Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (0 μέλη και 93 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
What household items can a woman use instead of a dildo?
In: Sex

Answer

Suggestions have included pen, paper towel holder, handle of an ice cream scooper, handle of a bell, cucumber, battery operated toothbrush, thick marker, lotion bottle, smooth flashlight, Playstation 2 with a dualshock 2 controller for vibration, wine bottle, hairspray bottle, and finger.

Kαι επειδή οι Αnglo-Saxons εχουν on line σχολες  αυνανισμου για γυναικες ...
Παραθέτω¨¨

Μετάφραση¨ Τι οικιακά αντικέίμενα  θα μπορούσε να χρησιμοποιησει μια γυναικα εκτος του δονητη!!??

Προτάσεις  περιλαμβάνουν στυλό, το μακρυνάρι που κραταει την πετσετα(εγκρινω!!), την πανω μερια του οργανου που χρησιμοποιουμε για βαζουμε παγωτο.., το οργανο του κουδουνιου, αγγουρι, playastation 2 ......(μεγαλη φαντασια), μπουκάλι κρασιου,..μπουκαλι σπρευ, Δαχτυλο...(Την Φτερνα την ξεχασε)..


YΓ  Σκεφτομουν να ανοιξω Φροντιστηριο στην Ελλάδα...
    Με βλεπω για ¨  Σχολη Αυνανισμου Θηλυκων "

                    Πιστοποιηση Kρατικη

                    Μεταπτυχιακα  (MSc)..  London School of Masturbation(LSM)
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
προκαλω ολους τους μαλακες που πηραν ελλεεινιδες και οσους ακομη πιο μαλακες εχουν βρει μια και θελουν να την παντρευτουν να τις χωρισουν και να φυγουμε ολοι μαζι σε ενα βαπορι για ανατολικο μπλοκ να μας παει κλουβι και σωληνα και οχι αγαμια!!
εξαιρειται οποιος θελει να κανει λευκο γαμο για να παιρνει κανα επιδοματακι απο τη δουλεια του αλλα χωρις να κανει παιδια και για λιγα μονο χρονια..
ελατε απιστοι θωμαδες να παμε ταυλανδη και λεττονια,ποιος τη γαμαει τη χαβαι!! :boobies:
 

Επισκέπτης
Σπαω το κεφαλι μου να βρω σε τι χρησημευει στον αυνανισμο το Playstation 2 αλλα δεν καταφερα να βγαλω ακρη. Ουτε τα χειρηστηρια βολευουν.  :think:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παραθέτω αυτούσιο  το παρακάτω...
Το Internet εχει πολλα!!
Απολαυστε!!

έλη δεκαετίας 90 έρχεται το φεμινιστικό κίνημα της Βίσσης Βανδογαρμπή με το μήνυμα "Είμαστε γυναίκες, εμείς επιλέγουμε, είμαστε το ανώτερο φύλο, χωρίς εμάς είστε ένα τίποτα, για μας ζείτε, είμαστε ανεβασμένες και οποίος μπορεί ας έρθει να μας την πέσει..." κτλ κτλ.(Σημ Δικιά μου¨ 60% +  τα ποσοστα του γυναικειου αυνανισμου!!!)

Τα μέσα μαζικής εξημέρωσης (TV και περιοδικά του τύπου "έτσι πρέπει να ζείτε, έτσι πρέπει να είναι ο γκόμενός σας" κτλ), φουσκώνουν τα θηλυκά μυαλά που πλέον φτάνουν σε "οργασμό" όταν χυλοπιτώνουν υποψήφιο καμάκι που "δεν τηρούσε προδιαγραφές" του τύπου αμάξι, γυμναστήριο, φράγκα, δημόσιες σχέσεις, εμφάνιση τοπ μοτέλ...

Άμεσο αποτέλεσμα ο νεοέλληνας machoποιείται, ρόδα, κουστούμι, γυαλί, γυμναστήριο, πουλ-μουρ*, κλαμπ, μπουζουκια και ας μην φτάνουν τα φράγκα για καφέ την επαύριον...και να από πάνω οι φυλλάδες πως κάνει sex ο σύγχρονος MEN, τα μυστικά της επιτυχίας για να ρίξετε γκόμενα και αλλά πολλά που στην τελική μόνο ψυχολογικά προβλήματα φέρνουν και όχι το... μύδι στο πιάτο.

Μεγάλος αριθμός νέων αρχίζει να κολλάει με αυτή την συμπεριφορά των θυληκων, το ξεσέλωμα του προκαλεί σοκ και δεος, επειτα από Χ αριθμό χυλοπιτών (όπου χ κοντεύει τριψήφιο νούμερο) αρχίζει τα "δε γαμ*****αι οι καρ**λες", την πέφτει μόνο σε λιγότερο ευπαρουσίαστες γυναίκες (διότι λιγότερο καλή εμφάνιση = λιγότερες πιθανότητες πίτας) και τρώει και τα κραξίματα των κολλητών του στυλ "γεια σου ήρωα".
(μετα αναριωτιομαστε γιατι ο καραφλος με την SLK κυκλοφοραει ο μπαζο??)
Αποτέλεσμα τις αφήνουν να κουνάνε τα καλή τους επί της μπάρας, το παίζουνε αδιάφοροι, και γ****ναι με τα ματια, ενω τα ξέκωλα χτυπιούνται και κοιτάνε γύρω τους αν τις χαζεύει πολύς κόσμος...
(Σημ..  Οι Ελληνες τρεχουν στα CT/Ρωσιδες/Τουριστριες/Τhailand)

Η ελληνιδαρα μας όμως έχει αρχίσει να φρικάρει με την όλη φάση διότι "ναι μεν μας βλέπουν αλλά δεν μας την πέφτουν" και το χειροκίνητο πάει να γίνει θεσμός...[as a result 60% + φτερνα/στυλο..πως το τριβουν το πιπερι..) και δώσε να παίζουν με τα μάτια ,να τραβάνε το μίνι μέχρι να γίνει σουτιέν, χωστού στρινγκ, δωστου see through, να τατουάζ, πάρε παπαγαλέ ανταύγειες στο μαλλι, αποτελεσμα... γιοκ!

Αφού πλέον δεν έφτανε το ξεσέλωμα στις μπάρες για να επιβεβαιωθουν, αρχισανε να πετάνε και γυμνές Φώτο τους στο internet, με e-mail από κάτω για να στέλνουν βαθμολογία τα "λιγουρια", και να τους φεύγουν οι ανησυχίες του στυλ "μήπως δεν είμαι όμορφη"

Και αρχίζουν οι δηλώσεις τόσο από τις ανώνυμες όσο και από τις επώνυμες της TV και του κινήματος Βανδογαρμπη:

-Χαλάσανε οι αντρες, και που να βρεις αντρα, ολοι φλωρέψανε, δεν έχουν αρχ....,μαμούχαλοι όλοι τους κτλ κτλ...

Σ.Σ -Μα εκεί που τον φτάσατε τον αμανέ κύριες μου μόνο ένα γερό χέρι ξύλο με βρεγμένη σανιδά είναι ικανό να σας επαναφέρει στη γη, και δεν σκεφτήκατε ποτέ ότι ίσως δεν φταίει το αντρικό φύλο για την μούχλα που επικρατεί αλλά εσείς, η συμπεριφορά σας, και ταmedia που σας φουσκώνουν τα μυαλά με φύκια και μεταξωτές κορδέλες.... ( ναι ξέρω τώρα θα με πείτε και μισογύνη, οτι μας συμφέρει...)
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Καλά ρε μεγάλε εντάξει, μαζί σου συμφωνούμε, αλλά 26 χρόνια τις υφιστάθηκα και δε κάνω έτσι  :2funny: (από 11  :)  )
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
προκαλω ολους τους μαλακες που πηραν ελλεεινιδες και οσους ακομη πιο μαλακες εχουν βρει μια και θελουν να την παντρευτουν να τις χωρισουν και να φυγουμε ολοι μαζι σε ενα βαπορι για ανατολικο μπλοκ να μας παει κλουβι και σωληνα και οχι αγαμια!!
εξαιρειται οποιος θελει να κανει λευκο γαμο για να παιρνει κανα επιδοματακι απο τη δουλεια του αλλα χωρις να κανει παιδια και για λιγα μονο χρονια..
ελατε απιστοι θωμαδες να παμε ταυλανδη και λεττονια,ποιος τη γαμαει τη χαβαι!! :boobies:

Καλύτερα για να μη χάσουμε και τον ήλιο να κάνουμε συνομοσπονδία με Ρωσσία, Εσθονία κλπ
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Φίλε Ναψ  εχεις  δικιο!! Ειλικρινά το παρατραβηξα!!

Φταιει  οτι εχω βγει  προσφατα με τρεις Ελληνιδες (Ιουνιο/Οκτ/Μαρτιο)  και..εχω σαλταρει με αυτα που βλεπω + το πολιτισμικο σοκ λογω επιστροφης απο εξω..

Μαλλον  θα  την κανω στο Ταλιν για  αποτοξινωση!!
 

Επισκέπτης
προκαλω ολους τους μαλακες που πηραν ελλεεινιδες και οσους ακομη πιο μαλακες εχουν βρει μια και θελουν να την παντρευτουν να τις χωρισουν και να φυγουμε ολοι μαζι σε ενα βαπορι για ανατολικο μπλοκ να μας παει κλουβι και σωληνα και οχι αγαμια!!
εξαιρειται οποιος θελει να κανει λευκο γαμο για να παιρνει κανα επιδοματακι απο τη δουλεια του αλλα χωρις να κανει παιδια και για λιγα μονο χρονια..
ελατε απιστοι θωμαδες να παμε ταυλανδη και λεττονια,ποιος τη γαμαει τη χαβαι!! :boobies:

Γεια σου ρε αρχοντα ντικυ!
Οι μπαζογαμιαδες των ελεινιδων δηλαδη 2-3 μαλακες που εσκασαν μυτη στην αρχη εδω την εκαναν τωρα με ελαφρα και με την ουρα στα σκελια.
Πεταξανε κατι τρελες μαλακιες οπως οτι οι Ρωσιδες επειδη ειναι ασπρουλιαρες στον ηλιο θα "σπασουν" και οτι κακογερνανε και τετοια παιδικα επιχειρηματα και αφου εφαγαν το κραξιμο τους ετρεξαν πισω στην "τεραστια" αγκαλια των ελεινιδων τους με μια παστα δωρο κιολας. :2funny:

Ακυρο στις Ελεινιδες ρεεε Ζητω η μαμα ρωσια και η Σκανδιναβια!!!
 

Επισκέπτης
Φίλε Ναψ  εχεις  δικιο!! Ειλικρινά το παρατραβηξα!!

Φταιει  οτι εχω βγει  προσφατα με τρεις Ελληνιδες (Ιουνιο/Οκτ/Μαρτιο)  και..εχω σαλταρει με αυτα που βλεπω + το πολιτισμικο σοκ λογω επιστροφης απο εξω..

Μαλλον  θα  την κανω στο Ταλιν για  αποτοξινωση!!

Αστα να πανε ρε φιλε.Μονο η νοοτροπια τους εκτος απο την σαβουροεμφανιση τους σε αρρωσταινει.Εγω τωρα το Πασχα σκεφτομαι να παω για Αγγλια λιγες μερες  να ξεδωσω απο αυτην την κολοχωρα με τις σαβουρες και τους σαβουρογαμηδες.Να δω με τι καρδια θα αντεξω να γυρισω πισω.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εντάξει ρε παιδιά... ωραία η Ρωσία, η Σκανδιναβία και γενικά όλες οι χώρες που αποδεδειγμένα βγάζουν μπουμπούκια... αλλά και οι Ελληνίδες άλλο πράγμα...

Άντε μάθε σε καμμιά Ρωσίδα να κάνει παστίτσιο...
 

Επισκέπτης
Εντάξει ρε παιδιά... ωραία η Ρωσία, η Σκανδιναβία και γενικά όλες οι χώρες που αποδεδειγμένα βγάζουν μπουμπούκια... αλλά και οι Ελληνίδες άλλο πράγμα...

Άντε μάθε σε καμμιά Ρωσίδα να κάνει παστίτσιο...

Αμα ειναι να φορτωθω στο κεφαλι μου καμια χοντροκωλα ανοργασμικη σαβουρα Ελεινιδα για να τρωγω χεσε μεσα.
Η γυναικα για αλλα πραγματα πρεπει να ειναι καλη.Και μια σχεση/γαμος κρατιεται απο το καλο κρεβατι και την καλη εμφανιση κυριως.
 

Επισκέπτης
Εντάξει ρε παιδιά... ωραία η Ρωσία, η Σκανδιναβία και γενικά όλες οι χώρες που αποδεδειγμένα βγάζουν μπουμπούκια... αλλά και οι Ελληνίδες άλλο πράγμα...

Άντε μάθε σε καμμιά Ρωσίδα να κάνει παστίτσιο...


ετσι ρε μεγαλε....ηθελα να ακουσω εναν ΕΛΛΗΝΑΡΑ να πει κ κατι τετοιο που δηλωνει οτι ειμαστε αυτοι....ειμαστε ελληναρες κ θελουμε τα φαγητα τα σιδερωμενα σωβρακα τα σιδερωμενα ρουχα κ ολα αυτα που μας κανουν οι χοντροκωλες φασολες ελλεηνηδες που λεει κ ο ασπρουλης....

καλες λοιπον οι μοντελες αλλα ολοι εκει θα κανουμε προκοπη :rockon: ....κ μην ξεχνατε οτι σπανια βλεπεις μουναρα να εχει κρατησει το σπιτι της...συνηθως τα διαλυουν οποτε

[move]ΖΗΤΩ ΟΙ ΦΑΣΟΛΕΣ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΕΣ ΕΛΛΕ(Η)ΝΙΔΕΣ :2funny:[/move]
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Και μην ξεχνάς φίλε... υπάρχει πάντα λύση!

Έχεις την Ελληνίδα για το σπίτι και την ξένη για τα γλέντια...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εντάξει ρε παιδιά... ωραία η Ρωσία, η Σκανδιναβία και γενικά όλες οι χώρες που αποδεδειγμένα βγάζουν μπουμπούκια... αλλά και οι Ελληνίδες άλλο πράγμα...

Άντε μάθε σε καμμιά Ρωσίδα να κάνει παστίτσιο...
παστιτσιο μπορεις να φας σε οποιοδηοιτε σουβλατζιδικο που εχει και μαγειρευτα φαγητα.αν ειναι να φορτωθεις μια γυναικα για να σου φτιαχνει να τρως!τι να πω?και εγω ειμαι κυλιοδουλος αλλα προτιμαω το γαμησι απο το φα'ι'!!!!!!!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
παστιτσιο μπορεις να φας σε οποιοδηοιτε σουβλατζιδικο που εχει και μαγειρευτα φαγητα.αν ειναι να φορτωθεις μια γυναικα για να σου φτιαχνει να τρως!τι να πω?και εγω ειμαι κυλιοδουλος αλλα προτιμαω το γαμησι απο το φα'ι'!!!!!!!

Ναι αλλά παστίτσιο σαν το σπιτικό δεν παίζει... είμαι κοιλιόδουλος και ξέρω!
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Και μην ξεχνάς φίλε... υπάρχει πάντα λύση!

Έχεις την Ελληνίδα για το σπίτι και την ξένη για τα γλέντια...

ποιές είναι καλές για το σπίτι???? οι δικές μας οι ελληνιδες????
για δείτε κάθε μέρα από απόγευμα και μετά τα εκατομμύρια παπάκια με delivery που ξεχύνονται σε όλες τις γειτονιές, που νομίζετε ότι πάνε σε σπίτια εργένηδων ή ανήμπορων γερόντων? μπαααα κατά >90% πάνε σε σπίτια νέων ζευγαριών γιατί η "καλή" μας δεν μπορεί να μαγειρέψει...είναι κουρασμένη η κακομοίρα,
για δείτε τις χιλιάδες αλλοδαπές που καθαρίζουν τα σπίτια μας και σιδερώνουν τα ρούχα μας, που νομίζετε ότι πάνε, σε εργένηδες ή γέρους? μπαααα κατά >90% σε σπίτια όπου η "νοικοκυρά" που είναι 30-45 δεν μπορεί η κακομοίρα να τα προλάβει όλα αυτά τα τρομερά βάρη,

ποια σπίτια λέμε τώρα? παραμυθιαζόμαστε αν νομίζουμε ότι με τούτη τη γενιά των Ελληνίδων θα κάνουμε και θα κρατήσουμε για καιρό οικογένειες,
οι περισσότερες δεν μπορούν να έξυπηρετήσουν ούτε τον εαυτό τους, εμάς και τα παιδιά θα προλάβουν? έχουν πολλή κούραση από την πολύ σημαντική καριέρα τους, που φυσικά αποφέρει σχεδόν σε όλες κάτω από 1.200€/μήνα, και από την φροντίδα του εαυτού τους, που ξοδεύει (ή δημιουργεί έξοδα) > 2.000€/μήνα
αυτές βρε δεν είναι διατεθιμένες να θυσιάσουν τίποτα για οικογένεια, ούτε έχουν και κάτι να θυσιάσουν φυσικά,
οι σύγχρονες οικογένειες θέλουν αντοχές, χρήμα, χρόνο και αφοσίωση, στον Hondo και στις καφετέριες δεν τα πουλάνε αυτά...  
 

Επισκέπτης
Πλακωσανε οι Γαργαντουες...Να γιατι εκτος απο τις χοντροκωλες ελεινιδες εχουμε και τους πιο πολλους χοντρους στην Ευρωπη :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom