Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
1) No comment, δεν την θεωρώ σοβαρή απάντηση. Απλά έχεις διάθεση για χαβαλέ.

2) Υπάρχουν πολλάκις γυναίκες που δεν γουστάρουν την σαπιοκουλτούρα της sexy γυναίκας που τους πλασάρουν και μάλιστα είναι πολύ όμορφες. Η προστυχιά δεν είναι ομορφιά!

3) Θα εκπλαγείς με τα ποσοστά των γυναικών που τελικά ρίχνουν τον αμανέ. Απλά είναι καθαρά θέμα ωριμότητας. [size=12pt]Συνήθως οι γυναίκες 30+ αντιλαμβάνονται πια τι πραγματικά τους γεμίζει. [/size]Απλά συμβουλεύω προκειμένου να αποφευχθεί αυτή η καθυστέρηση.

Δυστυχώς, τις γεμίζει ο ΓΑΜΟΣ :helpplea:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Γιατι μωρη ρουφιανα ταλαιπωρεις το παληκαρι....?!!  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

αμα ηθελα να το ταλαιπωρησω θα του ελεγα οτι με εχουν πει οτι μοιαζω της σκαρλετ.. (οχι της ο χαρα της αλλης της ξανθιας)
αλλα θελω να φανταζεται γεωργιες βασιλειαδου να ησυχασει χαχαχαχαα
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
αμα ηθελα να το ταλαιπωρησω θα του ελεγα οτι με εχουν πει οτι μοιαζω της σκαρλετ.. (οχι της ο χαρα της αλλης της ξανθιας)
αλλα θελω να φανταζεται γεωργιες βασιλειαδου να ησυχασει χαχαχαχαα

Α μπραβο!!!!
Τωρα μιλας σωστα......


                 
URL]]
 

undesirable

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
αμα ηθελα να το ταλαιπωρησω θα του ελεγα οτι με εχουν πει οτι μοιαζω της σκαρλετ.. (οχι της ο χαρα της αλλης της ξανθιας)
αλλα θελω να φανταζεται γεωργιες βασιλειαδου να ησυχασει χαχαχαχαα


γιατι εισαι δυσκολη;;; :(

παντως τωρα ο ποβελ ποσταρε τη φωτο...παει κ τελειωσε. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
επειδη δε θελω να σε πληγωσω μικρο παιδι χαχα
ειμαι ελλεηνιδα μεν αλλα ακομη εχω ευαισθησιες... *P
 

undesirable

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
Α μπραβο!!!!
Τωρα μιλας σωστα......


                   http://[URL unfurl="true"]www.softpicks.net/screenshots/Scarlett-Johansson-Sexy-Hot-Screensaver.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


ενταξει,καλη ειναι κ αυτη.


αλλα η αλλη που ποσταρες ηταν,ολα τα λεφτα!!! :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
βρηκα ενα ποστ που ειχα κανει τις προηγουμενες μερες σε παρομοιο θεμα και το παραθετω!

1ον ολλα ειναι θεμα επιλογων! (βασικο)
2ον ειναι θεμα διασυνδεσεων και παρεων! (επισης βασικο)
3ον απο μια ηλικια και μετα παιζουν και αλλα ρολο οπως: τα χρηματα το αυτοκινητο η δουλεια και το φενεσται

4ον ολλα αυτα καλα ειναι! το να γαμας τοπ γκομενες! ειναι εμπειριες αλλα εγω βλεπω οτι κατι τυπαδες που ειχαν την τυχη να χουνε το ολο πακετο χρημα εμφανιση καλη δουλεια αυτοκινητο κλπ οι περισσοτεροι δεν παντρευτηκαν με τοπ μουνι που γαμουσαν συνηθως αλλα με πιο απλες κοπελες...και οταν μου λεγαν οτι αυτη με κοιταει στα ματια και ξερω οτι με αγαπαει με προσεχει με φροντιζει με εχει στα οπα οπα και ειναι και καλη νοικοκυρα-μαγειρισα! τι αλλο μπορει να θες? και στο τελος μου λεγανε εσυ τι περιμενες η 2μετρη με τα γαλλικα τα νυχια να σου ανοιξει φυλο για πιτα??αυτες ειναι για αλλα! και μετα τις βλεπεις οτι δεν τις παιρνουν και πολλοι και ριχνουν τα στανταρ τους και μετα λεμε εμεις........καλα αυτη με αυτον τον βλακα?

αυτα!



θανο συμφωνω σε αυτα που λες.

αλλα οι απλες κοπελες που τα φτιαχνουν με τους λεφταδες ,δεν τους αγαπανε, απλα κανουν τουμπεκι

στην αρχη και μολις περασουν καποια χρονια η τους ψηνουν το ψαρι στα χειλη η τους χωριζουν και παιρνουν μια

ωραιοτατη διατροφη.

Και κατι αλλο, το να γαμας ελληνιδα οσο εισαι νεος δεν ειναι κανενα σπουδαιο κατορθωμα.

Μια σχεση που την εχεις ισορροπημενη οπως νομιζεις σε νεαρη ηλικια ειναι αρχιδια καναδεζικα.δεν σημαινει τιποτα ;)

Τα πραγματα αλλαζουν στο γαμο,οταν δηλαδη τα πραγματα σοβαρευουν και ερχονται και τα παιδια.

Το θεμα ειναι στο γαμο ποιος εχει το πανω χερι.που ειναι πια ξεκαθαρα τα πραγματα.

εκει σε καβαλανε και σε γαμανε. ολοι οι ελληνες κανουν τον μαλακα στο γαμο,

η το διαλυουν το σπιτι οι γυναικες τους.

Η θα τους τα ακουμπας, και θα το βουλωνουν προσωρινα, η θα χορευεις στο ρυθμο τους.

Υπαρχουν πολλοι που και τα σκανε σε αυτες, και το βουλωνουν οι ιδιοι ,αφου οι ελληνιδες γυναικες τους δεν παιζονται. :cheesy:

Ομως ειναι συνειδητη επιλογη των αντρων εδω σε αυτη τη χωρα να τους χωρευουν στο ταψι οι γυναικες

φανερα ή διακριτικά, και παρολαυτα να τις θελουν και να τρεχουν απο πισω τους,ειτε γι αυτην που εχουν


ειτε για την επομενη αλλοπαρμενη.


γιαυτο το λογο μου τη δινουν οι αντρες εδω που διαμαρτυρονται για το ποσο πουτανες η χαζες ειναι οι ελληνιδες,

και μετα κλαιγονται.

αμα δεν σαρεσει αγνωστε ελληνα  ;) μην ασχολεισαι με ελληνιδες. οταν ασχολεισαι και κλαιγεσαι ;) εισαι ο ιδιος

γυναικουλα.

εισαι για φτυσιμο . ;) ;)


υγ.παλι καλα που ο pavel ποσταρει ξενες.ελπιζω οτι το κανει συνειδητα.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Θα σε κανω φιλο μου και γω τοτενες!!!   :rockon: :rockon: :rockon:




Μπομπα αι λαβ γιου ιβεν γουεν γιου γουορκ ατ λαχαναγορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
Θενκς Πόβελ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Μπόμπα μι αι λαβ γιου εντ αι ντοντ κεαρ χαου γιου αρ... Αι νοου δατ ουαν κις γουιλ τερν γιου ιντου α νιου Κλαουντια Σιφερ :-* :-* :-*
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχα!
α καλαααα τα χω ακουσει αυτα............οτι και καλα κοιτα να βρεις ενα καλο παιδι......[size=12pt]να χει και λεφτα (αλλιως δεν ειναι καλο παιδι)[/size] και να στε μια χαρα και να μην σας λειπει τιπτα.........καλααααααα γνωστα αυταα!!
γιατι μετα κοριτσι μ θα ρθουν οι γκρινιες οι καυγαδες και το ζευγαρι δε θαν καλαα! (γιαγιαδες)

Όταν λέω εγώ μακριά κι αλλάργα, για το μέσο Έλληνα, μου λέτε "υπάρχουν κι εξαιρέσεις" :headbang:
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θανο συμφωνω σε αυτα που λες.

αλλα οι απλες κοπελες που τα φτιαχνουν με τους λεφταδες ,δεν τους αγαπανε, απλα κανουν τουμπεκι

στην αρχη και μολις περασουν καποια χρονια η τους ψηνουν το ψαρι στα χειλη η τους χωριζουν και παιρνουν μια

ωραιοτατη διατροφη.

Και κατι αλλο, το να γαμας ελληνιδα οσο εισαι νεος δεν ειναι κανενα σπουδαιο κατορθωμα.

Μια σχεση που την εχεις ισορροπημενη οπως νομιζεις σε νεαρη ηλικια ειναι αρχιδια καναδεζικα.δεν σημαινει τιποτα ;)

Τα πραγματα αλλαζουν στο γαμο,οταν δηλαδη τα πραγματα σοβαρευουν και ερχονται και τα παιδια.

Το θεμα ειναι στο γαμο ποιος εχει το πανω χερι.που ειναι πια ξεκαθαρα τα πραγματα.

εκει σε καβαλανε και σε γαμανε. ολοι οι ελληνες κανουν τον μαλακα στο γαμο,

η το διαλυουν το σπιτι οι γυναικες τους.

Η θα τους τα ακουμπας, και θα το βουλωνουν προσωρινα, η θα χορευεις στο ρυθμο τους.

Υπαρχουν πολλοι που και τα σκανε σε αυτες, και το βουλωνουν οι ιδιοι ,αφου οι ελληνιδες γυναικες τους δεν παιζονται. :cheesy:

Ομως ειναι συνειδητη επιλογη των αντρων εδω σε αυτη τη χωρα να τους χωρευουν στο ταψι οι γυναικες

φανερα ή διακριτικά, και παρολαυτα να τις θελουν και να τρεχουν απο πισω τους,ειτε γι αυτην που εχουν


ειτε για την επομενη αλλοπαρμενη.


γιαυτο το λογο μου τη δινουν οι αντρες εδω που διαμαρτυρονται για το ποσο πουτανες οι χαζες ειναι οι ελληνιδες,

και μετα κλαιγονται.

αμα δεν σαρεσει αγνωστε ελληνα  ;) μην ασχολεισαι με ελληνιδες. οταν ασχολεισαι και κλαιγεσαι ;) εισαι ο ιδιος

γυναικουλα.

ειναι για φτυσιμο . ;) ;)


υγ.παλι καλα που ο pavel ποσταρει ξενες.ελπιζω οτι το κανει συνειδητα.
Φιλε εγραψες τελος... :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όταν λέω εγώ μακριά κι αλλάργα, για το μέσο Έλληνα, μου λέτε "υπάρχουν κι εξαιρέσεις" :headbang:
Έτσι το βλέπουν όμως ρε συ kaytos... ως την φυσική εξέλιξη δηλαδή τον γάμο και τον συνάπτουν με μοναδικό σκοπό την οικονομική αποκατάσταση... έχω κουραστεί να το φωνάζω πως ο γάμος δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα κοινωνικό συμβόλαιο... και για τα δύο μέρη.....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Θενκς Πόβελ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Μπόμπα μι αι λαβ γιου εντ αι ντοντ κεαρ χαου γιου αρ... Αι νοου δατ ουαν κις γουιλ τερν γιου ιντου α νιου Κλαουντια Σιφερ :-* :-* :-*

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μάι σουίτ ρεντ πρινς  :-* :-* :-* :-* :-*
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε ενταξει...κ εγω που ειμαι μετα του 90 θα μεινω για παντα μικρος;;; :grin:


δλδ,αμα ειχα γεννηθει το 89 θα ειχες αλλη αποψη; :think:

οχι οτι εχει γεννηθει μετα το 86 ειναι καπως λιγοτερο μικρο

εσυ μετα το 90.. εισαι για να σου αγορασω γλυφιντζουρακια κ σοκολατιτσες κ να βλεπουμε μαζι καρτουνς χαχαχα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Έτσι το βλέπουν όμως ρε συ kaytos... ως την φυσική εξέλιξη δηλαδή τον γάμο και τον συνάπτουν με μοναδικό σκοπό την οικονομική αποκατάσταση... έχω κουραστεί να το φωνάζω πως ο γάμος δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα κοινωνικό συμβόλαιο... και για τα δύο μέρη.....

Το μαλάκα, το μέσο Ελληνα, γιατί τον παντρεύονται, μου λες;
Αφού ούτε τον γουστάρουν, ούτε τον σέβονται, ούτε τον θαυμάζουν-υπολογίζουν-αγαπούν...

Γιατί δεν αφήνουν  το ταλαίπωρο το ζωντανό στην ησυχία του;

Επειδή πάτησαν τα 35 και πρέπει τσάτρα πάτρα να βάλουν την κουλούρα; :helpplea:

ε ενταξει...κ εγω που ειμαι μετα του 90 θα μεινω για παντα μικρος;;; :grin:

Εσύ, να προσέχεις μη μείνεις για πάντα μαλάκας :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom