Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Το μαλάκα, το μέσο Ελληνα, γιατί τον παντρεύονται, μου λες;
Αφού ούτε τον γουστάρουν, ούτε τον σέβονται, ούτε τον θαυμάζουν-υπολογίζουν-αγαπούν...

Γιατί δεν αφήνουν  το ταλαίπωρο το ζωντανό στην ησυχία του;

Επειδή πάτησαν τα 35 και πρέπει τσάτρα πάτρα να βάλουν την κουλούρα; :helpplea:
Μόνος σου το απάντησες φίλε μου... ο καθένας εξάλλου σε αυτή τη ζωή παίρνει ότι του αξίζει... Η μαλακισμένη μέση ελλεηνίδα δηλαδή τί περιμένει να πάρει....?

Εσύ, να προσέχεις μη μείνεις για πάντα μαλάκας :boobies:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Το μαλάκα, το μέσο Ελληνα, γιατί τον παντρεύονται, μου λες;
Αφού ούτε τον γουστάρουν, ούτε τον σέβονται, ούτε τον θαυμάζουν-υπολογίζουν-αγαπούν...

Γιατί δεν αφήνουν  το ταλαίπωρο το ζωντανό στην ησυχία του;

Επειδή πάτησαν τα 35 και πρέπει τσάτρα πάτρα να βάλουν την κουλούρα; :helpplea:

Σαυτο συνενοχοι οπως εγραψα και πιο πανω ειναι και οι ελληνες που τις παντρευονται.

ειναι γλυκια βλεπεις η ψευδευσθηση ενος καλου γαμου με την ελληνιδα των "ονειρων " τους..

γι αυτο οταν κλαιγονται οι αντρες για τις ελληνιδες :cheesy:

μου τη δινουν απιστευτα.  ;)οταν δεν θελεις κατι ,το αγνοεις, και δεν το αγγιζεις καν.

οχι αυτη η ξεφτιλα.. να θελει, αλλα μετα του φταιει οτι εγινε τσουλαρα ή δεν τον καταλαβαινει.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μόνος σου το απάντησες φίλε μου... ο καθένας εξάλλου σε αυτή τη ζωή παίρνει ότι του αξίζει... Η μαλακισμένη μέση ελλεηνίδα δηλαδή τί περιμένει να πάρει....?

Το ζωντανό, τί τους φταίει;
Αφού και πριν δε γαμούσε, τί θα τον πείραζε το μαλάκα να συνεχίσει να μη γαμάει και να πηγαίνει στις πουτάνες;
Γιατί τον κοροϊδεύουν έτσι πρόστυχα;

ΥΓ: μόλις είδα ότι απάντησε ο tommaso...
 

undesirable

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
οχι οτι εχει γεννηθει μετα το 86 ειναι καπως λιγοτερο μικρο

εσυ μετα το 90.. εισαι για να σου αγορασω γλυφιντζουρακια κ σοκολατιτσες κ να βλεπουμε μαζι καρτουνς χαχαχα

σε λιγο θα πεις κ να με παρεις στα γονατα,αλλα ειμαι βαρυς (85 κιλα) ,κ δε νομιζω να με αντεξεις. :P

αυτο που,λες θα μπορουσε να γινει,οταν εσυ ησουν στην ηλικια,μου,κ γω ημουν οντως μικρος.τωρα ομως...ειμαι λιγο μεγαλος,αν κ τρωω ακομα γλειφιτζουρι κ σοκολατα αλλα δε βλεπω καρτουνς, δε βρισκεις;;

μετα απο 10 χρονια,παλι την ιδια αποψη θα εχεις για οσους γενηθηκαν μετα το 90;
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Το ζωντανό, τί τους φταίει;
Αφού και πριν δε γαμούσε, τί θα τον πείραζε το μαλάκα να συνεχίσει να μη γαμάει και να πηγαίνει στις πουτάνες;
Γιατί τον κοροϊδεύουν έτσι πρόστυχα;

μα αυτο σου λεω . δεν τον κοροιδευουν

οι ελληνιδες ειναι ξεκαθαρες για το πως βλεπουν την σχεση πριν το γαμο,μετα το γαμο, τον ανδρα γενικοτερα.

οι αντρες ειναι οι χαζοι που ενω ξερουν παραμυθιαζονται,νομιζοντας οτι βρηκαν την μια και μοναδικη ελληνιδα
πριγκιπισσα :cheesy:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Το ζωντανό, τί τους φταίει;
Αφού και πριν δε γαμούσε, τί θα τον πείραζε το μαλάκα να συνεχίσει να μη γαμάει και να πηγαίνει στις πουτάνες;
Γιατί τον κοροϊδεύουν έτσι πρόστυχα;

ΥΓ: μόλις είδα ότι απάντησε ο tommaso...
Βασιζόμενος στα όσα λέει και ο τομάζο... αφού οι τάνες δεν είναι καν ψευδαίσθηση... άρα μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα... Έχει διαφορά το μπαλαμούτι που θα σου πουλήσει η ελλεηνίδα για τον γάμο.

Και μην ξεχνάς πως ίσως και να είναι όλες πουτάνες... αλλά καμία δεν γίνεται στο χωριό της ;)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μα αυτο σου λεω . δεν τον κοροιδευουν

οι ελληνιδες ειναι ξεκαθαρες για το πως βλεπουν την σχεση πριν το γαμο,μετα το γαμο, τον ανδρα γενικοτερα.

οι αντρες ειναι οι χαζοι που ενω ξερουν παραμυθιαζονται,νομιζοντας οτι βρηκαν την μια και μοναδικη ελληνιδα
πριγκιπισσα :cheesy:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Εσύ φίλε όσο πάς και ανεβαίνεις στην εκτίμηση μου με τις τοποθετήσεις σου... αν φυσικά τις καταλαβαίνω καλά
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
αααχαχχαα... Τωρα... Αλτερ, εκπομπη Κοιταω Μπροστα με τη Ρ. Θρασκια..εχουν στο τηλεφωνο Θειτσα με τιτλο θεματος: Σχολειο Γαμου. Δασκαλευει τις κορες της να βρουν πλουσιους αντρες.  :grin: :grin:

Δε περιγραφω αλλο!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αααχαχχαα... Τωρα... Αλτερ, εκπομπη Κοιταω Μπροστα με τη Ρ. Θρασκια..εχουν στο τηλεφωνο Θειτσα με τιτλο θεματος: Σχολειο Γαμου. Δασκαλευει τις κορες της να βρουν πλουσιους αντρες.  :grin: :grin:

Δε περιγραφω αλλο!!

εμ σιροπιαστε. οι κανονες ειναι ξεκαθαροι απο τις γυναικες.οι αντρες επιμενουν να μην καταλαβαινουν.

και να πιστευουν στην αληθινη..αγαπη..οταν τους κοιταει στα ματια η ελληνιδα τους..λοιωνουν.. :cheesy:

καθεσαι και αναλογιζεται καποιος..μηπως δεν ειμαι αρκετα ρομαντικος..μηπως δεν την καταλαβαινω οπως πρεπει..

τα πραγματα ειναι απλα.οπως ηταν παντα.

οποιος εχει περισσοτερα χαρτια στο τραπεζι ,ειναι αυτος που γαμαει τον αλλον.

και σημερα δεν ειναι ο αντρας αυτος που γαμαει.. ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
σε λιγο θα πεις κ να με παρεις στα γονατα,αλλα ειμαι βαρυς (85 κιλα) ,κ δε νομιζω να με αντεξεις. :P

αυτο που,λες θα μπορουσε να γινει,οταν εσυ ησουν στην ηλικια,μου,κ γω ημουν οντως μικρος.τωρα ομως...ειμαι λιγο μεγαλος,αν κ τρωω ακομα γλειφιτζουρι κ σοκολατα αλλα δε βλεπω καρτουνς, δε βρισκεις;;

μετα απο 10 χρονια,παλι την ιδια αποψη θα εχεις για οσους γενηθηκαν μετα το 90;

πιθανοτατα
γιατι θα ειμαι κ εγω 10 χρονια μεγαλυτερη
δεν θα μεγαλωνουν μονο αυτοι, δυστυχως

για να το επιβεβαιωσουμε ξαναρωτησε με σε 10 χρονια *P

 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
τι στο καλο ..δεν χωρισε  κανενας προσφατα... :cheesy:

ολοι παντοφλα τρωνε ακομα? :cheesy:
 

coolstud

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε θεοποιήσει τις ξένες;
Πιστεύετε πως οι ξένες δεν ενδιαφέρονται για τα χρήματά σας, αλλά για την μεγάλη καρδιά σας;
Απλά η διαφορά με τις φτωχές ξένες είναι πως ενδιαφέρονται για λιγότερα χρήματα.

Υπάρχουν και οι περιπτώσεις που πιάνουν τον χωριάτη στον ύπνο και του τα τρώνε όλα!
Ξέρω προσωπικά ανθρώπους που δεν είχα στον ήλιο μοίρα παρά μόνο κάποια χρήματα στην άκρη και νόμιζαν ότι τα βρήκαν όλα σε μια Ρωσσίδα. Ήταν φαντάζομαι τα πιο ακριβά γαμήσια της ζωής τους και μάλιστα λίγα.

Η άλλη περίπτωση της Γερμανίδας των SS με ξενερώνει επίσης. Δεν έχει χαρακτηριστικά, δεν διακρίνεις συναισθήματα στο πρόσωπό της, κινείται και στέκεται σαν στρατιώτης και η θηλυκότητα και το νάζι είναι άγνωστες λέξεις γι' αυτήν.

Δεν ξέρω πάλι. Σήμερα μπορεί να αναθεωρήσω, αφού θα πάρω μια καλή πολυπολιτισμική γεύση στο bachelor ενός φίλου που θα το κάνει στο platinum. Οπότε τα ξαναλέμε από αύριο!  :grin:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
οι ξενες ειναι αληθινες γυναικες κουλσταντ.

θα το καταλαβεις οταν φθασεις σε ηλικια γαμου.

;)

και οχι οι ελληνιδες λυσανε για το χρημα.ειτε απ την αρχη ειτε μακροπροθεσμα.

καμμια σχεση με τις ξενες.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τι σημαίνει αληθινή γυναίκα; Ακούγεται όπως το περίφημο και χιλιοειπωμένο "Δεν υπάρχουν αληθινοί ανδρες "!
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
οι ξενες ειναι αληθινες γυναικες κουλσταντ.

θα το καταλαβεις οταν φθασεις σε ηλικια γαμου.

;)

και οχι οι ελληνιδες λυσανε για το χρημα.ειτε απ την αρχη ειτε μακροπροθεσμα.

καμμια σχεση με τις ξενες.


Ποσες περιπτωσεις εχουμε ακουσει, για γυναικες αλλοδαπες που τις σπιτωσαν ελληνες και ενα πρωινο σηκωσαν ολο το σπιτι και φυγαν..????

Το ποσο αληθινος ειναι καποιος ειναι υποκειμενικο βεβια και δεν εξαρταται απ την χωρα καταγωγης του...........

Πιο πιθανο ειναι μια ξενη να λυσσαει για χρημα παρα μια ελληνιδα....
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ποσες περιπτωσεις εχουμε ακουσει, για γυναικες αλλοδαπες που τις σπιτωσαν ελληνες και ενα πρωινο σηκωσαν ολο το σπιτι και φυγαν..????

Το ποσο αληθινος ειναι καποιος ειναι υποκειμενικο βεβια και δεν εξαρταται απ την χωρα καταγωγης του...........

Πιο πιθανο ειναι μια ξενη να λυσσαει για χρημα παρα μια ελληνιδα....

Κανεις  λαθος για εναν απλο λογο.

Οι ξενες εχουν ολες δουλεια.

οι ελληνιδες επειδη τους αρεσει το καθισιο και η καλοπεραση ,αν δεν βρουν θεση

σε γραφειο ,να βαφουν τα νυχακια τους δεν δουλευουν.

Αν δε εχουν παρει και κανα πτυχιο, τοτε δεν καταδεχονται απο δημοσιο και κατω

και στο μεταξυ καθονται καμμια δεκαετια ,να τρωνε το μισθουλακο του μπαμπα.

τα περισσοτερα ξενα κοριτσια που μεγαλωσαν εδω εχουν πτυχιο παν/μιου και δουλευουν παντου.

επισης οι περισσοτερες ξενες εχουν δικια τους επιχειρηση πλεον και δεν εχουν αναγκη

κανεναν ελληνα μπαγλαμα εργοδοτη. ;)

οι ελληνιδες εχουν δεν εχουν χρημα, γουσταρουν το χρημα.

ειδικα οταν η σχεση ειναι σοβαρη και παει για γαμο. ;)

μονο οταν ειναι σχεσουλα της ηλικιας των 20φευγα μπορει,να κατεβασουν το κασε τους.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Κανεις  λαθος για εναν απλο λογο.

Οι ξενες εχουν ολες δουλεια.

οι ελληνιδες επειδη τους αρεσει το καθισιο και η καλοπεραση ,αν δεν βρουν θεση

σε γραφειο ,να βαφουν τα νυχακια τους δεν δουλευουν.

Αν δε εχουν παρει και κανα πτυχιο, τοτε δεν καταδεχονται απο δημοσιο και κατω

και στο μεταξυ καθονται καμμια δεκαετια ,να τρωνε το μισθουλακο του μπαμπα.

τα περισσοτερα ξενα κοριτσια που μεγαλωσαν εδω εχουν πτυχιο παν/μιου και δουλευουν παντου.

επισης οι περισσοτερες ξενες εχουν δικια τους επιχειρηση πλεον και δεν εχουν αναγκη

κανεναν ελληνα μπαγλαμα εργοδοτη. ;)

οι ελληνιδες εχουν δεν εχουν χρημα, γουσταρουν το χρημα.

ειδικα οταν η σχεση ειναι σοβαρη και παει για γαμο. ;)

μονο οταν ειναι σχεσουλα της ηλικιας των 20φευγα μπορει,να κατεβασουν το κασε τους.


Αυτα που αναφερεις ειναι προσωπικες σου αποψεις και ειναι απολυτα σεβαστες.

Η δικη μου αποψη ειναι οτι η πλειοψηφια των γυναικων που ερχεται στην χωρα μας το κανει για οικονομικη εξασφαλιση.
Πολλες δε,το δηλωνουν και απροκαλυπτα... ;)
Το γεγονος οτι πολλες απο αυτες ειναι κατοχοι πτυχιου η διπλωματος και δεν μπορουν να δουλεψουν στην χωρα τους και ερχονται στην Ελλαδα, απλα το ενισχυει.

Διαφωνω στο οτι πολλες εχουν την δικη τους επιχειρηση.
Πιστευω οτι ειναι παρα πολυ λιγες αυτες που το χουν πετυχει αυτο και αν το χουν κανει κινουνται σε ρηχα νερα...

Τελος στο θεμα του γαμου και επειδη το ανεφερες,απλα θα εκφρασω την δικη μου αποψη οτι ποτε δεν θα μπορουσα να παντρευτω,να κανω οικογενεια και να προχωρησω με μια γυναικα που δεν γνωριζει την ελληνικη γλωσσα(πολυ καλα εννοω και οχι απλα τα βασικα...),τα ηθη και τα εθιμα της πατριδας μου,τις συνηθειες του μεσου Ελληνα και Ελληνιδας.......
.......
.....και ποσο μαλλον οταν γνωριζουμε ολοι οτι ο αρχικος σκοπος της καθεμιας ειναι η οικονομικη εξασφαλιση. 
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Eντωμεταξύ η ελεηνίδα απορώ πως σκατά καταφέρνει και όμορφη να είναι και να έχει καλή εξωτερική εμφάνιση, δε της βγαίνει με χάρη ,δε της βγαίνει ωραία. Αλλά της βγαίνει σε "τσόκαρο" και "σούργελο". Βλέπεις μια ωραία ελλεηνίδα και αντί να τη θαυμάσεις,να σου κάνει κάποια ωραία αίσθηση, ένα ευχάριστο συναίσθημα , σου ρχεται να πάρεις το πήλινο κεσεδάκι, με την πέτσα και ΜΠΑΑΑΑΑΜ, όλο στη μάπα! Σου δίνουν την εικόνα απίστευτου κατιναριού, βλαχιάς και τσοκαρίας!
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Eντωμεταξύ η ελεηνίδα απορώ πως σκατά καταφέρνει και όμορφη να είναι και να έχει καλή εξωτερική εμφάνιση, δε της βγαίνει με χάρη ,δε της βγαίνει ωραία. Αλλά της βγαίνει σε "τσόκαρο" και "σούργελο". Βλέπεις μια ωραία ελλεηνίδα και αντί να τη θαυμάσεις,να σου κάνει κάποια ωραία αίσθηση, ένα ευχάριστο συναίσθημα , σου ρχεται να πάρεις το πήλινο κεσεδάκι, με την πέτσα και ΜΠΑΑΑΑΑΜ, όλο στη μάπα! Σου δίνουν την εικόνα απίστευτου κατιναριού, βλαχιάς και τσοκαρίας!


Εξαρταται την ελληνιδα σεβι.... ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom