Νέα

Τί τσίμπησες, μαν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zebu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

Αριστοκράτες VS Πλεμπα


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.412
Κριτικές
15
Like
5.463
Πόντοι
1.446
Μπράβο που αποφάσισες να το κοψεις
Θενξ μαν ελπίζω να το κρα οριστικά αυτή την φορά... Τις άλλες 3 το είχα κρατήσει από 2 - 2.5 χρόνια την κάθε φορά... Τώρα ελπίζω για το μόνιμο τέλος!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.274
Κριτικές
62
Like
44.907
Πόντοι
9.297
Όχι πότε δεν άλλαξα τις συνήθειες που έχω όταν έκοβα το τσιγάρο. .. Όλα κανονικά απλά χωρίς τσιγάρο...
Να τρως φρούτα για να μην παίρνεις θερμίδες από το τσιμπολογημα τώρα που θα σου φαίνονται όλα πιο νόστιμα γιατί τώρα θα έχεις πιο καλή όσφρηση και γεύση και θα σου ανοίγει η όρεξη...
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.412
Κριτικές
15
Like
5.463
Πόντοι
1.446
Να τρως φρούτα για να μην παίρνεις θερμίδες από το τσιμπολογημα τώρα που θα σου φαίνονται όλα πιο νόστιμα γιατί τώρα θα έχεις πιο καλή όσφρηση και γεύση και θα σου ανοίγει η όρεξη...
θα ειναι θεμα τα κιλα....αλλα θα προσπαθησω....το εχω κανει 3 φορες ...μονο την μια πηγε καλα....τις αλλες +20...χαχαχαχα
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
Να τρως φρούτα για να μην παίρνεις θερμίδες από το τσιμπολογημα τώρα που θα σου φαίνονται όλα πιο νόστιμα γιατί τώρα θα έχεις πιο καλή όσφρηση και γεύση και θα σου ανοίγει η όρεξη...
Τα φρούτα είναι τα περισσότερα κομμένα πρόωρα από τά δέντρα και δεν έχουν προλάβει να πάρουν όλους τούς χυμούς και τα θρεπτικά συστατικά - άγευστα σαν να τρως ξύλο είναι - αντικαπνιστες φονιάδες τής οικονομίας :grin:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.653
Like
5.935
Πόντοι
1.406
Σκέτος... Και χωρίς τσιγάρο από σήμερα...
Αν δουλεύεις είναι το καλύτερο πρωινό, πρωινά Μπραντς κτλ είναι για μέρες που κάθεσαι,για αυτό κ ο @Νίπλης που είναι πλούσιος τρώει κάθε πρωί τα κρουασάν κ τα αυγουλάκια του:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.274
Κριτικές
62
Like
44.907
Πόντοι
9.297
Μπράβο που αποφάσισες να το κοψεις
Μου έλεγε γνωστός μου ότι πριν το κόψει το τσιγάρο η γυναικα του ελεγε ότι νιώθει πως κάνει σεξ με έναν γέρο..αυτό άλλαξε με το που το έκοψε το τσιγάρο.
Τα φρούτα είναι τα περισσότερα κομμένα πρόωρα από τά δέντρα και δεν έχουν προλάβει να πάρουν όλους τούς χυμούς και τα θρεπτικά συστατικά - άγευστα σαν να τρως ξύλο είναι - αντικαπνιστες φονιάδες τής οικονομίας :grin:
Mην τρως φρούτα και θα πάθεις σκορβούτο σαν πειρατής του Μεσαίωνα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.667
Like
10.907
Πόντοι
3.556
Σήμερα ο μάγειρας έφτιαξε ψαρονέφρι με μυρωδικά αλά μενταγιόν με πατάτες τηγανητές και χωριάτικη σαλάτα για γλυκό κοκακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom