Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
φιλαρακι εδω εγκατασταθηκαμε... τρωμε καμια πιτσα,πινουμε μετα φραπε, το ψιλο :jerking: στα διαλειμματα...στα αλλα θρεντ δεν μας παιζουν...
Ναι εδώ πάντα όλοι :grouphug: - δεν ξέρω εσείς, αλλά όπως την Ανάσταση εγώ εδώ θα είμαι και 15γουστο. Πρέπει το βράδυ που ξανα-αναστήθηκε ο Τζίζας :cheesy: να είμασταν καμιά 150αριά άτομα μέσα. :boobies:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
...αν το διαβάσεις καλοπροαίρετα και χωρίς προκατάληψη, πιστεύω ότι θα συμφωνήσεις. Είναι το μέλλον που κανένας μας δεν πρέπει να το σταθεί εμπόδιο.

Σου παραθέτω το κείμενο.....
εφυγε αυριο παλι...τα μεταλλαγμενα προιοντα :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ναι εδώ πάντα όλοι :grouphug: - δεν ξέρω εσείς, αλλά όπως την Ανάσταση εγώ εδώ θα είμαι και 15γουστο. Πρέπει το βράδυ που ξανα-αναστήθηκε ο Τζίζας :cheesy: να είμασταν καμιά 150αριά άτομα μέσα. :boobies:
εδω και 15 αυγουστο..ας ειναι καλα τα 3G...phones
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
εφυγε αυριο παλι...τα μεταλλαγμενα προιοντα :2funny: :2funny:

...κρίμα, γιατί η λύση που προτείνω είναι η πλέον ενδεδειγμένη.

...λες να πάει κάτι στραβά και να βγουν μεταλλαγμένες ελλεηνίδες ???? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Πάντως στο κοντινό μέλλον τη λύση θα δώσει [size=14pt]η επιστήμη της ευγονικής. [/size]

Προκειμένου να βελτιωθεί η ποιότητα των ελλεηνίδων, θα πρέπει η αναπαραγωγή τους να γίνεται μόνο με τεχνητή γονιμοποίηση.

Με αυτό το τρόπο, από τα ωάρια των ελλεηνίδων θα αφαιρεθούν τα χαμηλής ποιότητας γονίδια (πιθανόν όλα  :2funny:) που τις κάνουν ελλεηνίδες (= κοντές, χοντρές, κυτταρίτιδα, χοντροκόλες κλπ) και θα μπουν ανώτερα γονίδια από Ρωσίδες, Τσέχες, Ουγγαρέζες κλπ (ποικιλία ανώτερων γονιδίων).

Η "νέα Ελληνίδα" προϊόν της ευγονικής, δεν θα έχει καμία σχέση με την σημερινή ελλεηνίδα. Θα είναι εφάμιλλη των γυναικών της αν. Ευρώπης και φυσικά θα έχει και καλύτερο χαρακτήρα, αφού πλέον θα έχει απαλλαγεί από το κόμπλεξ κατωτερότητας.

Φυσικά θα χρειαστεί και το κατάλληλο νομικό πλαίσιο που θα επιβάλει την αναπαραγωγή μέσω της ευγονικής και θα απαγορεύει την αναπαραγωγή βαριών περιπτώσεων ελλεηνίδων (υποχρεωτική στείρωση).
     
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Χτυπάς κι εσύ το κεφάλι σου με τις παλιο ελλεεινίδες,  ε;
ase nai !! κι εγω σκεφτομαι να αυτοκτονησω μπας και ειμαι κατι αλλο στην μετα ζωη...
οτιδηποτε εκτος απο ελεηνιδα...
και μονο που το πα,βρωμισα το στομα μου... >:(
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Η εποχή δύσκολη, ο κόσμος δύσπιστος και συνάμα απαιτητικός. Ο συνεχής βομβαρδισμός προτύπων και μοντέλων ζωής έχει κάνει τον κόσμο τρελό και παλαβό. Η μοναξιά, η αποξένωση, η καχυποψία και ο κοινωνικός αποκλεισμός έχει κάνει τον κόσμο από τη μία πλευρά με τεράστια ανάγκη για κάθε είδους σχέση-ανθρώπινη επαφή αλλά από την άλλη με "λογική" όλα για την "πάρτη" μου, να θέλουν όλοι το καλύτερο, το τέλειο, αυτό που προβάλεται από τα media χωρίς κανείς να έχει το θάρρος τα κοιταχτεί κατάμουτρα στον καθρεφτη και να αναρωτηθεί αν του αξίζει αυτό που επιδιώκει αλλά και αν πραγματικά αξίζει τελικά να το επιζητά. Να θέλει το καλύτερο και με στάση "εκ του ασφαλούς", χωρίς ρίσκο, χωρίς δοκιμή ...

Με  λίγα  λογια  μαγκιά , αδιαφορία,    μουρη ..πουλ  μουρ …  χαιλικια και  παπαρες!!
.....

και σε ολα αυτα οι ελληνιδες ..με τις ξυνοφατσες ....  
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Προκειμένου να βελτιωθεί η ποιότητα των ελλεηνίδων, θα πρέπει η αναπαραγωγή τους να γίνεται μόνο με τεχνητή γονιμοποίηση.

Με αυτό το τρόπο, από τα ωάρια των ελλεηνίδων θα αφαιρεθούν τα χαμηλής ποιότητας γονίδια (πιθανόν όλα  :2funny:) που τις κάνουν ελλεηνίδες (= κοντές, χοντρές, κυτταρίτιδα, χοντροκόλες κλπ) και θα μπουν ανώτερα γονίδια από Ρωσίδες, Τσέχες, Ουγγαρέζες κλπ (ποικιλία ανώτερων γονιδίων).  
Σταφύλια είναι ρε στέκα? Κόψε κάτι να πούμε... :cheesy:

Έχεις σκεφθεί την περίπτωση Hollywood? Βλέπω να σαρώνεις στο Όσκαρ Σεναρίου. :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Σταφύλια είναι ρε στέκα? Κόψε κάτι να πούμε... :cheesy:

Έχεις σκεφθεί την περίπτωση Hollywood? Βλέπω να σαρώνεις στο Όσκαρ Σεναρίου. :sunglasses:


Αλλο το πολύ κάψιμο και άλλο το πολύ ταλέντο.
Οσκαρ παίρνεις αν διαθετεις το δεύτερο.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Σταφύλια είναι ρε στέκα? Κόψε κάτι να πούμε... :cheesy:

Έχεις σκεφθεί την περίπτωση Hollywood? Βλέπω να σαρώνεις στο Όσκαρ Σεναρίου. :sunglasses:

Δεν είναι καθόλου σενάριο, η ευγονική επιστήμη έχει μέλλον.  :rockon:

Πιστεύω ότι θα ήταν μεγάλη πρόκληση η έρευνα να ξεκινήσει εδώ στην Ελλάδα με τα προβληματικά γονίδια που έχουν οι ελλεηνίδες και δυστυχώς αναπαράγονται μέσω της ανεξέλεγκτης τεκνοποίησης.

Η αναπαραγωγή των ελλεηνίδων θα πρέπει να υπόκειται σε αυστηρό κρατικό έλεγχο από εξειδικευμένα κέντρα, μέσω των Κ.Τ.Α.Σ. (Κέντρο Τεχνικής Αναπαραγωγής και Στειρώσεων) που θα ιδρυθούν με αυτό το σκοπό σε όλη την Ελλάδα.

Φυσικά θα απαιτηθεί η ίδρυση Υπουργείου Τεχνικής Αναπαραγωγής και Στειρώσεων Ελλεηνίδων για την εποπτεία των  Κ.Τ.Α.Σ. και την προώθηση της έρευνας επί των γονιδίων των ελλεηνίδων, ίσως να έχω τη τιμή να είμαι ο πρώτος Υπουργός.... :dancing: :dancing: :dancing:

Όπως βλέπετε έχω ολοκληρωμένη πρόταση, που μακροπρόθεσμα θα επιλύσει οριστικά το πρόβλημα με τις ελλεηνίδες  :grin:             
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
για τους ελλεηνες εχει βγει αραγε τιποτα η παλι με το εντομοκτονο θα παλευουμε;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μια κατσαριδουλαααααααααα  η μικρη Τερεζααααα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom