Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Στην δουλειά μου(δεν χρειάζεται να αναφέρω που) 5 Ελληνίδες σερβιτόρες(20-25 ετων) τα έχουν με Αλβανους οι οποίοι είναι οι κλασικοι αμόρφωτοι πέφτουλες. Και όμως μια χαρά τα έχουν μαζί τους. Οι συγκεκριμένοι πέφτουλες την πέφτουν και σε άλλες και συζητουσαν ακόμα και μπροστά μου πως θα κανονίσουν να παρτουζώσουν τις γκόμενες τους και την έπεφταν και σε άλλες γκόμενες χυδαία.

Σκέφτηκα να παω να τους καρφώσω στις γκόμενες τους ,αλλά μάλλον θα με εβγαζαν και ρατσιστή. Να τις χαίρονται οι γονείς τους και απλά λυπάμαι τον μαλάκα τον Ελληνα που οταν θα 30αρισουν οι γκόμενες θα τις παντρευτει ενω πριν τις εχουν ξεκωλιάσει οι τηγανοκέφαλοι Αλβανοί

εγω τους λυπαμαι , πριν 30 ρισουν τους φερνουν νυφη απο τα τιρανα η τα σκοπια , οτι ειναι κοπελες για σπιτι , τουες πετανε 2 κουτσουβελα και υστερα γινονται δουλοι για μια ζωη ... :grin:
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλά έκαναν κι οι Αλβανοί
κι οι γκόμενες.

Οι Έλληνες όλο χάδια και μαλακίες
είναι. Οι γκόμενες τους έχουν
για ροχάλες και γαμιούνται με αλητάμπουρες, όχι με μαμάκηδες.
Βγαίνουν με μια γκόμενα και φουσκώνουν σαν παγώνια.

Από την άλλη αν βγαίνεις μια φορά τον χρόνο με γκόμενα, πως να λειτουργήσεις σωστά;;;

Δεν διαφωνώ. Και επίσης είναι παραμύθια Ελληνικα οτι οι γυναίκες ψάχνουν τον Μπραντ Πιτ με λεφτα για να τα φτιάξουν. Ουτε καν. Οι συγκεκριμένοι Αλβανοι δεν είχαν στον ήλιο μοίρα και ηταν και αμόρφωτοι. Και ήταν μια χαρά κοπελιτσες οι σερβιτόρες. Εντάξει δεν ήταν οι μουνάρες ,αλλά μια χαρα βλεπόντουσαν
 

Επισκέπτης
Στην δουλειά μου(δεν χρειάζεται να αναφέρω που) 5 Ελληνίδες σερβιτόρες(20-25 ετων) τα έχουν με Αλβανους οι οποίοι είναι οι κλασικοι αμόρφωτοι πέφτουλες. Και όμως μια χαρά τα έχουν μαζί τους. Οι συγκεκριμένοι πέφτουλες την πέφτουν και σε άλλες και συζητουσαν ακόμα και μπροστά μου πως θα κανονίσουν [size=30pt]να παρτουζώσουν[/size] τις γκόμενες τους και την έπεφταν και σε άλλες γκόμενες χυδαία.

Σκέφτηκα να παω να τους καρφώσω στις γκόμενες τους ,αλλά μάλλον θα με εβγαζαν και ρατσιστή. Να τις χαίρονται οι γονείς τους και απλά λυπάμαι τον μαλάκα τον Ελληνα που οταν θα 30αρισουν οι γκόμενες θα τις παντρευτει ενω πριν τις εχουν ξεκωλιάσει οι τηγανοκέφαλοι Αλβανοί
:sunglasses:
 

Επισκέπτης
Στα 30 οι ελληνιδες θα γαμιονται με μαυρους στα λατιναδικα.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Δεν διαφωνώ. Και επίσης είναι παραμύθια Ελληνικα οτι οι γυναίκες ψάχνουν τον Μπραντ Πιτ με λεφτα για να τα φτιάξουν. Ουτε καν. Οι συγκεκριμένοι Αλβανοι δεν είχαν στον ήλιο μοίρα και ηταν και αμόρφωτοι. Και ήταν μια χαρά κοπελιτσες οι σερβιτόρες. Εντάξει δεν ήταν οι μουνάρες ,αλλά μια χαρα βλεπόντουσαν
Κατάλαβα τηγάνι κέφαλι, πεταχτά αυτιά, καγκοροηφος, αλλά το γαμησι γαμησι... Εμένα που και που μου θυμίζουν την περίπτωση (θεός συγχωρεστην) Ελένη τοπαλουδη που με το ζόρι τα μουνοπανα ήθελαν να την γαμησουν και την πέφτανε χυδαία σε όλες της συνομιληκες της
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Κατάλαβα τηγάνι κέφαλι, πεταχτά αυτιά, καγκοροηφος, αλλά το γαμησι γαμησι... Εμένα που και που μου θυμίζουν την περίπτωση (θεός συγχωρεστην) Ελένη τοπαλουδη που με το ζόρι τα μουνοπανα ήθελαν να την γαμησουν και την πέφτανε χυδαία σε όλες της συνομιληκες της

Eντάξει δεν νομίζω οτι ήταν τετοιοι τύποι, αλλα απλα ειχαν σαν τρόπαια τις Ελληνίδες. Αλλα μου εκανε εντυπωση οτι με το χυδαιο πέσιμο σε άλλες Ελληνιδες εκείνες δεν τους έβριζαν ,αλλα απλά χασκογελούσαν. Και τις άγγιζαν και τους έλεγαν ''μαναρι'' μου κ.α
 

Επισκέπτης
Eντάξει δεν νομίζω οτι ήταν τετοιοι τύποι, αλλα απλα ειχαν σαν τρόπαια τις Ελληνίδες. Αλλα μου εκανε εντυπωση οτι με το χυδαιο πέσιμο σε άλλες Ελληνιδες εκείνες δεν τους έβριζαν ,αλλα απλά χασκογελούσαν. Και τις άγγιζαν και τους έλεγαν ''μαναρι'' μου κ.α
τετοια γουσταρουν. Αλητεια
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλά έκαναν κι οι Αλβανοί
κι οι γκόμενες.

Οι Έλληνες όλο χάδια και μαλακίες
είναι. Οι γκόμενες τους έχουν
για ροχάλες και γαμιούνται με αλητάμπουρες, όχι με μαμάκηδες.
Βγαίνουν με μια γκόμενα και φουσκώνουν σαν παγώνια.

Από την άλλη αν βγαίνεις μια φορά τον χρόνο με γκόμενα, πως να λειτουργήσεις σωστά;;;

Όταν βλέπεις τους πιο πολλούς μαλακοπιρφοροέλληνες και κοιτάνε τι γκόμενες κάπως έτσι

images


πώς να μην καυλώνουν οι άλλες με τους Αλβανούς;Αλλά κι αυτά τα πουτανάκια το παίζουν διπλό ταμπλό.Έχουν τους Έλληνες να τις ανεβάζουν την ψυχολογία με το πιρφοριλίκι τους και κάνουν και τα αλμπάνια να τις ζηλεύουν.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
κι εσυ γουσταρεις πουτσα απο τρανς. Γουστα ειναι αυτα. Κατηγορεις τις φυσιολογικες που θελουν αντρικη συμπεριφορα ενω εσυ εισαι ανωμαλαρα
Είναι πικεριστης γιαυτό
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
στα σαραντα

Ισως και με ενα αραπακι μουλικο
μετά η γοητεία και η όμορφια φθείρονται, γιαυτό βλέπουμε μουσουλμάνες με 2 και 3 παιδιά, και ελληνιδες άνω των 35 παρέα με σκυλάκια και γατιά
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Οι Αλβανοί αμα μάθεις τα κουμπιά τους, τους πουλάς και τους αγοράζεις για πλάκα.  Εργατικός λαός αλλά απελπιστικά κλειστομυαλοι και κομπλεξικοί.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
μετά η γοητεία και η όμορφια φθείρονται, γιαυτό βλέπουμε μουσουλμάνες με 2 και 3 παιδιά, και ελληνιδες άνω των 35 παρέα με σκυλάκια και γατιά

Καμία εμφανίσιμη δεν μένει με σκυλάκια και γατάκια στα 35,όλες με σύζυγο/πρώην σύζυγο και παιδιά είναι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Καμία εμφανίσιμη δεν μένει με σκυλάκια και γατάκια στα 35,όλες με σύζυγο/πρώην σύζυγο και παιδιά είναι.

Υπάρχουν ΜΟΥΝΑΡΕΣ 45+ , που δεν παντρεύτηκαν ποτέ. Και δεν έκαναν παιδιά ποτέ.
Συνήθως τύπισσες από οικογένειες με λεφτά.
Ληγουρες παντρεύονται πάντα, για τα λούσα κτλ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Υπάρχουν ΜΟΥΝΑΡΕΣ 45+ , που δεν παντρεύτηκαν ποτέ. Και δεν έκαναν παιδιά ποτέ.
Συνήθως τύπισσες από οικογένειες με λεφτά.
Ληγουρες παντρεύονται πάντα, για τα λούσα κτλ.

Εγώ δεν ξέρω καμία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom