Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Σωστότατος... Όπως τα λες... Πρόσφατα άκουσα 32χρονη να λέει ότι ψάχνει άντρα για να κάνει παιδιά και δεν βρίσκει... Τα κορόϊδα λιγοστεύουν μετά τα ακούσματα από τις ιστορίες των πρώην παντρεμένων, νυν χωρισμένων... Και να επισημάνω και μια άλλη διάσταση του θέματος...
Οι περισσότερες έχουν ξεκ@λιαστ@@ σε κάτι δουλειές όπως εμπορο-υπάλληλοι με σπαστά ωράρια και σερβιτόρες ή εργαζόμενες στην εστίαση γενικά και θέλουν κάποιο κορόϊδο να αράξουν...

Παπάρια δεν βρίσκει.Απλά αυτοί που θέλει,δεν της κάθονται ή είναι παντρεμένοι

Όσες ιστορίες και να ακούσουν τα κορόιδα,η πλειοψηφία θέλει γάμο και παιδιά

Κι όπως έχω πει κι άλλες φορές,βλέπω πάμπολλα μπάζα παντρεμένα με παιδιά,και πολλές με άντρες καλύτερους εμφανισιακά απ'αυτές,οπότε όλες βρίσκουν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
49
Like
5.270
Πόντοι
2.846
Τα κορόϊδα λιγοστεύουν μετά τα ακούσματα από τις ιστορίες των πρώην παντρεμένων, νυν χωρισμένων...
Κι αυτό σχετικό είναι. Έχοντας κάνει ο ίδιος για δεύτερη φορά τη μαλακία, βρέθηκα να με ρωτάνε δυο συνάδελφοι, νεώτεροι σε ηλικία, πώς είναι η οικογενειακή ζωή.
Απάντηση δική μου: μην κάνετε καμιά μαλακία!
Ε λοιπόν, και οι δυο σήμερα είναι παντρεμένοι με παιδιά - και τουλάχιστον ο ένας το ψιλο-είχε με τα γκομενάκια.
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Έχω διαβάσει μερικές σελίδες. Ένα ευχαριστώ .έχω κλάσει στο γέλιο με μερικα σχόλια που πλάκα πλάκα συμφωνώ.τωρα άμα είναι καλό ή κακό δε ξέρω.αλλα τσαπου μου
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
σας εχει τυχει ποτε να παρει χαμπαρι η γκομενα σας (ή αλλη κοπελα) οτι ειστε μελη στο μπου κομ και αν ναι τι σκηνικο παιχτηκε?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Πάντως γενικά,αν δεν έχεις κονέ απο παρέες,γυναίκες στη δουλειά σου ή δεν σου τα ρίξει πρώτη κάποια γυναίκα,πολύ δύσκολα τα πράγματα για γνωριμίες.Όσους ξέρω με σχέσεις,παντρεμένους κλπ,έτσι βρήκαν γυναίκα.Τα σοσιαλ χαμένος χρόνος,οι πουτάνες δεν καλύπτουν το γκομενικό,διάθεση για γνωριμίες εκ μέρους των γυναικών δεν υπάρχει,όπως δεν υπάρχει και φυσιολογική κοινωνία που μόνο οι άντρες ψάχνονται και όχι οι γυναίκες.Τελικά μας βλέπω όλους για Βενεζουέλα...
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Όπως τα λες φίλε σαπ ζερο μου άρεσε πολύ το σχόλιο σου (για μένα είναι ότι το καλύτερο έχω διαβάσει στο νήμα με το δυστύχημα στα τεμπη .Δυστυχως σε λίγο διάστημα δεν θα τους θυμάται κανείς παρά μόνο η οικογένεια τους .Είμαι πολυ στεναχωρημένος όπως όλοι μας .Κριμα ).Δεν βρίσκεις άκρη με τις γυναίκες Αστο (να μην στεναχωριέσαι .Σου εύχομαι το καλύτερο ).
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Παιδιά δε ξέρω που μένετε, τι κάνετε, που κυκλοφορείτε αλλά παίζουν φουλ ευκαιρίες για γνωριμίες με γκομενάκια εκεί έξω για να περνάμε καλά. Τώρα αν ψάχνετε για γάμους και οικογένεια καλή τύχη και καλό κουράγιο. Τα κοριτσάκια με τη νοοτροπία και τα μυαλά που έχουν μόνο για προσωρινή καλοπέραση κάνουν (γενικά μιλώντας). Αθήνα πάντως έχει ότι θες + τα του αγοραίου έρωτα για να παίζουμε παράλληλα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Παιδιά δε ξέρω που μένετε, τι κάνετε, που κυκλοφορείτε αλλά παίζουν φουλ ευκαιρίες για γνωριμίες με γκομενάκια εκεί έξω για να περνάμε καλά. Τώρα αν ψάχνετε για γάμους και οικογένεια καλή τύχη και καλό κουράγιο. Τα κοριτσάκια με τη νοοτροπία και τα μυαλά που έχουν μόνο για προσωρινή καλοπέραση κάνουν (γενικά μιλώντας). Αθήνα πάντως έχει ότι θες + τα του αγοραίου έρωτα για να παίζουμε παράλληλα

Παίζουν ευκαιρίες αν είσαι πιτσιρικάς,φοιτητής κλπ.

Σε μεγαλύτερους παίζει μόνο απο δουλειά αν είσαι τυχερός και δεν είναι όλες παντρεμένες
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

Ισως ελαφρως οφφ τοπικ, αλλα για να μην ανοιγω αλλο νημα το πεταξα εδω
Φανταστειτε τι εχει να γινει αν η μοδα αυτη ερθει Ελλαδα...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056

Ισως ελαφρως οφφ τοπικ, αλλα για να μην ανοιγω αλλο νημα το πεταξα εδω
Φανταστειτε τι εχει να γινει αν η μοδα αυτη ερθει Ελλαδα...
τι?

για οικιακες εργασιες λεει δλδ πιατα μπουγαδες σκουπισμα σφουγγαρισμα ξεσκατωμα τα μωρα κλπ

αυτα οι αντρες τα κανουν εδω συνηθως...η κανεις :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.042
Like
72.100
Πόντοι
12.756
τι?

για οικιακες εργασιες λεει δλδ πιατα μπουγαδες σκουπισμα σφουγγαρισμα ξεσκατωμα τα μωρα κλπ

αυτα οι αντρες τα κανουν εδω συνηθως...η κανεις :2funny:
αρα ο μισθωτος έχει να λαμβάνειν .. ειναι πλούσιος και δεν το ξέρει
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
αρα ο μισθωτος έχει να λαμβάνειν .. ειναι πλούσιος και δεν το ξέρει
σοβαρα ρε κανει καμια δουλειες στο σπιτι?

ολες καναπε με το ενα χερι ξυνουν την μουνα τους με το αλλο γραφουν στο βαιμπερ μεχρι να ερθει ο κακομοιρος να μαγειρεψει και αυτες να βγουν λιγο με τις φιλες τους να ξεσκασουν :2on1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.042
Like
72.100
Πόντοι
12.756
σοβαρα ρε κανει καμια δουλειες στο σπιτι?

ολες καναπε με το ενα χερι ξυνουν την μουνα τους με το αλλο γραφουν στο βαιμπερ μεχρι να ερθει ο κακομοιρος να μαγειρεψει και αυτες να βγουν λιγο με τις φιλες τους να ξεσκασουν :2on1:

αμα εισαι φτωχος ναι :birdman:
Αν εχεις κασσερι σκοτωνονται να σου αποδειξουν οτι ειναι νοικοκυρες και προκομένες για να τις πάρεις

Οπου φτωχος και η μοιρα του
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
αμα εισαι φτωχος ναι :birdman:
Αν εχεις κασσερι σκοτωνονται να σου αποδειξουν οτι ειναι νοικοκυρες και προκομένες για να τις πάρεις

Οπου φτωχος και η μοιρα του
αμα εχεις πολυ κασερι θελουν οικιακη βοηθο να μην χαλασει το μανικιουρ μπρος γκρεμος και πισω ρεμα :undecided:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.042
Like
72.100
Πόντοι
12.756
αμα εχεις πολυ κασερι θελουν οικιακη βοηθο να μην χαλασει το μανικιουρ μπρος γκρεμος και πισω ρεμα :undecided:

Οχι ρε , ακουσε με , στην αρχη το παιζουν αυτες και βγαζουν την βοηθο άχρηστη , μολις σε τυλιξουν μετα απο λιγο σου λεει οτι δεν γινεται άλλο αυτη η δουλεια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.945
Πόντοι
9.297
Πάντως γενικά,αν δεν έχεις κονέ απο παρέες,γυναίκες στη δουλειά σου ή δεν σου τα ρίξει πρώτη κάποια γυναίκα,πολύ δύσκολα τα πράγματα για γνωριμίες.Όσους ξέρω με σχέσεις,παντρεμένους κλπ,έτσι βρήκαν γυναίκα.Τα σοσιαλ χαμένος χρόνος,οι πουτάνες δεν καλύπτουν το γκομενικό,διάθεση για γνωριμίες εκ μέρους των γυναικών δεν υπάρχει,όπως δεν υπάρχει και φυσιολογική κοινωνία που μόνο οι άντρες ψάχνονται και όχι οι γυναίκες.Τελικά μας βλέπω όλους για Βενεζουέλα...
Ναι αλλά αν η κοπέλα από Βενεζουέλα σε δει ως διαβατηριο για την Ευρώπη τι κάνεις,οεοοοοο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.945
Πόντοι
9.297
Παίζουν ευκαιρίες αν είσαι πιτσιρικάς,φοιτητής κλπ.

Σε μεγαλύτερους παίζει μόνο απο δουλειά αν είσαι τυχερός και δεν είναι όλες παντρεμένες
Το να αποβλακωνεσαι όλη μέρα στο κινητό ψάχνοντας γκόμενες που η κάθε μία την έχει δει φίρμα από τις καρδούλες και τα λικε που λαμβάνει ακόμα και αν είναι σαν πατημένο κρουασάν θεωρείται " ευκαιρία";
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Το να αποβλακωνεσαι όλη μέρα στο κινητό ψάχνοντας γκόμενες που η κάθε μία την έχει δει φίρμα από τις καρδούλες και τα λικε που λαμβάνει ακόμα και αν είναι σαν πατημένο κρουασάν θεωρείται " ευκαιρία";

Σε μεγαλύτερες ηλικίες δεν υπάρχουν ούτε αυτές οι ευκαιρίες τύπε μου.Τουλάχιστον αυτές μέσα στις καρδούλες και τα λαικ,τρώνε και κανα πούτσο απο συνομήλικους.Οι μεγαλύτερες ή θα'ναι παντρεμένες ή σε θέλουν μόνιμο δ.υ για να σου κάτσουν.

Ναι αλλά αν η κοπέλα από Βενεζουέλα σε δει ως διαβατηριο για την Ευρώπη τι κάνεις,οεοοοοο;

Τυχαία είπα τη Βενεζουέλα,ο καθένας ας βάλει όποια χώρα θέλει,Ουκρανία,Σκόπια,Βουλγαρία κλπ
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.946
Κριτικές
5
Like
8.034
Πόντοι
2.306
Ε στο διαδίκτυο μόνο σκουπιδαριό και ψωλαρία υπάρχει,τίποτα άλλο

Όποιος έχει μόνο το διαδίκτυο για να γνωρίσει γκόμενες,και δεν έχει παρέες/κύκλο,προφανώς στην Ελλάδα την πούτσισε.
Θα διαφωνήσω κάθετα. Υπάρχουν και υπέροχα μουνάκια στο διαδίκτυο, αλλά πρέπει να διαθέσεις χρόνο,πολύ χρόνο. Τας φρένας δεν τας έχουν όλες σώας, αλλά αν δεν έχει και λίγο ρίσκο το πράγμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom