Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
119
Like
207
Πόντοι
21
αυτο πια ειναι πολυ δυσκολο

τι να ερωτευτεις ακριβως?

η μεση ελληνιδα ειναι τουβλο απελεκητο...

(οτι και ο μεσος ελληνας της νεας γενιας)

αν τους κοψεις το ιντερνετ εχουν δεν εχουν μια βδομαδα ζωης...
Ενω εμεις δεν θα σαλταρουμε αν μας κοψουν το ιντερνετ..
Καθε γενια μετα δικα της. Μου λεει η μανα μου, χαλασε η τηλεοραση της. Κατεβαινω Παρασκευη ποδαρατος στα public κεντρο, μου λεει ο πωλητης οι παραγγελιες για Δευτερα εχουν κλεισει, απο Τριτη θα παραδοθει. Τηλεφωνω στην μανα μου και διακρινω λυπη στην φωνη της, με το κλασσικο δεν πειραζει. Τελικα φορτωσα 43 ιντσες τηλεοραση σε ταξι. btw, η δικη μου τηλεοραση λειτουργει μονο για ταινιες online, δηλ ειναι συνηθως κλειστη, αντιθετως με το λαπτοπ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.777
Πόντοι
3.656
Αμα έμπαινες δεκαετία του 90 στις ντίσκο της Βουδαπε΄στης Bank,Banhof ή ντίσκο Λέτνα στην Πράγα,είχε τελειώσει πλέον η Ελλάδα για εσένα.Εντελώς άλλο επίπεδο.
Η ατυχία ήταν που δεν πήγα νωρίτερα αλλιώς θα είχα απολαύσει μια επιπλέον πενταετία στο μπλοκ.
Από αρχές 90s .... ελληνικά κλαμπ , είχαν πάψει να λέγονται ντίσκο ... ΣΚΕΤΗ ΒΛΑΧΟ ΓΚΛΑΜΟΥΡΙΑ ΠΟΖΕΡΙΑ.
Πόρτα ... δεν έμπαιναν άνδρες μόνοι .... ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ........
Έκανε καμάκι το προσωπικό στις πελάτισσες.
Οι πελάτες το έπαιζαν καλοί σύζυγοι στις γκόμενες.


Αν πήγαινες την ίδια χρονιά στο ιποντρομ στο λονδίνο ......

ήταν σαν να συγκρίνεις ελληνικό χωριό στην αιτωλοακαρνανία το 1900 ... με το παρίσι ........
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
119
Like
207
Πόντοι
21
Από αρχές 90s .... ελληνικά κλαμπ , είχαν πάψει να λέγονται ντίσκο ... ΣΚΕΤΗ ΒΛΑΧΟ ΓΚΛΑΜΟΥΡΙΑ ΠΟΖΕΡΙΑ.
Πόρτα ... δεν έμπαιναν άνδρες μόνοι .... ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ........
Έκανε καμάκι το προσωπικό στις πελάτισσες.
Οι πελάτες το έπαιζαν καλοί σύζυγοι στις γκόμενες.


Αν πήγαινες την ίδια χρονιά στο ιποντρομ στο λονδίνο ......

ήταν σαν να συγκρίνεις ελληνικό χωριό στην αιτωλοακαρνανία το 1900 ... με το παρίσι ........
Οποιος ειχε δυο δραμια μυαλο, 10 το πολυ επισκεψεις σε κλαμπ και καταλαβαινε οτι ηταν τσαμπα ξενυχτι. Γκομενα μπορεις να βγαλεις οπουδηποτε, οποιαδηποτε ωρα. Σε καθημερινο καφε, απογευμα μια χαρα μπορουσες να γνωρισεις γκομενα
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
97
Πόντοι
0
Οποιος ειχε δυο δραμια μυαλο, 10 το πολυ επισκεψεις σε κλαμπ και καταλαβαινε οτι ηταν τσαμπα ξενυχτι. Γκομενα μπορεις να βγαλεις οπουδηποτε, οποιαδηποτε ωρα. Σε καθημερινο καφε, απογευμα μια χαρα μπορουσες να γνωρισεις γκομενα
Εννοείς τότε... Εποχές ΠΑΣΟΚ, σωστά;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.777
Πόντοι
3.656
Οποιος ειχε δυο δραμια μυαλο, 10 το πολυ επισκεψεις σε κλαμπ και καταλαβαινε οτι ηταν τσαμπα ξενυχτι. Γκομενα μπορεις να βγαλεις οπουδηποτε, οποιαδηποτε ωρα. Σε καθημερινο καφε, απογευμα μια χαρα μπορουσες να γνωρισεις γκομενα
Όπως τα λες ήταν . ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΑΛΛΟΝΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.
Και οι καριόλες ήθελαν να είναι μέσα.

Και μην ξεχνάμε. Τότε δεν υπήρχε και ιντερνετικό καμάκι και γνωριμίες.
Και αρχές των 90s , δεν υπήρχε ακόμη οργανωμένος μαζικός τουρισμός νεολαίας στο εξωτερικό.
Τέλη δεκαετίας έγινε αυτό .

Για αυτό λέω , τώρα, είναι πολύ καλύτερα.
Περισσότερες ευκαιρίες για όλους και πιο δίκαια κατανομή μουνιών .

Απλά οι τωρινοί γκάβακες, βαυκαλίζονται και παρηγορούνται ... ότι τότε υπήρχε ρομαντικό καμάκι .
Αρχίδια. Τότε δεν υπήρχε και η .... ονομασία μπούλινγκ .
Τότε θα τρώγαν τόσο μπούλινγκ που δεν θα βγαίναν έξω καν .
Εσώκλειστοι θα ήταν .

Υ.Γ. Σε οικονομικό επίπεδο , μόνο τσάμπα δεν ήταν . Κόστιζε 25.000 δρχ ένα μπουκάλι .
Με 20.000 δρχ γάμαγες βίζιτα μουνάρα , made in ussr.

Τώρα βγαίνουν και ζαλίζουν κόσμο με τις μαλακίες τους.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
119
Like
207
Πόντοι
21
Όπως τα λες ήταν . ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΑΛΛΟΝΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.
Και οι καριόλες ήθελαν να είναι μέσα.

Και μην ξεχνάμε. Τότε δεν υπήρχε και ιντερνετικό καμάκι και γνωριμίες.
Και αρχές των 90s , δεν υπήρχε ακόμη οργανωμένος μαζικός τουρισμός νεολαίας στο εξωτερικό.
Τέλη δεκαετίας έγινε αυτό .

Για αυτό λέω , τώρα, είναι πολύ καλύτερα.
Περισσότερες ευκαιρίες για όλους και πιο δίκαια κατανομή μουνιών .

Απλά οι τωρινοί γκάβακες, βαυκαλίζονται και παρηγορούνται ... ότι τότε υπήρχε ρομαντικό καμάκι .
Αρχίδια. Τότε δεν υπήρχε και η .... ονομασία μπούλινγκ .
Τότε θα τρώγαν τόσο μπούλινγκ που δεν θα βγαίναν έξω καν .
Εσώκλειστοι θα ήταν .

Υ.Γ. Σε οικονομικό επίπεδο , μόνο τσάμπα δεν ήταν . Κόστιζε 25.000 δρχ ένα μπουκάλι .
Με 20.000 δρχ γάμαγες βίζιτα μουνάρα , made in ussr.

Τώρα βγαίνουν και ζαλίζουν κόσμο με τις μαλακίες τους.
Καταλυτης το ιντερνετ, ηρθαμε σε επαφη με γκομενες που απλα αν συχναζαν μερικα χιλιομετρα μακρυτερα, δεν θα τις γαμουσαμε ποτε. Τωρα ειναι καλυτερα, ποτε εβλεπες τοσες τουριστριες ολο τον χρονο σε Αθηνα και Θεσσαλονικη?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.723
Κριτικές
1
Like
5.682
Πόντοι
2.356
Καταλυτης το ιντερνετ, ηρθαμε σε επαφη με γκομενες που απλα αν συχναζαν μερικα χιλιομετρα μακρυτερα, δεν θα τις γαμουσαμε ποτε. Τωρα ειναι καλυτερα, ποτε εβλεπες τοσες τουριστριες ολο τον χρονο σε Αθηνα και Θεσσαλονικη?
το θεμα ειναι τι τρως!!!

τρως απο το ιντερνετ?
χλωμο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.777
Πόντοι
3.656
το θεμα ειναι τι τρως!!!

τρως απο το ιντερνετ?
χλωμο
Γιατί να μη φας ;
Είχα βγει με πολλές από ίντερνετ.
Και χωρίς να πληρώσω κάτι σε σελίδες κτλ .

Πρέπει να ομολογήσω βέβαια ... ότι είχα βγει με μουνάρες και θεάρες τυφλά ραντεβού
με dating sms κινητής ... εποχές 1999-2002 .
Έστελνες sms σε ψευδώνυμα σε άτομα που ψάχνονταν μέσα την υπηρεσία. Χωρίς να ξέρεις αληθινό κινητό. Απλά η χρέωση ήταν διπλάσια ή τριπλάσια ανά μύνυμα σε σχέση με κανονικό sms. Αρχίδια χρέωση δηλαδή.

Είχε πολλές serial daters, που έψαχναν σπόνσορες. Έφαγα πολύ λίγες από όσες είχα βγει.
Αλλά με κόστος ενό φραπέ σε καφετέρια .... κανόνιζες 4-5 καφέδες με άγνωστες γκόμενες.
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ !!!!!!!

Και πάρα πολύ υψηλό ποσοστό μπίνμπος και ξέκωλα μουνέτα. Τρελή ποιότητα.

ΤΩΡΑ ... ΑΡΧΙΔΙΑ .........


Πληρώνει ο άλλος of για να τον παίξει ............
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.723
Κριτικές
1
Like
5.682
Πόντοι
2.356
Γιατί να μη φας ;
Είχα βγει με πολλές από ίντερνετ.
Και χωρίς να πληρώσω κάτι σε σελίδες κτλ .

Πρέπει να ομολογήσω βέβαια ... ότι είχα βγει με μουνάρες και θεάρες τυφλά ραντεβού
με dating sms κινητής ... εποχές 1999-2002 .
Έστελνες sms σε ψευδώνυμα σε άτομα που ψάχνονταν μέσα την υπηρεσία. Χωρίς να ξέρεις αληθινό κινητό. Απλά η χρέωση ήταν διπλάσια ή τριπλάσια ανά μύνυμα σε σχέση με κανονικό sms. Αρχίδια χρέωση δηλαδή.

Είχε πολλές serial daters, που έψαχναν σπόνσορες. Έφαγα πολύ λίγες από όσες είχα βγει.
Αλλά με κόστος ενό φραπέ σε καφετέρια .... κανόνιζες 4-5 καφέδες με άγνωστες γκόμενες.
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ !!!!!!!

Και πάρα πολύ υψηλό ποσοστό μπίνμπος και ξέκωλα μουνέτα. Τρελή ποιότητα.

ΤΩΡΑ ... ΑΡΧΙΔΙΑ .........


Πληρώνει ο άλλος of για να τον παίξει ............
για τωρα μιλαμε ρε τυπε...

οχι για εποχες irc
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.777
Πόντοι
3.656
για τωρα μιλαμε ρε τυπε...

οχι για εποχες irc
Το irc ήταν σκατά από την αρχή.
Τώρα, όποιος δεν είναι παντρεμένος, τι ζόρι έχει να στέλνει χύμα pm σε γκόμενες σε σόσιαλ ;;;
Που κολλάει ;;;

Κάτι θα φάει .
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.540
Κριτικές
11
Like
5.057
Πόντοι
746

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.723
Κριτικές
1
Like
5.682
Πόντοι
2.356
Το irc ήταν σκατά από την αρχή.
Τώρα, όποιος δεν είναι παντρεμένος, τι ζόρι έχει να στέλνει χύμα pm σε γκόμενες σε σόσιαλ ;;;
Που κολλάει ;;;

Κάτι θα φάει .
οτι σε κατι ινσταγκραμ τα μηνυματα παιζει να μη φτασουν και ποτε στον παραληπτη ωστε να τα δει
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
97
Πόντοι
0
Άσχετο... Ξέρει κανείς πώς εκπέμπονται τα γαμιόνια;
Λοιπόν, αυτό μάγκες το απάντησε φίλη ενός φίλου μου, που τη ρώτησε τι είναι τελικά αυτό που πρέπει να έχει ο άντρας για να έλκει τις γυναίκες, για να θέλουν να είναι και να πηδιούνται μαζί του. Η απάντηση ήταν ότι όταν ο άντρας εκπέμπει γαμιόνια (όπως λέμε νετρόνια, ηλεκτρόνια κ.λπ.), δεν κρατιούνται.
Και μάλιστα του εξήγησε ότι όταν ο άλλος τα εκπέμπει, αυτό φαίνεται!
Δεν ξέρω βέβαια αν η τύπισσα είναι βλήμα και λέει μαλακίες, αλλά ο φίλος μου είναι σοβαρός τύπος.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cheng

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
119
Like
207
Πόντοι
21
το θεμα ειναι τι τρως!!!

τρως απο το ιντερνετ?
χλωμο
Τρως αλλα πρεπει να φαινεται οτι κανεις ζωαρα. Ειναι πλεον κατι σαν CV για γκομενες. Αν εχεις φωτο απο ταξιδια βοηθαει, αν εχεις φωτο με τα φιλαρακια που τρωτε μεζεδες σε ταβερνα στην Νικαια (της Αθηνας) δεν θα ελεγα οτι βοηθαει
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cheng

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
979
Like
2.085
Πόντοι
446
Λοιπόν, αυτό μάγκες το απάντησε φίλη ενός φίλου μου, που τη ρώτησε τι είναι τελικά αυτό που πρέπει να έχει ο άντρας για να έλκει τις γυναίκες, για να θέλουν να είναι και να πηδιούνται μαζί του. Η απάντηση ήταν ότι όταν ο άντρας εκπέμπει γαμιόνια (όπως λέμε νετρόνια, ηλεκτρόνια κ.λπ.), δεν κρατιούνται.
Και μάλιστα του εξήγησε ότι όταν ο άλλος τα εκπέμπει, αυτό φαίνεται!
Δεν ξέρω βέβαια αν η τύπισσα είναι βλήμα και λέει μαλακίες, αλλά ο φίλος μου είναι σοβαρός τύπος.
Τι εννοεί γαμιόνια η ποιήτρια?
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
800
Πόντοι
81
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

I want a rich husband
Χάνεται το μέτρο....και αδικούνται τα πραγματικά 9αρια,10αρια.Αν είμαι πλούσιος και βρίσκω εσένα που μου ξεκαθαρίζεις εκ των προτέρων(άκομψα) ότι πρέπει να σε δω έτσι και από την μεριά μου πρωτίστως πρέπει να έχω αυτά τα προσόντα (πλουσιος).
θα επιλέξω την αφρόκρεμα και εσένα θα σε έχω για μια και μοναδική ξεπετα.Δεν το καταλαβαίνεις μωρη χαζή;Εγώ θα έχω χιλιάδες επιλογές και εσύ θα ανταγωνίζεσαι ανάμεσα από χιλιάδες για έναν άντρα.Και τι δίνεις ;Μια μέτρια εμφάνιση.NEXT!
Αιώνιο ερώτημα που σε όσες το έθεσα δεν απάνταγαν αλλά από την έκφραση του προσώπου τους καταλάβαιναν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
820
Κριτικές
26
Like
2.123
Πόντοι
1.196
Τρως αλλα πρεπει να φαινεται οτι κανεις ζωαρα. Ειναι πλεον κατι σαν CV για γκομενες. Αν εχεις φωτο απο ταξιδια βοηθαει, αν εχεις φωτο με τα φιλαρακια που τρωτε μεζεδες σε ταβερνα στην Νικαια (της Αθηνας) δεν θα ελεγα οτι βοηθαει
Τα ταξίδια βοηθάνε μόνο αν είναι μακρινά και out of the ordinary. Τα τελευταία 15–20 χρόνια με τις low cost είναι πιο φθηνό να πας για ΣΚ στη Ρώμη και τo Λονδίνο απ' ότι στη Μονεμβασιά, οπότε η φωτογραφία στο Βατικάνό ή το Big Ben δε σημαίνει ζωάρα. Πιο πολύ βοηθάει ένα λίγο περίεργο, δυναμικό χόμπι ή ακραία εμπειρία γιατί είναι φωτογραφίες που έχουν πιο λίγοι και τραβάνε ακόμα την προσοχή, π.χ. scuba diving, skydive κλπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom