Νέα

Τί τσίμπησες, μαν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zebu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γεμιστα ορφανα VS Γεμιστα με κιμα. Η μεγαλη ρεβανς


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    47

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.975
Like
12.328
Πόντοι
3.556
εχω την εντυπωση μαν οτι ο Κωλόγερος ειναι μονόχερος :coffee::coffee:
ο τυπος ολα σε ενα πιατο τα βαζει , ή τους βαζουν στο γηροκομειο και τα πλενουν μετά οποτε παει να την γλυτωσει ή εχει ενα χερι και δεν μπορει να παρει δευτερο πιάτο :coffee:

Αυτοι που κανουν πιάτο αχταρμα ουτε να τους βλεπω δεν θελω :coffee:

Εδω σε εστιατορια και αν δεν μου αλλαξουν μαχαιροπήρουνα πιατο κτλ ανα πιάτο τους πηγαινω γαμιωντας
Στους μπουφέδες στα γηροκομεία έτσι είναι παίρνουν ένα πιάτο και τα χώνουν όλα μέσα φαγητά γλυκά κομπόστες
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.161
Κριτικές
32
Like
16.338
Πόντοι
12.946
Εμενα με τοσο θανατικο που επεσε σημερα μου κοπηκε η ορεξη.
Μπα εγώ τσίμπησα σπαλομπριζόλα medium rare και σάλατα λάχανο καρότο + μπυρα la goudale
φώτο θυμήθηκα μετά που τα έφαγα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.957
Κριτικές
63
Like
45.861
Πόντοι
9.297
Κι εγώ..με μπόλικο αριανι...ήδη έχει αρχίσει να με πιάνει ντάγκλα....θα σέρνομαι σε λίγο....:tired::tired::tired::sleeping:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπα εγώ τσίμπησα σπαλομπριζόλα medium rare και σάλατα λάχανο καρότο + μπυρα la goudale
φώτο θυμήθηκα μετά που την έφαγα.
Πώς τα τρώτε αυτά ρε μεσα στα αίματα ;;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
Στους μπουφέδες στα γηροκομεία έτσι είναι παίρνουν ένα πιάτο και τα χώνουν όλα μέσα φαγητά γλυκά κομπόστες

και τα χάπια μαζι μεσα στο πιάτο :coffee:

Εχεις δουλεψει γηροκομειο τυπε ;
Εχω ενα γνωστο που εχει 4-5 , με κατι πορσε τον βλεπω συνέχεια ή τα γηροκομειο ειναι γαμω τις μπιζνες ή τα εχει για ξέπλυμα :coffee:
 
OP
OP
Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.240
Κριτικές
42
Like
29.967
Πόντοι
28.246
ηταν καλη η ψαροσουπα :grin:μαν?
Δεν τη τρωω. Εκτος του οτι ανακοινωθηκε πως δεν σερβιρεται ουτε καφές της παρηγοριας. Μην με ρωτησεις... δεν ήμουνα στο σπιτι που τον κλαιγανε για να ξερω αν ειχανε και μοιρολογιστρες. Πληρώνονται και με το κομματι αυτες.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.161
Κριτικές
32
Like
16.338
Πόντοι
12.946

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.975
Like
12.328
Πόντοι
3.556
και τα χάπια μαζι μεσα στο πιάτο :coffee:

Εχεις δουλεψει γηροκομειο τυπε ;
Εχω ενα γνωστο που εχει 4-5 , με κατι πορσε τον βλεπω συνέχεια ή τα γηροκομειο ειναι γαμω τις μπιζνες ή τα εχει για ξέπλυμα :coffee:
Τώρα τα γυρίζω συχνά τα γηροκομεία γιατί έχω κάτι κυρίες που μου είναι σύντροφοι ζωής
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τώρα μιλφειγ από δέσποινα μόλις μου φέραν ζεστα
Πάρε και κρέμες από Κωνσταντινίδη :wanker::wanker::wanker:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.118
Like
29.504
Πόντοι
5.006
Τώρα τα γυρίζω συχνά τα γηροκομεία γιατί έχω κάτι κυρίες που μου είναι σύντροφοι ζωής
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάρε και κρέμες από Κωνσταντινίδη :wanker::wanker::wanker:
Φατες εσύ με κανέλα :cum::cum::tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.957
Κριτικές
63
Like
45.861
Πόντοι
9.297
Τύπε άμα την αφήσεις να ξεκουραστεί 5 λεπτά μιν κρατάει τα υγρά,
δεν πρέπει να κόψεις αμέσως.
Εγώ να την αφήσω να πάρει και κάναν υπνακο...κόκκινα ζουμια όμως δεν θα έχει;;;;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
Για μεσημέρι, μοσχαρίσια γάλακτος με ανάμεικτες πρασινάδες όπως σπανάκι και ρόκα, μαζί με τοματίνια.

Βασιλικό φαγητο βλεπω σημερα .. εμ βεβαια , αφου τα θανατικά πιάσανε λιμιτ-απ :coffee: είπες να το γιορτασεις λιγο και εσυ
 
OP
OP
Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.240
Κριτικές
42
Like
29.967
Πόντοι
28.246
Εγώ να την αφήσω να πάρει και κάναν υπνακο...κόκκινα ζουμια όμως δεν θα έχει;;;;
Δεν τρωγεται καλοψημενη η μοσχαρίσια και γενικα το μοσχαρισιο φιλετο. Σκληραινει το κρεας. Μπορεις να την φας ενα σταδιο πριν καλοψηθει ωστε να εχει λιγοτερο αίμα, αλλα τελειως καλοψημενη δεν τρωγεται.

Βεβαια, αν δωσω τετοιο κρεας στην μανα μου οσο και να της εξηγω αυτη θα συνεχισει να μου το φερνει στο κεφαλι. Αρα σε καταλαβαινω...
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.305
Κριτικές
60
Like
26.505
Πόντοι
22.886
Μπιφτέκια μοσχάρι στο φραιερ ντομάτα αγγούρι παξιμάδι λαδιού και φέτα Καλαβρύτων
Μπιφτέκια στο φραιερ μαν , κάτι πάει και έρχεται .
Γιατί κάτι μυστήριοι τύποι βάζουν και προβατίνα να ψήσουν εκεί μέσα :confused: σε αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.485
Κριτικές
4
Like
3.758
Πόντοι
456
Μπιφτέκια στο φραιερ μαν , κάτι πάει και έρχεται .
Γιατί κάτι μυστήριοι τύποι βάζουν και προβατίνα να ψήσουν εκεί μέσα :confused: σε αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου
Ευκολία . Τελικά βγάζει τα λεφτά του το μηχάνημα . Κοτόπουλα, ψάρια , μπριζόλες τα κάνει ωραία γρήγορα και καθαρά .
.
Προβατίνα δεν έχω δοκιμάσει .
Πατάτες δεν με ενθουσίασαν, κάτι μεταξύ τηγάνι και φούρνου.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
Μπιφτέκια στο φραιερ μαν , κάτι πάει και έρχεται .
Γιατί κάτι μυστήριοι τύποι βάζουν και προβατίνα να ψήσουν εκεί μέσα :confused: σε αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου
κατι πρεπει να γινει με αυτα τα γαμω-φραιερ :coffee:

Αυτα πρεπει να φταινε για τις τιμες του ρευματος και την κλιματικη αλλαγή , εχουμε περισσοτερα αιρ-φραιερ σε αυτη την χωρα απο πουτάνες ναπουμε

Πρεπει να βγαλει καποιος ανταγωνιστης καμιά βρωμα οτι ειναι καρκινογονα ναπουμε να τα πετάξουν ολοι...
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
16
Like
5.198
Πόντοι
2.727
Μπιφτέκια στο φραιερ μαν , κάτι πάει και έρχεται .
Γιατί κάτι μυστήριοι τύποι βάζουν και προβατίνα να ψήσουν εκεί μέσα :confused: σε αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου
Η προβατίνα θέλει κάρβουνα. Αυτό είναι αξίωμα. Μάλλον πρέπει να αναλάβεις το μεντορινκ και κάποιων άλλων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom