούπερ μάρκετ για κάτι που μπορώ να το έχω στην πόρτα μου γιατί έχω άλλα πράγματα να κάνω πιο σημαντικά
Είσαι τόσο πιεσμένος ώστε ακόμα και αυτή η απλή δουλειά σου φαίνεται βουνό...ούτε ψύλλος στον κόρφο σου!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.107
Κριτικές
63
Like
46.075
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.107
Κριτικές
63
Like
46.075
Πόντοι
9.297
Mπάρμπας σε χωριό είναι ο τύπος bro, πάει SM, λέει καμιά μαλακία με άλλους γέρους που ψωνίζουν στο μαγαζί, χαζεύει καμιά ταμία περνάει το απόγευμα.
Ενώ εσένα και στους άλλους αγοραφοβικους rich and famous που δεν έχουν χρόνο για τίποτα άλλο, τα φέρνουν τα ψώνια διμετρες ξανθιές που τις ριχνετε κι έναν μπουτσο μόλις σας φέρουν τις παραγγελίες σας...μπράβο ...ξέρετε να ζείτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom