Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
αυτες οι γυναικες δεν ειναι οτι δεν βρισκουν..ειναι οτι περιμενουν τα alpha males...εσυ μαλλον εισαι alpha male και δεν εχεις ζησει ποτε ως beta male..οι αντρες υποφερουν απο μοναξια και αυτοκτονουν γιατι απο alpha male που ηταν χανουν τα λεφτα και το στατους τους και γινονται beta males...ξερουν οτι ειναι καταδικασμενοι στη μοναξιa...οι γυναικες δεν υποφερουν απο μοναξια

αν υποφέρεις όταν είσαι μόνος σημαίνει ότι δεν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου ...
θέλεις βοήθεια από ειδικό  :grin:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
άκου καριολάκι αγάμητες είστε παραδεχτείτε το.Σε καραντίνα το έχετε εκτός από κάτι κωλαβανούς που το δίνετε και σας ξεσκίζουν από μικρές.και σε αυτούς που το δίνετε σας πετάνε σαν στημένες λεμονόκουπες,και καλά κάνουν οι μάγκες.και μετα έρχεστε σαν παρθενοπιπίτσες και παντρεύεστε για να αποκαταστήσετε την χαμένη σας ηθική και να γίνετε κυρίες.τρομάρα σας
:S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν υποφέρεις όταν είσαι μόνος σημαίνει ότι δεν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου ...
θέλεις βοήθεια από ειδικό  :grin:

Tι λες ρε και εσυ? λογικο ειναι αυτο που λεει. Το παραλογο ειναι που δεν βρισκουν παρέα απο γυναικες

μοντελο δεν βρισκεις ευκολα η αληθεια ειναι γιατι την έχουν ψωνισει οσο εμφανισιμες και γυμνασμενες ειναι αλλα κανονικα χαριτωμενα κοριτσακια μια χαρα βρισκεις αρκει να μην εισαι μαλακας οπως εχουμε ξαναπει παρα πολλες φορές.
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Kομπλεξάκιας? περαστικά.

Εσύ ρε εξυπνάκια βούλωστο και τις μπουρδελοφιλοσοφιες σου να τις πουλας αλλου.κακομοιρη ξερεις απο γυναικες μαπα.αυτη ειναι η αληθεια και δεν μπορεις να δεις  μπροστα απο την μυτη σου δεν σου φταιω εγω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσύ ρε εξυπνάκια βούλωστο και τις μπουρδελοφιλοσοφιες σου να τις πουλας αλλου.κακομοιρη ξερεις απο γυναικες μαπα.αυτη ειναι η αληθεια και δεν μπορεις να δεις  μπροστα απο την μυτη σου δεν σου φταιω εγω.

Ναι σύμφωνοι.
Το χήρστος τι ειναι ρε? ουτε το ονομα σου δεν ξες να γραψεις θες και γκομενα?

ΘΕΣ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ? Λοιπον τραβα μπες μεσα στον κάδο και περιμενε να ερθουν να σε πάρουν.
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι σύμφωνοι.
Το χήρστος τι ειναι ρε? ουτε το ονομα σου δεν ξες να γραψεις θες και γκομενα?

ΘΕΣ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ? Λοιπον τραβα μπες μεσα στον κάδο και περιμενε να ερθουν να σε πάρουν.

αγορακι τις μαλακιες που λες να τις κρατας για τον εαυτο σου.και εσενα θα χωσω μεσα στο καδο να ταιριαζεις  με τα σκουπιδια που ειναι και συγγενεις σου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αγορακι τις μαλακιες που λες να τις κρατας για τον εαυτο σου.και εσενα θα χωσω μεσα στο καδο να ταιριαζεις  με τα σκουπιδια που ειναι και συγγενεις σου

Α παιζεις και με συγγενεις? εισαι και ανανδρος?
εγω την λεω σε σενα και εσυ χρησιμοποιεις μπιχτες για τους συγγενεις μου?
ειδες τι κωλοπαιδι εισαι? για αυτο θα λιωνεις μια ζωη στην αγαμια και θα σε τσουζει.

 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι σύμφωνοι.
Το χήρστος τι ειναι ρε? ουτε το ονομα σου δεν ξες να γραψεις θες και γκομενα?

ΘΕΣ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ? Λοιπον τραβα μπες μεσα στον κάδο και περιμενε να ερθουν να σε πάρουν.

εξω απο το σαϊτ ρε μαπα που νομιζεις οτι δινεις και συμβουλες.εξω γιατι εδω μεσα ολοι στο ψιλο σε εχουν παρει  
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Ζούμε σε μια κοινωνία του αίσχους , η θρησκεία , η συντηρητική δεξιά οικογένεια έχει δημιουργήσει πολλά ταμπού ειδικότερα στις γυναίκες , και ειδικότερα στον τομέα του σεξ , βλέπω στο fb όλες οι Ελλεϊνίδες έχουν καβαλήσει καλάμι τελείως , βλέπεις φωτογραφίες τους , με πιασμένα τα μαλλιά και όλο πόζα , βλέπεις φιλίκια στην κάμερα και άλλα τέτοια εμετικά , δεν έχουν ρε ΠΟΥΣΤΗ αυτογνωσία , να δουν ότι αυτορεζιλεύονται ρε παιδί μου με αυτά που κάνουν ή μήπως θέλουν να ζουν σε μια ψευδαίσθηση της δήθεν μοιραίας γκόμενας , που βλέπουν στις τηλεοράσεις , περιοδικά ;;; Τι να πω ... ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες
και ευτυχώς που υπάρχει η πρώην ΕΣΣΔ με τις κοπέλες της !! Τα μπουρδέλα είναι γεμάτα , και όχι από μεγάλους σε ηλικία άντρες αλλά κυρίως από νέους , εγώ παλιά νόμιζα ότι στους οίκους πάνε μόνο κάτι τελειωμένοι τύποι , έλα όμως που δεν είναι μόνο τέτοιοι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτες οι γυναικες δεν ειναι οτι δεν βρισκουν..ειναι οτι περιμενουν τα alpha males...εσυ μαλλον εισαι alpha male και δεν εχεις ζησει ποτε ως beta male..οι αντρες υποφερουν απο μοναξια και αυτοκτονουν γιατι απο alpha male που ηταν χανουν τα λεφτα και το στατους τους και γινονται beta males...ξερουν οτι ειναι καταδικασμενοι στη μοναξιa...οι γυναικες δεν υποφερουν απο μοναξια
εγω αλφα male ρε τυπε που πινω καφεδες των ενα ευρω στα παγκακια?
για σε παρακαλω..

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ζούμε σε μια κοινωνία του αίσχους , η θρησκεία , η συντηρητική δεξιά οικογένεια έχει δημιουργήσει πολλά ταμπού ειδικότερα στις γυναίκες , και ειδικότερα στον τομέα του σεξ , βλέπω στο fb όλες οι Ελλεϊνίδες έχουν καβαλήσει καλάμι τελείως , βλέπεις φωτογραφίες τους , με πιασμένα τα μαλλιά και όλο πόζα , βλέπεις φιλίκια στην κάμερα και άλλα τέτοια εμετικά , δεν έχουν ρε ΠΟΥΣΤΗ αυτογνωσία , να δουν ότι αυτορεζιλεύονται ρε παιδί μου με αυτά που κάνουν ή μήπως θέλουν να ζουν σε μια ψευδαίσθηση της δήθεν μοιρέας γκόμενας , που βλέπουν στις τηλεοράσεις , περιοδικά ;;; Τι να πω ... ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες
και ευτυχώς που υπάρχει η πρώην ΕΣΣΔ με τις κοπέλες της !! Τα μπουρδέλα είναι γεμάτα , και όχι από μεγάλους σε ηλικία άντρες αλλά κυρίως από νέους , εγώ παλιά νόμιζα ότι στους οίκους πάνε μόνο κάτι τελειωμένοι τύποι , έλα όμως που δεν είναι μόνο τέτοιοι

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ

Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ
ΤΑΜΠΟΥ,ΚΩΛΟΜΑΛΑΚΙΕΣ
ΘΡΗΣΚΕΙΣ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ
ΕΛΕΙΨΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΕΛΕΙΨΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ

ΛΟΙΠΟΝ

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ
ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΙΟΥΔΑΙΩΝ
ΧΕΖΩ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΟΥΣ
ΚΛΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ..

Ζητω ο ελευθεροσ ανθρωπος, ζήτω ο φιλελευθερισμος,γαμω της θρησκεις με καθε μεσο..

Ο χριστιανισμος ειναι καλος σε μερικα σημεια αλλα εγκληματικός σε πολλα, παρτε παραδειγμα τον μεσαιωνα..
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Α παιζεις και με συγγενεις? εισαι και ανανδρος?
εγω την λεω σε σενα και εσυ χρησιμοποιεις μπιχτες για τους συγγενεις μου?
ειδες τι κωλοπαιδι εισαι? για αυτο θα λιωνεις μια ζωη στην αγαμια και θα σε τσουζει.
Μια ζωη στα σκουπιδια θα εισαι οπως και αποψεις σου.και τον πουτσο μου μια χαρα τον καρφωνω εκει που πρεπει και οχι σε ελλεεινες που τις παρακαλανε κατι μουνοδουλοι και μουνοβοσκοι σαν εσενα.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
εγω αλφα male ρε τυπε που πινω καφεδες των ενα ευρω στα παγκακια?


κάθεσαι που κάθεσαι στα παγκάκια γιατί δεν το παίζεις άστεγος να βγάζεις και κανένα ψιλό ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



πέρα από την πλάκα στην πόλη μου υπάρχει ένας άστεγος, που ζητιανεύει όλη μέρα 20 - 20 λεπτά για να σημπληρώσει 30ευρώ για να πάει σε μια πουτάνα που είναι κολλιμένος να την  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:  :grin: :grin: :grin:
παίζει να τα βγάζει και κάθε μέρα τα 30 για να  :zfuck:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κάθεσαι που κάθεσαι στα παγκάκια γιατί δεν το παίζεις άστεγος να βγάζεις και κανένα ψιλό ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



πέρα από την πλάκα στην πόλη μου υπάρχει ένας άστεγος, που ζητιανεύει όλη μέρα 20 - 20 λεπτά για να σημπληρώσει 30ευρώ για να πάει σε μια πουτάνα που είναι κολλιμένος να την  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:  :grin: :grin: :grin:
στα παγκάκια καθομαι για να κανω οικονομια απο της καφετεριες να τα χαλαω στα μπουρδελα ηλιθιε..  :2on1:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...διοτη ο ελληνας αντρας εχει ΘΕΟΠΟΙΗΣΕΙ το μουνι...

δεν είναι ΘΕΙΚΟ αυτό το πανέμορφο μπουμπουκάκι που περιμένει να το περιποιηθείς με τα χείλη σου

για να ανοίξει?
 

Συνημμένα

  • _photoscot.jpg
    _photoscot.jpg
    211,4 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom